Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 22:31:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Noir на 29.06.2013!!!  (Прочетена 33738 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 01, 2013, 10:50:06 »

Леле, колко мило предложение Girl_hide Ех, понякога, чак ме е яд, че аз баш баш нямах  предложение smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #16 -: юни 01, 2013, 10:52:58 »

Ех, Noir, прекрасно предложение си получила! Наистина прилива на емоции в този един момент е уникален и неповторим, трудно е да не заплачеш  Girl_hide Дано тази любов помежду ви само расте!

Разкажи ни за вашето тържество - къде, какво и как ще се случва smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #17 -: юни 02, 2013, 18:02:27 »

Панди, аз съм на мнение, че не е нужно да има изпълнения на колене, листенца от рози, свещи и т.н, за да се получи романтично предложение. По-важното е да си с човека, когото обичаш.
След предложението решихме да не отлагаме, ами да направим сватбата още тази година.
За едно бяхме абсолютно сигурни - че ще сключим гражданския брак на 06.03. На този ден преди 4 години се запознахме и от тогава сме заедно. И за да продължим да отбелязваме на една дата нашата годишнина, нямаше две мнения по въпроса  smile На самия ритуал присъстваха само семействата ни. Беше невероятно вълнуващо и емоционално. Избрахме ритуал с класическа музика на живо. Още щом засвири Менделсон, сълзите ми текнаха, а на младоженеца през цялото време му трепереше брадичката от вълнение. Кума не пропусна да ме побъзика в момента на отпиване на шампанското и едва не се олях от смях. Преди ритуала, жената от съвета ни даде указания в никакъв случай да не се настъпваме преди всички да положат подписите си, за да протече гладко церемонията. Как пък не! Точно на мен да ми кажат какво да правя beating Когато се подписах, се върнах на мястото си и младоженеца застана на подиума  за подпис. Това беше моя момент diablo Промъкнах се отзад и го настъпих  yahoo Всички прихнаха да се смеят, а той пък навръщане се спъна в подиума и на свой ред без да иска ме настъпа. Танту за кукуригу хахаха. След това си спретнахме малък семеен обяд в най-любимото ни ресторантче, а вечерта продължихме с приятели и кумовете в къщи.
Стана много дълго, очаквайте продължение и на съществената част.
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 02, 2013, 19:16:14 »

Честита темичка и от мен, спокоен последен месец и вълнуващ сватбен ден!
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #19 -: юни 03, 2013, 14:42:08 »

Честита темичка, Noir! Много емоционално предложение  Bravo
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #20 -: юни 03, 2013, 20:15:25 »

Благодаря ви момичета и добре дошли в темичката ми!
Активен
magi_89
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72


21.09.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 04, 2013, 10:50:57 »

Честита темичка Bravo
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 04, 2013, 12:32:50 »

Честита темичка и от мен!
На един дъх прочетох писанията ти. Всичко е толкова непринудено и прекрасно в същото време! smile Чакаме още подробности smile girl_wink
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 04, 2013, 13:31:16 »

Noir, записвам се да следя темичката ти,макар и да не съм от много редовните. Пожелавам ти много емоции по време на подготовката. А всичко, което си написала е супер и ти пожелавам да залееш темичката с още повече красиви разразчета. yahoo
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 04, 2013, 13:34:25 »

Предложението дойде на Коледа'2012. Тъй като се събираме с роднини, винаги трупаме подаръците не под елхата, ами на една маса и всеки си търси името по пакетите. И аз вждам един много голям с моето име. Отварям - вътре яке за мотор  tease И аз супер разочарована, защото бяхме говорили за други неща да ми купи, пък и якето не ми беше нещо наожително. Обличам го аз и се въртя пред огледалото сигурно 10 мин., а той супер спокоен си ме гледа. По едно време напипвам нещо в джоба, вадя една прекрасна малка кутийка, отварям я и:

ох, и аз тук в работата ревнах...прекрасно предложение smile
Честита темичка и от мен, малко късно се включвам...
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #25 -: юни 05, 2013, 11:16:01 »

Честита темичка и от мен! Много сладко предложение за брак! Bravo
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #26 -: юни 05, 2013, 12:23:22 »

Ехх, много сте мили всички и се радвам, че се присъединявате към моите трепети.
Тази седмица ми е изключително натоварена и на работа, и сватбено - организационно и много се извинявам, че не пиша, но събота-неделя ще се опитам да си събера мислите и най-накрая да опиша сватбата с текст и снимки.
Активен
ivelka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 618



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 05, 2013, 12:46:43 »

Честита тема и от мен!  give_rose
Ще следя с интерес детайлите по подготовката!
Предложението е било много непринудено и оригинално! yahoo Bravo
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #28 -: юни 10, 2013, 12:18:33 »

Такааа, да крайно време е да разкажа за подготовката, преди темичката да отиде на дъното на страницата  blum
Както знаете, датата е 29.06 и тя много скоростно наближава...
Не е избирана специално, дори много по-късно, след като основните неща бяха уредени, се усетихме че е много хубав празник - Петровден.
След избирането на датата за гражданския брак, решихме тържеството отново да е свързано със шестица и имахме 2 варианта - 06.07 и 06.09. Септември отпадна, защото ни се стори много далеч.
Избрахме Юли и първото нещо, което направих беше да се обадя на Ка студио дали са свободни.
Вмъквам една скоба, че държах само и единствено те да снимат нашата сватба и не съм търсила други.Следя от години работата им и за мен няма по-добри. Обаче те се оказаха заети, някой ни беше изпреварил, а беше едва началото на Януари  diablo Изпаднах в тих ужас и затворих телефона. Бях много нещастна. В крайна сметка сменихме няколко пъти датата и така си съвпаднахме за 29.06. Следваща стъпка - избиране на видео. Сигурно изрових целия свят да гледам клипчета, да чета мнения и да проучвам. В крайна сметка тежката дума беше на младоженеца - Краси Ламбов. Аз избрах фотото, той видеото  smile
И дойде най-трудното - ресторанта. Първоначално искахме да е на открито, да не сме ограничени във времето на тържеството и т.н Оказа се почти мисия невъзможна - това, което ни харесваше или беше много далеч, или имаше други спънки. В крайна сметка пак младоженеца избра - "Марина - Слънчев ден". Просторен, светъл и с голяма тераса над морето - рай за пушачите, както Dixie ми каза  Wink
Обаче - с оранжево - червен мокет! Идеята ми за бяло и лилаво се разпадна. Тръгнахме по агенциите за украса - някои ми дадоха безбожни цени. Но това, което най-много оцених беше отношението към мен като клиент само чрез кореспонденцията по мейл и презентацията на офертите. Така се и спряхме на Акцент - досега впечатлението ми е чудесно, надявам се и с украсата да се получи.
Украсата - бяло, лилаво и дърво. В средата на масата ще стои естествен дървен клон, който ще бъде украсен с мъх, малки бели рози и тъмно лилави еустоми. Околоч него ще горят малки свещи.
Булчинската маса - по цялото протежение на масата ще лежи естествено дърво, украсено по същия начин като масите на гостите, но свещите ще са бели и големи.
За да не се блъскат цвета на мокета с лилавото калъфите и панделките на столовете  ще са бели.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #29 -: юни 10, 2013, 12:27:57 »

Булчинския букет - само от тъмно лилави еустоми.
Бутониерите ще са или с бели рози, или с лилави еустоми, в зависимост от цвета на дрехите на гостите.
Пускам ви и линк към част от нещата(украса, рокля, букет и т.н), а по-късно ще се върна да допиша
http://noirnoir.snimka.bg/wedding/wedding.741808
Хубав ден от мен!  give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines