Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:49:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица в очакване на лятото  (Прочетена 18977 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« -: май 27, 2013, 11:05:12 »

 Нима сме пропуснали да си направим седмична тема?  smile А може би всички са много заети днес и не им остава време да побъбрят във форума. Или са удължили почивката си от предните дни  smile
  Макар да е малко късно за кафе (и кроасанче), една снимка от крайморско такова с пожелание за седмица, изпълнена с много хубави емоции  smile
                    
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 27, 2013, 11:13:59 »

всички зачезнаха някъде. smile
мен днес ми е ред за ходене на природа, ама явно ще е следобядът.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #2 -: май 27, 2013, 11:54:43 »

michelle, благодаря за темата!
Аз едва сега сядам на компютъра. В почивните дни бях на сбирка на хаджиите. С някои хора станахме по- близки и решихме да си направим втори Великден - да си разменим снимки и филми, да си припомним преживявания и да запознаем членовете на семействата. За първи път ходя на пикник на вишнева градина. Даже не може да се нарече и пикник, защото там имаше фургон с ток и вода /агрегат и помпа/, навес с маса и пейки, чинии, чаши и прибори. Ядохме агне, печено в зазидана дупка, не бях виждала такова нещо. Децата "ловиха" риба в един канал, озелениха си дрехите в тревата и тичаха като луди. Изкарахме страхотно, макар половината да се запознаха едва вчера. Децата получиха много подаръци, всеки се беше подготвил с нещо да изненада останалите. Много се смяхме, почти не говорихме за екскурзията /но разменихме флашки/ Wink и си припомнихме какво е чувството да ползваш къра, вместо тоалетна. Хихи, уж обещахме да помагаме при брането на вишни, ама не ми се вярва. Нашето семейство се прибра вкъщи със следните придобивки: 2 буркана домашен мед, три литра ракия /гроздова и сливова, домашни/, три краставици от домашен парник, огромна връзка пресен кромид, марули, лозови листа за сърми, босилек, гьозум, зелена мента за чай, картофи и букет градински цветя от селски двор.
Сега подготвяме разни активности в магазините за Деня на детето и само въртя телефони на продавачките, че нещо ми се дърпат - не им влизало в работата да раздават подаръчета на децата, пазарували в магазина. Разпечатвам плакатите и едни картички, които също ще подаряваме.
Та така, изминалата седмица беше хубава, надявам се тази да е прекрасна. Освен това си чакам и голямото момче да се прибере за седмица вкъщи. Почвам да пълня хладилника, все едно ще идва делегация. Поканихме и снахата да дойде за рождения ден на майка ми, дано има възможност и желание да ни гостува. Ако не, ще я видим на летището при посрещането и изпращането. Една седмица не стига да обиколят приятели и доктори, да не говорим, че синът ще работи три нощи и ще има конферентни връзки по Скайп с клиенти.
Пожелавам на всички много късмет, усмивки и успешна седмица!
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 27, 2013, 12:12:15 »

Айде и аз се включвам в чакащите лятото..нищо, че като е топло и с пупата ще ми е по-тегаво

тука съм си забравила шапката на хамака, че до преди малко се излежавах  blum

Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 27, 2013, 12:49:07 »

Включвам се и аз в седмичната темичка!

Миналата седмица ми беше леко тегава и мисля тази да компенсирам с хубаво настроение, повече разходки и позитивни мисли. Времето е точно както трябва да е май, макар че доста поваля, но предпочитам така пред ужасните жеги и задушния въздух. Това ще ми е първото лято в България от 8 години насам yahoo Като загледах снимката на Цветето и вече съвсем нямам търпение да ида на моренце, че съвсем му забравих миризмата на нашето Черно море ( а то определено си има една специфична миризма) Абе нашето си е наше Wink
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 27, 2013, 13:50:54 »

Здравейте, сладурки
В добро настроение сте, макар и в намален състав smile Аз започвам седмицата поизморена и недоспала, защото ползвахме почивните дни да оправяме апартамента. Тая седмица също се очертава да е щурава, защото кухнята е почти готова за монтиране, а уредите още не са купени, а няколко дни ще сме без кола и става още по-забавно Wink
Аз също съм в очакване на лятото - любим сезон, безброй мили спомени heart

Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 27, 2013, 15:25:11 »

Хайде в края на работния ден и аз да се включа  yahoo Ние се готвим вече активно за сезон, та сега хиляди проблеми са ми на главата. Утре ми е ден за борба с институциите, ще видим дали ще оцелея  beating Честно казано толкова неща извън плана излязоха, че преди малко си позволих да си запаля първата цигара от може би година насам...и срам не срам - чувствам се невероятно  smile След малко отивам да си издирвам главен готвач, та стискайте ми палци  good
Свекърва, радвам се за теб, че чакаш сина - дано имате достатъчно време да се видите  smile
Ем, завиждам за разходката  blush
Али Тиа , Цвете виждам, че ви е морско - то не остана  Girl_hide
Муун, явно подготовката на апартамента върви добре, стискам палци да свършите всичко планувано.

А за лятото....от години не мога да го усетя кога започва и кога свършва  blum Дано поне тази година отида на плаж да топна крачетата. Миналата година, въпреки че работех на брега на морето пак не успях да стъпя на пясък  pardon Като цяло не ми е любим сезон, аз съм за ноември и декември  crazy
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 27, 2013, 16:17:40 »

Едно късно включване в  седмичната темичка от мен, но днес имам чуството че света е полудял  crazy
Както и да е аз съм в много добро настроение, защото събота и неделя милото беше с приятели на вила и аз си бях сама вкъщи. Честно казано от много време си мечтая за един ден в който никой с нищо да не ме занимава. Успях днес да сменя и ритуалните зали, харесахме халки и чаши общо взето много ползотворен ден!
michelle, благодаря за седмичната тема, това ми е любимата част от работното време, да се ровя тук  blush
emmmmmy, приятна разходка и аз като свекърва ти завиждам благородно
svekarva, ти си имала страхотна събота и неделя, определено си се забавлявала много, а придобивките са страхотни  Wink За пълненето на хладилника, това ми е до болка позната тема. Майка ми като реши да се прибира вкъщи се започва една подготовка, все е дно не се е хранила с години  blum А и като прочетох поста ти така силно си пожелах да е вече тук. Много ми липсва особено сега покрай подготовката. Вече нямам търпение да си дойде (въпреки че по телефона с хилядите нареждания за сватбата ме влудява  blush )
cveta_d86, AliTia и аз като вас вече съм на нисък старт за лятото, но започваме вече старателно подготовка за сватбата и имам странното чувство че хич няма да усетя лято.
Муунче, ние предната седмица решихме, че вече е време за собствен дом, но все си мисля, че точно сега преди сватбата май ще е "таралеж в гащите" (извинявам се за израза  blush)
InLove_Girl аз пък чак ти се възхищавам че си изкарала цяла година без цигари, аз като съм нервна, ако не запаля имам чувството че ще се взривя.

И тъй като покрай организацията на сватбата съм романтично настроена, а пък и в тон с наближаващата вечер поздравявам всички с един много сладък залез  smile


* 194gall_bb8cc696052dae6f8ddde2820ec6f191.JPG (30.12 KB, 640x480 - видяно 2054 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #8 -: май 27, 2013, 17:58:39 »

Е, пак доста сме се събрали. да видим Киви как е със снимките в Розовата долина, че май прецъфтяха още миналата седмица розите crazy. На мене ми донесоха истинска розова вода и 2 кг. розов цвят да си го суша преди две седмици и тогава беше пикът. Цялата къща ухае на рози, макар да съм ги сложила в памучна торба.
tsve4e, такива сме майките, все даваме съвети и си врем носа във всичко, ама ще видите и вие като зажените децата си. Wink
InLove_Girl, аз също пропускам лятото последните години. Давам път на майките с малки деца, сега им е времето да ги водят на почивка. Пък и не мога да понасям жегите. Кой каквото ще да ми говори, ама за мен морето /такова, каквото аз съм карала/свършва с брака. Не върви да се състезаваш и да показваш бедро пред родния си съпруг. Като отидеш на бар, пак си с него. Няма флирт, няма тръпката на разгонена самка Wink. Пък с деца вече е съвсем нищо.... nea Само безброй мили спомени, както казва m0onlight.
Двете госпожи в положение, да знаете, че май е по- добре да си с коремче през топлото време. Иначе нито дрехи имаш като за свят и да ти топлят в студа, нито можеш да се разхождаш, че да не вземеш да се подхлъзнеш.
emmmmmy, житата са още зелени, не като тези, които показваш. Е те на такова място се убедих колко е добре да имаш тоалетна. Всичко боде и жули и трябва да се заеме точно поза на пи..еща крава.
AliTia, пожелавам ти прекрасно морско лято в България good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 27, 2013, 18:35:18 »

свекърва, истина си е това което казваш за морето. Но се искат силички за да си го признае човек blum good. Макар че бунтът в мен е жив и се старая по някакъв начин да не потискам тръпката към другия пол и едновременно с това да не дразня  мъжа си. Дали успявам, ще се разбере все някога. Както каза един циганин, на едно гадже, когато то му се скара че ме гледа с отворена уста, Епа имам си очи, ще си гледам колкото си искам. Та така съм и аз , гледам си и не се сърдя на него look  - кой знае колко красиви девойки минават през работата му всеки ден. Може би ми помага фактът че имаме общи приятели мъже и така си запазих общуването с този пол, че с женския нещо не ми се отдава особено напоследък- след сватбата половината ми "приятелки" се "доказаха"  pleasantry pardon  като кауза пердута.
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 28, 2013, 07:55:20 »

Привет на всички! Явно първа ще се отчета в седмичната темичка днес.
Като за начало няма как да пропусна да се похваля - снощи празнувах първите си 12 килограма минус  yahoo yahoo yahoo
От години насам кантара винаги е бил мой враг, но реших да се взема в ръце и резултата вчера беше налице  yahoo
За добро утро черпя всички с по едно кафе, а бъдещите мами ако са спрели консумацията на кафе поздравявам с удоволствието от гледката на така чаканото море  Wink


* christ10.jpg (59.6 KB, 500x350 - видяно 24291 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 28, 2013, 09:12:11 »

точно такъв басейн харесвам, на ръба между морето и земята.
поздрав и от мен, свеж и цветен, аз изчезвам че имам да върша задачки на брат ми :

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 28, 2013, 11:38:05 »

Хайде и аз тук пак по обяд Wink
Цветче, чудно фото! Много си падам по такива пейзажи, обаче бъдещите мами ще се наредят първо на масата да видят какво има и после ще забележат гледката blum Wink Ейййй лоша работа с т'ва ядене ви казвам! Вчера като ми се прияде картофена крем супа, направо откачих! И не мирясах, докато не си направих - от цяла тенджера сега остана на дъното blush Пукам се да ям ягоди - вчера през деня изядох около половин килограм, днес точа зъби на черешите Cerry УЖААААС! Направо не мога да се позная - никога не ми се е ядяло толкова, особено лятото crazy Но свекърва е права, че е по-добре с тумбаче през лятото, отколкото зимата. Още се мъча с разни клинове, но скоро минавам на рокли и туники и ще падне кеф danceg


Специален поздрав за разгонените самки Wink


Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 28, 2013, 13:23:05 »

Муунче, внимавай с такива "разгонени" снимки, че сега и хормоните ми се бушуват и не знам на къде да ги концентрирам, че мъжа ми е извън града за седмица. За хапването, срам не срам, аз съм свалила 1 килограм от началото на бременността. Чак акушерката, която ми попълва данните в картона ме пита дали се храня пълноценно и да не пазя някаква диета, че не било добре shok, а аз си хапвам нормално, явно всичко на бебчо се лепи blum
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 28, 2013, 15:53:37 »

Ето ме и мен, отново в края на работния ден  insane В момента съм точно като емотиконката  smile Цяяяял ден аз и колежката прекарахме по институциите, естествено нищо не се нареди както трябва. Чувствах се като герой от Астерикс и Обеликс с 12-те изпитания, едно от които е да им издадат определен цвят талон в една институция  crazy С всеки изминал ден се убеждавам, че тая държава не е наред. Може ли в институция, в която се занимава с клиенти и документи, да няма ксерокс машина, която да може да се ползва от граждани, да няма един който да ти обясни за какво става дума и само ако имаш връзки да ти се действа по въпроса ?!?! Хиляди простотии ви казвам. Утре пак  GROAN

Мамите да не се притесняват и да си хапват, сега ви е времето - разбира се умерено и полезно  grandpa Сестра ми като беше бременна й се ядяха само тестени храни, качи доста килограми, но вече влиза във форма, бягайки покрай мънинката буболечка.
Цветче, поздравления! Голям успех си постигнала, продължавай в същия дух!

За да не бягам от темата с моренце, още две снимки от работа

Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines