Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 04:09:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в очакване на лятото  (Прочетена 18978 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: май 27, 2013, 11:05:12 »

 Нима сме пропуснали да си направим седмична тема?  smile А може би всички са много заети днес и не им остава време да побъбрят във форума. Или са удължили почивката си от предните дни  smile
  Макар да е малко късно за кафе (и кроасанче), една снимка от крайморско такова с пожелание за седмица, изпълнена с много хубави емоции  smile
                    
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 27, 2013, 11:13:59 »

всички зачезнаха някъде. smile
мен днес ми е ред за ходене на природа, ама явно ще е следобядът.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: май 27, 2013, 11:54:43 »

michelle, благодаря за темата!
Аз едва сега сядам на компютъра. В почивните дни бях на сбирка на хаджиите. С някои хора станахме по- близки и решихме да си направим втори Великден - да си разменим снимки и филми, да си припомним преживявания и да запознаем членовете на семействата. За първи път ходя на пикник на вишнева градина. Даже не може да се нарече и пикник, защото там имаше фургон с ток и вода /агрегат и помпа/, навес с маса и пейки, чинии, чаши и прибори. Ядохме агне, печено в зазидана дупка, не бях виждала такова нещо. Децата "ловиха" риба в един канал, озелениха си дрехите в тревата и тичаха като луди. Изкарахме страхотно, макар половината да се запознаха едва вчера. Децата получиха много подаръци, всеки се беше подготвил с нещо да изненада останалите. Много се смяхме, почти не говорихме за екскурзията /но разменихме флашки/ Wink и си припомнихме какво е чувството да ползваш къра, вместо тоалетна. Хихи, уж обещахме да помагаме при брането на вишни, ама не ми се вярва. Нашето семейство се прибра вкъщи със следните придобивки: 2 буркана домашен мед, три литра ракия /гроздова и сливова, домашни/, три краставици от домашен парник, огромна връзка пресен кромид, марули, лозови листа за сърми, босилек, гьозум, зелена мента за чай, картофи и букет градински цветя от селски двор.
Сега подготвяме разни активности в магазините за Деня на детето и само въртя телефони на продавачките, че нещо ми се дърпат - не им влизало в работата да раздават подаръчета на децата, пазарували в магазина. Разпечатвам плакатите и едни картички, които също ще подаряваме.
Та така, изминалата седмица беше хубава, надявам се тази да е прекрасна. Освен това си чакам и голямото момче да се прибере за седмица вкъщи. Почвам да пълня хладилника, все едно ще идва делегация. Поканихме и снахата да дойде за рождения ден на майка ми, дано има възможност и желание да ни гостува. Ако не, ще я видим на летището при посрещането и изпращането. Една седмица не стига да обиколят приятели и доктори, да не говорим, че синът ще работи три нощи и ще има конферентни връзки по Скайп с клиенти.
Пожелавам на всички много късмет, усмивки и успешна седмица!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 27, 2013, 12:12:15 »

Айде и аз се включвам в чакащите лятото..нищо, че като е топло и с пупата ще ми е по-тегаво

тука съм си забравила шапката на хамака, че до преди малко се излежавах  blum

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 27, 2013, 12:49:07 »

Включвам се и аз в седмичната темичка!

Миналата седмица ми беше леко тегава и мисля тази да компенсирам с хубаво настроение, повече разходки и позитивни мисли. Времето е точно както трябва да е май, макар че доста поваля, но предпочитам така пред ужасните жеги и задушния въздух. Това ще ми е първото лято в България от 8 години насам yahoo Като загледах снимката на Цветето и вече съвсем нямам търпение да ида на моренце, че съвсем му забравих миризмата на нашето Черно море ( а то определено си има една специфична миризма) Абе нашето си е наше Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 27, 2013, 13:50:54 »

Здравейте, сладурки
В добро настроение сте, макар и в намален състав smile Аз започвам седмицата поизморена и недоспала, защото ползвахме почивните дни да оправяме апартамента. Тая седмица също се очертава да е щурава, защото кухнята е почти готова за монтиране, а уредите още не са купени, а няколко дни ще сме без кола и става още по-забавно Wink
Аз също съм в очакване на лятото - любим сезон, безброй мили спомени heart

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 27, 2013, 15:25:11 »

Хайде в края на работния ден и аз да се включа  yahoo Ние се готвим вече активно за сезон, та сега хиляди проблеми са ми на главата. Утре ми е ден за борба с институциите, ще видим дали ще оцелея  beating Честно казано толкова неща извън плана излязоха, че преди малко си позволих да си запаля първата цигара от може би година насам...и срам не срам - чувствам се невероятно  smile След малко отивам да си издирвам главен готвач, та стискайте ми палци  good
Свекърва, радвам се за теб, че чакаш сина - дано имате достатъчно време да се видите  smile
Ем, завиждам за разходката  blush
Али Тиа , Цвете виждам, че ви е морско - то не остана  Girl_hide
Муун, явно подготовката на апартамента върви добре, стискам палци да свършите всичко планувано.

А за лятото....от години не мога да го усетя кога започва и кога свършва  blum Дано поне тази година отида на плаж да топна крачетата. Миналата година, въпреки че работех на брега на морето пак не успях да стъпя на пясък  pardon Като цяло не ми е любим сезон, аз съм за ноември и декември  crazy
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 27, 2013, 16:17:40 »

Едно късно включване в  седмичната темичка от мен, но днес имам чуството че света е полудял  crazy
Както и да е аз съм в много добро настроение, защото събота и неделя милото беше с приятели на вила и аз си бях сама вкъщи. Честно казано от много време си мечтая за един ден в който никой с нищо да не ме занимава. Успях днес да сменя и ритуалните зали, харесахме халки и чаши общо взето много ползотворен ден!
michelle, благодаря за седмичната тема, това ми е любимата част от работното време, да се ровя тук  blush
emmmmmy, приятна разходка и аз като свекърва ти завиждам благородно
svekarva, ти си имала страхотна събота и неделя, определено си се забавлявала много, а придобивките са страхотни  Wink За пълненето на хладилника, това ми е до болка позната тема. Майка ми като реши да се прибира вкъщи се започва една подготовка, все е дно не се е хранила с години  blum А и като прочетох поста ти така силно си пожелах да е вече тук. Много ми липсва особено сега покрай подготовката. Вече нямам търпение да си дойде (въпреки че по телефона с хилядите нареждания за сватбата ме влудява  blush )
cveta_d86, AliTia и аз като вас вече съм на нисък старт за лятото, но започваме вече старателно подготовка за сватбата и имам странното чувство че хич няма да усетя лято.
Муунче, ние предната седмица решихме, че вече е време за собствен дом, но все си мисля, че точно сега преди сватбата май ще е "таралеж в гащите" (извинявам се за израза  blush)
InLove_Girl аз пък чак ти се възхищавам че си изкарала цяла година без цигари, аз като съм нервна, ако не запаля имам чувството че ще се взривя.

И тъй като покрай организацията на сватбата съм романтично настроена, а пък и в тон с наближаващата вечер поздравявам всички с един много сладък залез  smile


* 194gall_bb8cc696052dae6f8ddde2820ec6f191.JPG (30.12 KB, 640x480 - видяно 2054 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: май 27, 2013, 17:58:39 »

Е, пак доста сме се събрали. да видим Киви как е със снимките в Розовата долина, че май прецъфтяха още миналата седмица розите crazy. На мене ми донесоха истинска розова вода и 2 кг. розов цвят да си го суша преди две седмици и тогава беше пикът. Цялата къща ухае на рози, макар да съм ги сложила в памучна торба.
tsve4e, такива сме майките, все даваме съвети и си врем носа във всичко, ама ще видите и вие като зажените децата си. Wink
InLove_Girl, аз също пропускам лятото последните години. Давам път на майките с малки деца, сега им е времето да ги водят на почивка. Пък и не мога да понасям жегите. Кой каквото ще да ми говори, ама за мен морето /такова, каквото аз съм карала/свършва с брака. Не върви да се състезаваш и да показваш бедро пред родния си съпруг. Като отидеш на бар, пак си с него. Няма флирт, няма тръпката на разгонена самка Wink. Пък с деца вече е съвсем нищо.... nea Само безброй мили спомени, както казва m0onlight.
Двете госпожи в положение, да знаете, че май е по- добре да си с коремче през топлото време. Иначе нито дрехи имаш като за свят и да ти топлят в студа, нито можеш да се разхождаш, че да не вземеш да се подхлъзнеш.
emmmmmy, житата са още зелени, не като тези, които показваш. Е те на такова място се убедих колко е добре да имаш тоалетна. Всичко боде и жули и трябва да се заеме точно поза на пи..еща крава.
AliTia, пожелавам ти прекрасно морско лято в България good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 27, 2013, 18:35:18 »

свекърва, истина си е това което казваш за морето. Но се искат силички за да си го признае човек blum good. Макар че бунтът в мен е жив и се старая по някакъв начин да не потискам тръпката към другия пол и едновременно с това да не дразня  мъжа си. Дали успявам, ще се разбере все някога. Както каза един циганин, на едно гадже, когато то му се скара че ме гледа с отворена уста, Епа имам си очи, ще си гледам колкото си искам. Та така съм и аз , гледам си и не се сърдя на него look  - кой знае колко красиви девойки минават през работата му всеки ден. Може би ми помага фактът че имаме общи приятели мъже и така си запазих общуването с този пол, че с женския нещо не ми се отдава особено напоследък- след сватбата половината ми "приятелки" се "доказаха"  pleasantry pardon  като кауза пердута.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 28, 2013, 07:55:20 »

Привет на всички! Явно първа ще се отчета в седмичната темичка днес.
Като за начало няма как да пропусна да се похваля - снощи празнувах първите си 12 килограма минус  yahoo yahoo yahoo
От години насам кантара винаги е бил мой враг, но реших да се взема в ръце и резултата вчера беше налице  yahoo
За добро утро черпя всички с по едно кафе, а бъдещите мами ако са спрели консумацията на кафе поздравявам с удоволствието от гледката на така чаканото море  Wink


* christ10.jpg (59.6 KB, 500x350 - видяно 24291 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 28, 2013, 09:12:11 »

точно такъв басейн харесвам, на ръба между морето и земята.
поздрав и от мен, свеж и цветен, аз изчезвам че имам да върша задачки на брат ми :

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2013, 11:38:05 »

Хайде и аз тук пак по обяд Wink
Цветче, чудно фото! Много си падам по такива пейзажи, обаче бъдещите мами ще се наредят първо на масата да видят какво има и после ще забележат гледката blum Wink Ейййй лоша работа с т'ва ядене ви казвам! Вчера като ми се прияде картофена крем супа, направо откачих! И не мирясах, докато не си направих - от цяла тенджера сега остана на дъното blush Пукам се да ям ягоди - вчера през деня изядох около половин килограм, днес точа зъби на черешите Cerry УЖААААС! Направо не мога да се позная - никога не ми се е ядяло толкова, особено лятото crazy Но свекърва е права, че е по-добре с тумбаче през лятото, отколкото зимата. Още се мъча с разни клинове, но скоро минавам на рокли и туники и ще падне кеф danceg


Специален поздрав за разгонените самки Wink


Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 28, 2013, 13:23:05 »

Муунче, внимавай с такива "разгонени" снимки, че сега и хормоните ми се бушуват и не знам на къде да ги концентрирам, че мъжа ми е извън града за седмица. За хапването, срам не срам, аз съм свалила 1 килограм от началото на бременността. Чак акушерката, която ми попълва данните в картона ме пита дали се храня пълноценно и да не пазя някаква диета, че не било добре shok, а аз си хапвам нормално, явно всичко на бебчо се лепи blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 28, 2013, 15:53:37 »

Ето ме и мен, отново в края на работния ден  insane В момента съм точно като емотиконката  smile Цяяяял ден аз и колежката прекарахме по институциите, естествено нищо не се нареди както трябва. Чувствах се като герой от Астерикс и Обеликс с 12-те изпитания, едно от които е да им издадат определен цвят талон в една институция  crazy С всеки изминал ден се убеждавам, че тая държава не е наред. Може ли в институция, в която се занимава с клиенти и документи, да няма ксерокс машина, която да може да се ползва от граждани, да няма един който да ти обясни за какво става дума и само ако имаш връзки да ти се действа по въпроса ?!?! Хиляди простотии ви казвам. Утре пак  GROAN

Мамите да не се притесняват и да си хапват, сега ви е времето - разбира се умерено и полезно  grandpa Сестра ми като беше бременна й се ядяха само тестени храни, качи доста килограми, но вече влиза във форма, бягайки покрай мънинката буболечка.
Цветче, поздравления! Голям успех си постигнала, продължавай в същия дух!

За да не бягам от темата с моренце, още две снимки от работа

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 28, 2013, 16:03:36 »

ахх ловчеее, как ме дразниш ти с този басейн от първата снимка ааааааааааааа Eeager goody
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 28, 2013, 16:14:54 »

Хахаха Ем, беше спешъл фор ю  blum blum Подозирам, че ще чакам гости софиянци  drinks
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 28, 2013, 16:17:32 »

Хахаха Ем, беше спешъл фор ю  blum blum Подозирам, че ще чакам гости софиянци  drinks
От твойта уста в Божиите уши, Ловчеее. ти знаеш как да ме привлечеш винаги  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 29, 2013, 09:48:45 »

Здравейте,
За мен седмицата е много смотана. Едното от децата, които гледам се наложи да го оперират от апендикс. Вече е добре, а и  той е малък и бързо ще се възстанови. Обаче се оказа, че при западняците не мама и баба, а детегледачката трябва да се грижи за болното дете и да стои при него в болницата. Аз бях потресена Oh my ..., но и баба му се била потресла, как така очаквам тя да стои при него  crazy. Не че ми е проблем - гледаме си телевизия по цял ден двамата, не е кой знае какво, а нощем поне ходи майка му. Та и днес чакам да ме извикат да ходя в болницата. А аз започнах тази работа с идеята, че само ще помагам с домашните. Явно све пак сме различни от западняците, или поне аз не познавам българска баба, която ще остави детето така ( естествено всички в болницата им супер странно какво е това момиче с детето  crazy ) Е, оплаках ви се.

Иначе гледам, всички сте много морско и положително настроени. Ще се зареди положително от вас в неделя smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 29, 2013, 09:58:40 »

странни са панда, ама по тази тяхната логика, същата тази баба няма да се бърка нито в отглеждане, нито в това каква украса ще иска снахата за сватбата си. Така че аз го поглеждам и от хубавата страна, да ти дигна малко тонуса Wink !
Днес ще ходя да видя по някое време на покрива на един мол са надули ербег. така, да помаам гащи, дето вика дядо ми. girl_wink

Поздрав:
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #20 -: май 29, 2013, 11:06:17 »

emmmmmy, бабата, ако е от бъркливите, ще се бърка при всяко положение. Wink. Както и ще намира кусури в отглеждането и възпитанието. Дано тази е от добрите, поне да не създава проблеми на Панда.
На мен също нещо ми е крива седмицата, аз я мъча, ама нещо не върви по моите очаквания.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 29, 2013, 12:57:17 »

Дам, и моята седмица ме мъчи ... Хич не си починахме през почивните дни, дори напротив. Освен това чета политическите новини от сутринта и ми е криво и ядосано! На какви още абсурди трябва да се нагледаме и до кога ще продължава това овцедушие?!
Няма да ви поздравявам с красив фотос, много ми докривя
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 29, 2013, 14:15:11 »

Здравейте следобедно и от мен  smile
Я да се стягате  blum Какво е това минорно настроение   girl_wink И моята седмица не е цветуща, явно трябва да се наработим и поядосваме хубаво, преди да дойде време за летен отдих. Мен днес ми се размина обикалянето из институции, колежката реши да ме замени  Yes Сега се занимавам отново с разни дреболии, които пилят нервите.
Еми, приятна разходка, после да разкажеш за мола!
Панда, и аз не ги разбирам тия хорица, но може би заради тази тяхна студенина и живеят по-дълго, и са по-младолики и са по-щастливи възрастните хора. Тук детето само да си надере коляното и бабата е в истерия, пък дали е яло, пък било леко облечено, хиляда дерта. Според мен нашето не е съвсем нормално като поведение. Даже често бъзикам майка ми, че от както се появи племенницата ми - тя стана друг човек - скача за всяко нещо, постоянно се кара със сестра ми за облеклото и храната на детето, какво ли не  pardon
Свекърва, вие предполагам, че заради Деня на детето ви е супер натоварено, споко ще я избуташ и тая седмица  Wink
Муун, няма се ядосваш за неща, които не зависят персонално от теб. Гледай спокойствието на теб и бебче и се радвай на това, което имаш, така по-лесно се преживява в тая простотия, която се вихри в парламента.
При нас времето е променливо, но скоро ще е нещо такова....страшно ми хареса тази снимка
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: май 29, 2013, 14:54:58 »

InLove_Girl, то да е само Денят на детето....Разни видове служебни гадости по заплати, съкращения и подобни щуротии. Освен това и закъсах с основното почистване във връзка с идването на госта. Щеше ми се да вземе един ден отпуска, но няма да го бъде. Карай, да сме живи и здрави, пък може и мръсни Wink.
Тази мома, дето си е протегнала ръцете, май има свръх разтегливи стави, виж как ги е разперила в обратен ъгъл. Ще има да види зор на стари години със ставите Wink.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #24 -: май 29, 2013, 22:03:54 »

Здравейте и от мен smile

Сряда е, не се сяда както знаете, но стигнах и до седмичната тема. Аз уж съм в почивка от служебни задължения, но координирам един ремонт вкъщи... Навсякъде има прах, гипс и стъпки въпреки напъните да се чисти, но съм щастлива ... вижда му се края smile Днес си купих латекс и зелени пердета ( Ех, как на мога да устоявам на промоции... Girl_hide), до края на седмицата трябва да си поръчам подовата настилка.

Е, пак доста сме се събрали. да видим Киви как е със снимките в Розовата долина, че май прецъфтяха още миналата седмица розите crazy.

Кивито за поредна година няма късмет с "розовите" фотосесии smile Тази година си намерих градина, с купища рози по храстите, точно каквато ми трябваше миналия път, обачееее... не се разбрах с техниката. Нищо, догодина живот и здраве пак и дано се разбера със сложните фотоапарати до тогава... обожавам розовата долина през май smile Сопот и планината са си все така прекрасни, за тъжните ми открития тази година, няма да разказвам сега...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 30, 2013, 08:53:02 »

за съжаление муун, дори аз която не гледам новини целенасочено от години, от ФБ прихващам бяс в  политическа насока. и тъй като тази темичка тук  седмичната, е приятна от известно време насам отново, ще гледам да я пазим такава. Ивелка ме подсети че имам имен ден днес ( нали имам уж 2 именни дни, та все ги забравям  crazy ), благодаря й и ви черпя виртуално. smile
Нямам търпение вече нито за софийската среща на 2ри. нито за националната DANCE .
Тези които не са се включили към софийската, моля да се запишат при желание в темичката.
Ето и почерпката.

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 30, 2013, 09:38:57 »

Честит имен ден, мила Еми!!! give_rose


Благодарим за изкусителната почерпка!

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 30, 2013, 10:42:18 »

Честит имен ден, сладка Еми smile Поздравявам те с една версия на бисквитеното чудовище от моя мъж smile

П.П. изписаха детето и край със стоенето ми по болници smile


* DSCF4992.jpg (73.71 KB, 381x387 - видяно 2478 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #28 -: май 30, 2013, 11:01:44 »

Честит имен ден!  *INLOVE*Да си жива и здрава, късметлия и паралия.
Тези дни ходих из брезовския район. След Брезово, към Зелениково, Чехларе и Бабек има страхотни красоти. Има и рози, вече прецъфтяли, но градините са запустяли и много голяма част от насажденията са буренясали. По селата има само 50-60 баби и дядовци, виладжии по почивните дни и сега ако изпратят някое детенце при баба и прабаба през ваканцията. Толкова е тъжно. Къщи на два - три етажа стоят празни и изкорубени, няма училища, няма животни /кози, овце, крави/, защото трябва някой да ги пасе и гледа, а е изключително красиво и чисто.


* che.jpg (30.54 KB, 500x375 - видяно 364 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: май 30, 2013, 11:03:08 »

За всички фенки на розите, с много любов и прекрасен аромат!


* rozi.jpg (59.08 KB, 480x480 - видяно 290 пъти.)
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 30, 2013, 12:11:25 »

Най-сетне и аз да се добера до седмичната темичка! Явно за всички тази седмица ще е доста изнасилена, но поне може да се успокояваме, че почивните дни са близо  Wink
Еми, честити имен ден и от мен, жива и здрава и най-вече много щастлива  butterfly
Свекърва, мръсни, чисти на никой няма да му направи впечатление, най-важното е че ще си имаш гост  girl_wink Преди 2 години майка ми си дойде в една такава луда седмица и чак ме е срам да кажа какво завари вкъщи (а аз съм много подредена по принцип )  blush
Хайде момичета връщам се в лудницата  crazy и малко по ведро, деня е почти към края си   danceg
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 30, 2013, 13:08:14 »

Привет, мадами Curtsey
Емчо, честит имен ден kiss2 Бъди здрава, вярвай в себе си, вслушвай се във вътрешния си глас - той никога не греши, вярвай в мечтите си, стреми се към тях и към реализирането им heart
Днес съм щастлива, защото вече си взехме колата и си джиткаме с нея да вършим ангажименти разни danceg Половината уреди за кухнята са поръчани, надявам се скоро да я видим вече в завършен вид yahoo Подаръците за разни дечурлига за 1-ви юни вече са купени, остава само да взема детска опаковъчна хартия да ги завърша - за децата е голям кеф да разкъсат хартията на подаръка, за да видят каква изненада се крие вътре DANCE
Виждам, че и вие сте в добро настроение днес - края на седмицата наближава, дръжте се! Wink
Ловче, да ти кажа гледам да съм спокойна като цяло и за сега успявам, което си е голямо постижение за характер като моя tease. Както Еми каза това е приятната ни седмична темичка, където да разпускаме, така че няма да се ядосваме Wink
Панди, надявам се, че и при теб нещата са се поуспокоили give_rose
Свекърва, да се беше накичила с една роза зад ухото, а ти в кошница ги събираш Wink
Едно цветно поздравче от мен за вас и най-вече за именничката - Емчо, фор ю blum


* 971636_614608518567833_1464959951_n.jpg (66.33 KB, 800x600 - видяно 260 пъти.)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #32 -: май 30, 2013, 19:46:02 »

Седмицата ще свърши аз докато се наканя да влезна да ви поздравя blush
Еми, честит имен ден smile Да ти е живо и здраво името, да ти носи много късмет give_rose

Да ви се оплача, цяла седмица се влача болна, една колежка миналият петък ми се домъкна в кабинета болна да ни се оплаче колко е болна и да ни покиха - резултат - моя милост едва се размина с ангината и киха и кашля цяла седмица. За щастие поне на колежката в офиса ми нищо й няма.

Вчера ходих да си търся обувки - по магазините пуснали само сандали, а навън 9 градуса smile в крайна сметка нищо не си купих....
Абе такива седмици ги отписвам и просто чакам да дойде уикенда:)

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: май 31, 2013, 08:59:54 »

Ами, петък е! Тук позаваля и изми, поне на пръв поглед, червения сахарски прашоляк.
Аз съм днес чистачка в домашни условия и не ми е петъшно. Съжалявам, че не снимах вчера черешата, готова е за бране. Ако до понеделник нещо по нея е останало, ще пеем "горе, горе на черешата". Утре съм на работа, ако това може да се нарече работа Wink. Ще ходим да правим снимки по магазините па пазаруващи хлапета, ще раздаваме дребни подаръци и ще ги разпитваме /в присъствието на родителите им/ какво биха искали да си купуват през лятото. Предстои ми и едно ходене до Дом за изоставени деца, но няма да влизам вътре. Попитахме Директорката какво да занесем и сега сме подготвили банани, яйца, мляко, картофи /децата много искали пържени картофки/, спално бельо и малко книжки за оцветяване. Ще нося и бели листове, защото на флашката качих много файлове с картинки за оцветяване. Те имат компютър и принтер, да си ги разпечатват по желание на децата. В такива дни домовете са много ухажвани от фирми с дрешки, лакомства и играчки. Та така, приятен и ползотворен ден на всички!
m0onlight, като си сложа роза зад ухото и съвсем ставам като карикатурите на Чудомир Wink. Има една, дето булята се е закичила с роза, а попът е втрещил поглед в деколтето и DANCE- на пищни форми и скромен поглед го докарвам, търси се поп.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 31, 2013, 09:06:46 »

благодаря за пожеланията!
Алекс, такива най ги мразя дето ходят болни на работа от преамбиция.
аз вчера се опитвах да настина, ама цял ден топла вода, лимони с мед и ибопруфен или там както се пише. та сега съм що годе ок.

поздрав за деня:
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 31, 2013, 09:29:27 »

Добро утро!
Един път и аз да успея да се включа сутрешно Wink
Свекърва, сетих се за един поп - новия поп Кръстю, обаче нали казахме, че няма да си говорим за политика, а само за хубави нещица Wink Пък и то черен, черен хумор, ма то т'ва би било направо катранен Направи си сам Ох, така ми става жално за тия дечица, много се надявам тия неща, които им се подаряват наистина да стигат до тях, че такива ужасни истории съм чувала, направо ми се къса сърцето за бедните малки невинни душици. Хайде да не говоря повече, че се натъжавам много. А идеята ви да питате децата какво искат да си купуват е много добра - със сигурност ще получите честни и откровени отговори smile Завиждам ти, защото утре ще получиш толкова много детски усмивки и искрящи очички в отговор на дребните подаръчета, които ще им дадеш. Безценно! heart

Гледам днес на колежките хич не им се работи и само се събират на раздумка на групички secret koko6ka Честно казано и аз чакам края на днешния работен ден с такова нетърпение, че имам нужда малко от почивка, а не чистене, боядисване и т.н. общарски му работи. Довечера съм на лов за подаръци на две рожденички в неделя - стискайте ми палци да им избера армагани, че снощи нямах успех pardon
Алекс, бързо да се оправяш, че уикенда чука на вратата give_rose
Еми, дано и ти си по-добре от вчера. Какво ли би било усещането да си пийнеш от дъгата? Сигурно е много готино, зареждащо, озаряващо ... Прииска ми се ..........
Утре съм на фризьор и нямам търпение да си видя фризьорката, защото тя е по-бременна от мен и може би това ще ни е последната среща за няколко месеца напред. Този месец вдигаха сватба и нямам търпение да ми разкаже подробности heart
Весел петък и бързоминаващ работен ден Wink


* 644295_617444038284281_604443561_n.jpg (44.84 KB, 854x619 - видяно 312 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #36 -: май 31, 2013, 10:40:15 »

Използвам случая, да кажа с прискърбие, че някой снощи е обрал черешата, обади ми се колежката sad. Няма да има снимки и песни. В крайна сметка, поне ме порадва цъфтенето и връзването на плод.
Гледам, на летището раздават розов цвят на пристигащите. Нашите да си спомнят за розата, чужденците да разберат, че има още нещо интересно в България. Всички българи реват от умиление, ама дали няма да вземат чак да хълцат, като си спомнят всичко останало..... Както казва m0onlight, край на черния хумор.
Пожелавам на всички болни да оздравяват, пък на здравите - нека са още по- здрави /абе, ще го напиша пък каквото ще да става/ и курави! blush
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 31, 2013, 11:48:22 »

Здравейте,
Първо искам да ви почерпя да рождения ден на моята племенница, която става на цели 2 годинки  yahoo yahoo yahoo
- това ще бъде тортата за тази вечер

Преди 2 години по това време палех свещички в църквата до болницата, защото не знаехме дали малката буболечка ще оживее, роди се месец и половина по-рано и нещата бяха..наистина сложни, преди малко отново ходих да запаля свещ , за да благодаря за пореден път на Бог, че всичко е наред .
При нас времето е такова...



На мен ми харесва и ми е съвсем петъчно!
Прегръщам ви всички! Емчо, честит имен ден на патерички! Носи си името със здраве и бъде много щастлива!!!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 31, 2013, 16:15:59 »

инлов, тук вали много, вее вятър, фрасна ме с чадъра ми по лицето  girl_impossible
за гумени ботуши и яке с качулка е. ужас.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: юни 02, 2013, 09:55:59 »

Ей, всички се изпокриха от дъжда crazy
В такова време най- хубаво се яде и пие на приятелски разговор някъде.
Вчера беше прекрасен ден, много се смях с дечицата по малките селца. Направихме хубави снимки. Колкото по- малко е населеното място, толкова по- отворени и щастливи са мъниците от проявата на внимание към тях. Майките им ги издокарали с едни красиви дрехи, да ги изядеш. И позират пред обектива и чак не ни пускаха да си ходим. В близките до Пловдив градчета, само ни поглеждаха презрително "голяма работа, някакви дрънкулки, пък и снимат с обикновени апарати" Wink Много напред са с материала, няма пет, няма четири. То и общините ухажват на 1-ви, та малко се обезценява празника. Направи ми впечатление, че на децата са им дотегнали клоуни и разни цирикащи аниматори - поне от това, което видях в близост до магазините. Врътнат се минута - две и търсят друго забавление. Една майка ми каза, че в детските градини почти всяка седмица имат куклен театър или пътуващи трупи, явно са пренаситени /то явно пак само в големите градове/.
Пожелавам на всички мързелива и дълга неделя  Wink


* nedelja.jpg (50.57 KB, 699x480 - видяно 286 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 02, 2013, 11:41:07 »

В София няма да е мързелива неделята - всички към южния парк  yahoo
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #41 -: юни 02, 2013, 21:00:30 »

Здравейте, момичета! smile

Видях снимка на Миленчето с Алекс във фейсбук и реших да си наруша диетата и да вляза да ви "видя". Не съм забравила обещанието си към Свекървичка и пускам една чисто нова снимка от тази седмица.

Не смятам да се хваля и оплаквам с нищо. Едно огромно изпитание мина през мен и като се съвзех, открих, че съм друг човек. Но ситуацията още не е приключила, затова няма да споделям нищо. Надявам се докато увехнат листата, вече да мога, ако въобще се случи, но това си е Божа работа. smile

Надявам се, всички вие да сте добре, защото няма начин да прочета пропуснатите теми. smile

Peace!  give_rose


* Panorama_small.jpg (70.79 KB, 750x289 - видяно 271 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 21:06:46 »

DaBulka, прекрасен изглед! Ще покажеш и през есента, когато пожълтеят листата.
Ако надникнеш пак, добре сме! Муун е в очакване на момче или момиче, май други новости няма. Липсваш ни, даже вчера си мислех за теб heart.
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines