Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:48:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 13 част  (Прочетена 164665 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #360 -: януари 09, 2015, 17:47:08 »

Аз искам да попитам тези, на които тепърва им предстои сватба - бихте ли използвали в декорацията на залата цветни калъфи за столове, и ако да - в какъв цвят?
Благодаря предварително на всички!  give_rose

Цвят екрю от плат сатен, в някой случай стои по-добре от бялото. Върху екрюто панделки от органза с цвят пепел от рози или увехнала малина. В същите цветове и основата на арката, също така и масата на младоженците.
give_rose give_rose give_rose
Активен
prikazendenbg
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: януари 10, 2015, 11:22:00 »

Аз искам да попитам тези, на които тепърва им предстои сватба - бихте ли използвали в декорацията на залата цветни калъфи за столове, и ако да - в какъв цвят?
Благодаря предварително на всички!  give_rose
Здравейте Денито smile мое мнение примерно ако ресторанта е зелен и сложиме зелени калъфи ще стане мн сливащо се,според мен най-добре стои с бели или екрю калъфи от сатен smile
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: януари 11, 2015, 10:01:02 »

Относно цветните калъфи, много зависи от интериора и от това готови ли сте да напрвите вашата сватба различна, от дълго време в други страни работят с цветни калъфи съобразени с концепцията на сватбата, разликата там е че имат много бели зали, в които са подходящи различните цветове. Съответно това е доста по-скъпа услуга, а тук в Бг има малко смели булки, склонни на повече преобладаващ цвят като вас.
И както са казали по-горе за зелена зала, според мен ще си подхождат жълти калъфи, тогава няма да се сливат и веднага ми идва идеята за декорация с жълт лимон и лайм с малък акцент на кафе. А цветята бели хортензии със зелена холандска хризантема......успех!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: януари 18, 2015, 12:46:26 »



добра идея за centerpiece по масите  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: януари 19, 2015, 09:35:45 »

Много красива идея  emmmmmy   Bravo

Относно цветните калъфи... Ох, ако успеем да намерим ресторант, където да няма нужда от калъфи би било прекрасно... Иначе съм твърдо против лъщящите сатенени калъфи, които слагат на повечето столове в българските ресторанти...  NO
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: януари 19, 2015, 09:55:39 »

На мен също не ми харесват сатененети калъфи, които нахлузват на всички столове по принцип...
Ние вече сме избрали ресторанта, в Хотел Берлин ще е тържеството, а там столовете са много хубави, светли, могат да се декорират само с панделка например. В сайта на една агенция за декорация видя снимки от там, направени точно така, само с панделка. Страшно много ми харесват.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: януари 19, 2015, 11:56:32 »

Да, Берлин имат страхотни столове, на които аз дори не бих сложила нищо, много ми харесва като цяло ресторанта, по мое мнение се нуждае само от цветя и разните дреболийки, тейбъл картички, номерация и т.н... Жалко, че ни е прекалено малък sad Много тясно ми се стори, а и това че намаляват музиката към 11ч. (10-15% ????) каквото и да значи, ме притеснява  Yes
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #367 -: януари 20, 2015, 12:41:37 »

По повод цветните покривки и калъфи, днес в "Преди обед" по БТВ точно показваха новите тенденции в сватбите. Та имаше най-различни идеи за цветове и комбинации. На мен много ми хареса покривки в ментово зелено с бели и жълти цветя. Обаче това все още ми се струва, че ще е доста скъпо удоволствие, като се има предвид, че масово са бели калъфите. В крайна сметка трябва да се изходи първо от мястото на сватбата и тогава да се мисли за детайлите Wink
Активен
dreamcometrue88
Професор
****
Публикации: 492


« Отговор #368 -: януари 25, 2015, 11:15:48 »

Момичета, имам нужда от съвет, тъй като съм напълно скарана с тема за сватбата и идеи за декорация. По принцип с мъжа ми обичаме да се гмуркаме и морска сватбена тема много ще ни пасне, но...ресторантът просто не позволява синя украса за съжаление. Целият е в топли, екрю цветове и праскова ще му пасне идеално. Чудех се дали би се получило добре тема с морски звезди и мидички и прасковен цвят, все повече ме грабва идеята...как мислите
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: януари 25, 2015, 17:45:34 »

Ами попринцип като кажеш морска тематика, нормално е да си представиш нюанси на синьо и зелено, но щом ти допада комбинацията на цветовете от ресторанта с прасковено, няма как да не може... ето какво беше едно от първите неща, които ми попаднаха в нета, което не е в традиционните цветове за морска сватба http://imperatrizata.blogspot.com/2013/11/blog-post_20.html , може да се помисли нещо с пясък.. и тн... да се изключи синьото smile
Активен
Shusha_sf
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #370 -: януари 25, 2015, 21:35:11 »

Здравейте дами, моля ви помагайте   Girl_hide Лятото ми предстои сватба, избрали сме страхотно място с изнесен ритуал, искам агенция, която да украси както градината, така и ресторанта. Чували ли сте нещо за агенция Сватбено кафе?
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #371 -: януари 26, 2015, 10:31:10 »

dreamcometrue88 синьото и зеленото са масовите цветове за морска сватба, но ти можеш да направиш много неща , които да бъдат извън баналното - примерно можеш да заложиш на тематика "На кораб" - където можеш да използваш примерно елементи на кораб (рул, мачта, въжета) + да речем огромното разнообразие на цветни риби -украсата ти може да е от стилизирани цветя във формата на различни риби и морски обитатели като раци, октоподи и тн... Можеш да заложиш на топло капучино /кафяво като нюанс за кораба, а все едно вътрешността му е пъстър аквариум ...

Можеш да заложиш на тематика "Бели плажове" - където да използваш миди, перли, кристали... покривки и панделки можеш да избереш в пясъчен цвят, можеш да добавиш купи с корали и морски камъчета и звезди.... Тук таме цветята могат да са ти по- екзотични - сякаш си на някой екзотичен плаж и да напомнят плажна растителност (плажни лилии, палми...). Това което предлага alexandrova_90 с различните имена на масите, също е уникално...
А и винаги ако държиш на синьото, можеш да използваш много мек нюанс на синьото (бебешко синьо към бледа лила) и пак да се съчетае с цветовете на ресторанта

Тематиката е огромна! Развихри си мозъка smile
« Последна редакция: януари 26, 2015, 10:33:16 от milenkata » Активен
zorito
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #372 -: януари 26, 2015, 11:09:31 »

Az izpolzvah edna agenciq koqto e nova i ostanah mn dovolna.Platovete s koito rabotqt sa novi i mn hibavi ne sa zahabeni kato na drugite.Ibqha mn tochni poluchi se mn krasivo i nejno.Kato ceni za 98 choveka ni vzeha 1000lv no aksesoarite bqha mn hubavi sveshtnici i imahme iznesen ritual.




   
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: януари 26, 2015, 12:52:31 »

zorito, би ли показала снимки на декорирания ресторант и на изнесения ритуал, за да придобия представа за декорацията?  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: януари 26, 2015, 13:28:15 »

opice, работя с доста агенции и съм впечатлена от работата на Сватбена агенция Мериан, от скоро имат офис и в София, ако от ресторанта ми не ми правеха украсата, със сигурност щях да избера тях. Погледни им фейсбук страницата smile  good
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines