Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 14:17:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на helena31 на 29 юни 2013  (Прочетена 46569 пъти)
 
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #45 -: юни 03, 2013, 15:16:54 »

Здравейте, искам да ви покажа какво правихме този уикенд. С помощта на мъжа ми, най-накрая започнах подаръчетата за гости. Много се колебаехме да има или не, в крайна сметка измислихме два варианта. Не си падам особено по подаръчетата, както знаете може би. Егото на мъжа ми обаче надделя, и накрая даже им лепнахме и имената си и датата, че и на два езика (поне е на-скиришно место). За тези които помнят поканите ми, знаете че те баха от хартия с истински цветя. Подобна е идеята и на тези книгоотбележители, които са апликации от истински сушени цветя - арнажираме, лепим и после ламинираме. В крайния вариант ще имат отгоре и панделки мушнати пред перфорирана дупка.

Харесват ли ви дотук? Горната редица са лицата, долната гърбовете:
https://farm9.staticflickr.com/8120/8932681912_d521776ce0_b.jpg

Ето тук всички лица до момента:
https://farm6.staticflickr.com/5342/8932682846_578145ec12_c.jpg
« Последна редакция: юни 03, 2013, 15:23:12 от helena31 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #46 -: юни 03, 2013, 15:27:24 »

Уникални са! Много ми харесват и бих се зарадвала супер много на такъв подарък, защото е практичен, красив и оригинален. И много си харесва цветното сърчице на гърба! smile И аз не съм фен на подаръците, където има имена и дати, обаче вашите са доста скрити и не се набиват на очи, така че си е супер според мен! А и е писано на ръка, което си е супер специално!
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #47 -: юни 03, 2013, 15:32:43 »

Благодаря ти. В ерата на електронните четци са малко старомодни, но всеки има поне по една книга хартиена останала smile Това с имената и датите го измисли мъжът ми както казах, със скритото послание, че културите ни са различни - азбука, формат на датите и т.н. Но обединени от любовта. Сьрчицата са листа от роза. А писането на ръка, не ме питай - бая картончета отидоха фира, заради грешки или кривина. Накрая се отказах да са перфектни и ги подкарах както си мога.
« Последна редакция: юни 03, 2013, 15:44:57 от helena31 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #48 -: юни 03, 2013, 15:42:07 »

Мислих си го това за електронните книги, но на мен толкова ми харесва, че или бих си го сложила в киндъла или бих си го взела на работа - поне на работа всеки има по един бележник, в който може да го ползва. Wink Според мен колкото по-криво толкова по-специално, хехе, ако е много подравнено може да се зачуди човек дали е ръчно писано, поне така няма да има съмнения. Wink Браво за старанието, аз не бих имала търпението честно казано, ама да не казвам голяма дума, че след някой друг месец и аз може трескаво да надписвам подаръци.  blush
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 03, 2013, 15:46:27 »

Браво, Ели  Bravo
Получават се много красиви подаръци!
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #50 -: юни 03, 2013, 15:48:44 »

О, занимавката е огромна. Тук дори не са и 1/3 готови, да не говорим, че поне половината от тези на снимката са "технологичен брак" по различни причини, които не си личат на снимката smile (А голяма част може и да са в главата ми).

Аз съм изключителен перфекционист с много напрегнато ежедневие. Затова тези подаръчета ги използвам малко и като медитация. Пускаме си музика и почваме да лепим. Очаквам следващата събота и неделя да сме готови. За едно отиват поне 20 минути. В началото имаше и към 3-4 часа проба грешка. Не съветвам никой да се захваща с това, освен ако няма многоооооо нужда от спокойствие. А за мен това беше начин да се включа малко по-лично в подготовката, която иначе се случва на хиляди км. оттук (макар и с мое пряко участие, но все пак). После се хвана и мъжът ми - той пък е уникален с неговата мания всичко да е пропорционално. По-правилно разположените модели са негови smile
« Последна редакция: юни 03, 2013, 15:51:14 от helena31 » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #51 -: юни 03, 2013, 16:12:02 »

Ха, нашите подаръчета също бяха под формата на отбелязки за книги, тъй като и темата на сватбата ни беше "книгите и четенето". Нашите бяха две в едно - за хората, които не ползват отбелязки за книги, а електронни четци - ставаха и за декорация. Вашите обаче са правени ръчно и се получават страхотно - много ми харесват!!! За мен това би бил изключително ценен подарък!  girl_wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 03, 2013, 16:53:12 »

Страхотни са! Много оригинален и стилен подарък!
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #53 -: юни 03, 2013, 18:27:24 »

И на мен много ми харесват тези подаръци и направо Ви се възхищавам за усилията, които полагате, за да ги изработите! Bravo
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #54 -: юни 03, 2013, 21:14:27 »

Много оригинално и лично! Определено вашите подаръчета, ще се запомнят!
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #55 -: юни 03, 2013, 21:20:40 »

Страхотни подаръци  Love
Браво за идеята  Bravo
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 03, 2013, 22:38:43 »

И аз да се включа за подаръците- идеята много ми харесва и още повече, че са наравени от вас. Поздравление за старанието Bravo
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #57 -: юни 03, 2013, 22:45:44 »

На мен като цяло идеята с лепенето на истински цветчета страшно мн ми допада, жалко, че на мен такъв тип занимания по-скоро изнервящо ми действат от успокоително, иначе щях веднага и аз да се хвана да сътворя нещо с цветчета! А за ерата на киндъл & ко., аз лично да ти кажа не мисля, че някога ще захвърля напълно истинската книга, въпреки, че и аз мн чета на ел. четец, книга си имам винаги настолна на нощното шкафче, и аз лично мн бих се зарадвала на такъв подарък! За това, че е ръчно надписан и преди съм спименавала, че според мен това е голяма чест и мил жест от страна на младоженците към техните гости, за мен лично това остойностява подаръка още повече! good
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #58 -: юни 04, 2013, 09:39:15 »

Helena, страхотни са ! На мен цветята ми приличат на рисувани, толкова са "правилни". Аз изключително много бих се зарадвала на такъв книгоразделител. Имам един такъв подарък /от сушени листа/ и страшно ми харесва. Макар че работя "с техника" твърдо бойкотирам електронните рийдъри и би ми станало много мило на някоя сватба да получа такъв подарък. Супер сте се справили, браво  Bravo
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2013, 09:40:36 »

и ние подарихме книгоразделители на църковния брак. мисля че книгите никога няма да остареят като идея smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines