Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 07:29:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Noir на 29.06.2013!!!  (Прочетена 33750 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: май 29, 2013, 13:19:04 »

Скъпа Noir,

Ето че дойде време да поставим началото на твоята специална темичка! Зарази ни и нас с твоята подготовка! Бъди спокойна и се наслади на последния си месец като госпожица!!!

Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2013, 13:25:26 »

Честита темичка, Noir  give_rose Пожелавам ти прекрасна сватба и очакваме подробности около подготовката smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 29, 2013, 13:57:36 »

Честита темичка! Пожелавам ти сокоен оследен месец на подготовка за големия ден!
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #3 -: май 29, 2013, 14:31:45 »

Ееееее, супер, хайде и аз да се вълнувам с теб. Още от сега се опитвам да разбера какво ще е времето на нашия ден, голямо нетърпение ме е обхванало!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #4 -: май 29, 2013, 15:23:41 »

честита темичка на Noir   give_rose Прекрасни предсватбени емоции ти пожелавам и лека подготовка  girl_wink
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2013, 20:23:48 »

честита тема и от мен smile още малко остава, пожелавам ти лек край на подготовката и един вълнуващ ден smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #6 -: май 29, 2013, 21:04:34 »

Честит темичка и от мен! Желая ти успешна предсватбена подготовка и една прекрасна сватба!  smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #7 -: май 29, 2013, 21:38:33 »

Честита темичка, чакаме подробностии  pleasantry
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #8 -: май 30, 2013, 11:09:28 »

Честита сватбена темичка give_rose Желая ти да я изпълниш с много положителни и емоционални разкази и на финала една приказно красива сватба weddingday
До къде стигнахте?Останаха ли още много нещица за довършване?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 30, 2013, 11:43:45 »

Честита тема smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #10 -: май 30, 2013, 11:56:00 »

Ееех, че приятно - имам си темичка  danceg
Мила scilla, благодаря че се сети за мен и моите вълнения.
Благодаря и на вас, момичета, за вниманието!  give_rose
Тъй като в момента съм на работа, нямам възможност да пиша много, но довечера ще се включа както си му е реда.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2013, 11:57:46 »

Честито и от мен, Noir! С пожелания за прекрасен ден, изпълнен с най-хубавите вълнения!!!  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #12 -: май 31, 2013, 11:48:13 »

Хоп-троп, ето ме и мен  blum
Откъде да започна - с мъжа ми сме заедно от четири години. Запознахме се случайно и изобщо не беше любов от пръв поглед. Но добре, че и двамата погледнахме втори път  tease Надявам се да е любов завинаги! Той е най-най-страхотния мъж - изключително спокоен и уравновесен, винаги много премисля нещата и ме допълва и балансира чудесно. Аз съм доста по - емоционална, винаги трябва моето мнение да е последно иии страшно много мърморя  pardon Определено съм жена "носена на ръце".
След като се запознахме се оказа, че имаме страшно много общи познати и си е било писано да сме заедно, просто е било въпрос на време да се засечем. Една от най-паметните за мен случки е именно с такива общи познати. Много преди да се запознаем, моя много близка колежка се опитваше да ме сватоса със сина на нейна приятелка, но с момчето така и не се запознахме. След около година, ние вече гаджета с мъжа ми, отиваме на гости на сестра му - хем да ме покаже на родата  Wink Вечеряме и те нещо си се обясняват за вуйна им, това- онова, и в един момент чувам разни познати имена. Честно само дето не паднах под масата. Оказа се, че момчето с което преди се опитаха да ме сватосат е неговия първи братовчед хахаха.  Вуйна му след това разправяше, че им е отмъкнал хубавото момиче, ама все пак в семейството съм дошла  Bravo
От там нататък всеки път, когато установявахме общ познат, мъжа ми се хили и вика: "И с него ли са се опитали да те сватосат" хахаха

Охх, по-късно ще продължа, че работата не чака...
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #13 -: юни 01, 2013, 08:52:58 »

Предложението дойде на Коледа'2012. Тъй като се събираме с роднини, винаги трупаме подаръците не под елхата, ами на една маса и всеки си търси името по пакетите. И аз вждам един много голям с моето име. Отварям - вътре яке за мотор  tease И аз супер разочарована, защото бяхме говорили за други неща да ми купи, пък и якето не ми беше нещо наожително. Обличам го аз и се въртя пред огледалото сигурно 10 мин., а той супер спокоен си ме гледа. По едно време напипвам нещо в джоба, вадя една прекрасна малка кутийка, отварям я и:


* P1030598.JPG (61.93 KB, 730x548 - видяно 313 пъти.)
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #14 -: юни 01, 2013, 08:57:42 »

И аз рев, ама с глас. Той само си ме гушна, ,изчакаме да се нарева и естествено казах "Да"  heart
Беше най-незабравимия момент. Винаги съм се чудела защо ревем, когато ни предложат - ами то от само себе си се получава  smile
Няколко дни по-късно бяхме на гости в родителите ми и той си ме поиска официално от баща ми, аз дотогава как устисках да не ми кажа, не ме питайте. ОТново имаше една камара сълзи, а милото толкова пъти се зачерви и препоти докато си каже думичките.  smile
И оттам като се метнахме на въртележката с организацията, като гледам до 28.06 ще е така.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines