Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 08:24:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Evriala - 29.06.2013  (Прочетена 13286 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: май 28, 2013, 08:20:49 »

Миличка, остава 1 месец и 1 ден до твоята сватба и първата слънчогледова булка за сезон 2013!
Искам да ти пожелая спокоен последен месец и лека подготовка!
Надявам се да имаш желание и да ни разкажеш за сватбата и за това как стигнахте до нея!


* imagesCA9VXYX8.jpg (5.56 KB, 284x177 - видяно 2198 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 28, 2013, 09:10:43 »

Честита темичка Evriala  give_rose Пожелавам ти много положителни емоции в последния месец и една прекрасна сватба  Girl_hide
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #2 -: май 28, 2013, 09:44:56 »

честита темичка, Evriala    give_rose Ти си един ден преди мен и ще следя темичката с огормен интерес:) Стискам ти палци  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 28, 2013, 10:05:12 »

Честита темичка и от мен  Сватбаааа
 Още малко остава до Денят  Girl_hide
Разкажини малко повече за вас, за сватбата, за роклята, за притесненията ти и всичко, всичко  pardon
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 28, 2013, 10:18:26 »

Честита темичка!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 28, 2013, 10:24:24 »

Честита темичка Evriala! Пожелавам ти последния месец като госпожица да бъде невероятен и изпълнен с много положителни емоции. Чакаме с интерес да разказваш как върви подготовката, как се запознахте, как получи предложение  girl_wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #6 -: май 28, 2013, 12:54:53 »

Честита темичка! И аз се нареждам до любопитковците за да ни сподели предсватбените емоции!  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: май 28, 2013, 13:30:10 »

Честита темичка give_rose Пожелавам ти да я изпълниш с много хубави и емоционални разкази,лека подготовка и на финала една приказна сватба weddingday
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 29, 2013, 08:24:09 »

Честита и от мен Bravo Надявам се да те очаква един месец, изпълнен с хубави емоции, трепетно очакване и подобаващ завършек - твоят прекрасен сватбен ден! Girl_hide
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #9 -: май 29, 2013, 09:30:55 »

Честита Темичка! Да я изпълниш с много положителни предсватбени емоции! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 30, 2013, 11:53:48 »

Честита тема! Знам, че и ти доста неща си правеше сама, сега чакаме да видим резултати !
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2013, 14:54:54 »

честита темичка! пожелавам ти леки последни приготовления за големият Ден!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 30, 2013, 17:03:51 »

Evriala май още не знае, че си има темичка. Да вземем да и кажем  girl_wink
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 31, 2013, 23:22:04 »

Олеле момичета, аз направо нямам думи....изобщо не очаквах!Много ви благодаря за прекрасните думи, вие сте страхотни, прекрасни!Ще разказвам разбира се! Извинявам се,че толкова късно виждам, но сега сме в Ямбол и малко трудно става с интернета и не бях влизала във форума.
Правим последни организации, защото до сватбата няма да имаме възможност да идваме и се надяваме всичко да свършим до неделя.Е някои неща ще оставим и за роднините на Милото.
Да ви се похваля, на идване в четвъртък минахме през Раковски и си купихме халките.При първа възможност ще кача снимки, но сигурно чак като се приберем в Софето.
Толкова хубава изненада ми направихте, така се развълнувах! Обещавам утре да започна отначало и да разкажа нашата история, а сега пожелавам на всички ви лека и спокойна нощ!
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2013, 15:22:03 »

Здравейте, ето и нашата история :
                                                                Запознанството
Запознахме се през лятото на 2008г, точно когато ме приеха да уча археология в Софето.Там се запознахме с Милото. За първи път се видяхме в Студентски град.Той учеше Бизнес Информатика и е по-малък от мен с цели 4 години, 4 месеца и 4 дни!На някой може да му се стори голяма разликата, но реално  изглеждаме връстници. Понякога имам чувството, че съдбата има не просто пръст, а с двете ръце се е бъркала в живота ни  :twohearts:Майка му и сестра му казват :търкулнало се гърнето намерило си похлупака!
От тогава всеки ден се влюбвам все повече и повече в него, той е моята сродна душа, моят спътник!Година по-късно се преместихме да живеем заедно и макар, че сме имали  сътресения, той е човекът, с когото искам да изживея живота си!
                                                                 
                                                                Предложението
  Беше септември, той си отиде на Ямбол- неговият роден град, за да види семейството си. Аз не можех да тръгна с него, тъй като нямаше как да се освободя от работа. След няколко дни, когато се прибра в къщи беше много странен.Спомням си, че беше вторник и ние бяхме в китайски ресторант, близо до вкъщи.Цяла вечер имах чувството, че нещо ще се случи, напрежението беше толкова осезаемо, че сякаш можеше да го режеш с ножица girl_wink.Усещането беше сякаш очаквам всеки момент да изскочи разярен тигър от някъде, но до края на вечерта така и нищо не се случи!Трябва да ви кажа, че в онзи момент подозренията ми за пръстен бяха едва 20 / 30 %, тъй като той винаги е казвал, че за тези неща човек трябва да е сигурен, а  и аз самата не повдигах темата, защото и аз исках той да е сигурен и сам да вземе това съдбовно решение, а не да му повлияя по някакъв начин.
  На следващия или по-следващия ден вечерта, бяхме легнали да гледаме телевизия обаче той постоянно ме гледаше, едни такива погледи и напрежението растеше ли растеше! Накрая не издържах и му казах       
         -  Мило стига вече, не издържам, ако има пръстенче го давай!
И той изчезна някъде след малко се връща  с всичките ми 5 кутии  за бижута и се почна такова ровене  Xixixi Той милия ми говореше нещо, ама аз така бях заета да си търся пръстенчето, че не го слушах  blush и сега като го питам какво ми говореше тогава, той пък не си спомняше от вълнение.Всичко това се случва около 22.30. И в този късен час с нетърпение започнах да звъня на всички по телефона да им кажа. Мама милата, тя спеше и като ѝ казах само каза  "ами добре".Когато казвах на малката ми сестра, имаше кратка тишина след което се чу :
        -ЕЕЕеееееееееееее ама вие ще се жените ли - тонът беше все едно ѝ казах много лоша новина, беше такъв шок за нея  funnytooth
 Това беше  1 глава, така да се каже  Xixixi.
 Сега ще спра до тук, че стана ужаааасно дълъг пост!

 to be continued
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 01, 2013, 15:37:04 »

Evriala, ама ти си ми колежкааа smile Тъкмо вчера четях за Горгоните и си викам"това момиче дали случайно има такъв nickname Wink
Аз съм по-голяма от мъжа ми с две години smile Имаме доста общо smile

чакаме продължението smile

П.П. Сега видях, че сме и адашки smile И аз имам дантелени балерини от Мегиас (съветвам те да ги поносиш, за да знаеш къде има нужда от лепенки Wink )
« Последна редакция: юни 01, 2013, 15:40:09 от pandapanda » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #16 -: юни 01, 2013, 15:44:37 »

Evriala, честита ти тема! Като гледам сме навлезли в месеца на вашата сватба вече, малко остана. Относно балерините от Мегияс и аз потвърждавам казаното от пандичката, моите за подписването бяха оттам, носих ги и в последните часове на сватбата, в началото доста удобни, но в един момент започват да убиват незнайно защо  girl_impossible

Както и да е, радвам се, че имаме две булки археоложки във форума, много вълнуващо smile
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 01, 2013, 16:31:03 »

Панда, много се радвам, ти завършила ли си или сега следваш?
Тъй като на работа не мога да ходя с отворени обувки, а сега в жегата ще умра ако отида със затворени реших, да си ползвам тези пантофки, а пък за сватбата да си купя същите, но цвят шампанско. Трябва да ви кажа, че докато се отпуснаха такива рани ми направих, че все още краката са ми  в белези, даже милото каза, че онзи ден като ми видял крачетата му станало толкова тъжно и се чуди как съм издържала на болката, докато съм ходела с тях.Сега след вече един месец са толкова удобни, че не ги свалям от краката си, но все още имам белези  и заради тях не мога да си позволя други по-отворени обувчици. Дано до сватбата да избледнеят още та да си взема някакви сандалки.

   scilla, благодаря ти. Нямам вече търпение. В Ямбол започнаха да се нареждат нещата и съм доста доволна. Да ви се похваля и за още една покупка, мноооого чакана от мен, макар че до последно си казвах, ама как сега да дадем толкова пари, но си имам златно Мило, каза, да не се притеснявам, че ще спестим пък от друго и така - имам си перлено колие. Погледнато реално не струва много, но не са и малко парите. Ние си плащаме всичко и ни е доста трудно, но за сега се справяме. Струваше 92лв. и  мноооого си го харесвам, перлите са на Swon. Ще показвам снимки като се приберем в София.
« Последна редакция: юни 01, 2013, 16:42:44 от Evriala » Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #18 -: юни 03, 2013, 14:37:14 »

Честита темичка и от мен!  yahoo
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 06, 2013, 12:51:52 »

Да продължа разказа си,
И така казахме на всички, зарадваха се, макар, че някои бяха смутени от новината - вероятно не знаеха как да реагират. Бях разказала за реакциите на приятелките си, които хич не се зарадваха, даже ме гледаха странно, но както и да е. Подготовката започна, имаше няколко стресови ситуации с роднините, но и го преглътнах, макар че не успях да ги сложа на място, защото ми е трудно да съм рязка дори  да ми се иска. Онзи ден например, свекървата направи изказване, че били на сватба на не знам си кой и сватбата започнала с песента "яж куме пий " и било много хубаво  shok  трябва да вметна, че наши кумове са голямата сестра на Милото и съпруга ѝ. Аз си замълчах, но трябваше да ѝ напомня, че сватбата е на сина ѝ и моя, и че ние сме най-важните в този ден.Повече ме е яд на мене си, че все си мълча и абсолютно всички ми се качват на главата и после аз съм била злобна и циркаджийка, ох пак се ядосах. Понякога си мисля, че ако не виждам и не разговарям с роднините и на мен и на тях ще им е много добре! Важното е, че Милото ме подкрепя и ме защитава!
Да не ви занимавам повече с глупости  mda
Качвам снимка на колието от перли


* 0606201310696.jpg (46.86 KB, 640x480 - видяно 291 пъти.)
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 06, 2013, 12:59:21 »

А това са халките ни. Купихме ги от Сара трейд. Отидохме половин час преди да затворят и въпреки това девойката блуждаеше навън през прозореца. Чак след няколко подканяния от наша страна да ни помогне в избора и да ни покаже нещо, което отговаря на всичките ни изисквани тя се поразшава. В крайна сметка си взехме най подходящите халки за нас.Милото искаше да са малко нестандартни, а пък аз исках да са класически и в крайна сметка са половината с матирано бяло злато, а другата с класическо жълто и гладко.Много си ги харесваме и нямам търпение да си я сложа.


* 0606201310697.jpg (54.23 KB, 480x640 - видяно 303 пъти.)
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #21 -: юни 06, 2013, 13:00:41 »

Не се нервирай, Evriala, заради дразгите с близките. Тези отношения винаги се обтягат около такива събития като сватбата, например, и всички изтрещяват тотално и започват да ти се катерят на главата. Но наистина се опитай да си им казваш каквото си ти тежи, не обръщаш внимание и да мислиш щастливо  heart
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 06, 2013, 13:14:13 »

Evriala, поздравления за халките  Bravo преди да харесам нашите, точно този модел ме беше впечатлил  blush
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 06, 2013, 13:33:36 »

Evriala, напълно те разбирам. Роднините направо изтрещяват като чуят сватба  crazy. Просто не им се давай, остави ги да си говорят, а ти си прави каквото знаеш. За Сара Трейд и аз чух много лоши работи за отношението към клиентите и се доверих на златарски магазин, който ще ми поръча халките в Сара Трейд, но това и в друга тема съм го разказвала. Колието е страхотно, за мен перлите се най-красивото и нежно бижу за една булка  Bravo Очакваме още подробности...
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 06, 2013, 15:16:32 »

Evriala, по отношение на роднините - не ги оставяй да ти развалят настроените и позитивните емоции (тъй като на мен успяха за съжаление, поне до момнта, представям си на сватбата какво ще е) beating Не бъди рязка, но бъди категорична! Аз досега сто пъти повторих, че това е нашата сватба и никой да не се меша! (не че има кой знае какъв резултат, но поне да са нясно с позициите ни pardon )

Колието ти е страхотно, аз също ще съм с перлено, само че розово! Споделям мнението, че това си е класика за булките  Girl_hide

А от Сара трейд ми е годежния пръстен, много красиви бижута имат, но наистина са леко несериозни. Дадоха ми сертификат, но понеже ми направиха нов, че моят не беше наред нещо, не ми сложиха печат на самия пръстен! Обаче и ние си харесахме точно тези халки, като вашите Girl_hide Много са красиви
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 06, 2013, 15:34:42 »

Мисля, че не съм ви показала тортата, която си харесахме. Ще ни я правят в Ямбол от Кендис. Оставихме те да изберат вкуса  crazy и сега малко се притеснявам, но се надявам да е някоя хубава изненада!
Ето я и нея


* normal_1289245808 - Copy.jpg (59.01 KB, 218x314 - видяно 2434 пъти.)
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 06, 2013, 15:36:19 »

Evriala тортата е много симпатична smile не се притеснявай ще бъде и много вкусна
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 06, 2013, 16:46:10 »

Evriala, тортата е страхотна. Сигурна съм че и вкуса ще бъде невероятен  Torte
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: юни 28, 2013, 16:12:30 »

Пожелавам безоблачен ден и настроение утре! Нека нищо не засенчи най-празничния ден в живота ви! give_rose
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 28, 2013, 17:23:18 »

Evriala пожелания и от мен за един страхотен ден !
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #30 -: юни 28, 2013, 17:28:48 »

Evriala, нека последните ти часове като госпожица бъдат изпълнение с много радост, обич и вълнение!

 Сватбаааа twohearts weddingday
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 28, 2013, 17:52:27 »

Айде и колежката утре ще е булка smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 28, 2013, 21:33:38 »

Евриала, пожелавам ти утре един незабравим ден, който да сбъдне всичките ти мечти!
А след това се надявам и на някоя снимка със слънчогледчета  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #33 -: юни 29, 2013, 08:40:37 »

Сватбааааааа weddingday Сватбаааа Пожелавам ви да си изкарате най-слънчевия,най-вълнуващия,най-емоционалния,най-влюбения ден ,а именно денят на вашата СВАТБА!  give_rose
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #34 -: юни 29, 2013, 10:14:34 »

Честит сватбен ден Evriala! да бъдете вечно влюбени и ти пожелавам най-прекрасният ден на света!  weddingday weddingday Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 29, 2013, 11:16:28 »

Честито на булката smile

Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 29, 2013, 21:52:02 »

 Сватбаааа честито на младото семейство,пожелавам ви много любов,щастие и сбъднати мечти
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #37 -: юни 30, 2013, 12:44:28 »

Честитооо, младоженци!!!!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #38 -: юни 30, 2013, 13:55:09 »

И от мен честито!  heart weddingday heart
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 30, 2013, 16:08:03 »

Еее страхотни сте, благодаря ви момичета! От известно време не бях влизала във форума, заради някои проблеми и нямах настроение да се включвам в разговори, но сега вече всичко мина.
Все още съм в голяма еуфория, сватбата мина с много ама много гафове  :funny. Въпреки това се надявам всички да са се забавлявали , ние си прекарахме страхотно, не се спряхме през цялото време!
Имаше и изненади от DJ и беше много весело!
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #40 -: юни 30, 2013, 17:32:50 »

Честито Evriala smile Пожелавам ви щастлив семеен живот, изпълнен с много любов  heart А за гафовете - не се и замисляй, точно те правят купона Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 01, 2013, 09:25:15 »

ЧЕСТИТО!!! Гафове винаги има! Важното е да останат хубавите спомени. Пожелавам ви вечно щастие, разбирателство и любов.
...и чакаме подробностите...
smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #42 -: юли 01, 2013, 11:39:04 »

Честито и от мен! Желая ви много семейно щастие и да се обичате все така силно!  weddingday
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines