Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:25:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямо Да за Хотел Сити  (Прочетена 8287 пъти)
 
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« -: октомври 01, 2007, 11:53:36 »

Знам колко е трудно в избора на ресторант и всичко останало около сватбата, затова искам да помогна на търсещите булки (и младоженци, колкото ги има във форума  laugh).

Нашата сватба беше на 22.09.07 в хотел Сити. Колкото и изненадващо да прозвучи нямаше никакви издънки през целия ден  DANCE. Чувствах се като в приказка. Всичко беше както трябва, а не сме ползвали агенции, всичко си направихме сами.

Та за ресторанта ( и хотела) - просто нямам думи. Сервитьорите бяха като невидими. Храната е била страхотна (не ни остана време от танци да я опитаме), а управителя е номер едно  Bravo, изпълни всичко както се бяхме разбрали. Нямаше крадене на алкохол или торта. Дадоха ни всички останали мезета и плодове (а те бяха мнооого). Сметката беше толкова колкото я бях сметнала и аз. Въобще никакви проблеми или забележки.
Калъфите за столовете и украсата на булченската маса беше безплатна, абе въобще приказка.

Наистина малко по-скъпо е там (кувертите бяха 27, 32 или 35 лв). Ние избрахме този от 35, който освен салата, ордьовър, основно, плато, алкохол и безалкохолно включваше и купа с плодове. Направиха ни отстъпка и за нощувките, тъй като иначе са доста солени там.

Ако се чудите за ресторант с две ръце ви препоръчвам този. Няма да съжалявате и няма да има неприятни изненади. Обслужването си беше на място, определено си заслужаваха малко по-високите цени. Това е от мен дано съм била полезна  kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 01, 2007, 12:17:25 »

Храната беше наистина чудесна и се чувствахме уютно в ресторанта, на мен лично ми хареса и как беше обзаведен, не е соц ресторант, а с вкус и стил  good
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #2 -: октомври 01, 2007, 13:44:29 »

Много се радвам, че ви е харесало  danceg. Наистина не е в соц стил, а и няма как хотела е на 3-4 години  DANCE.

Пожелавам на всички бъдещи булки толкова безпроблемна сватбата, колкото беше моята  heart.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #3 -: октомври 01, 2007, 23:54:24 »

ginger,къде точно се намира този ресторант?
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #4 -: октомври 02, 2007, 13:01:02 »

В София е. Адреса е "Стара Планина" 6 (малко след кръстовището на Дондуков и Раковска, много е близо до операта).

Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #5 -: октомври 02, 2007, 22:49:21 »

Скъпа,със сигурност ще отида да го погледна! след всички суперлативи,които споделяш......А и вметката,че е малко по-скъп с куверт от 17 до 35 ми се струва неоснователна......! Не са много ресторантите,които предлагат сватбен куверт 17 лв в София... angry
Активен
ginger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #6 -: октомври 03, 2007, 13:36:51 »

Кувертите там започват от 27 (не знам как е станала грешката за 17  shok), но ние където ходихме най-малко ни предлагаха куверти за 25 лв., като в повечето случаи менюто беше доста орязано. И човек като си добави още неща пак се събираше поне 30 лв  crazy, а и обстановката и обслужването там определено  си заслужават малко повечето пари.
Активен
Valentinche
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: ноември 16, 2007, 10:20:47 »

Напълно се присъединявам към мненията на ginger и mandarinka и препоръчвам на всички бъдещи булки хотел "Сити"! Моята сватба се състоя там на 20.10 и мога да кажа, че атмосферата, обслужването и отношението бяха отлични  Bravo
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #8 -: февруари 21, 2012, 15:23:52 »

На мен бала ми ще е в този хотел сити.. Кувертът е 65 лв. Щяло да бъде хубаво украсено, имало градина. Госпожата била очарована от управителя. Лично не съм ходила там все още, не знам колко е хубаво
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 21, 2012, 15:33:14 »

Lovelica хотела е много хубав и управителя също е много чаровен, но когато сама отидеш ще видиш, че помещението в което провеждат такива мероприятия няма никакви прозорци, на нас с годеника ми това не ни хареса, иначе хотела е разкошен.
Активен
Lovelica
Ентусиаст
**
Публикации: 69



« Отговор #10 -: февруари 21, 2012, 15:35:49 »

Ако е толкова добър и ми хареса ще си го запиша в списъка за евентуалните места за тържеството. Идеята ми за градинско парти нещо не ме задоволява вече:) Предпочитам гостите да са доволни и да им е комфортно Bravo
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines