Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:52:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariola85 - 01.06.2013г.  (Прочетена 36397 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« -: май 28, 2013, 09:18:05 »

М,
Направи ни част от твоята емоция, сподели я с нас! Остават само няколко дни, в които да ни разкажеш твоята приказка! Покажи ни красота!
Бъди красива
Бъди щастлива
Бъди влюбена
Бъди неповторима

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: май 28, 2013, 09:22:06 »

Как така сме пропуснали, Мариолка? Сигурно се опитва скришом да си проведе подготовката, но не ѝ се размина толкова лесно благодарение на Josephine®!  Bravo

Остават още малко преди големия ден, не знам дали имаш време да ни опишеш някакви подробности, мъки или вълнения, но се надявам, че всичко е наред и ти тръпнеш в очакване!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2013, 09:32:34 »

Мариола Честита темичка  give_rose То не останало до големия ден  yahoo Хайде разказвай как протичат последните приготовления smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 28, 2013, 09:37:50 »

Честита темичка! Добре, че е Жози! Пожелавам ти приятни и спокойни финални дни!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: май 28, 2013, 09:39:56 »

Жозии благодаря много за темичката smile scilla не съм се крила четох ви много внимателно и черпах много информация за подготовката от всичките вас! много ви благодаря че споделяхте толкова много информация lol)

Понеже остава много малко време ще се опитам да вмъкна възможно най-много инфо в този пост smile

Заедно сме от почти 5 години , запознахме се малко след като дойдох аз в София да живея и се запознахме покрай работа smile работехме в различни офиси но за една и съща фирма smile

След 2 години заживяхме заедно и след 2 години миналия октомври дойде най-дълго очаквания пръстен от моя страна, моите и неговите родители, приятели и колеги  yahoo. Предложението не беше кой знае какво но бяхме само двамата вкъщи със свещички и прекрасен пръстен smile

Тъй като съм овенче и съм супер нетърпеливо човече започнах веднага да се захващам с организация. Веднага се бях спряла на Skyway Симеоново за ресторант но трябваше уви да обиколим всички да видим дали няма по-хубав. Е нямаше и си го капарирахме за 1 юни тъй като това беше единствената свободна дата. Е за да ми бъде по-натоварено от работа ми стовариха нов клиент и формиране на нов екип с 100 човека от 11 март, и трябваше на бързичко да приключа преди това всички организационни въпроси, и се капарира всичко на бързо , фотограф, видео, рокля и DJ

фотограф- Любомир Любенов ( с него просто комуникацията върви чудесно smile
Видео- Philipoff ( не държах особено на хубаво видео, но пък хората са много професионални и се държат много любезно)
DJ-Soundbg.net ( много сме очаровани от обслужването избраха ни DJ според нашите изисквания, дано да няма изцепки:)
Роклята както сте я виждали е от Македония, и съм просто мега доволна от магазина където я взех, страхотни дами които прават всичко за булките да са щастливи
Укарса-Сватбена Агенция Шейла ( в последен момент ги ангажирахме и се надявам да сме доволни smile

Гостите ще са 110, като 30 и нещо са внос от Македония smile ахахах ще имам изесен ритуал в ресторанта с две малки шаферки просто са супер сладки smile. С миличкото вървим с едни списъци тези дни като луди но сме си пък супер организирани хора и всички ни се чудат колко сме точни във всичко smile

Айде отлитам по задачки ще допълна с още организационни неща темичката по-късничко  give_rose

Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #5 -: май 28, 2013, 09:40:32 »

Ейй, съвсем скоро още една госпожа ще си имаме във форума  Bravo Хайде,, Мариолка, дишай дълбоко последните дни и лека подготовка  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 28, 2013, 09:58:47 »

Честита темичка и от мен smile
Вие май сте почти готови за големия ден!?!
Браво за организираността, а Skyway е много хубаво място smile Изнесеният ритуал ще е супер  Girl_hide
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #7 -: май 28, 2013, 10:02:35 »

Да, няколко приятелски двойки се жениха в Скайуей и са изключително доволни, жалко само, че махнаха хотелската част - иначе беше още по-удобно. Като гледам вече почти всичко ви е уредено.

Обувките как са? Успя ли да намериш други или?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 28, 2013, 10:20:52 »

Честита темичка!

Остават само  3 дни и половина  girl_impossible

Надявам се да сте приключили с подготовката и да си почивате до големия ден smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: май 28, 2013, 11:38:59 »

иии успях пак да се добера до компютер smile

Да си продължа с расказа smile :

Прическата ще ми я прави моята фризюрка , Юлето от студион One smile много си я обичам и ще дойде рано рано сутрин да ме направи хубава и след това и мама

Грима ще е също вкъщи от Зоран Коцов , много ми го похвалиха и се надявам да остана доволна smile

Младоженеца също е готов купи си черен костюм в последния момент от peek and cloppenburg, обувки от Humanic И супер му седи, днес да скъси само панталончето smile не можах да го убеда за папионка и затова ще е с черна копринена вратовръзка  nea

Чашите, шампанското и свещите също са готови, понеже съм си схваната в ръцете ми ги украсиха в мола в цветарския магазин smile

Подаръчетата за гостите са готови отдавна ще бъдат медче и ракия, знам че е доста срещано но в Македония се дават само едни бели бонбони и гостите от там съм сигурна че много ще им се радват smile

Букета е поръчан, има БОЖУРИ  yahoo, ще бъде от бели божури, 2-3 много цъфнали лилави рози и гипсофил, бутониерите и гривничките също са поръчани, както и укарсата на колата и всичко това в кварталният цветарски магазин който ми е на 2 крачки lol)

Халките са си при нас и са комбинация бяло и жълто злато, и са много леки и удобни smile

Тортата е поръчана, ще бъде с маскрапоне и ягоди, пробвах такава миналата година на една сватба ( и всички изядохме по 3 парчета беше много лека и вкусна smile

Подаръците за кумовете са купени, облякохме ги от до smile те това си поискаха имат си всичко а пък това си е по традиция в македония като подарък за кумовете, остава само да ги опаковаме и в четвъртък да им ги дадем .

Днес ми предстои да си купа или червило или гланц, мисля да отскоча до Sephora smile Имат много хубави трайни гланцове и червила, имаме и среща с DJ-а да си уточним последните детайли .

Остава утре, боядисване на коса, манкюр и педикюр Гелиш smile, да се почисти отново вкъщи, да се напазарува за вкъщи  мезета и алкохол, и малко украса, имам балони, мислех да взема едни помпони и цветя в саксия и готово. взех си чаши за шампанско, ще взема и шампанско розево  на Мартини ( многоо е вкусно ) ще взема и ягоди и ще си направим Мимози сутринта в събота  smile

 Остава само големия проблем с обувките sad. Купих си нови понеже тези които бях взела от Сватбения център ме убиваха, но новите са доста високи 12 цм, и ставам висока колкото младоженеца почти. Но пък са страшно удобни, понеже са били мостри и са си разтъпкани. И сега съм решила последно да пробвам със старите обувки растягане( напръсках ги с пяна за растягане и им сложих кърпи па да видим какво ще стане) взех и гелови подметки и за петите също,мисля днес да мина в мола да взема и едни бели балетанки, в H&M има белички изчистени лаченки за 20 лв  за късните часове smile

Гостите най накрая са потвърдени, искренно се надявам да няма такива отказали в последния момент ... Вчера много се нервирах защото се оказа че 3-ма няма да дойдат и не смятат за редно да ни кажат, трябваше ние да ги питаме сами. Явно хората не съобразяват колко организация има с броя на гостите, но дано и на тях да им прават същото ( предстоят им сватби )

Идея как най-лесно да разпределите хората по масите: принтирахме  им имената, на един голям картон нарисувахме схемата на масите, разделихме имената по компании и ги закачахме по масите с едни пинчета, отне ни 15 мин и бяхме много доволни как ги разпределихме !

Като идея да ви дам да си спестите настаняване на гости и плащане на нощувки: моите гости от Македония ще тръгнат в 9 сутринта, баща ми нае бусче, ще ги докарат до хотелче близо до Скайуей, там сме им наели две стаи да си починат малко 2 часа, и след това сватба, купон и хоп след 00:30 обратно към Македония. Правили сме го това на една сватба на една приятелка и се получи доста добре а и цялото упражнение ни струва доста малко парички smile

Айде до скоро отивам аз към Мола smile хем по работа хем и да направа някоя покупка





Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #10 -: май 28, 2013, 11:57:59 »

Браво, организирани сте много  Bravo За обувчиците, добра идея е да имаш едни балеринки за резерва, ако роклята позвоялва разбира се :)че толкова часове на 12 см, все ще се умориш по някое време :0 сподели после за червилото/гланца  Girl_hide
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #11 -: май 28, 2013, 12:41:37 »

M, всичко звучи страхотно! Още повече като се оправи и времето! Видях роклята ти в темата за роклите и страшно много ми хареса!!! Моята също е с такъв силует - големи принцеси ще сме! Ех, този 1 юни каква хубава дата е.  yahoo  Черната вратовръзка, съм убедена, че стои прекрасно на младоженеца!  Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #12 -: май 28, 2013, 12:53:44 »

Честита темичка и от мен!
Много хубави емоции споделяш, а идейките са супер - записвам си някои, защото ще са ми от полза.
Спокойни последни дни ти желая!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #13 -: май 28, 2013, 13:34:30 »

Мариола,честита сватбена темичка give_rose Сега виждам колко малко време е останало до големия ден,но подготовката тече с пълна пара и съм сигурна ,че след 3 дни ще бъде една приказна и изпълнена с много емоции сватба give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #14 -: май 28, 2013, 13:46:23 »

Страхотен сбит и подробен разказ в едно - супер си! smile
Чудесни идеи, това за тортата си го представих мигновено blum
Сигурна съм че сватбата ви ще е голям празник и забава, македонците макар и 30 души внос ще разтърсят дансинга!
Спокойни последни метри до "финала" ти пожелавам, ще гледаме снимки после!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines