Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 01:30:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторанта - 13 част  (Прочетена 163963 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 04, 2013, 22:32:55 »

Както е казала и  Alichka, може да добавиш още един цвят. Вашият рестарант не е много задължаващ като интериор и дава възможност за повече въображение.  Wink
Дори за срещата с агенцията да не си измислила нищо, не се притеснявай. Питай и агентката ти за идеи и заедно може да измислите нещо. Те са пълни с предложения, все пак това им е работата. smile
Ето някои предложения от мен:


* image5.jpg (68.64 KB, 310x235 - видяно 4190 пъти.)
« Последна редакция: юни 04, 2013, 22:37:39 от artemida777 » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 04, 2013, 22:33:55 »

Ето още едно


* Tree-Centerpieces-for-Weddings.jpg (52.38 KB, 590x392 - видяно 883 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 04, 2013, 22:37:00 »

И още едно

Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 05, 2013, 08:07:39 »

Мерси и на двете - имате толкова хубави идеи че не мога да се реша на нищо  tease Някак не мога да си представя всичко завършено и дали ще ми хареса.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #19 -: юни 05, 2013, 08:14:34 »

Според мен трябва да заложиш на светло (тревисто) зелено, вместо горско пастелно зелено. Ресторантът е с доста тъмни мебели и един по-ярък цвят би се откроил. Там е достатъчно стилно, така че каквото и да сложиш, би стояло хубаво  give_rose
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #20 -: юни 10, 2013, 17:02:20 »

Здравейте! Съвсем от скоро съм във фомума и вече може да се каже че съм пристрастена към темите тук!!! 
Имам един много важен, така да се каже, първоначален въпрос: как мислите, че би излезнало по-изгодно относно украсата на ресторанта: със сватбена агенция или лично? Ясно ми е, че и за двата варианта има и "+", и "-". Ако избера варианта да работя с агенция, това би струвало доста, до колко чета из форума. Ако реша лично да го организирам, това означава сама да търся материали, да ги купувам или взимам под наем, но пък не знам колко би ми струвала една такава самоподготовка..
Моля за съвети?  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 10, 2013, 17:08:33 »

Всичко е много относително- колко маси, какви цветя, каква украса, какво ще включва и т.н.
Според мен първо си помисли какво точно искаш- каква концепция? Ресторанта съо е важен, защото в някой предлагат голяма част от украсата, в други по-малка, в трети изобщо /примерно панделки за столове и калъфи/.
Може да поръчаш някой неща от агенция, а други да си равиш сама.
Има много варианти. Моя съвет е да си помислиш и да си редставиш в общи линии какво искаш после пусни запитвания във фирми за украса и виж кое ще ти излезне по-евтино от тях и кое можеш сама да си направиш.
Успех!
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #22 -: юни 10, 2013, 17:19:58 »

good Мерси!
Рестотантът, на който сме се спрели за сега е градина с басейн и е с красиви пейки, а не със столове. Основните неща, което искам като декорация са: цветя, красиви покривки, балони и свещи по масите... В Пловдив има една агенция, която дава украса под наем, което ми се струва доста изгодно, но пък, както ти казваш, първо трябва да се уговори среща и да се разпита за условията...  Reading
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 11, 2013, 08:52:43 »

лейди, разпитай за условията агенцията, а ако решиш да се справяш сама с някоя шаферка с украсата, ние ще помогнем с евтини сайтове за материали.
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #24 -: юни 11, 2013, 10:40:11 »

Страхотно, Emy!  give_rose
А знаете ли кога точно става самото украсяване на ресторанта: деня/вечерта преди самата сватба или може и през деня на самата сватба, ако е вечерна?  write
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 11, 2013, 11:19:42 »

Всичко зависи каква е ангажираността на самия ресторант.. Ако сте вечерна сватба е възможно преди вас да има друга дневна сватба и респективно да не може от предния ден... Това може да се разбере само след разговор с ресторанта..  good Но се предполага, че ще има на разположание няколко часа за целта  smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 11, 2013, 12:50:41 »

Оф, а аз малко ме е срам да си призная, но вече се чудя какво да правя с тази украса. Виждам нещо и ми харесва повече от идеята за слънчогледи. Ама, вече поканите са със слънчогледи. Иска ми се нещо много нежно, а слънчогледите не се вписват в тази концепция, абе направо  girl_impossible
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #27 -: юни 11, 2013, 17:02:33 »

ratatui,
слънчогледите са много нежни цветя, които можеш да комбинираш с всичко и пак ще е красиво!!! give_rose
Току що пуснах на търсачката в google sunflower wedding decoration и излизат уникални неща!
http://floweropera.wordpress.com/2011/07/10/sunflower-wedding-rustic-fun/
http://www.italianlakeswedding.com/blog/wedding-flowers/italian-sunflowers-wedding-theme/
http://fashionhomeandaway.blogspot.de/2011/04/sunflower-themed-wedding.html
http://sweetvioletbride.com/2013/03/country-chic-sunflower-wedding-casey-durgin-photography/
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 11, 2013, 17:27:51 »

Ах, какви красоти си ми показала!  heart heart heart Наистина са много красиви, даже си свалих доста. Аз точно такова съчетание с хризантемки исках. Много благодаря!
Активен
LadyBug
Любопитен
*
Публикации: 28



« Отговор #29 -: юни 11, 2013, 17:39:49 »

 give_rose Моля! Моите любими цверя са орхидеи и лилиуми! И сега ми е много трудно да реша кои бих предпочела за украсата, понеже се придържам към златиста тема... И двата вида цветя биха паснали..
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines