Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:41:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в очакване на лятото  (Прочетена 18976 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 28, 2013, 16:03:36 »

ахх ловчеее, как ме дразниш ти с този басейн от първата снимка ааааааааааааа Eeager goody
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 28, 2013, 16:14:54 »

Хахаха Ем, беше спешъл фор ю  blum blum Подозирам, че ще чакам гости софиянци  drinks
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 28, 2013, 16:17:32 »

Хахаха Ем, беше спешъл фор ю  blum blum Подозирам, че ще чакам гости софиянци  drinks
От твойта уста в Божиите уши, Ловчеее. ти знаеш как да ме привлечеш винаги  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 29, 2013, 09:48:45 »

Здравейте,
За мен седмицата е много смотана. Едното от децата, които гледам се наложи да го оперират от апендикс. Вече е добре, а и  той е малък и бързо ще се възстанови. Обаче се оказа, че при западняците не мама и баба, а детегледачката трябва да се грижи за болното дете и да стои при него в болницата. Аз бях потресена Oh my ..., но и баба му се била потресла, как така очаквам тя да стои при него  crazy. Не че ми е проблем - гледаме си телевизия по цял ден двамата, не е кой знае какво, а нощем поне ходи майка му. Та и днес чакам да ме извикат да ходя в болницата. А аз започнах тази работа с идеята, че само ще помагам с домашните. Явно све пак сме различни от западняците, или поне аз не познавам българска баба, която ще остави детето така ( естествено всички в болницата им супер странно какво е това момиче с детето  crazy ) Е, оплаках ви се.

Иначе гледам, всички сте много морско и положително настроени. Ще се зареди положително от вас в неделя smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 29, 2013, 09:58:40 »

странни са панда, ама по тази тяхната логика, същата тази баба няма да се бърка нито в отглеждане, нито в това каква украса ще иска снахата за сватбата си. Така че аз го поглеждам и от хубавата страна, да ти дигна малко тонуса Wink !
Днес ще ходя да видя по някое време на покрива на един мол са надули ербег. така, да помаам гащи, дето вика дядо ми. girl_wink

Поздрав:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: май 29, 2013, 11:06:17 »

emmmmmy, бабата, ако е от бъркливите, ще се бърка при всяко положение. Wink. Както и ще намира кусури в отглеждането и възпитанието. Дано тази е от добрите, поне да не създава проблеми на Панда.
На мен също нещо ми е крива седмицата, аз я мъча, ама нещо не върви по моите очаквания.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 29, 2013, 12:57:17 »

Дам, и моята седмица ме мъчи ... Хич не си починахме през почивните дни, дори напротив. Освен това чета политическите новини от сутринта и ми е криво и ядосано! На какви още абсурди трябва да се нагледаме и до кога ще продължава това овцедушие?!
Няма да ви поздравявам с красив фотос, много ми докривя
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 29, 2013, 14:15:11 »

Здравейте следобедно и от мен  smile
Я да се стягате  blum Какво е това минорно настроение   girl_wink И моята седмица не е цветуща, явно трябва да се наработим и поядосваме хубаво, преди да дойде време за летен отдих. Мен днес ми се размина обикалянето из институции, колежката реши да ме замени  Yes Сега се занимавам отново с разни дреболии, които пилят нервите.
Еми, приятна разходка, после да разкажеш за мола!
Панда, и аз не ги разбирам тия хорица, но може би заради тази тяхна студенина и живеят по-дълго, и са по-младолики и са по-щастливи възрастните хора. Тук детето само да си надере коляното и бабата е в истерия, пък дали е яло, пък било леко облечено, хиляда дерта. Според мен нашето не е съвсем нормално като поведение. Даже често бъзикам майка ми, че от както се появи племенницата ми - тя стана друг човек - скача за всяко нещо, постоянно се кара със сестра ми за облеклото и храната на детето, какво ли не  pardon
Свекърва, вие предполагам, че заради Деня на детето ви е супер натоварено, споко ще я избуташ и тая седмица  Wink
Муун, няма се ядосваш за неща, които не зависят персонално от теб. Гледай спокойствието на теб и бебче и се радвай на това, което имаш, така по-лесно се преживява в тая простотия, която се вихри в парламента.
При нас времето е променливо, но скоро ще е нещо такова....страшно ми хареса тази снимка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: май 29, 2013, 14:54:58 »

InLove_Girl, то да е само Денят на детето....Разни видове служебни гадости по заплати, съкращения и подобни щуротии. Освен това и закъсах с основното почистване във връзка с идването на госта. Щеше ми се да вземе един ден отпуска, но няма да го бъде. Карай, да сме живи и здрави, пък може и мръсни Wink.
Тази мома, дето си е протегнала ръцете, май има свръх разтегливи стави, виж как ги е разперила в обратен ъгъл. Ще има да види зор на стари години със ставите Wink.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #24 -: май 29, 2013, 22:03:54 »

Здравейте и от мен smile

Сряда е, не се сяда както знаете, но стигнах и до седмичната тема. Аз уж съм в почивка от служебни задължения, но координирам един ремонт вкъщи... Навсякъде има прах, гипс и стъпки въпреки напъните да се чисти, но съм щастлива ... вижда му се края smile Днес си купих латекс и зелени пердета ( Ех, как на мога да устоявам на промоции... Girl_hide), до края на седмицата трябва да си поръчам подовата настилка.

Е, пак доста сме се събрали. да видим Киви как е със снимките в Розовата долина, че май прецъфтяха още миналата седмица розите crazy.

Кивито за поредна година няма късмет с "розовите" фотосесии smile Тази година си намерих градина, с купища рози по храстите, точно каквато ми трябваше миналия път, обачееее... не се разбрах с техниката. Нищо, догодина живот и здраве пак и дано се разбера със сложните фотоапарати до тогава... обожавам розовата долина през май smile Сопот и планината са си все така прекрасни, за тъжните ми открития тази година, няма да разказвам сега...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2013, 08:53:02 »

за съжаление муун, дори аз която не гледам новини целенасочено от години, от ФБ прихващам бяс в  политическа насока. и тъй като тази темичка тук  седмичната, е приятна от известно време насам отново, ще гледам да я пазим такава. Ивелка ме подсети че имам имен ден днес ( нали имам уж 2 именни дни, та все ги забравям  crazy ), благодаря й и ви черпя виртуално. smile
Нямам търпение вече нито за софийската среща на 2ри. нито за националната DANCE .
Тези които не са се включили към софийската, моля да се запишат при желание в темичката.
Ето и почерпката.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 30, 2013, 09:38:57 »

Честит имен ден, мила Еми!!! give_rose


Благодарим за изкусителната почерпка!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 30, 2013, 10:42:18 »

Честит имен ден, сладка Еми smile Поздравявам те с една версия на бисквитеното чудовище от моя мъж smile

П.П. изписаха детето и край със стоенето ми по болници smile


* DSCF4992.jpg (73.71 KB, 381x387 - видяно 2477 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: май 30, 2013, 11:01:44 »

Честит имен ден!  *INLOVE*Да си жива и здрава, късметлия и паралия.
Тези дни ходих из брезовския район. След Брезово, към Зелениково, Чехларе и Бабек има страхотни красоти. Има и рози, вече прецъфтяли, но градините са запустяли и много голяма част от насажденията са буренясали. По селата има само 50-60 баби и дядовци, виладжии по почивните дни и сега ако изпратят някое детенце при баба и прабаба през ваканцията. Толкова е тъжно. Къщи на два - три етажа стоят празни и изкорубени, няма училища, няма животни /кози, овце, крави/, защото трябва някой да ги пасе и гледа, а е изключително красиво и чисто.


* che.jpg (30.54 KB, 500x375 - видяно 364 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: май 30, 2013, 11:03:08 »

За всички фенки на розите, с много любов и прекрасен аромат!


* rozi.jpg (59.08 KB, 480x480 - видяно 290 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines