Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:41:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в очакване на лятото  (Прочетена 18974 пъти)
 
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 30, 2013, 12:11:25 »

Най-сетне и аз да се добера до седмичната темичка! Явно за всички тази седмица ще е доста изнасилена, но поне може да се успокояваме, че почивните дни са близо  Wink
Еми, честити имен ден и от мен, жива и здрава и най-вече много щастлива  butterfly
Свекърва, мръсни, чисти на никой няма да му направи впечатление, най-важното е че ще си имаш гост  girl_wink Преди 2 години майка ми си дойде в една такава луда седмица и чак ме е срам да кажа какво завари вкъщи (а аз съм много подредена по принцип )  blush
Хайде момичета връщам се в лудницата  crazy и малко по ведро, деня е почти към края си   danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 30, 2013, 13:08:14 »

Привет, мадами Curtsey
Емчо, честит имен ден kiss2 Бъди здрава, вярвай в себе си, вслушвай се във вътрешния си глас - той никога не греши, вярвай в мечтите си, стреми се към тях и към реализирането им heart
Днес съм щастлива, защото вече си взехме колата и си джиткаме с нея да вършим ангажименти разни danceg Половината уреди за кухнята са поръчани, надявам се скоро да я видим вече в завършен вид yahoo Подаръците за разни дечурлига за 1-ви юни вече са купени, остава само да взема детска опаковъчна хартия да ги завърша - за децата е голям кеф да разкъсат хартията на подаръка, за да видят каква изненада се крие вътре DANCE
Виждам, че и вие сте в добро настроение днес - края на седмицата наближава, дръжте се! Wink
Ловче, да ти кажа гледам да съм спокойна като цяло и за сега успявам, което си е голямо постижение за характер като моя tease. Както Еми каза това е приятната ни седмична темичка, където да разпускаме, така че няма да се ядосваме Wink
Панди, надявам се, че и при теб нещата са се поуспокоили give_rose
Свекърва, да се беше накичила с една роза зад ухото, а ти в кошница ги събираш Wink
Едно цветно поздравче от мен за вас и най-вече за именничката - Емчо, фор ю blum


* 971636_614608518567833_1464959951_n.jpg (66.33 KB, 800x600 - видяно 260 пъти.)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #32 -: май 30, 2013, 19:46:02 »

Седмицата ще свърши аз докато се наканя да влезна да ви поздравя blush
Еми, честит имен ден smile Да ти е живо и здраво името, да ти носи много късмет give_rose

Да ви се оплача, цяла седмица се влача болна, една колежка миналият петък ми се домъкна в кабинета болна да ни се оплаче колко е болна и да ни покиха - резултат - моя милост едва се размина с ангината и киха и кашля цяла седмица. За щастие поне на колежката в офиса ми нищо й няма.

Вчера ходих да си търся обувки - по магазините пуснали само сандали, а навън 9 градуса smile в крайна сметка нищо не си купих....
Абе такива седмици ги отписвам и просто чакам да дойде уикенда:)

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: май 31, 2013, 08:59:54 »

Ами, петък е! Тук позаваля и изми, поне на пръв поглед, червения сахарски прашоляк.
Аз съм днес чистачка в домашни условия и не ми е петъшно. Съжалявам, че не снимах вчера черешата, готова е за бране. Ако до понеделник нещо по нея е останало, ще пеем "горе, горе на черешата". Утре съм на работа, ако това може да се нарече работа Wink. Ще ходим да правим снимки по магазините па пазаруващи хлапета, ще раздаваме дребни подаръци и ще ги разпитваме /в присъствието на родителите им/ какво биха искали да си купуват през лятото. Предстои ми и едно ходене до Дом за изоставени деца, но няма да влизам вътре. Попитахме Директорката какво да занесем и сега сме подготвили банани, яйца, мляко, картофи /децата много искали пържени картофки/, спално бельо и малко книжки за оцветяване. Ще нося и бели листове, защото на флашката качих много файлове с картинки за оцветяване. Те имат компютър и принтер, да си ги разпечатват по желание на децата. В такива дни домовете са много ухажвани от фирми с дрешки, лакомства и играчки. Та така, приятен и ползотворен ден на всички!
m0onlight, като си сложа роза зад ухото и съвсем ставам като карикатурите на Чудомир Wink. Има една, дето булята се е закичила с роза, а попът е втрещил поглед в деколтето и DANCE- на пищни форми и скромен поглед го докарвам, търси се поп.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2013, 09:06:46 »

благодаря за пожеланията!
Алекс, такива най ги мразя дето ходят болни на работа от преамбиция.
аз вчера се опитвах да настина, ама цял ден топла вода, лимони с мед и ибопруфен или там както се пише. та сега съм що годе ок.

поздрав за деня:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2013, 09:29:27 »

Добро утро!
Един път и аз да успея да се включа сутрешно Wink
Свекърва, сетих се за един поп - новия поп Кръстю, обаче нали казахме, че няма да си говорим за политика, а само за хубави нещица Wink Пък и то черен, черен хумор, ма то т'ва би било направо катранен Направи си сам Ох, така ми става жално за тия дечица, много се надявам тия неща, които им се подаряват наистина да стигат до тях, че такива ужасни истории съм чувала, направо ми се къса сърцето за бедните малки невинни душици. Хайде да не говоря повече, че се натъжавам много. А идеята ви да питате децата какво искат да си купуват е много добра - със сигурност ще получите честни и откровени отговори smile Завиждам ти, защото утре ще получиш толкова много детски усмивки и искрящи очички в отговор на дребните подаръчета, които ще им дадеш. Безценно! heart

Гледам днес на колежките хич не им се работи и само се събират на раздумка на групички secret koko6ka Честно казано и аз чакам края на днешния работен ден с такова нетърпение, че имам нужда малко от почивка, а не чистене, боядисване и т.н. общарски му работи. Довечера съм на лов за подаръци на две рожденички в неделя - стискайте ми палци да им избера армагани, че снощи нямах успех pardon
Алекс, бързо да се оправяш, че уикенда чука на вратата give_rose
Еми, дано и ти си по-добре от вчера. Какво ли би било усещането да си пийнеш от дъгата? Сигурно е много готино, зареждащо, озаряващо ... Прииска ми се ..........
Утре съм на фризьор и нямам търпение да си видя фризьорката, защото тя е по-бременна от мен и може би това ще ни е последната среща за няколко месеца напред. Този месец вдигаха сватба и нямам търпение да ми разкаже подробности heart
Весел петък и бързоминаващ работен ден Wink


* 644295_617444038284281_604443561_n.jpg (44.84 KB, 854x619 - видяно 312 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: май 31, 2013, 10:40:15 »

Използвам случая, да кажа с прискърбие, че някой снощи е обрал черешата, обади ми се колежката sad. Няма да има снимки и песни. В крайна сметка, поне ме порадва цъфтенето и връзването на плод.
Гледам, на летището раздават розов цвят на пристигащите. Нашите да си спомнят за розата, чужденците да разберат, че има още нещо интересно в България. Всички българи реват от умиление, ама дали няма да вземат чак да хълцат, като си спомнят всичко останало..... Както казва m0onlight, край на черния хумор.
Пожелавам на всички болни да оздравяват, пък на здравите - нека са още по- здрави /абе, ще го напиша пък каквото ще да става/ и курави! blush
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 31, 2013, 11:48:22 »

Здравейте,
Първо искам да ви почерпя да рождения ден на моята племенница, която става на цели 2 годинки  yahoo yahoo yahoo
- това ще бъде тортата за тази вечер

Преди 2 години по това време палех свещички в църквата до болницата, защото не знаехме дали малката буболечка ще оживее, роди се месец и половина по-рано и нещата бяха..наистина сложни, преди малко отново ходих да запаля свещ , за да благодаря за пореден път на Бог, че всичко е наред .
При нас времето е такова...



На мен ми харесва и ми е съвсем петъчно!
Прегръщам ви всички! Емчо, честит имен ден на патерички! Носи си името със здраве и бъде много щастлива!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2013, 16:15:59 »

инлов, тук вали много, вее вятър, фрасна ме с чадъра ми по лицето  girl_impossible
за гумени ботуши и яке с качулка е. ужас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юни 02, 2013, 09:55:59 »

Ей, всички се изпокриха от дъжда crazy
В такова време най- хубаво се яде и пие на приятелски разговор някъде.
Вчера беше прекрасен ден, много се смях с дечицата по малките селца. Направихме хубави снимки. Колкото по- малко е населеното място, толкова по- отворени и щастливи са мъниците от проявата на внимание към тях. Майките им ги издокарали с едни красиви дрехи, да ги изядеш. И позират пред обектива и чак не ни пускаха да си ходим. В близките до Пловдив градчета, само ни поглеждаха презрително "голяма работа, някакви дрънкулки, пък и снимат с обикновени апарати" Wink Много напред са с материала, няма пет, няма четири. То и общините ухажват на 1-ви, та малко се обезценява празника. Направи ми впечатление, че на децата са им дотегнали клоуни и разни цирикащи аниматори - поне от това, което видях в близост до магазините. Врътнат се минута - две и търсят друго забавление. Една майка ми каза, че в детските градини почти всяка седмица имат куклен театър или пътуващи трупи, явно са пренаситени /то явно пак само в големите градове/.
Пожелавам на всички мързелива и дълга неделя  Wink


* nedelja.jpg (50.57 KB, 699x480 - видяно 286 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 02, 2013, 11:41:07 »

В София няма да е мързелива неделята - всички към южния парк  yahoo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #41 -: юни 02, 2013, 21:00:30 »

Здравейте, момичета! smile

Видях снимка на Миленчето с Алекс във фейсбук и реших да си наруша диетата и да вляза да ви "видя". Не съм забравила обещанието си към Свекървичка и пускам една чисто нова снимка от тази седмица.

Не смятам да се хваля и оплаквам с нищо. Едно огромно изпитание мина през мен и като се съвзех, открих, че съм друг човек. Но ситуацията още не е приключила, затова няма да споделям нищо. Надявам се докато увехнат листата, вече да мога, ако въобще се случи, но това си е Божа работа. smile

Надявам се, всички вие да сте добре, защото няма начин да прочета пропуснатите теми. smile

Peace!  give_rose


* Panorama_small.jpg (70.79 KB, 750x289 - видяно 271 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 21:06:46 »

DaBulka, прекрасен изглед! Ще покажеш и през есента, когато пожълтеят листата.
Ако надникнеш пак, добре сме! Муун е в очакване на момче или момиче, май други новости няма. Липсваш ни, даже вчера си мислех за теб heart.
Активен
Страници: 1 2 [3]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines