Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 16:08:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Evriala - 29.06.2013  (Прочетена 13284 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« -: май 28, 2013, 08:20:49 »

Миличка, остава 1 месец и 1 ден до твоята сватба и първата слънчогледова булка за сезон 2013!
Искам да ти пожелая спокоен последен месец и лека подготовка!
Надявам се да имаш желание и да ни разкажеш за сватбата и за това как стигнахте до нея!


* imagesCA9VXYX8.jpg (5.56 KB, 284x177 - видяно 2196 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 28, 2013, 09:10:43 »

Честита темичка Evriala  give_rose Пожелавам ти много положителни емоции в последния месец и една прекрасна сватба  Girl_hide
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #2 -: май 28, 2013, 09:44:56 »

честита темичка, Evriala    give_rose Ти си един ден преди мен и ще следя темичката с огормен интерес:) Стискам ти палци  good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 28, 2013, 10:05:12 »

Честита темичка и от мен  Сватбаааа
 Още малко остава до Денят  Girl_hide
Разкажини малко повече за вас, за сватбата, за роклята, за притесненията ти и всичко, всичко  pardon
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 28, 2013, 10:18:26 »

Честита темичка!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 28, 2013, 10:24:24 »

Честита темичка Evriala! Пожелавам ти последния месец като госпожица да бъде невероятен и изпълнен с много положителни емоции. Чакаме с интерес да разказваш как върви подготовката, как се запознахте, как получи предложение  girl_wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #6 -: май 28, 2013, 12:54:53 »

Честита темичка! И аз се нареждам до любопитковците за да ни сподели предсватбените емоции!  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #7 -: май 28, 2013, 13:30:10 »

Честита темичка give_rose Пожелавам ти да я изпълниш с много хубави и емоционални разкази,лека подготовка и на финала една приказна сватба weddingday
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 29, 2013, 08:24:09 »

Честита и от мен Bravo Надявам се да те очаква един месец, изпълнен с хубави емоции, трепетно очакване и подобаващ завършек - твоят прекрасен сватбен ден! Girl_hide
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #9 -: май 29, 2013, 09:30:55 »

Честита Темичка! Да я изпълниш с много положителни предсватбени емоции! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 30, 2013, 11:53:48 »

Честита тема! Знам, че и ти доста неща си правеше сама, сега чакаме да видим резултати !
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2013, 14:54:54 »

честита темичка! пожелавам ти леки последни приготовления за големият Ден!
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 30, 2013, 17:03:51 »

Evriala май още не знае, че си има темичка. Да вземем да и кажем  girl_wink
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 31, 2013, 23:22:04 »

Олеле момичета, аз направо нямам думи....изобщо не очаквах!Много ви благодаря за прекрасните думи, вие сте страхотни, прекрасни!Ще разказвам разбира се! Извинявам се,че толкова късно виждам, но сега сме в Ямбол и малко трудно става с интернета и не бях влизала във форума.
Правим последни организации, защото до сватбата няма да имаме възможност да идваме и се надяваме всичко да свършим до неделя.Е някои неща ще оставим и за роднините на Милото.
Да ви се похваля, на идване в четвъртък минахме през Раковски и си купихме халките.При първа възможност ще кача снимки, но сигурно чак като се приберем в Софето.
Толкова хубава изненада ми направихте, така се развълнувах! Обещавам утре да започна отначало и да разкажа нашата история, а сега пожелавам на всички ви лека и спокойна нощ!
Активен
Evriala
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 01, 2013, 15:22:03 »

Здравейте, ето и нашата история :
                                                                Запознанството
Запознахме се през лятото на 2008г, точно когато ме приеха да уча археология в Софето.Там се запознахме с Милото. За първи път се видяхме в Студентски град.Той учеше Бизнес Информатика и е по-малък от мен с цели 4 години, 4 месеца и 4 дни!На някой може да му се стори голяма разликата, но реално  изглеждаме връстници. Понякога имам чувството, че съдбата има не просто пръст, а с двете ръце се е бъркала в живота ни  :twohearts:Майка му и сестра му казват :търкулнало се гърнето намерило си похлупака!
От тогава всеки ден се влюбвам все повече и повече в него, той е моята сродна душа, моят спътник!Година по-късно се преместихме да живеем заедно и макар, че сме имали  сътресения, той е човекът, с когото искам да изживея живота си!
                                                                 
                                                                Предложението
  Беше септември, той си отиде на Ямбол- неговият роден град, за да види семейството си. Аз не можех да тръгна с него, тъй като нямаше как да се освободя от работа. След няколко дни, когато се прибра в къщи беше много странен.Спомням си, че беше вторник и ние бяхме в китайски ресторант, близо до вкъщи.Цяла вечер имах чувството, че нещо ще се случи, напрежението беше толкова осезаемо, че сякаш можеше да го режеш с ножица girl_wink.Усещането беше сякаш очаквам всеки момент да изскочи разярен тигър от някъде, но до края на вечерта така и нищо не се случи!Трябва да ви кажа, че в онзи момент подозренията ми за пръстен бяха едва 20 / 30 %, тъй като той винаги е казвал, че за тези неща човек трябва да е сигурен, а  и аз самата не повдигах темата, защото и аз исках той да е сигурен и сам да вземе това съдбовно решение, а не да му повлияя по някакъв начин.
  На следващия или по-следващия ден вечерта, бяхме легнали да гледаме телевизия обаче той постоянно ме гледаше, едни такива погледи и напрежението растеше ли растеше! Накрая не издържах и му казах       
         -  Мило стига вече, не издържам, ако има пръстенче го давай!
И той изчезна някъде след малко се връща  с всичките ми 5 кутии  за бижута и се почна такова ровене  Xixixi Той милия ми говореше нещо, ама аз така бях заета да си търся пръстенчето, че не го слушах  blush и сега като го питам какво ми говореше тогава, той пък не си спомняше от вълнение.Всичко това се случва около 22.30. И в този късен час с нетърпение започнах да звъня на всички по телефона да им кажа. Мама милата, тя спеше и като ѝ казах само каза  "ами добре".Когато казвах на малката ми сестра, имаше кратка тишина след което се чу :
        -ЕЕЕеееееееееееее ама вие ще се жените ли - тонът беше все едно ѝ казах много лоша новина, беше такъв шок за нея  funnytooth
 Това беше  1 глава, така да се каже  Xixixi.
 Сега ще спра до тук, че стана ужаааасно дълъг пост!

 to be continued
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines