Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 18:59:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariola85 - 01.06.2013г.  (Прочетена 36386 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #30 -: май 31, 2013, 12:13:00 »

М, прекрасен ден днес!!! А утре.... Утре ще бъде най-красивият ден в живота ти! Желая ви толкова много любов и щастие! Предай хиляди поздрави на бъдещия младоженец!  heart  heart heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: май 31, 2013, 15:28:37 »

Благодаря ти Жози, дано да бъде ! И само да кажа на всички тук че аз благодарение на Жози имам прекрасен годежен пръстен, тя е насочила миличкото от къде да го вземе ! lol)) Предавам поздравите и той ги връща и ви пожелава много щастие и любов и прекрасен приказен ден!  give_rose

Та едно последно включване за днес smile : вчера си поревах доста след като осъзнах че времето няма да се промени за събота а ще си вали, отиде ми май на вятара изнесения ритуал за който си мечтаех от година sad ех все още е 50% шанс за дъжд но аз цял ден ще го мисля, имам 2-ри ваириянт вътре в My Choice на Скайуей , но няма да е същото. Управителката ни успокои че до последно ще подреждат за навън , стискайте палци на крака и раце и на всичко да не завали!  tease

Имахме ме една изненада от брат ми вчера, реши да си покани гаджето от 1 месец на сватбата ни, без въобще да ме пита, тя милата се съгласила, и аз  Oh my ..., но майка ми се опъна и каза ще идва, и айде днес тичахме да доплащаме още едно място  angry, и понеже не познава никой я сложихме на масата на нашите със свекърите ( то и брат ми ще е там) а тя милата не говори български само английски и руски, ама да си се оправя smile

Остава са с майка да пуснем една прахосмукачка и да забършем праха за последно че тая сахара ни остави все едно не сме чистили и чакаме утре тъпан да чукне! yahoo yahoo yahoo

 tease yahoo yahoo tease yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #32 -: май 31, 2013, 15:36:43 »

Весела и незабравима сватба, Мариолка!!! От поста ти лъха добро настроение, въпреки леките спънки с поканената в последния момент... само да те успокоя, че на нашата сватба имаше такива случки и в най-последния момент, например на една от масите моя пък брат покани негов приятел, който аз дори не познавах, за да не отиде куверта на вятъра, но в крайна сметка пък момчето се оказа много точно и всъщност всичко си беше на мястото, та не се кахъри много за приятелката на брат ти, а си гледай празника  good  yahoo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #33 -: май 31, 2013, 22:38:36 »

Стискам палци за времето утре! Желая ви една незабравима сватба, изпълнена с много положителни емоции! give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юни 01, 2013, 13:43:58 »

Честитооооооооооооооооо!!!

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #35 -: юни 01, 2013, 14:03:26 »

Честито и от мен! heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 01, 2013, 14:07:14 »

Честито семейство! Пожелавам ви прекрасна сватба и още по-прекрасен семеен живот!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 01, 2013, 15:00:37 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Честито на младоженците smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 01, 2013, 15:25:06 »

Честито семейство, пожелавам ви да сте много щастливи и много да се обичате, уважавате и разбирате! Чакаме снимки и разкази с голямо нетърпение!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #39 -: юни 01, 2013, 15:39:40 »

Ч Е С Т И Т О  butterfly Sunshine Flower
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #40 -: юни 02, 2013, 12:57:09 »

Благодаря ви много! всичко беше чудесно, времето издържа! имаше изнесен ритуал!  yahoo yahoo yahoo yahoo, сега всичко ни боли, но поне всички казаха че на по яка сватба не са ходили! даже и управителката на ресторанта каза че всяка седмица прават сватби но толкова хора на дансинга никога не е виждала! Ще расказвам повече в детайли можеби утре ако събера сили, понеже днес сме на след сватбена фотосесия и трябва отново да хода на прическа! Поздрави от семейство Д! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 02, 2013, 20:58:20 »

Много се радвам, че сте си изкарали яко  give_rose Чакамете с разказче smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 22:26:53 »

Честито!
Бъдете винаги влюбени и щастливи!
Радвам се, че е имало изнесен ритуал, точно както си си мечтала smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #43 -: юни 02, 2013, 22:29:43 »

Честита сватба weddingday Пожелавам ви много да сте много щастливи,влюбени и опора един за друг give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #44 -: юни 03, 2013, 12:44:41 »

айде както обещах да раскажа малко smile докато още е висчко пресно и вълнуващо smile

Вечерта преди сватбата отново се разтроих силно заради времето ревах супер много вкиснах се и нашите вече не ме издържаха, изчистихме изкъпах си и баща ми към 22:30 ми дава едно хапче и вика отивай да го пиеш и да лягаш защото няма да спиш щом си толкова разтроена ( не ме съдете направо наистина бях супер скапана и тъжна) та с това хапче легнах и за 3 секунди заспах и се събудих в 7 сутринта свежа усмихната и щастлива, слънцето беше пекнало навън  Sunshine. Мама направи кафенце и почна да се заема с мезетата а аз чаках с нетърпение фризьорката ми smile. Дойде Юлето на време и се започна. Направи ме точно както изках smile От там се обади миличкото че вече ме чакат долу в 09:20 да отиваме към ритуалната студентска за подпишем понеже сме с изнесен ритуал. Долу ме чакаха шофьора който кумовете бяха наели, кумовете и миличкото smile Тръгнахме и стигнахме за 5 минути там което означаваше да чакаме 30 мин понеже часа ни беше за 10:00. Но жената от ритуалната вече беше там и каза айде влизайте и оп троп за 5 мин вече бяхме мъж и жена. Там нямаше официална реч само ние четиримата. Искам да кажа че тази жена там беше супер мила и усмихната каза няколко но много мили думи с усмивка smile

От там направихме няколко копия за църквата и изнесения ритуал на свидетелството и обратно към вкъщи:)

Аз отидох да си взема от цветарката бутониерите и гривните видях си букета и украсата за колата smile. Бутонерите бяха от естесвени цветя и имаха специални щипки от зад за закичването но те и букета са единственото нещо от което не съм доволна, разпаднаха се половината а другите увехнаха супер бързо. Кума и кумата имаха най оскубаните бутониери на света  Oh my ..., но поне само това беше не както трябва smile

От там вкъщо вече беше пристигнала една от приятелките ми която трябваше да гримира мама. Дойде и брат ми и гаджето на братовчедка ми smile Аз си бях супер спокойна на вън студено но има слънчице smile почнах да подреждам че ми стана скучно. Гримьора идваше чак в 12:00! Дойде фотографа пръв smile супер готин усмихнат, направихме снимки на роклята, бижутата, обувките и други дреболийки и оп троп ето го гримьора. Идва милия и аз от вратата "ти от къде си?!" и той се стресна милия аааами от македония съм иии смях ами и ние сме всички македонци и супер готино ми стана че македонец ще ме гримира smile. Наляха ми шампанско с ягодки, и почнахме грима Любо (снима) аз си пийвам купон smile. Дойдоха към края на грима и другите ми братовчедки и братовчед ми и двете ми най-красиви приятелки имащи ролята на шаферки ( но не задължени) с едната се бяхме уговорили да напива хората и да ги кара да танцуват а другата беше по по гадните задължения ( горката 6 пъти я водих до тоалетната  pardon crazy) Зоран приключи, грима стана страхотен леко опушен и тъмен но не прекалено. Пийнахме още малко и айде към роклята да я обличам  yahoo... Лелеее мъкааа голяма и смях 6 жени обличат една рокля! Стана добре стегнахме я яко слезнах долу снимки си направих с всички и в 13:30 както по график звъна на миличкото да ги питам къде са. Ами как къде долу сме. Сърцето ми се разтуптя дадох команди на брат ми и братовчед ми да минават на входната врата а ние с наще и мацките ми останахме вътре. Чу се тъпана и яко викане. Понеже сме в мезонет и има в хола една дупка от към коридора и се чуваше виииииикане и се виждаше светкавицата от апаратите, беше толкова силна емоцията щя да ревна всеки момент, аз седях на тихо вътре а от вън всичко се тресеше от щастливи викове!!!!!  yahoo yahoo yahoo

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines