Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:51:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariola85 - 01.06.2013г.  (Прочетена 36389 пъти)
 
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #45 -: юни 03, 2013, 13:01:25 »

Лелееее само като те чета и се разтреперих smile Давай, чакаме остатъка от вълнуващия разказ!
И Честито на новото семейство Д.! Нека ви е все така весело и хоп-троп от тук нататък  heart Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юни 03, 2013, 13:49:57 »

Искам да кажа че едно време бях против този ритуал но беше най-вълнуващия момент от целия ден:)))

След виковете само видях как се отваря вратата и нахлува една камра хора.  После разбрах че е са успяли да минат през брат ми и братовчед ми за секунди. Миличкото се беше заредил с всичките си най-едри приятели които направо са ги премазали lol Миличкото е питал брат ми ще я дадеш ли за 1000 и той да да и нашия извадил 1000 денари ( което си е 30 лева) и брат ми се нацупил хаха.  Влезнаха вътре и аз едвам успях да го намера имаше сигурно на 50 човека вътре музика тъпани гайди зурни настроение! Като го намерих беше пребледнаял милия smile целунахме се прегърнахме се закичих го врътнахме хорце, закичих кума свекърите и дадох знак да потегляме. Понеже сме на 7ми етаж докато всички излезнат беше голема мъка. Слезнахме пред блока хванах брат ми и баща ми и мама хвърли късметчета smile врътнахме едно хорце, и отново дадох знах да потегляме, ние към центъра а другите към вкъщи да се преобличат

Готините ни кумове бяха взели 2ма шофьори бяхме с 2 коли да не се бутаме и потеглихме към Батенберг за фотосесията.

Като пристигнахме там и погледнах към народния театър видях 1000 дечица което означаваше че няма как да се снимаме там sad. Отидохме в градинката зад Табако , минахме покрай президенството и от там казах на фотографа давай в градинката при хилядите деца. Там нямам спомени да съм позирала, само минавах като някоя принцеса и малките момиченца тичаха около мен подскачха мамооо булкааа. Спомням си като малка че на нас не са ни обръщали внимание булките и аз бях решила всичките дечица да ги поздрава, бяха толкова сладки всички! тичат около мен подсакчат и ми казват колкоооо съм хубава а аз им връщах че и те ще бъдат някой ден хубави като мен lol)) Младоженеца им се разсърди че не му казват че е красив lol

Стана 16:00 и ние по график потеглихме към църквата в симеоново. Пристигнахме супер на време в 16:20. Абе точни хора. Чакахме отвън супер много за да стане време, и аз се изнервих и излезнах да изпуша една цигарка, и хоп настъпих роклята и направих дупка в тюла sad не се разтроих понеже е сливаше с останалия тюл. Събраха се всички видях че са ми вече пристигнали гостите от македония, започнаха да пристигат и приятелите и колегите всичките издокарани и супер красиви smile

Влезнахме в църквата кума трепереше за короните, но попа така и не му даде да ни ги разменя, извика само кумата за пръстените smile pardon. Попа беше супер готин, разсмя всички и нас включително такива лафове пускаше че направо да паднеш  saludo

Беше доста готин ритуала, не много дълъг и айде навън, кумата хвърли късметите поздравиха ни всички гости и към ресторанта ( тук да отбележа че е супер готино навсякаде да сте единствените дето се женат, нямаше и в църквата друга булка нито в центъра чувствах се че сме единствените този ден и сме супер специални!)

Естествено бяхме с 1 час по рано в ресторанта. аз влезнах вътре да вида как са украсили от агенцията, беше разкошно smile yahoo въпреки че панделките бяха повече розави отколкото лилави въобще не ми пукаше smile всичко беше прекрасно . Аз поседях вътре а навън хвърчаха сервитьори с шампанско за гостите. Беше слънчево обаче задуха страшен вятър и по едно време пристига при мен жената дето ни води ритуала да ми даде книгата да си напиша отново нещата че арката е паднала и съборила чашите и разляло се шампанското. но късмет чашите невредими!. Е тук малко се изнервирах от тази жена, идва и ми казва ох аз в този ресторант когато идвам винаги става нещо, всеки път въли проливен дъжд  beating beating beating, алоо защо трябваше това да ми го казва?! Но господ беше с нас този ден и в момента в който хванах татко по ръка и засвири музиката вятара спря стана спокойно и тихо smile Ритуала беше леко банален според мен не беше от сърце, ама айде карай smile. От там застанахме пред вратата за ресторанта за да поздравим всички гости на влизане и исползвахме този момент да ни дадът подаръците smile целувки пожелания снимки със всички   tease*... настаниха се всички към 19:15 и ние излезнахме да отдъхнем малко преди да стане време за влизане ... smile




Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #47 -: юни 03, 2013, 14:17:02 »

Честито, Мариола! Само като четях, цялата настръхнах, развълнува ме много, представям си за теб какво е било. Радвам се, че всичко е минало прекрасно и сте останали доволни. Щастлив семеен живот!!!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #48 -: юни 03, 2013, 14:30:57 »

иии последната част lol

Влезнахме в ресторанта, толкова беше хубаво да видиш всичките любими хора на крака да те поздравяват и усмихват!

Ритнахме менчето! толкова добре че и двете цветенца излезнаха и ДЖ каза мъжко и момиче близнаци smile Искам да кажа при нас в македония няма такива ритуали на сватбите, даже няма и кумска реч и на моите гости им беше супер забавно smile

Кумската реч беше прекрасна! Кума се беше постарал доста разсмя ни разчуства ни !

Първия танц беше прекрасен, много се радвам че избрах тази песен:

http://www.youtube.com/watch?v=nWE6kx9NQJw

Много приятелки се разреваха от щастие а аз се чувствах супер щатслива smile  След първия танц дойде танца на кумовете където поканихме всички гости да се присединът и след това танца на родителите smile
Естествено отворихме дансинга с бяла роза и моя шеф французин както винаги пръв изтича да се хване на хорото! Супер готин!  любима му е тази песен! Дансинга беше на макс ДЖ усети че не само хора им се играе и почна да пуска разни хитчета, Беше пълно през цялото време, чичо ми за първи път го видях да танцува така се раздаваше lol) горката ми леля беше след операция на патерици и не издържа и стана да танцува   yahoo yahoo yahoo Към 21:00 влезнаха формация глагорци удариха едно шопско хоро , и след това излезнаха двама гайдари. Единия ми чичо стана и завъртя тежко мъжко хоро беше много красиво! След това отново излезнаха момичета и направиха едно македонско хоро и останаха след това да поканат останалите гости на хорото. Много добре се получи препоръчвам тази формация горещо и оркестара за извеждане им беше много добър! след това продължи купона в целия си разгар, дансинга остана празен само по време на вечерята. Аз по едно време усетих ужасна болка в краката и минах на балеринките. ЕЕЕ само дето ги обух полетях lol Aviator Aviator Aviator, толкова много подскачах въртях се направо въздух lol. След вчерята така го ударихме на купон нямаше спиране lol. Към 23:30 разрязахме тортата хвърлихме букета и жартиера и изгонихме оператора и фотографа lol  Последните гости си тръгнаха в 03:00 smile естествено моите готини колеги бяха последни smile разбрах след това че са празнували 2 дни ( цяла неделя са пили продължили купона на някъква вила smile Аз свалих роклята в ресторанта, така ме убиваха банелите че едвам дишах. Много сме доволни от всички! нямаше никакви гафове и цялата организация беше перфектна :–) Горещо препоръчвам СкайУей за сватба, прекрасна зала, храната беше превъзходна, кувертите на супер добра цена, сервитьорите хвърчаха като пчелички нито един гост жаден! Нямахме никъкви надписвания на сметката
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #49 -: юни 03, 2013, 14:35:06 »

ние утре заминаваме на една малка медена седмичка в гърция да цопнем краченца в моренце
айде целувки на всички и ще покажа снимки като са готови  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: юни 03, 2013, 14:47:24 от mariola85 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 03, 2013, 14:44:52 »

Страхотен разказ! Било е страхотно преживяване!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2013, 15:45:25 »

Било е страхотно!  yahoo
С интерес изчетох всичко.  Bravo Мога само да си пожелая и на нашата сватба да е такъв купон  pardon

Весело изкарване на медената седмица smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #52 -: юни 03, 2013, 15:53:49 »

 Bravo Страхотно всичко е било. Честито и горчиво. Изкарайте страхотен меден месец.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #53 -: юни 03, 2013, 16:07:03 »

С пожелания за незабравимо пътешествие!

Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #54 -: юни 03, 2013, 16:11:52 »

Много хубав разказ give_rose Наистина можем само да си мечтаем за толкова вълнуващ и прекрасен сватбен ден heart Весело изкарване на медената седмичка и чакаме някоя папарашка снимчица и от там blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 03, 2013, 16:42:31 »

Много хубав разказ, явно наистина е било голям купон  chee chee chee
Приятна почивка и от мен и ще чакаме снимки, като е върнете smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #56 -: юни 03, 2013, 20:52:42 »

Честито, желая Ви да сте много щастливи и все така влюбени! give_rose Разказът ти беше супер, много ме забавлява и, в същото време, развълнува начинът, по който описваш събитията! Много се радвам и че не е валяло, което ви е позволило да си направите изнесения ритуал! Аз също се вълнувам за същото и затова напълно разбирах тревогите ти!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #57 -: юни 04, 2013, 07:26:17 »

честито, мариолка  give_rose Бъдете много щастливи  heart
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #58 -: юни 04, 2013, 09:17:25 »

Честито и от мен  weddingday Много хубаво си разказала всичко, страшно вълнуващо е било! Приятна медена седмичка  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2013, 10:15:00 »

Страхотна сватба е било smile Да си изкарате супер и на медената седмичка smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines