Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 08:38:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Evriala - 29.06.2013  (Прочетена 13178 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 01, 2013, 15:37:04 »

Evriala, ама ти си ми колежкааа smile Тъкмо вчера четях за Горгоните и си викам"това момиче дали случайно има такъв nickname Wink
Аз съм по-голяма от мъжа ми с две години smile Имаме доста общо smile

чакаме продължението smile

П.П. Сега видях, че сме и адашки smile И аз имам дантелени балерини от Мегиас (съветвам те да ги поносиш, за да знаеш къде има нужда от лепенки Wink )
« Последна редакция: юни 01, 2013, 15:40:09 от pandapanda » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #16 -: юни 01, 2013, 15:44:37 »

Evriala, честита ти тема! Като гледам сме навлезли в месеца на вашата сватба вече, малко остана. Относно балерините от Мегияс и аз потвърждавам казаното от пандичката, моите за подписването бяха оттам, носих ги и в последните часове на сватбата, в началото доста удобни, но в един момент започват да убиват незнайно защо  girl_impossible

Както и да е, радвам се, че имаме две булки археоложки във форума, много вълнуващо smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 01, 2013, 16:31:03 »

Панда, много се радвам, ти завършила ли си или сега следваш?
Тъй като на работа не мога да ходя с отворени обувки, а сега в жегата ще умра ако отида със затворени реших, да си ползвам тези пантофки, а пък за сватбата да си купя същите, но цвят шампанско. Трябва да ви кажа, че докато се отпуснаха такива рани ми направих, че все още краката са ми  в белези, даже милото каза, че онзи ден като ми видял крачетата му станало толкова тъжно и се чуди как съм издържала на болката, докато съм ходела с тях.Сега след вече един месец са толкова удобни, че не ги свалям от краката си, но все още имам белези  и заради тях не мога да си позволя други по-отворени обувчици. Дано до сватбата да избледнеят още та да си взема някакви сандалки.

   scilla, благодаря ти. Нямам вече търпение. В Ямбол започнаха да се нареждат нещата и съм доста доволна. Да ви се похваля и за още една покупка, мноооого чакана от мен, макар че до последно си казвах, ама как сега да дадем толкова пари, но си имам златно Мило, каза, да не се притеснявам, че ще спестим пък от друго и така - имам си перлено колие. Погледнато реално не струва много, но не са и малко парите. Ние си плащаме всичко и ни е доста трудно, но за сега се справяме. Струваше 92лв. и  мноооого си го харесвам, перлите са на Swon. Ще показвам снимки като се приберем в София.
« Последна редакция: юни 01, 2013, 16:42:44 от Evriala » Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: юни 03, 2013, 14:37:14 »

Честита темичка и от мен!  yahoo
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 06, 2013, 12:51:52 »

Да продължа разказа си,
И така казахме на всички, зарадваха се, макар, че някои бяха смутени от новината - вероятно не знаеха как да реагират. Бях разказала за реакциите на приятелките си, които хич не се зарадваха, даже ме гледаха странно, но както и да е. Подготовката започна, имаше няколко стресови ситуации с роднините, но и го преглътнах, макар че не успях да ги сложа на място, защото ми е трудно да съм рязка дори  да ми се иска. Онзи ден например, свекървата направи изказване, че били на сватба на не знам си кой и сватбата започнала с песента "яж куме пий " и било много хубаво  shok  трябва да вметна, че наши кумове са голямата сестра на Милото и съпруга ѝ. Аз си замълчах, но трябваше да ѝ напомня, че сватбата е на сина ѝ и моя, и че ние сме най-важните в този ден.Повече ме е яд на мене си, че все си мълча и абсолютно всички ми се качват на главата и после аз съм била злобна и циркаджийка, ох пак се ядосах. Понякога си мисля, че ако не виждам и не разговарям с роднините и на мен и на тях ще им е много добре! Важното е, че Милото ме подкрепя и ме защитава!
Да не ви занимавам повече с глупости  mda
Качвам снимка на колието от перли


* 0606201310696.jpg (46.86 KB, 640x480 - видяно 290 пъти.)
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 06, 2013, 12:59:21 »

А това са халките ни. Купихме ги от Сара трейд. Отидохме половин час преди да затворят и въпреки това девойката блуждаеше навън през прозореца. Чак след няколко подканяния от наша страна да ни помогне в избора и да ни покаже нещо, което отговаря на всичките ни изисквани тя се поразшава. В крайна сметка си взехме най подходящите халки за нас.Милото искаше да са малко нестандартни, а пък аз исках да са класически и в крайна сметка са половината с матирано бяло злато, а другата с класическо жълто и гладко.Много си ги харесваме и нямам търпение да си я сложа.


* 0606201310697.jpg (54.23 KB, 480x640 - видяно 301 пъти.)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: юни 06, 2013, 13:00:41 »

Не се нервирай, Evriala, заради дразгите с близките. Тези отношения винаги се обтягат около такива събития като сватбата, например, и всички изтрещяват тотално и започват да ти се катерят на главата. Но наистина се опитай да си им казваш каквото си ти тежи, не обръщаш внимание и да мислиш щастливо  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 06, 2013, 13:14:13 »

Evriala, поздравления за халките  Bravo преди да харесам нашите, точно този модел ме беше впечатлил  blush
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 06, 2013, 13:33:36 »

Evriala, напълно те разбирам. Роднините направо изтрещяват като чуят сватба  crazy. Просто не им се давай, остави ги да си говорят, а ти си прави каквото знаеш. За Сара Трейд и аз чух много лоши работи за отношението към клиентите и се доверих на златарски магазин, който ще ми поръча халките в Сара Трейд, но това и в друга тема съм го разказвала. Колието е страхотно, за мен перлите се най-красивото и нежно бижу за една булка  Bravo Очакваме още подробности...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 06, 2013, 15:16:32 »

Evriala, по отношение на роднините - не ги оставяй да ти развалят настроените и позитивните емоции (тъй като на мен успяха за съжаление, поне до момнта, представям си на сватбата какво ще е) beating Не бъди рязка, но бъди категорична! Аз досега сто пъти повторих, че това е нашата сватба и никой да не се меша! (не че има кой знае какъв резултат, но поне да са нясно с позициите ни pardon )

Колието ти е страхотно, аз също ще съм с перлено, само че розово! Споделям мнението, че това си е класика за булките  Girl_hide

А от Сара трейд ми е годежния пръстен, много красиви бижута имат, но наистина са леко несериозни. Дадоха ми сертификат, но понеже ми направиха нов, че моят не беше наред нещо, не ми сложиха печат на самия пръстен! Обаче и ние си харесахме точно тези халки, като вашите Girl_hide Много са красиви
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 06, 2013, 15:34:42 »

Мисля, че не съм ви показала тортата, която си харесахме. Ще ни я правят в Ямбол от Кендис. Оставихме те да изберат вкуса  crazy и сега малко се притеснявам, но се надявам да е някоя хубава изненада!
Ето я и нея


* normal_1289245808 - Copy.jpg (59.01 KB, 218x314 - видяно 2395 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 06, 2013, 15:36:19 »

Evriala тортата е много симпатична smile не се притеснявай ще бъде и много вкусна
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 06, 2013, 16:46:10 »

Evriala, тортата е страхотна. Сигурна съм че и вкуса ще бъде невероятен  Torte
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: юни 28, 2013, 16:12:30 »

Пожелавам безоблачен ден и настроение утре! Нека нищо не засенчи най-празничния ден в живота ви! give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 28, 2013, 17:23:18 »

Evriala пожелания и от мен за един страхотен ден !
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines