Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:16:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РИТУАЛНА ЗАЛА ИЛИ ИЗНЕСЕНА ЦЕРЕМОНИЯ? част 2  (Прочетена 112687 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #165 -: ноември 03, 2015, 11:09:47 »

И аз вчера бях - да ви кажа със сигурност работят Триадица,Студентска и Леге - за другите не се знае кога и как ще работят.Ние бяхме харесали първо Красно село, видяхме го преди 2 седмици- отвън е изцяло затворено с метални огради, влиза се отстрани по едни рампи и е чудо...Преориентирахме се към Лъвов мост- сградата щели да я бутат, та набързо се преориентирахме към Триадица.Яд ни е, но това е положението, имайте го предвид !
Активен
iziinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #166 -: ноември 03, 2015, 11:14:00 »

И ние сме в Триадица Bravo
Активен
EvaCassidy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: ноември 03, 2015, 11:48:54 »

Аз съм в шок в момента, защото целия примерен график, който бях направила и договорила с фотограф, видео,близки и т.н. се проваля. Преди месец се жени една приятелка в Красно село и аз очаквах да няма проблеми, дори и грозната фасада не ме притесняваше, защото залата има други плюсове,които ме устройваха напълно. И не знам сега за тези 3 часа, които имам да реша ( в 3 ще изляза от работа , за да отида до Кракра) какво решение да взема.  huhhuh.gif
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #168 -: ноември 03, 2015, 11:49:15 »

На нас за работен ден ми взех 60лв - 20лв такса, 20лв такса снимане, 20лв такса музика.
Активен
iziinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #169 -: ноември 03, 2015, 12:03:34 »

Ние платихме 61 лв. за Триадица-механична музика и право на снимки
Активен
EvaCassidy
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: ноември 03, 2015, 12:40:01 »

Момичета, това за делнични дни ли е или събота и неделя ?
Активен
iziinka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #171 -: ноември 03, 2015, 12:49:08 »

За събота е при нас
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #172 -: ноември 03, 2015, 18:55:01 »

Дам, 61лв беше. За делничен ден.
Активен
papsvn
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 03, 2016, 10:53:54 »

Здравейте и за много години smile

С приятеля ми решихме да правим сватба тази година и желаната дата е 17 септември. Тепърва започваме с организацията.

Т.к. не съм веща много в сватбите, всичко ми е в голяма мъгла. Докато се ровех из форума (който е изключително полезен), разбрах, че ритуална зала Варна не предлага изнесени церемонии, т.е. трябва да отидем до там, за да подпишем... Или да подпишем в друг ден, а изнесената церемония да е театрална... Което е доста ограничаващо.

Та, твърдо сме решили, че искаме истинска изнесена церемония, където подписите ни ще са реални, сега търся община/ритуална зала, която предлага такива услуги. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете. За предпочитане е да е в района на Варна, но ако няма, съм съгласна да платя и на такава от другия край на България..

Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #174 -: януари 03, 2016, 15:14:45 »

Здравейте и за много години smile

С приятеля ми решихме да правим сватба тази година и желаната дата е 17 септември. Тепърва започваме с организацията.

Т.к. не съм веща много в сватбите, всичко ми е в голяма мъгла. Докато се ровех из форума (който е изключително полезен), разбрах, че ритуална зала Варна не предлага изнесени церемонии, т.е. трябва да отидем до там, за да подпишем... Или да подпишем в друг ден, а изнесената церемония да е театрална... Което е доста ограничаващо.

Та, твърдо сме решили, че искаме истинска изнесена церемония, където подписите ни ще са реални, сега търся община/ритуална зала, която предлага такива услуги. Ще се радвам, ако можете да ми помогнете. За предпочитане е да е в района на Варна, но ако няма, съм съгласна да платя и на такава от другия край на България..



Ние също предпочитаме изнесен ритуал и на този етап съм решила той да бъде така наречения "театрален". Мислим през седмицата да се подпишем в ритуалната зала, а на самата сватба да се проведе този ритуал. От хора, които са присъствали на подобен, знам че се получава дори по-забавно и истинско, защото текстът поне ще е лично посветен на вас двамата и ще предизвика много повече емоции у младоженците, дори и гостите.
Но честно казано съм изненада, че ритуалната зала не предлага такова нещо - та то това си е в техен интерес, тъй като много от двойките тези дни предпочитат изнесен ритуал..  crazy
Активен
papsvn
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 03, 2016, 15:33:54 »

Ние също предпочитаме изнесен ритуал и на този етап съм решила той да бъде така наречения "театрален". Мислим през седмицата да се подпишем в ритуалната зала, а на самата сватба да се проведе този ритуал. От хора, които са присъствали на подобен, знам че се получава дори по-забавно и истинско, защото текстът поне ще е лично посветен на вас двамата и ще предизвика много повече емоции у младоженците, дори и гостите.
Но честно казано съм изненада, че ритуалната зала не предлага такова нещо - та то това си е в техен интерес, тъй като много от двойките тези дни предпочитат изнесен ритуал..  crazy

Ами мисля, че в този форум четох, че варненската не изнася книгата. Правят изнесен ритуал, но реално подписът е в друг ден "набързо", а "изнесеният" им е просто театър на много висока цена. А аз искам всичко да ми е на една дата - и подписът, и ритуалът, който да си е изнесен в комплекса, където ще ни е сватбата. Театърът не ми допада като идея, защото ми се губи смисълът от ритуала. Лично мнение, разбира се smile

Търсенето ми продължава.. Засега намерих една - Вълчи дол, която изглежда изнася книгата извън ритуална зала и две от приятелките ми се оженили чрез тях. Ще ги преслушам другата седмица.
Активен
Alia89
Любопитен
*
Публикации: 20



« Отговор #176 -: януари 03, 2016, 16:04:49 »

Ами мисля, че в този форум четох, че варненската не изнася книгата. Правят изнесен ритуал, но реално подписът е в друг ден "набързо", а "изнесеният" им е просто театър на много висока цена. А аз искам всичко да ми е на една дата - и подписът, и ритуалът, който да си е изнесен в комплекса, където ще ни е сватбата. Театърът не ми допада като идея, защото ми се губи смисълът от ритуала. Лично мнение, разбира се smile

Търсенето ми продължава.. Засега намерих една - Вълчи дол, която изглежда изнася книгата извън ритуална зала и две от приятелките ми се оженили чрез тях. Ще ги преслушам другата седмица.

И то всъщност, ако от друга община ти организират ритуала ще има ли някаква разлика в нещо?
Активен
papsvn
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: януари 03, 2016, 16:56:45 »

И то всъщност, ако от друга община ти организират ритуала ще има ли някаква разлика в нещо?

Надявам се, че не. Предполагам, че ще трябва да им платя транспортни разходи и евентуално нощувка. Ще видя другата седмица, като се свържа с тях.
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #178 -: януари 06, 2016, 11:00:18 »

Надявам се, че не. Предполагам, че ще трябва да им платя транспортни разходи и евентуално нощувка. Ще видя другата седмица, като се свържа с тях.

Аааа, чак нощувка няма никакъв смисъл! Проверете първо най-близките общини до Варна от типа Езерово, Провадия, Девня и прилежащи села и т.н. Тъй като са малки, вероятността да изнасят книгата е много голяма!

Няма какви нощувки да плащате, като са на 20 мин път с кола, а обикновено между другото цената им за ритуала е и по-ниска от големия град!

Единствената разлика ще е , че сте женени "в Провадия" , а не Варна.
Активен
mara_podrobnata
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #179 -: януари 10, 2016, 00:19:21 »

Ние ще подпишем в тесен кръг в отделен ден преди сватбата, а на самата сватба ще има изнесен ритуал. Мисля, че така е най-удобно за гостите. Малко се чудя обаче как да подредя програмата защото изнесения ритуал ще е в ресторанта и е хубаво ритуала да бъде последван веднага от вечерята, което означава че трябва да сложим първо църквата. Няма ли да е малко странно-църква, ритуал, вечеря, имайки предвид, че обикновено се прави обратното-граждански ритуал и после църква crazy
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines