Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:07:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на helena31 на 29 юни 2013  (Прочетена 46551 пъти)
 
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 31, 2013, 07:08:14 »

Очакваме гости от 3 континента, по последен брой над 21 от САЩ, Азия, Латинска Америка и Европа, 20% от гостите ни. Американците май не съм ги броила като брой точно, но са около 16? Ще идват свекърва ми, девер ми и жена му и доста близки приятели. И шефката ми smile.
Иха, и при мен ще са от три континента, но броя на твоите е завиден smile. Поздравления за организацията, защото знам колко сложна и фрустрираща може да бъде понякога организацията и координацията на толкова много гости от чужбина. Общо взето влизаш в ролята на тур оператор, хаха.

Арбанаси е страхотно място и с темата на сватбата ви, ще се получат фантастични снимки!  Bravo

Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #31 -: май 31, 2013, 07:12:24 »

Много романтика има в разказите ти, helena31, страхотно!  heart
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 31, 2013, 08:54:13 »

Честита темичка!Прочетох разказите ,разгледах снимките ,всичко е много нежно и романтично.
Позволявам си да постна линк към една сватба организирана миналата година в Арбанаси палас,защото доколкото разбрах там ще е вашето събитие.Вече е късно за много неща,но можеш да вземеш някои хрумки

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,33065.0.html
Активен
Thea
Професор
****
Публикации: 323


« Отговор #33 -: май 31, 2013, 09:34:12 »

Хелена, мога цял ден да чета разказите ти /само шефа да не види girl_haha/. Много са увлекателни. А къщичката, в която сте били на острова е страхотна. Церемонията е била много семпла.Супер!
А каква е темата на сватбата? milenuity спомена за нея, но аз нещо не можах да видя да си споменавала. Спомням си, че искаше да е много естествено всичко, близо до природата.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: май 31, 2013, 09:47:57 »

Ели, благодаря за споделените мигове в думи и снимки! Всичко е чудно и много се радвам на цялата ви история и на международната ви сватба! И аз покрай моята сватба явно съм пропуснала да прочета за темата на вашата, така че би ли споделила с нас каква е и от какво се вдъхнови?  girl_wink
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2013, 10:11:17 »

Ели, много красив разказ!
Мястото на предложението е страхотно  heart
Сватбата ще бъде много интересна предвид интернационалните гости.
Пожелавам ти спокоен последен месец  give_rose
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #36 -: май 31, 2013, 10:35:18 »

Ели, прочетох всичко на един дъх! smile Разказите и снимките са много, много специални и уникални! Страхотно е колко много се обичате и какви хубави неща измисляте да правите. smile

И много добре си го измислила сватбата да е на толкова красиво място и да обиколите с гостите - да видят колко е красива България, особено по това време на година! smile Успешни последни приготовления и попътен вятър на всички гости към София. Wink
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #37 -: май 31, 2013, 12:54:25 »

Иха, и при мен ще са от три континента


Аз вече май не мога да направя елементарни сметки - написала съм 3, а изредила 4 континента.  Bravo Забравих да разделя Америки-те.
Наистина, малко туроператорска функция взех, но дано си струва  smile. Всъщност, членовете на моето ново семейство никога не са напускали САЩ, докато приятелите ми са доста космополитни и оправни и аз реших да помогна малко на първите, а вторите сами горе-долу се оправят.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2013, 13:57:59 »

Ели, всичко е страхотно, толкова се развълнувах докато четях, че чак викнах колежката и тя да чете. Добре че шефа го няма  girl_wink Всичко е толкова хубаво и романтично, а снимките на острова са страхотни. Това си е като във филм. Успех с подготовката и ще чета с интерес какво се случва.  popcorn
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #39 -: май 31, 2013, 15:06:33 »

Хихи, щом и колежката чете ....  give_rose

Темата на сватбата, доколкото има такава, е "близо до природата." И двамата с мъжа ми имаме отношение към околната среда, изобщо към всичко естествено и красиво. Не беше случен изборът и на дестинация за подписването ни - о-в Св. Джон е 80% от теририята си национален резерват. За момента, освен избора на градина за сватбата, сме се спрели на доста естествени материали и елементи. Бих искала всички използвани цветя да са български, за да са максимално по-еко. В смисъл, не стига че ние ще се донесем от всички краища на света, може поне цветята да не са внос lol.
« Последна редакция: май 31, 2013, 15:48:39 от helena31 » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #40 -: май 31, 2013, 15:13:52 »

Мда, а и за стимул на българската икономика  good
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #41 -: май 31, 2013, 20:02:26 »

Мила Helena незнам как съм изпуснала темичката ти, но чак сега я откривам след като са изписани вече известно количество страниците със супер интересни разкази и снимки, които изчетох на един дъх!
Прекрасни одухотворени и идейни младоженци сте! Много се радвам да чета всички подробности около твоята сватба, тъй като намирам доста паралели, особено ще се отнася с галимацията и координацията на толкова много пристигащи гости. При нас за момента чуждестранните гости наброяват вече 65 човека, с покачваща се тенденция и аз съм меко казано разпъната между всичките тези хора. Чакам с нетърпение да прключат изпитите ми и да се залавям с културната порграма.
Вече съм намислила някои неща, като например барбекю вечеря на лозето на баба ми, разбира се за избрана част от тези толкова много гости, нямам шанс да ги побера всичките на в лятната кухня на баба  blush pleasantry, мисля че ще е доста колоритно, а и природата в селото, където се намира лозето е просто уникална. И ние сме големи почитатели на природата и използваме всяка възможност за хайкинг по планините или с колелетата из горите.
Другото, което мисля да направя е да ги заведа на опера в Летния Театър на Варна (мама пее там   smile ), та може би е идея и ти да заведеш твоите гости на българска опера на открито, например в Пловдив, ако си падат по културните мероприятия.
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #42 -: май 31, 2013, 20:11:38 »

Мрявка, ааааааа, едната ми гостенка (шефката ми) ще ходи на опера в Пловдив по време на фестивала Верди. За съжаление, той е преди сватбата, а ние ще сме там с останалата група след това. Я кажи, къде да намерим датите за Варна - някои гости ще стигнат и до там.
Страхотна идея имаш за лозето. Ти в момента в чужбина ли си? От коя държава са предимно гостите ти. Аз днеска преброих нашите - от 7 различни държави.
« Последна редакция: май 31, 2013, 20:14:17 от helena31 » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #43 -: май 31, 2013, 20:48:50 »

Ели както ти писах ще се погрижа да разбера дали има нещо на датите, които те интересуват, а за страните сега като ти ги написах, даже и аз се изумих колко шарено е станало и пропуснах да спомена и Бразилия хи хи сестра ми живее там и с нейни приятели и те ще се транспортират от там, както и Холадния ми липсваше в списъка, общо взето, ако взема да смятам и ние сме доста НЕ екологични, въпреки, че се мъчим да живеем екологично: делим отпадъци, живеем в зелена къща (с минимален разход на енергия), ползваме само енергоспестяващи крушки, научих се да спирам крана на водата докато си мия зъбите,  pleasantry, ползваме само обществен транспорт, уикендите само кола и тн и тн....
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #44 -: юни 01, 2013, 09:04:46 »

Хелена, толкова увлекателно разказваш, така се зачетох, че замалко да ми кипне кафето, хахаха
Темата на сватбата е супер, какви цветя смятате да използвате? Материи, цветове?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines