Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 13:28:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на silver_f на 21.06 и 23.06.2013 г.  (Прочетена 25127 пъти)
 
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 23, 2013, 10:34:10 »

А за предложението, говорихме си за предложение и за сватба, но се бъзикахме къде на шега къде на истина smile беше ми вземал мерки от пръстените ми  Wink и така харесал пръстена и го поръчал от англия, за 14 февруари бил тук, но той обмислял да ми го даде на екскурзията на която щяхме да ходим. И така на 10 април бяхме на Женевското езеро и щеше да има разходка по езерото с корабче , но пропадна нещо ... а той милия мислел там да ми предложи.... романтика, романтика  Girl_hide И така понеже имахме малко време аз не исках да ходим до фонтана  Же' до, защото имахме 20-тина минути да се върнем а трябваше да тръгваме, и аз си мислех че няма да успеем да отидем и да се върнем. И затова му казах да не ходим, а той каза аз отивам ти ако искаш идвай  blush и така тръгнахме щях да му разваля изненадата  angry  И понеже бяхме много хора ( близки и приятели )аз  си вървях най-отпред и стигнахме фонтана понеже той е огромен навътре в езерото и се спрях да гледам и се обръщам и гледам Петър отворил една кутийка и коленичи на едно коляно ( понеже е много мокро от струята на фонтана)  и го гледам и не мога да взема решение какво се случва  Oh my ... И той ме пита " Ще се омъжиш ли за мен?", а аз стъписано отговорих "Какво правиш?!" Ти луд ли си!" хахах  shok и така после разбира се казах "ДА" Определено се изумих и останах много изненадана, изобщо не съм очаквала, че ще ми предлага, не съм подозирала, че ми е купил пръстен и така умело го е крил толкова време shok като се има напредвид, че от мен нищо не може да се скрие  blush И така зад нас бяха всички близки и почнаха да питат какво става, и снимки прегръдки и поздравления  give_rose Много хубава емоция беше за всички ни и една голяма изненада за мен  Girl_hide


* 400px-Jet-d'eau-Genève.jpg (36.41 KB, 400x600 - видяно 361 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 23, 2013, 10:35:31 »

Всичко беше толкова красиво и си изкарахме едно прекрасно пътешествие  yahoo


* je do.jpg (38.82 KB, 392x599 - видяно 354 пъти.)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #17 -: май 23, 2013, 10:47:28 »

Честита Темичка Силвър. Желая ти едни прекрасни, щастливи и ненапрегнати последни поготвително седмици. Сигурна съм, че ще организирате най-прекрасната морска сватбена приказка за вас и вашите близки!

Предложението ти е било страшно романтично, аз много обичам женева, преди време имах доста често работа там и ходех редовно да си почивам с книгата около фонтана, умирам за този фонтан! Било е страхотен късмет да е точно тогава пуснат, или може би вие сте издебнали нарочно подхоядщия момент  Bravo, за мен този град е мното богат с романтична атмосфера ибпрехвърчащи пеперудки, а идеята на мъжа ти да го направи точно до фонтана е просто страхотна, много много романтично  heart
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 23, 2013, 10:55:43 »

Благодаря, Мрав  Wink съвсем случайно сме го оцелили да работи smile Ние обикаляхме доста места главно в щвейцария, италия, австрия. Много беше хубаво, но за кратко време и доста набързо, но няма как  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #19 -: май 23, 2013, 11:13:00 »

Честита темичка и от мен, силвърче! Обожавам тези разкази за началото и предложението smile
Всичко звучи страхотно smile

Пожелавам ти един емоционален и положителен оставащ месец изпълнен с много любов и хубави вълнения  heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: май 23, 2013, 11:46:20 »

Ех, прекрасно предложение, ще има да разказвате за него!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 23, 2013, 14:15:49 »

Невероятно предложение на невероятно място! Браво на бъдещия младоженец!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 24, 2013, 04:18:08 »

Много красиво и романтично предложение! heart Браво на мъжа ти!  Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #23 -: май 24, 2013, 08:23:05 »

silver_f ,честита сватбена темичка give_rose Лек и изпълнен само с положителни моменти ,последен месец като госпожица ,ти пожелавам smile Наистина предложението е било страшно романтично и трогателно...поздравления на бъдещия младоженец good
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 24, 2013, 19:39:16 »

Благодаря ви момичета  give_rose ух аз се разболявам- хрема, гърло  angry дано ми минава по бързо, че има още доста неща за уреждане  nea
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 24, 2013, 20:01:08 »

Честита темичка, силвърче! Страхотно запомнящо се предложение на прекрасно място Bravo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #26 -: май 25, 2013, 08:45:55 »

Браво на любимия! Страхотно се е справил с предложението! Bravo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 25, 2013, 11:44:39 »

Момичета дайте идеи за сватбена книга smile откъде мога да си купя книга или тетрадка с бели листи, и по твърди корици, да я облека и украся  smile някой да е срещал нещо подобно във Варна? Гледах в джъмбо, но нямаше нищо подходящо, също и в книжарниците.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 25, 2013, 13:48:15 »

Слънчоглед гледа ли?
На ул.Шипка има едно много яко магазинче с много интересни неща. Намира се точно над кино Република или в днешно време магазин Дика. Предлагам да провериш там, дано да намериш нещо подходящо. Другия вариант е да поръчаш онлайн smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 25, 2013, 19:48:01 »

Мерси ще погледна там smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines