Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:24:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Noir на 29.06.2013!!!  (Прочетена 33748 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юли 01, 2013, 14:22:09 »

Леле колко си красива, пу пу. Очи, устни, като изписана  give_rose

Но да знаеш, че чакаме още снимки. Особено на роклята ти , в която както знаеш съм влюбена smile

Още веднъж честито, прекрасни сте!!!!!!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: юли 01, 2013, 14:33:02 »

Честито! Пожелавам ви неугасваща любов и разбирателство  give_rose

А за снимките – те другите са го казали – страхотни снимки, изключително красива булка!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: юли 01, 2013, 14:39:27 »

Поздравления и от мен   Girl_hide
Бъдете много щастливи и винаги обичащи се един друг  heart

Снимките са много хубави, изглаждате като от картичка  Girl_hide
Гримът е страхотен  heart heart heart
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #108 -: юли 01, 2013, 14:43:59 »

Приказно изглеждаш, истинска принцеса!!!  heart heart heart честито и от мен! smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #109 -: юли 01, 2013, 15:47:20 »

Какви очи само!!!  shok Красотата ти е неповторима, Noir! Смайваща двойка сте! И аз се присъединявам към очакващите с нетърпение останалата част от снимките! Роклята е великолепна - един път! Всичко лъха на стил и изящество! Поклон  LOVING
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #110 -: юли 03, 2013, 16:18:03 »

                            A perfect day for a white wedding ( заглавието го открадвам от Мариола)

Не спазихме традицията булката и младоженеца да спят отделно нощта преди сватбата, въпреки че мъжа ми няколко пъти ме пита: „Ти кога ще си ходиш?”
Сутринта се събудих свежа, хапнах препечена филийка за последно и отпраших към фризьорката. По пътя хората ми се радваха, защото след мен се вееше дългото було.
Обожавам да ходя на фризьор и изобщо да ми пипат косата и за мен това не беше подготовка за сватба, ами направо спа процедура. Към 11.30 се запътих към гриморката, а там вече ме чакаше отбора на фотото и видеото. Слизам от колата, булото се влачи след мен и видеооператора ми се хили и вика: „А, чакай, че нещо ти се е закачило на главата” хахаха. Метнаха ме на стола за грим – пореден релакс за мен. Всички само ме питаха как съм, пърхат ли ми пеперуди в стамаха, а по-спокойна от това не можех и да бъда – изобщо не се и замислях, че след някой и друг час ще съм булка. Грима, както видяхте, стана великолепен!
Обратно към апартамента на родителите ми, там вече ме чакаха някои гости, аз се посуетих , защото имах време до момента на обличане и се чудех какво да правя.
Дойде и момента на обличане, момента в който да напаснем всички елементи в едно.
Колкото и нескромно да звучи – получи се перфектната комбинация от рокля, було, грим, прическа, обеците и букета! Всичко е избирано отделно, дори не успях грим и прическа пробни в един ден да направя, но когато бях готова разбрах, че съм направила правилния избор.
Тръгваме към мястото на ритуала ( нямахме традиционното взимане на булката ), първа крачка с роклята и „храс” – токчето скъса долния тюл. Качвам се в колата и „храс” втори път – следващия пласт тюл отиде по дяволите. Докато стигнем до Екопарка някой ми беше направил на булото две дупки от цигара хахах. Нали знаете – нещото ново бързо стана нещо старо, така че традицията бе спазена.
Пристигаме в Екопарка 10 мин. преди церемонията и няма никой! Младоженеца още пътувал! Паркирахме в един ъгъл, за да не ме видят докато дойдат и зачакахме.  В един момент всички се изсипаха наведнъж заедно с младоженеца  и дойде момента за моето появяване. Получи се така, както винаги съм мечтала!
Хванах татко под ръка и с бавна стъпка влязохме през арка от рози в Розариума, пътека посипана с розови листенца водеше към младоженеца и всички гости бяха вперили поглед в мен!
Погледнах мъжа ми – той вече беше разплакан и с много усилия се сдържах да не го направя и аз. Баща ми ме предаде в неговите ръце, прегърна го, каза му няколко думи и се отдалечи с насълзени очи. Момента беше уникален и много интимен, просто перфектен. Надявам се фотото и видеото да са уловили точно тези емоции, те са ми най-скъпи!
Отчето посъкрати малко церемонията с думите: „Аз тук трябваше да ви прочета по три пъти еди-какво си, но нали се сещате защо не го направих” – хаха толкова му печеше, че нямаше търпение да си ходи. Кумът се справи страхотно с размяната на короните, нито един път не ги удари, а дори не знаеше предварително, че не трябва.
След церемонията приехме поздравления, снимки с гостите и беж, към лавандуловите полета.....
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #111 -: юли 03, 2013, 16:18:55 »

Втора част....
Лавандуловите полета, ах, бяха мечта отдавна.... Толкова дълго търсих из Гугъл за такива около Варна и нищо не намерих. При една от срещите ни с агенцията, споделих с момичетата и те ме насочиха към едно село до Добрич, където преди години е имало такова поле. Същата вечер, гледайки прогнозата по Бтв дават снимка на лавандулово поле точно от същото село и за нас това си беше знак! Още на другия ден отпътувахме натам и то ни чакаше – в цялата си лилава прелест!
Фотосесията беше изключително прашно, мръсно, буболечесто преживяване! Всичко живо ми се навираше под тюла, а аз съм изключително гнуслива на тема буболечки. Обаче бях в такава еуфория и настроение, че не ми пукаше изобщо. Фотото и видеото така ни предразположиха, бухнаха се с нас в мръсотията и резултата е налице – невероятните първи снимки от лавандулата. Изключително нежни и много силни! Бяхме предвидили да правим сесия и на стария басейн на Дружба – има разкошни тухлени арки (Лили от теб откраднах идеята), но не ни стигна времето и отпаднаха.
Пристигнахме в хотела – „Марина” на Слънчев Ден – като ме заобиколиха тези туристи....
Една рускиня пред хотела като взе да щрака, да нарежда някакви пожелания за нас – само й разбрах, че ни пожелава едно момиче и едно момче хихих. Един немец като вика „Айн фото, айн фото”, а кума отстрани му приглася; ‘Файв лева, файв лева” хахаха, събрахме пари набързо. Всички ми ръкопляскаха по пътя, един руснак с жена си само дето не се хвърли да ме целува в еуфорията. Овсежихме се набързо в стаята, че бяхме прашни до ушите и влязохме в ресторанта под звуците на рок и Queen.
Захранването беше много вълнуващо и за двама ни, а ритането на менчето не ми се получи – ритнах здраво, то се претъркули няколко пъти и нито едно цвете не излезе. И сега какво  - близнаци .....
Първият сватбен танц – много емоция на фона на Scorpions – When you came into my life – видяхте и снимката, която е събрала всичко е един кадър!
Речта на кума успя да ме просълзи, а той беше толкова горд през цялото време, че е наш кум и че е до нас в този ден!
От тук нататък много танци, аз не седнах и за миг – усмихната и щастлива. Някой и друг ритуал и игра за разнообразие на гостите, много любов и целувки, щастливи погледи на родители, приятели и всички около нас.
Сватбата беше не просто перфектна, беше уникална и не може да се опише с думи.
Все още ходим „надрусани” от тази емоция, не сме се спрели и за миг последните дни и още дълго ще ни държи. 
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #112 -: юли 03, 2013, 16:22:43 »

Огромни благодарности на:
Вики от Make-up pro за прекрасния ми грим, който не мръдна цяла нощ.
Вики от V&S studio за перфектната прическа.
Валя и Мария от агенция „Акцент” за вълшебната украса ( ще ви пусна снимки по-късно ) – беше като в горска приказка. Дънери по масата, много цветя, свещи и лавандула. Прекрасни!
Ка студио (фото) и Красимир Ламбов (видео) – уникални хора, с невероятно отношение към своите клиенти, които превръщат в приятели. Забавлявахме се страхотно,  перфектния избор за нас и нашата сватба. Не бяха просто част от екипа, а част от гостите ни!
Сладкарница „Парфе” – невероятно отношение към клиента, за тях това не е просто работа, а любов. Колко мострени тортички изядохме безплатно, докато харесаме крем, не е истина. Резултатът – гостите още хвалят тортата!
Дж Уили – с две ръце препоръчвам, без грешка!
Ресторант „Марина” – Слънчев Ден – страхотна храна, обслужване и коректно отношение. Единствения минус беше климатизацията в залата, неравномерно навсякъде, но пък със страхотна тераса над морето – перфектно за пушачите и прегрелите от танци хора.
Роклята знаете, че е от Ла Споса Варна – единствените, които няма да похваля, въпреки че се чувствах като принцеса с нея. Качеството на шева и отношението, което получих от собственичката на магазина е само в техен ущърб – писала съм няколо пъти за това и няма да продължавам по темата.

Благодаря и на всички вас момичета, които се вълнувахте с мен, съпреживяхте емоциите и тревогите ми и бяхте винаги насреща със съвети и идеи!
Чудесни сте и се радвам, че съм част от вас!
Пожелавам на всяка една от вас незабравима сватба, много любов и споделено щастие!
  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #113 -: юли 03, 2013, 16:35:19 »

ох колко си романтична smile да знаеш че искам да вида снимки от розариума сигурно е било приказно! а за скъсания тюл и буболечките и аз бях същата приказка! бях събрала всички буболечки по тюла. явно всички с тюлени рокли имаме този проблем! да знаеш че емоцията ще те държи още много  yahoo, аз все още 2 пъти на ден гледам трейлъра и снимките smile чакаме снимкииии повече кога ще станат готови ?  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #114 -: юли 03, 2013, 16:39:15 »

Ами професионалните до 2 месеца...
Но довечера като се прибера от работа ще пусна на роклята, както обещах и на украсата.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 03, 2013, 16:44:35 »

Страхотна история, страхотна сватба  heart heart heart
Видях още няколко снимчици в ФБ профила на КаСтудио  give_rose
Много сте хубави  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
А всичко около сватбата много ти отива, всичко е твой стил /ох, не зная как да го кажа на БГ  pardon/
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #116 -: юли 03, 2013, 16:53:13 »

Ааа, да не са пуснали днес още снимки...охх, сега докато се прибера ще ми се изчака чакането tease
Много благодаря за комплимента, Машка, опитахме се да предадем точно нашето вътрешно усещане за красота с мъжа ми, искахме детайлите да отразяват нас, визията ми също е точно моята.
Радвам се, че се усеща дори само от снимките, че го усещат и хората, които не са били там  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 03, 2013, 17:10:12 »

Сега пак погледнах снимките, които ти си качила, същите от ФБ-то на Ка Студио са, сори ако съм разчовъркала любопитството ти, знам какво е да чакаш снимки и ние още чакаме нашите  Girl_hide Girl_hide Girl_hide

Намерих и подходящата дума "хармония" - всичко е хармонично с вас  twohearts
« Последна редакция: юли 03, 2013, 17:23:56 от ma6ka_ » Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #118 -: юли 03, 2013, 20:21:48 »

Лелел, мила, разказът ти ме пренесе в онези романтични филми, в които всичко е толкова вълнуващо - сякаш си качена в облаците и летиш ли летиш.... Прекрасно!
Аз също като теб исках татко да ме изведе направо в Ритуалната, но ще го направим традиционно - с кърпичка, но без музика. И двамата с годеника не харесваме оркестрите...
Целувам те задочно, желая Ви приказен семеен живот и нека малките камъчета, в които ще се препъвате /които неизбежно ще има/ да запалват жарта на страстта в отношенията Ви!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 03, 2013, 21:03:28 »

И разказа ти е толкова красив и романтичен като снимките! Нямам търпение да пуснеш още снимки, всичко е толкова красиво и нежно! Love girl  girl_in_love
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines