Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 06:51:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mariola85 - 01.06.2013г.  (Прочетена 36789 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« -: май 28, 2013, 09:18:05 »

М,
Направи ни част от твоята емоция, сподели я с нас! Остават само няколко дни, в които да ни разкажеш твоята приказка! Покажи ни красота!
Бъди красива
Бъди щастлива
Бъди влюбена
Бъди неповторима

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #1 -: май 28, 2013, 09:22:06 »

Как така сме пропуснали, Мариолка? Сигурно се опитва скришом да си проведе подготовката, но не ѝ се размина толкова лесно благодарение на Josephine®!  Bravo

Остават още малко преди големия ден, не знам дали имаш време да ни опишеш някакви подробности, мъки или вълнения, но се надявам, че всичко е наред и ти тръпнеш в очакване!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 28, 2013, 09:32:34 »

Мариола Честита темичка  give_rose То не останало до големия ден  yahoo Хайде разказвай как протичат последните приготовления smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 28, 2013, 09:37:50 »

Честита темичка! Добре, че е Жози! Пожелавам ти приятни и спокойни финални дни!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #4 -: май 28, 2013, 09:39:56 »

Жозии благодаря много за темичката smile scilla не съм се крила четох ви много внимателно и черпах много информация за подготовката от всичките вас! много ви благодаря че споделяхте толкова много информация lol)

Понеже остава много малко време ще се опитам да вмъкна възможно най-много инфо в този пост smile

Заедно сме от почти 5 години , запознахме се малко след като дойдох аз в София да живея и се запознахме покрай работа smile работехме в различни офиси но за една и съща фирма smile

След 2 години заживяхме заедно и след 2 години миналия октомври дойде най-дълго очаквания пръстен от моя страна, моите и неговите родители, приятели и колеги  yahoo. Предложението не беше кой знае какво но бяхме само двамата вкъщи със свещички и прекрасен пръстен smile

Тъй като съм овенче и съм супер нетърпеливо човече започнах веднага да се захващам с организация. Веднага се бях спряла на Skyway Симеоново за ресторант но трябваше уви да обиколим всички да видим дали няма по-хубав. Е нямаше и си го капарирахме за 1 юни тъй като това беше единствената свободна дата. Е за да ми бъде по-натоварено от работа ми стовариха нов клиент и формиране на нов екип с 100 човека от 11 март, и трябваше на бързичко да приключа преди това всички организационни въпроси, и се капарира всичко на бързо , фотограф, видео, рокля и DJ

фотограф- Любомир Любенов ( с него просто комуникацията върви чудесно smile
Видео- Philipoff ( не държах особено на хубаво видео, но пък хората са много професионални и се държат много любезно)
DJ-Soundbg.net ( много сме очаровани от обслужването избраха ни DJ според нашите изисквания, дано да няма изцепки:)
Роклята както сте я виждали е от Македония, и съм просто мега доволна от магазина където я взех, страхотни дами които прават всичко за булките да са щастливи
Укарса-Сватбена Агенция Шейла ( в последен момент ги ангажирахме и се надявам да сме доволни smile

Гостите ще са 110, като 30 и нещо са внос от Македония smile ахахах ще имам изесен ритуал в ресторанта с две малки шаферки просто са супер сладки smile. С миличкото вървим с едни списъци тези дни като луди но сме си пък супер организирани хора и всички ни се чудат колко сме точни във всичко smile

Айде отлитам по задачки ще допълна с още организационни неща темичката по-късничко  give_rose

Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #5 -: май 28, 2013, 09:40:32 »

Ейй, съвсем скоро още една госпожа ще си имаме във форума  Bravo Хайде,, Мариолка, дишай дълбоко последните дни и лека подготовка  give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 28, 2013, 09:58:47 »

Честита темичка и от мен smile
Вие май сте почти готови за големия ден!?!
Браво за организираността, а Skyway е много хубаво място smile Изнесеният ритуал ще е супер  Girl_hide
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #7 -: май 28, 2013, 10:02:35 »

Да, няколко приятелски двойки се жениха в Скайуей и са изключително доволни, жалко само, че махнаха хотелската част - иначе беше още по-удобно. Като гледам вече почти всичко ви е уредено.

Обувките как са? Успя ли да намериш други или?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 28, 2013, 10:20:52 »

Честита темичка!

Остават само  3 дни и половина  girl_impossible

Надявам се да сте приключили с подготовката и да си почивате до големия ден smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #9 -: май 28, 2013, 11:38:59 »

иии успях пак да се добера до компютер smile

Да си продължа с расказа smile :

Прическата ще ми я прави моята фризюрка , Юлето от студион One smile много си я обичам и ще дойде рано рано сутрин да ме направи хубава и след това и мама

Грима ще е също вкъщи от Зоран Коцов , много ми го похвалиха и се надявам да остана доволна smile

Младоженеца също е готов купи си черен костюм в последния момент от peek and cloppenburg, обувки от Humanic И супер му седи, днес да скъси само панталончето smile не можах да го убеда за папионка и затова ще е с черна копринена вратовръзка  nea

Чашите, шампанското и свещите също са готови, понеже съм си схваната в ръцете ми ги украсиха в мола в цветарския магазин smile

Подаръчетата за гостите са готови отдавна ще бъдат медче и ракия, знам че е доста срещано но в Македония се дават само едни бели бонбони и гостите от там съм сигурна че много ще им се радват smile

Букета е поръчан, има БОЖУРИ  yahoo, ще бъде от бели божури, 2-3 много цъфнали лилави рози и гипсофил, бутониерите и гривничките също са поръчани, както и укарсата на колата и всичко това в кварталният цветарски магазин който ми е на 2 крачки lol)

Халките са си при нас и са комбинация бяло и жълто злато, и са много леки и удобни smile

Тортата е поръчана, ще бъде с маскрапоне и ягоди, пробвах такава миналата година на една сватба ( и всички изядохме по 3 парчета беше много лека и вкусна smile

Подаръците за кумовете са купени, облякохме ги от до smile те това си поискаха имат си всичко а пък това си е по традиция в македония като подарък за кумовете, остава само да ги опаковаме и в четвъртък да им ги дадем .

Днес ми предстои да си купа или червило или гланц, мисля да отскоча до Sephora smile Имат много хубави трайни гланцове и червила, имаме и среща с DJ-а да си уточним последните детайли .

Остава утре, боядисване на коса, манкюр и педикюр Гелиш smile, да се почисти отново вкъщи, да се напазарува за вкъщи  мезета и алкохол, и малко украса, имам балони, мислех да взема едни помпони и цветя в саксия и готово. взех си чаши за шампанско, ще взема и шампанско розево  на Мартини ( многоо е вкусно ) ще взема и ягоди и ще си направим Мимози сутринта в събота  smile

 Остава само големия проблем с обувките sad. Купих си нови понеже тези които бях взела от Сватбения център ме убиваха, но новите са доста високи 12 цм, и ставам висока колкото младоженеца почти. Но пък са страшно удобни, понеже са били мостри и са си разтъпкани. И сега съм решила последно да пробвам със старите обувки растягане( напръсках ги с пяна за растягане и им сложих кърпи па да видим какво ще стане) взех и гелови подметки и за петите също,мисля днес да мина в мола да взема и едни бели балетанки, в H&M има белички изчистени лаченки за 20 лв  за късните часове smile

Гостите най накрая са потвърдени, искренно се надявам да няма такива отказали в последния момент ... Вчера много се нервирах защото се оказа че 3-ма няма да дойдат и не смятат за редно да ни кажат, трябваше ние да ги питаме сами. Явно хората не съобразяват колко организация има с броя на гостите, но дано и на тях да им прават същото ( предстоят им сватби )

Идея как най-лесно да разпределите хората по масите: принтирахме  им имената, на един голям картон нарисувахме схемата на масите, разделихме имената по компании и ги закачахме по масите с едни пинчета, отне ни 15 мин и бяхме много доволни как ги разпределихме !

Като идея да ви дам да си спестите настаняване на гости и плащане на нощувки: моите гости от Македония ще тръгнат в 9 сутринта, баща ми нае бусче, ще ги докарат до хотелче близо до Скайуей, там сме им наели две стаи да си починат малко 2 часа, и след това сватба, купон и хоп след 00:30 обратно към Македония. Правили сме го това на една сватба на една приятелка и се получи доста добре а и цялото упражнение ни струва доста малко парички smile

Айде до скоро отивам аз към Мола smile хем по работа хем и да направа някоя покупка





Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #10 -: май 28, 2013, 11:57:59 »

Браво, организирани сте много  Bravo За обувчиците, добра идея е да имаш едни балеринки за резерва, ако роклята позвоялва разбира се :)че толкова часове на 12 см, все ще се умориш по някое време :0 сподели после за червилото/гланца  Girl_hide
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #11 -: май 28, 2013, 12:41:37 »

M, всичко звучи страхотно! Още повече като се оправи и времето! Видях роклята ти в темата за роклите и страшно много ми хареса!!! Моята също е с такъв силует - големи принцеси ще сме! Ех, този 1 юни каква хубава дата е.  yahoo  Черната вратовръзка, съм убедена, че стои прекрасно на младоженеца!  Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #12 -: май 28, 2013, 12:53:44 »

Честита темичка и от мен!
Много хубави емоции споделяш, а идейките са супер - записвам си някои, защото ще са ми от полза.
Спокойни последни дни ти желая!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #13 -: май 28, 2013, 13:34:30 »

Мариола,честита сватбена темичка give_rose Сега виждам колко малко време е останало до големия ден,но подготовката тече с пълна пара и съм сигурна ,че след 3 дни ще бъде една приказна и изпълнена с много емоции сватба give_rose
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #14 -: май 28, 2013, 13:46:23 »

Страхотен сбит и подробен разказ в едно - супер си! smile
Чудесни идеи, това за тортата си го представих мигновено blum
Сигурна съм че сватбата ви ще е голям празник и забава, македонците макар и 30 души внос ще разтърсят дансинга!
Спокойни последни метри до "финала" ти пожелавам, ще гледаме снимки после!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #15 -: май 29, 2013, 18:27:46 »

ето и ноктите, с гелиш, и печати във формата на дантелка, понеже имам дантелка по роклята smile


* 123.jpg (20.3 KB, 235x312 - видяно 3925 пъти.)
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #16 -: май 29, 2013, 20:40:47 »

Страхотен маникюр!! Bravo
Пожелавам ти няколко страхотни последни дни до събота. Какво вълнение, а?
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #17 -: май 29, 2013, 20:48:21 »

Мариолка,маникюрът е много красив и стилен good Насочила ли си се към конкретни грим и прическа или ще се действа на момента? give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #18 -: май 29, 2013, 20:55:25 »

helena31 много сме спокойни вече, завършихме всички задачи сега чакаме утре родителите ми smile даже в момента си седим на тераската с гледка към витошка, с биричка  и си слушаме "обичам те мила с бели маратонки  yahoo danceg  danceg пожелавам на всички такива последни спокойни дни преди големия ден smile

 Mulan косата ще е нещо подобно, но без цветето, понеже косата ми е кафява и посветла на карйчета на пробната се получи много добре smile, а за грима ще действаме на място smile аз съм с грим всеки ден и съм свикнала да съм гримирана, няма да е нещо много опушено но да е видимо smile стискайте палци за времето че това е единственото което не мога да контролирам и ме притеснява smile


* 374219_10151936264423957_1940922592_n.jpg (44.73 KB, 480x721 - видяно 1356 пъти.)
« Последна редакция: май 29, 2013, 21:06:28 от mariola85 » Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #19 -: май 29, 2013, 21:01:41 »

Честита тема и от мен и успех в последните дни подговка преди големия ден! smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: май 29, 2013, 22:30:04 »

Йеее, това всъщност е първата прическа, която си бях заплюла аз - точно тази снимка  good Нямам търпение да я видя на теб!!! Маникюрът е страхотен - много добър избор, браво smile
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #21 -: май 29, 2013, 23:46:19 »

Всичко е супер good Пожелавам ти най- хубавата и слънчева сватба butterfly Sunshine
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #22 -: май 30, 2013, 05:15:56 »

helena31 много сме спокойни вече, завършихме всички задачи сега чакаме утре родителите ми smile даже в момента си седим на тераската с гледка към витошка, с биричка  и си слушаме "обичам те мила с бели маратонки  yahoo danceg  danceg пожелавам на всички такива последни спокойни дни преди големия ден smile

Браео, това е най-хубавото нещо! Наслади се на всяка една емоция. Хайде, и аз нямам търпение да идва първи юни, за да мога да кажа че сватбата ни е този месец. Откога го чакам smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #23 -: май 30, 2013, 07:14:07 »

Мариолка, прекрасни са ноктите и прическата също! Най-важното е, че си спокойна и настроението е слънчево  danceg
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 30, 2013, 11:44:58 »

Ноктите са много нежни  Bravo
Много е хубаво, че си спокойна на финала  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2013, 11:52:43 »

Честита тема!

Много обичам такива организирани булки като теб !

А ноктите са просто супер! Може ли да споделиш къде ти ги направиха?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #26 -: май 30, 2013, 16:20:29 »

Честита тема!

Много обичам такива организирани булки като теб !

А ноктите са просто супер! Може ли да споделиш къде ти ги направиха?

Благодаря ти Пандичка, правиха ми ги в квартала ( Младост 4) аз си хода при това момиче от 1 година и съм много доволна smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #27 -: май 30, 2013, 18:22:29 »

ето да покажа каъв гланц си взех :

http://www.sephora.com/velvet-gloss-lip-pencil-P281400

Хем е молив, хем червило хем гланц, и струва 20 лв, малко скъпичко но е готино smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #28 -: май 30, 2013, 19:53:52 »

Тази марка е страхотна! Супер избор.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 30, 2013, 20:44:42 »

Честита темичка и от мен give_rose Личи си ,че си организиран човек, знаещ какво иска. Браво!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #30 -: май 31, 2013, 12:13:00 »

М, прекрасен ден днес!!! А утре.... Утре ще бъде най-красивият ден в живота ти! Желая ви толкова много любов и щастие! Предай хиляди поздрави на бъдещия младоженец!  heart  heart heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #31 -: май 31, 2013, 15:28:37 »

Благодаря ти Жози, дано да бъде ! И само да кажа на всички тук че аз благодарение на Жози имам прекрасен годежен пръстен, тя е насочила миличкото от къде да го вземе ! lol)) Предавам поздравите и той ги връща и ви пожелава много щастие и любов и прекрасен приказен ден!  give_rose

Та едно последно включване за днес smile : вчера си поревах доста след като осъзнах че времето няма да се промени за събота а ще си вали, отиде ми май на вятара изнесения ритуал за който си мечтаех от година sad ех все още е 50% шанс за дъжд но аз цял ден ще го мисля, имам 2-ри ваириянт вътре в My Choice на Скайуей , но няма да е същото. Управителката ни успокои че до последно ще подреждат за навън , стискайте палци на крака и раце и на всичко да не завали!  tease

Имахме ме една изненада от брат ми вчера, реши да си покани гаджето от 1 месец на сватбата ни, без въобще да ме пита, тя милата се съгласила, и аз  Oh my ..., но майка ми се опъна и каза ще идва, и айде днес тичахме да доплащаме още едно място  angry, и понеже не познава никой я сложихме на масата на нашите със свекърите ( то и брат ми ще е там) а тя милата не говори български само английски и руски, ама да си се оправя smile

Остава са с майка да пуснем една прахосмукачка и да забършем праха за последно че тая сахара ни остави все едно не сме чистили и чакаме утре тъпан да чукне! yahoo yahoo yahoo

 tease yahoo yahoo tease yahoo
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #32 -: май 31, 2013, 15:36:43 »

Весела и незабравима сватба, Мариолка!!! От поста ти лъха добро настроение, въпреки леките спънки с поканената в последния момент... само да те успокоя, че на нашата сватба имаше такива случки и в най-последния момент, например на една от масите моя пък брат покани негов приятел, който аз дори не познавах, за да не отиде куверта на вятъра, но в крайна сметка пък момчето се оказа много точно и всъщност всичко си беше на мястото, та не се кахъри много за приятелката на брат ти, а си гледай празника  good  yahoo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #33 -: май 31, 2013, 22:38:36 »

Стискам палци за времето утре! Желая ви една незабравима сватба, изпълнена с много положителни емоции! give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #34 -: юни 01, 2013, 13:43:58 »

Честитооооооооооооооооо!!!

Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #35 -: юни 01, 2013, 14:03:26 »

Честито и от мен! heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 01, 2013, 14:07:14 »

Честито семейство! Пожелавам ви прекрасна сватба и още по-прекрасен семеен живот!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 01, 2013, 15:00:37 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа

Честито на младоженците smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 01, 2013, 15:25:06 »

Честито семейство, пожелавам ви да сте много щастливи и много да се обичате, уважавате и разбирате! Чакаме снимки и разкази с голямо нетърпение!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #39 -: юни 01, 2013, 15:39:40 »

Ч Е С Т И Т О  butterfly Sunshine Flower
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #40 -: юни 02, 2013, 12:57:09 »

Благодаря ви много! всичко беше чудесно, времето издържа! имаше изнесен ритуал!  yahoo yahoo yahoo yahoo, сега всичко ни боли, но поне всички казаха че на по яка сватба не са ходили! даже и управителката на ресторанта каза че всяка седмица прават сватби но толкова хора на дансинга никога не е виждала! Ще расказвам повече в детайли можеби утре ако събера сили, понеже днес сме на след сватбена фотосесия и трябва отново да хода на прическа! Поздрави от семейство Д! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 02, 2013, 20:58:20 »

Много се радвам, че сте си изкарали яко  give_rose Чакамете с разказче smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 22:26:53 »

Честито!
Бъдете винаги влюбени и щастливи!
Радвам се, че е имало изнесен ритуал, точно както си си мечтала smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #43 -: юни 02, 2013, 22:29:43 »

Честита сватба weddingday Пожелавам ви много да сте много щастливи,влюбени и опора един за друг give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #44 -: юни 03, 2013, 12:44:41 »

айде както обещах да раскажа малко smile докато още е висчко пресно и вълнуващо smile

Вечерта преди сватбата отново се разтроих силно заради времето ревах супер много вкиснах се и нашите вече не ме издържаха, изчистихме изкъпах си и баща ми към 22:30 ми дава едно хапче и вика отивай да го пиеш и да лягаш защото няма да спиш щом си толкова разтроена ( не ме съдете направо наистина бях супер скапана и тъжна) та с това хапче легнах и за 3 секунди заспах и се събудих в 7 сутринта свежа усмихната и щастлива, слънцето беше пекнало навън  Sunshine. Мама направи кафенце и почна да се заема с мезетата а аз чаках с нетърпение фризьорката ми smile. Дойде Юлето на време и се започна. Направи ме точно както изках smile От там се обади миличкото че вече ме чакат долу в 09:20 да отиваме към ритуалната студентска за подпишем понеже сме с изнесен ритуал. Долу ме чакаха шофьора който кумовете бяха наели, кумовете и миличкото smile Тръгнахме и стигнахме за 5 минути там което означаваше да чакаме 30 мин понеже часа ни беше за 10:00. Но жената от ритуалната вече беше там и каза айде влизайте и оп троп за 5 мин вече бяхме мъж и жена. Там нямаше официална реч само ние четиримата. Искам да кажа че тази жена там беше супер мила и усмихната каза няколко но много мили думи с усмивка smile

От там направихме няколко копия за църквата и изнесения ритуал на свидетелството и обратно към вкъщи:)

Аз отидох да си взема от цветарката бутониерите и гривните видях си букета и украсата за колата smile. Бутонерите бяха от естесвени цветя и имаха специални щипки от зад за закичването но те и букета са единственото нещо от което не съм доволна, разпаднаха се половината а другите увехнаха супер бързо. Кума и кумата имаха най оскубаните бутониери на света  Oh my ..., но поне само това беше не както трябва smile

От там вкъщо вече беше пристигнала една от приятелките ми която трябваше да гримира мама. Дойде и брат ми и гаджето на братовчедка ми smile Аз си бях супер спокойна на вън студено но има слънчице smile почнах да подреждам че ми стана скучно. Гримьора идваше чак в 12:00! Дойде фотографа пръв smile супер готин усмихнат, направихме снимки на роклята, бижутата, обувките и други дреболийки и оп троп ето го гримьора. Идва милия и аз от вратата "ти от къде си?!" и той се стресна милия аааами от македония съм иии смях ами и ние сме всички македонци и супер готино ми стана че македонец ще ме гримира smile. Наляха ми шампанско с ягодки, и почнахме грима Любо (снима) аз си пийвам купон smile. Дойдоха към края на грима и другите ми братовчедки и братовчед ми и двете ми най-красиви приятелки имащи ролята на шаферки ( но не задължени) с едната се бяхме уговорили да напива хората и да ги кара да танцуват а другата беше по по гадните задължения ( горката 6 пъти я водих до тоалетната  pardon crazy) Зоран приключи, грима стана страхотен леко опушен и тъмен но не прекалено. Пийнахме още малко и айде към роклята да я обличам  yahoo... Лелеее мъкааа голяма и смях 6 жени обличат една рокля! Стана добре стегнахме я яко слезнах долу снимки си направих с всички и в 13:30 както по график звъна на миличкото да ги питам къде са. Ами как къде долу сме. Сърцето ми се разтуптя дадох команди на брат ми и братовчед ми да минават на входната врата а ние с наще и мацките ми останахме вътре. Чу се тъпана и яко викане. Понеже сме в мезонет и има в хола една дупка от към коридора и се чуваше виииииикане и се виждаше светкавицата от апаратите, беше толкова силна емоцията щя да ревна всеки момент, аз седях на тихо вътре а от вън всичко се тресеше от щастливи викове!!!!!  yahoo yahoo yahoo

Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #45 -: юни 03, 2013, 13:01:25 »

Лелееее само като те чета и се разтреперих smile Давай, чакаме остатъка от вълнуващия разказ!
И Честито на новото семейство Д.! Нека ви е все така весело и хоп-троп от тук нататък  heart Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #46 -: юни 03, 2013, 13:49:57 »

Искам да кажа че едно време бях против този ритуал но беше най-вълнуващия момент от целия ден:)))

След виковете само видях как се отваря вратата и нахлува една камра хора.  После разбрах че е са успяли да минат през брат ми и братовчед ми за секунди. Миличкото се беше заредил с всичките си най-едри приятели които направо са ги премазали lol Миличкото е питал брат ми ще я дадеш ли за 1000 и той да да и нашия извадил 1000 денари ( което си е 30 лева) и брат ми се нацупил хаха.  Влезнаха вътре и аз едвам успях да го намера имаше сигурно на 50 човека вътре музика тъпани гайди зурни настроение! Като го намерих беше пребледнаял милия smile целунахме се прегърнахме се закичих го врътнахме хорце, закичих кума свекърите и дадох знак да потегляме. Понеже сме на 7ми етаж докато всички излезнат беше голема мъка. Слезнахме пред блока хванах брат ми и баща ми и мама хвърли късметчета smile врътнахме едно хорце, и отново дадох знах да потегляме, ние към центъра а другите към вкъщи да се преобличат

Готините ни кумове бяха взели 2ма шофьори бяхме с 2 коли да не се бутаме и потеглихме към Батенберг за фотосесията.

Като пристигнахме там и погледнах към народния театър видях 1000 дечица което означаваше че няма как да се снимаме там sad. Отидохме в градинката зад Табако , минахме покрай президенството и от там казах на фотографа давай в градинката при хилядите деца. Там нямам спомени да съм позирала, само минавах като някоя принцеса и малките момиченца тичаха около мен подскачха мамооо булкааа. Спомням си като малка че на нас не са ни обръщали внимание булките и аз бях решила всичките дечица да ги поздрава, бяха толкова сладки всички! тичат около мен подсакчат и ми казват колкоооо съм хубава а аз им връщах че и те ще бъдат някой ден хубави като мен lol)) Младоженеца им се разсърди че не му казват че е красив lol

Стана 16:00 и ние по график потеглихме към църквата в симеоново. Пристигнахме супер на време в 16:20. Абе точни хора. Чакахме отвън супер много за да стане време, и аз се изнервих и излезнах да изпуша една цигарка, и хоп настъпих роклята и направих дупка в тюла sad не се разтроих понеже е сливаше с останалия тюл. Събраха се всички видях че са ми вече пристигнали гостите от македония, започнаха да пристигат и приятелите и колегите всичките издокарани и супер красиви smile

Влезнахме в църквата кума трепереше за короните, но попа така и не му даде да ни ги разменя, извика само кумата за пръстените smile pardon. Попа беше супер готин, разсмя всички и нас включително такива лафове пускаше че направо да паднеш  saludo

Беше доста готин ритуала, не много дълъг и айде навън, кумата хвърли късметите поздравиха ни всички гости и към ресторанта ( тук да отбележа че е супер готино навсякаде да сте единствените дето се женат, нямаше и в църквата друга булка нито в центъра чувствах се че сме единствените този ден и сме супер специални!)

Естествено бяхме с 1 час по рано в ресторанта. аз влезнах вътре да вида как са украсили от агенцията, беше разкошно smile yahoo въпреки че панделките бяха повече розави отколкото лилави въобще не ми пукаше smile всичко беше прекрасно . Аз поседях вътре а навън хвърчаха сервитьори с шампанско за гостите. Беше слънчево обаче задуха страшен вятър и по едно време пристига при мен жената дето ни води ритуала да ми даде книгата да си напиша отново нещата че арката е паднала и съборила чашите и разляло се шампанското. но късмет чашите невредими!. Е тук малко се изнервирах от тази жена, идва и ми казва ох аз в този ресторант когато идвам винаги става нещо, всеки път въли проливен дъжд  beating beating beating, алоо защо трябваше това да ми го казва?! Но господ беше с нас този ден и в момента в който хванах татко по ръка и засвири музиката вятара спря стана спокойно и тихо smile Ритуала беше леко банален според мен не беше от сърце, ама айде карай smile. От там застанахме пред вратата за ресторанта за да поздравим всички гости на влизане и исползвахме този момент да ни дадът подаръците smile целувки пожелания снимки със всички   tease*... настаниха се всички към 19:15 и ние излезнахме да отдъхнем малко преди да стане време за влизане ... smile




Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #47 -: юни 03, 2013, 14:17:02 »

Честито, Мариола! Само като четях, цялата настръхнах, развълнува ме много, представям си за теб какво е било. Радвам се, че всичко е минало прекрасно и сте останали доволни. Щастлив семеен живот!!!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #48 -: юни 03, 2013, 14:30:57 »

иии последната част lol

Влезнахме в ресторанта, толкова беше хубаво да видиш всичките любими хора на крака да те поздравяват и усмихват!

Ритнахме менчето! толкова добре че и двете цветенца излезнаха и ДЖ каза мъжко и момиче близнаци smile Искам да кажа при нас в македония няма такива ритуали на сватбите, даже няма и кумска реч и на моите гости им беше супер забавно smile

Кумската реч беше прекрасна! Кума се беше постарал доста разсмя ни разчуства ни !

Първия танц беше прекрасен, много се радвам че избрах тази песен:

http://www.youtube.com/watch?v=nWE6kx9NQJw

Много приятелки се разреваха от щастие а аз се чувствах супер щатслива smile  След първия танц дойде танца на кумовете където поканихме всички гости да се присединът и след това танца на родителите smile
Естествено отворихме дансинга с бяла роза и моя шеф французин както винаги пръв изтича да се хване на хорото! Супер готин!  любима му е тази песен! Дансинга беше на макс ДЖ усети че не само хора им се играе и почна да пуска разни хитчета, Беше пълно през цялото време, чичо ми за първи път го видях да танцува така се раздаваше lol) горката ми леля беше след операция на патерици и не издържа и стана да танцува   yahoo yahoo yahoo Към 21:00 влезнаха формация глагорци удариха едно шопско хоро , и след това излезнаха двама гайдари. Единия ми чичо стана и завъртя тежко мъжко хоро беше много красиво! След това отново излезнаха момичета и направиха едно македонско хоро и останаха след това да поканат останалите гости на хорото. Много добре се получи препоръчвам тази формация горещо и оркестара за извеждане им беше много добър! след това продължи купона в целия си разгар, дансинга остана празен само по време на вечерята. Аз по едно време усетих ужасна болка в краката и минах на балеринките. ЕЕЕ само дето ги обух полетях lol Aviator Aviator Aviator, толкова много подскачах въртях се направо въздух lol. След вчерята така го ударихме на купон нямаше спиране lol. Към 23:30 разрязахме тортата хвърлихме букета и жартиера и изгонихме оператора и фотографа lol  Последните гости си тръгнаха в 03:00 smile естествено моите готини колеги бяха последни smile разбрах след това че са празнували 2 дни ( цяла неделя са пили продължили купона на някъква вила smile Аз свалих роклята в ресторанта, така ме убиваха банелите че едвам дишах. Много сме доволни от всички! нямаше никакви гафове и цялата организация беше перфектна :–) Горещо препоръчвам СкайУей за сватба, прекрасна зала, храната беше превъзходна, кувертите на супер добра цена, сервитьорите хвърчаха като пчелички нито един гост жаден! Нямахме никъкви надписвания на сметката
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #49 -: юни 03, 2013, 14:35:06 »

ние утре заминаваме на една малка медена седмичка в гърция да цопнем краченца в моренце
айде целувки на всички и ще покажа снимки като са готови  yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: юни 03, 2013, 14:47:24 от mariola85 » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 03, 2013, 14:44:52 »

Страхотен разказ! Било е страхотно преживяване!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2013, 15:45:25 »

Било е страхотно!  yahoo
С интерес изчетох всичко.  Bravo Мога само да си пожелая и на нашата сватба да е такъв купон  pardon

Весело изкарване на медената седмица smile
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #52 -: юни 03, 2013, 15:53:49 »

 Bravo Страхотно всичко е било. Честито и горчиво. Изкарайте страхотен меден месец.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #53 -: юни 03, 2013, 16:07:03 »

С пожелания за незабравимо пътешествие!

Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #54 -: юни 03, 2013, 16:11:52 »

Много хубав разказ give_rose Наистина можем само да си мечтаем за толкова вълнуващ и прекрасен сватбен ден heart Весело изкарване на медената седмичка и чакаме някоя папарашка снимчица и от там blum
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 03, 2013, 16:42:31 »

Много хубав разказ, явно наистина е било голям купон  chee chee chee
Приятна почивка и от мен и ще чакаме снимки, като е върнете smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #56 -: юни 03, 2013, 20:52:42 »

Честито, желая Ви да сте много щастливи и все така влюбени! give_rose Разказът ти беше супер, много ме забавлява и, в същото време, развълнува начинът, по който описваш събитията! Много се радвам и че не е валяло, което ви е позволило да си направите изнесения ритуал! Аз също се вълнувам за същото и затова напълно разбирах тревогите ти!
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #57 -: юни 04, 2013, 07:26:17 »

честито, мариолка  give_rose Бъдете много щастливи  heart
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #58 -: юни 04, 2013, 09:17:25 »

Честито и от мен  weddingday Много хубаво си разказала всичко, страшно вълнуващо е било! Приятна медена седмичка  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2013, 10:15:00 »

Страхотна сватба е било smile Да си изкарате супер и на медената седмичка smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 04, 2013, 13:40:08 »

Честито! Била е прекрасна сватба. Ох, вече така нямам търпение да дойде и моята! Забавлявайте се много на медения месец!
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #61 -: юни 04, 2013, 13:58:27 »

Благодаря ти Жози, дано да бъде ! И само да кажа на всички тук че аз благодарение на Жози имам прекрасен годежен пръстен, тя е насочила миличкото от къде да го вземе ! lol)) Предавам поздравите и той ги връща и ви пожелава много щастие и любов и прекрасен приказен ден!  give_rose
Ах, че хубавооооо!!!!
Пожелавам ви да празнувате Коронна сватба и ще си позволя да цитирам сайта тук:  heart  heart  heart

75 години - Коронна сватба.
Да си 75 години заедно с любимия човек – не е ли това най-красивия подарък за предаността и любовта, съпътствали и двамата съпрузи в общия им житейски път!

Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 04, 2013, 21:49:23 »

 Честито Мариола Bravo Bravo Било е наистина вълнуващо преживяване yahoo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #63 -: юни 08, 2013, 19:22:21 »

момичета ние се завърнахме! ах колко беше зареждащата тази медена седмичка, въобще не съжеляваме че избрахме гърция и че отгоре на всичко бяхме в къмпинг! беше супер спокойно тихо на почти пуст плаж и с прекрасна храна smile ето една снимка от нашите активности на седмицата smile книжкииии! СКОРО и снимки от самата сватба smile


* DSCF0140.JPG (71.39 KB, 324x243 - видяно 3380 пъти.)
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #64 -: юни 08, 2013, 19:27:10 »

Чакамееее  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 08, 2013, 21:40:03 »

Хихи smile Аз тъкмо свърших "Shopaholic Ties the Knot" smile Ти коя чете, че не мога да разбера от снимката smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #66 -: юни 09, 2013, 09:28:41 »

Хихи smile Аз тъкмо свърших "Shopaholic Ties the Knot" smile Ти коя чете, че не мога да разбера от снимката smile

Shopaholic & Sister, също толко забавна за плажа smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 10, 2013, 23:00:28 »

Честито, Мариолка! Пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот!  give_rose
Аз малко се позагубих тия дни, защото сестрата на милото роди преждевременно и покрай грижи за племенника нямах време да чета. Сега си наваксвам с темите и изчетох разказа ти на един дъх. Беше супер вълнуващо.  yahoo Много се радвам, че сте си изкарали така хубаво. Нямам търпение да видя снимки от сватбата и медената седмичка.  smile 
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #68 -: юни 12, 2013, 19:12:52 »

момичета да ви зарадвам с малко снимки smile ужасно много сме доволни, имаме над 1300 снимки просто всички са невероятни smile

http://www.flickr.com/photos/97386042@N07/

 Bravo
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #69 -: юни 12, 2013, 19:49:38 »

Страхотни снимки  Bravo
Толкова сте усмихнати и двамата  heart Все така да сте и занапред smile
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #70 -: юни 12, 2013, 20:00:49 »

Ооооо още едно чаровно булче! Много сте хубави и усмихнати, пожелавам ви да сте все така щастливи!

Роклята ти е чудесна, детайлите изпипани до край!  Bravo heart
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #71 -: юни 12, 2013, 20:23:54 »

Мариола супер сте! Много яка двойка, а ти си прекрасна, нежна булка!
Искам да те попитам, откъде купи твоето було и лаква му беше цената? Страхотно е!
И букета ти е мечта!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #72 -: юни 12, 2013, 20:30:53 »

Мариола супер сте! Много яка двойка, а ти си прекрасна, нежна булка!
Искам да те попитам, откъде купи твоето було и лаква му беше цената? Страхотно е!
И букета ти е мечта!

благодаря ти много! smile булото и роклята ми бяха от македония и булото с отстъпка беше 40 лева smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #73 -: юни 12, 2013, 20:48:40 »

Аххх, Мариола,какъв си разкош!  heart Нямаше едно нещо, да не ми хареса. Прекрасни детайли, за вас да не говорим  give_rose
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #74 -: юни 12, 2013, 20:53:44 »

Мариола просто супер цена! Като се има предвид аз колко платих за моето (тройно и нещо повече!), а не изглежда и наполовина така хубаво... Жалко, че македония ми далечко, май си струва там да се пазарува!
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 12, 2013, 21:46:26 »

Много хубави снимки  Bravo
Много сладки и всичко изглежда много красиво  Girl_hide
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 12, 2013, 21:58:27 »

Мариола, страхотни снимки! Много сте хубави и усмихнати  Bravo

Миналата седмица видях снимки във ФБ профила на една моя позната, с която не сме се виждали много години. Тогава си помислих, че това е твоята сватба и сега като разглеждах албума ти установих, че съм била права smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 12, 2013, 22:05:38 »

Аууу, супер сте!!! Роклята ти наистина е почти (да не кажа съвсем) същата като моята!!!
Когато си я избирах, толкова се чудих как може да я има тази рокля и след всичкото разглеждане на снимки и булки, никоя да не я е харесала! Е ето, че има още една булка със страхотен избор като моя!
Снимките са страхотни, била е много красива сватба!
Честито отново!
Активен
dezkata
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 65



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 12, 2013, 23:07:27 »

Много красиви снимки и още по прекасни булка и младоженец.Честито!Пожелавам си и ние да сме наполовина толкова усмихнати и така спокойно като вас:)
Поздравления за фотографа. Свършил е перфектна работа!!!! Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #79 -: юни 13, 2013, 07:42:15 »

Аууу, супер сте!!! Роклята ти наистина е почти (да не кажа съвсем) същата като моята!!!
Когато си я избирах, толкова се чудих как може да я има тази рокля и след всичкото разглеждане на снимки и булки, никоя да не я е харесала! Е ето, че има още една булка със страхотен избор като моя!
Снимките са страхотни, била е много красива сватба!
Честито отново!

хехех нали! а имай на предвид че колана не беше предвид за роклята аз я исках без колан но майка ми вика не много е празно да сложим още нещо и шивачките го изнамериха smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 13, 2013, 08:23:35 »

mariola85, много свежарски снимки smile Много сте сладки двамата, ти направо сияеш smile букета ти е невероятен smile Честито отново  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 13, 2013, 21:51:51 »

Страхотна си! Роклята е невероятна, ти си толкова нежна....Красота! heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #82 -: юни 27, 2013, 19:12:48 »

момичета добавих и малко снимчици от след сватбената фотосесия който желае да разгледа smile

http://www.flickr.com/photos/97386042@N07/
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 27, 2013, 19:23:33 »

ах, какви сте сладури  Girl_hide рокличката в много готина и с цветенцето е супер smile

а къде сте се снимали?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 27, 2013, 20:26:53 »

Големи сте сладури! Много весели снимки!
Просто ме разби, роклята е от H&M нали? Аз почти си я бях взела за подписването biggrin
Май вкуса ни е еднакъв с теб! Да сте все така лъчезарни!  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #85 -: юни 27, 2013, 20:37:41 »

хехехе Lilly явно имаме наистина страшно сходни вкусове, да от H&M e smile. Пандичка снимахме се на витоша около телевизионната кула. беше много забавно smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 28, 2013, 06:46:00 »

Прекрасни сте!!!
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #87 -: юни 28, 2013, 07:23:26 »

Много сте хубави и лъчезарни...любовта,която изпитвате един към друг си личи от километри heart
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #88 -: юни 28, 2013, 07:30:11 »

благодаря ви момичета  give_rose имам и вече трейлъра от сватбата който иска да го гледа да ми пише на лични, че има много хора на видеото и не знам дали ще ги засегна ако го постна тук  pleasantry
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #89 -: юни 28, 2013, 08:31:14 »

М, снимките са страхотни! Следсватбената ви сесия е супер сладка. Жалко, че и ние нямаме такава, аз каквато съм маниачка на тема снимки  crazy Изглеждате много щастливи, спокойни, красиви и влюбени!  heart С радост ще видя трейлъра. И нашето видео е готово, вчера го взехме и имам поставена задача да го изгледам цялото, за да коригирам нещата, които не ми харесват. Чак тогава ще го направят в HD. Много добро отношение според мен. Да се върна на мисълта ми... че и моят трейлър ще е готов съвсем скоро за споделяне  girl_wink

EDIT
Останах без думи!!! Емоцията е невероятна! А тази песен... направо настръхнах... Бъдете щастливи!!!!  twohearts
« Последна редакция: юни 28, 2013, 08:49:48 от Josephine® » Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #90 -: юни 30, 2013, 10:48:30 »

mariola85, сега разгледах снимките Ви - УНИКАЛНИ СТЕ!!!!!!!!! Прекрасни!!! пу-пу-пу
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 01, 2014, 09:15:32 »

Честита годишнина и тук, мила моя! Пожелавам ви винаги да се обичате и покрепяте!

Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #92 -: юни 01, 2014, 15:00:02 »

Честита  годишнина!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #93 -: юни 02, 2014, 09:05:03 »

Благодаря ви момичета smile колко е хубаво да си видиш отново темичката активна Bravo give_rose
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

Ч
« Отговор #94 -: юни 02, 2014, 10:27:44 »

Честита годишнина на най-прекрасната булка!  yahoo give_rose
Активен
Vikito_19
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 03, 2014, 00:55:07 »

Честита годишнина и от мен give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines