Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 12:23:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 13 част  (Прочетена 164080 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 08, 2015, 21:58:33 »

Ето една идея от мен. А кога е сватбата?
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #421 -: февруари 08, 2015, 22:15:54 »

Айде и тук да пиша да не остана по назад  yahoo
Така аз много се чудя в крайна сметка дали да ходя да се занимавам със сватбени агенции
Сватбата е на 05.05.2015 имам време още ,но сама ще правя чашите ,книгата за гости, кутията за парите, шампанското ,купичките Bravo и то не остана за тях много  danceg
Но цветята и украсата мога да ги направя и ще са супер ,но честно казано не знам да се занимавам ли или да си платя и друг да се оправя.
Някой ползвал ли е сватбена агенция http://perfectevent.bg/ виждам ,че имат страхотни украси.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #422 -: февруари 08, 2015, 23:13:54 »


Някой ползвал ли е сватбена агенция http://perfectevent.bg/ виждам ,че имат страхотни украси.

ПЪЛНИ БОКЛУЦИ!!! NO NO NO

По принцип не говоря лошо за колеги, но в случая не мога да се въздържа. Преди време имах нещастието да работя заедно с тях на една сватба. Младоженците не бяха доволни и те се опитаха да си измият ръцете с мен. За всичките си неуредици обвиниха мен. Няма как да обвиниш някой друг за цялата си некадърност. На всичко отгоре се опитаха да не си платят на мен като техен подизпълнител. Само да не ме поткачат на тази тема защото още като се сетя и се вбесявам. За малко да ме скарат с един добър колега и приятел, който ме прати от негово име да работя с тях. От тогава като чуя думите сватбена агенция и се сещам за тях, и ме стяга корема от яд.
 tazran tazran tazran

P.S.
Тази и още една друга но пловдивска агенция (тя си знае, коя е) са главната причина, по-късно, когато реших да разширя дейността на фирмата да не включа думата агенция в името на моя бизнес. Като чуя "сватбена а . . . . . я" и направо ми става лошо. - Срам за бизнеса и гилдията!!!
 bad bad bad
« Последна редакция: февруари 08, 2015, 23:57:42 от AIVEN » Активен
petq_taneva
Ентусиаст
**
Публикации: 103


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 09, 2015, 09:29:00 »

До сега никои не говори за цени конкретно! Да кажат булките минали по този път колко им излезе украсата?
Много ми е интересно.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 09, 2015, 09:51:06 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,32421.0.html

 това е тема, която ще ти отговори на въпроса, кое колко струва..
Трудно е да се каже, защото например за калъфите иска от 1.50 - 2.50лв на брой..
На една сватба украсата в ресторанта ( калъфи, панделки за столове, покривки, официална маса с цветя, пано зад масата, и няколко балона ) струваше около 450лв за 140 човека за гр. Видин
На друга сватба пак за около толкова хора украса ( калъфи, панделки, официална маса, тейбълки, живи цветя, букет, бутониера за младоженеца и още някви дреболии ) 1400лв  за гр. Враца
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 09, 2015, 09:54:47 »

Много зависи какво искаш като украса. Обикновено СА те карат да си платиш за наем на стъклените съдове (окло 10лв/бр +/-), цветна аранжировка, свещи, камъчета, панделки и т.н.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 09, 2015, 11:54:10 »

И аз много харесвам снимките от сватби на пърфект, жалко за отрицателното мнение, явно не само снимките са важни   NO
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #427 -: февруари 10, 2015, 01:12:32 »

Значи поне за сега си оставам на идеята и сам война е войн  stop
от всички гледани до сега агенции тази ми беше харесала най много и щом са така... по добре самичка
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 10, 2015, 01:24:10 »

Последно и аз реших сама да правя каквото правя. Ще наема агенция за обилачане на масите, столовете и за частична украса на булченската маса, заедно с паното зад нея - 530лв. Струва ми се много, за същите пари ще си купя нещата сама, но ще ми отиде половината ден във връзване на панделки и обличане и на сватбата ще съм капнала от умора. За това реших, да взема някой, който да се занимае. За украсата обаче не се доверявам.  blum Така или иначе ще сме 5 и ще трябва да украсим около 10-12 маси. За два часа сме ги отупали  Wink
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #429 -: февруари 10, 2015, 03:31:03 »

искаш и ти да участваш в украсяването, браво!
аз се отказах много исках да ходя да пипна всичко ,но от скоро обмислям да връча нелеката задача на един шафер и една шаферка - най доверените  Yes
още се колебая ,но така или иначе малко избързах с украсата  laugh
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 10, 2015, 09:08:47 »

Не бих се наела да си украсявам ресторанта сама с моите приятелки, освен ако не ми позволят да направя това в предния ден! Остане ли обаче цялата украса за деня на сватба...  crazy Ще капнеш от умора, прецени си хубаво възможностите, sunny_sun  Wink
Активен
sunny_sun
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81



« Отговор #431 -: февруари 10, 2015, 10:55:44 »

Не съм и искала да има кой знае каква украса
Само цветя които ще са готови и трябва да ги подредят    smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 10, 2015, 11:00:30 »

sunny, може и да успееш, ако си разпределиш графика правилно. Но все пак делегирай задачата на шаферите. Можеш да им направиш една показна декорация, а те да я снимат с телефон и после да се водят от идеята ти smile
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 10, 2015, 11:12:54 »

И аз съм от хората, които няма да се доверяват на декоратори и агенции за украсата. Мислих много и накрая реших, че този стил, който искам (т.нар. shabby chic) можем съвсем успешно да си го спретнем и сами с бурканите от мазето (буквално  lol. Е, не съм сама в начинанието, всъщност сестрата на бъдещия ми съпруг даде идеята и е много надъхана, пълна е с идеи и предложения, така че си е горе-долу все едно си имам декоратор pleasantry. Ще поверя на нея и на още някоя и друга девойка аранжировката на мястото (умишлено не казвам ресторант, защото не е  pardon), а може и аз да се включа, защото сватбата ще започне доста късно и до обяд ще съм свободна. Не знамн дали ще ми дадат обаче.  blush По принцип не съм от хората, които смятат, че сами ще си направят нещата по-добре и не е нужно да "дават излишни пари", но тъй като инвестирахме във фото и видео около двойно на това, което бяхме планирали, а и кувертите се оскъпяват доста, защото са с кетъринг, не ни остана много избор освен да намалим разходите по украсата. Просто няма много от какво друго.  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 10, 2015, 11:26:12 »

Anne_Shirley, При теб ще е супер интересно, това е голям риск с НЕресторанта, но според мен е прекрасна идея. Толкова нямам търпение да видя снимки и видео  heart give_rose good
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines