Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 20:01:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на silver_f на 21.06 и 23.06.2013 г.  (Прочетена 25132 пъти)
 
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« -: май 21, 2013, 13:14:34 »

Тъй като остава месец до гражданската церемония и съвсем малко повече до църковната и до тържеството на silver_f, реших да ѝ направя темичката днес! Съдейки по албумчето ѝ, тя ще е още една от булките, които обичат тюркоазения цвят и ще го приложат и в сватбата си. Още една морска булка!

silver_f, разкажи ни за всичко, което те вълнува около едно от най-големите събития в живота ти!

Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 21, 2013, 13:44:11 »

Мерси мила scilla  give_rose Леле Остава месец до сватбата, не мога да повярвам  Oh my ... сякаш вчера беше като се регистрирах тук, но какво да се прави времето си лети  smile Да , сватбата ще е морска в тюркоазено в градината на Бриз-2 около басейна и силно се надяваме да не вали  Wink Има още дребни неща за доуточняване, иначе вървим добре: халките са готови, късметчетата ще ги направим скоро, украсата на шампанско и тейбъл картичките като потвърдят кои ще идват и кои не smile Трябва тези дни да отидем и да пробваме менюто и да го уточним.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 21, 2013, 14:58:24 »

Спорен оставащ месец!
Пожелавам ти една приказна лятна сватба!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 21, 2013, 15:01:49 »

Пожелавам ти спокоен последен месец до сватбата и един прикразен ден, за който си вложила толкова любов и старание!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 21, 2013, 18:03:30 »

Мило, Силвърче, честита темичка  hurrah Пожелавам ти да я напълниш с много положителни емоции и преживявания, с които да ни направиш съпричастни!  danceg
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 21, 2013, 18:37:41 »

Благодаря Ви, момичета  give_rose Много сте мили smile Днес имам рожден ден  yahoo и отивам да празнувам утре ще доразказвам  Wink
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 21, 2013, 21:29:30 »

Честит рожден ден, Силвърче smile  danceg Да си изкараш страхотно и много да се забавляваш  yahoo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 21, 2013, 22:01:32 »

Честит рожден ден  Torte и честита тема  give_rose

И аз чакам подробностите за тази морска сватба smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #8 -: май 21, 2013, 22:21:41 »

Честита тема Silver_f !! Надявам се да разкажеш нещичко за запознанството си с любимия, както и за предложението! Обожавам да ги чета тези истории! Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #9 -: май 21, 2013, 23:35:45 »

Честита темичка и от менннн  yahoo И честит рожден ден с малко закъснение  blush Надявам се цялата подготовка да протече като по вода  give_rose
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 22, 2013, 03:02:23 »

Честита темичка и честит рожден ден  give_rose Пожелавам ти спокоен последен месец и незабравима сватба!  yahoo
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2013, 06:02:36 »

честита темичка и честит рожден ден на патерици give_rose
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 22, 2013, 08:37:00 »

Честита темичка!

Пожелавам ти последния месец от подготовката да мине без нерви  give_rose
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #13 -: май 22, 2013, 23:40:27 »

Честита темичка и честит рожден ден на патерици  smile С теб сме родени на една дата  blum
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 23, 2013, 10:12:25 »

Благодаря на всички за хубавите пожелания  give_rose За запознанството ни : запознахме се на едно събиране водихме някакви общи разговори и нищо  smile След като мина около месец се озовахме на един рожден ден на общ приятел и там си говорихме доста, и бяхме малко по-близки, но понеже аз съм малко по-дивичка и как да е не допускам хора до себе си нещата си останаха така  pleasantry Той ми хвърлил око и разпитвал приятелките ми за мен, обаче аз като разбрах направо му казах да не се занимава с мен  angry , тогава излизах с друго момче и въобще не се замислях за него. И така с течение на времето почнахме да си пишем в нета, да излизаме с общите ни приятели и така малко по малко станахме много близки приятели. Но само приятели, аз му давах съвети, той на мен също, но нищо повече, не и като гаджета  blush Той милия си ме е харесал и е казал "Моя ще си " , ама аз нали съм си дръпната и все се дърпам  diablo и така ..... на една нова година той ме покани да отидем с моите приятелки заедно с тях, но ние отказахме и след нова година нещо ми щукна не можах да спя от мисли какво се случва, постоянно мислех за него, че има нещо повече от приятелство между нас, за първи път видях на него като МЪЖ , А не като приятел  blush и започнах да се чудя какво да правя как да говоря с него и какво да му кажа ...  и така реших да се видим и впоследствие да решим какво ще правим, в зависимост от това как ще мине срещата  blum Решихме да пробваме все пак нищо не губим, надявахме се да не си разваляме приятелството  danceg аз бях малко предубедена и мислех, че няма да се получи нищо , но уви .... нещата потръгнаха много добре Girl_hide  Той ме обичаше и държеше много на мен, а с течение на времето аз го заобичах още повече  yahoo Не съм очаквала, че ще се влюбя  така, но Господ си знае работата, и сме много щастливи че сме заедно вече 4 години и половина Wink
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 23, 2013, 10:34:10 »

А за предложението, говорихме си за предложение и за сватба, но се бъзикахме къде на шега къде на истина smile беше ми вземал мерки от пръстените ми  Wink и така харесал пръстена и го поръчал от англия, за 14 февруари бил тук, но той обмислял да ми го даде на екскурзията на която щяхме да ходим. И така на 10 април бяхме на Женевското езеро и щеше да има разходка по езерото с корабче , но пропадна нещо ... а той милия мислел там да ми предложи.... романтика, романтика  Girl_hide И така понеже имахме малко време аз не исках да ходим до фонтана  Же' до, защото имахме 20-тина минути да се върнем а трябваше да тръгваме, и аз си мислех че няма да успеем да отидем и да се върнем. И затова му казах да не ходим, а той каза аз отивам ти ако искаш идвай  blush и така тръгнахме щях да му разваля изненадата  angry  И понеже бяхме много хора ( близки и приятели )аз  си вървях най-отпред и стигнахме фонтана понеже той е огромен навътре в езерото и се спрях да гледам и се обръщам и гледам Петър отворил една кутийка и коленичи на едно коляно ( понеже е много мокро от струята на фонтана)  и го гледам и не мога да взема решение какво се случва  Oh my ... И той ме пита " Ще се омъжиш ли за мен?", а аз стъписано отговорих "Какво правиш?!" Ти луд ли си!" хахах  shok и така после разбира се казах "ДА" Определено се изумих и останах много изненадана, изобщо не съм очаквала, че ще ми предлага, не съм подозирала, че ми е купил пръстен и така умело го е крил толкова време shok като се има напредвид, че от мен нищо не може да се скрие  blush И така зад нас бяха всички близки и почнаха да питат какво става, и снимки прегръдки и поздравления  give_rose Много хубава емоция беше за всички ни и една голяма изненада за мен  Girl_hide


* 400px-Jet-d'eau-Genève.jpg (36.41 KB, 400x600 - видяно 361 пъти.)
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 23, 2013, 10:35:31 »

Всичко беше толкова красиво и си изкарахме едно прекрасно пътешествие  yahoo


* je do.jpg (38.82 KB, 392x599 - видяно 354 пъти.)
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #17 -: май 23, 2013, 10:47:28 »

Честита Темичка Силвър. Желая ти едни прекрасни, щастливи и ненапрегнати последни поготвително седмици. Сигурна съм, че ще организирате най-прекрасната морска сватбена приказка за вас и вашите близки!

Предложението ти е било страшно романтично, аз много обичам женева, преди време имах доста често работа там и ходех редовно да си почивам с книгата около фонтана, умирам за този фонтан! Било е страхотен късмет да е точно тогава пуснат, или може би вие сте издебнали нарочно подхоядщия момент  Bravo, за мен този град е мното богат с романтична атмосфера ибпрехвърчащи пеперудки, а идеята на мъжа ти да го направи точно до фонтана е просто страхотна, много много романтично  heart
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 23, 2013, 10:55:43 »

Благодаря, Мрав  Wink съвсем случайно сме го оцелили да работи smile Ние обикаляхме доста места главно в щвейцария, италия, австрия. Много беше хубаво, но за кратко време и доста набързо, но няма как  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #19 -: май 23, 2013, 11:13:00 »

Честита темичка и от мен, силвърче! Обожавам тези разкази за началото и предложението smile
Всичко звучи страхотно smile

Пожелавам ти един емоционален и положителен оставащ месец изпълнен с много любов и хубави вълнения  heart
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: май 23, 2013, 11:46:20 »

Ех, прекрасно предложение, ще има да разказвате за него!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 23, 2013, 14:15:49 »

Невероятно предложение на невероятно място! Браво на бъдещия младоженец!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 24, 2013, 04:18:08 »

Много красиво и романтично предложение! heart Браво на мъжа ти!  Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #23 -: май 24, 2013, 08:23:05 »

silver_f ,честита сватбена темичка give_rose Лек и изпълнен само с положителни моменти ,последен месец като госпожица ,ти пожелавам smile Наистина предложението е било страшно романтично и трогателно...поздравления на бъдещия младоженец good
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 24, 2013, 19:39:16 »

Благодаря ви момичета  give_rose ух аз се разболявам- хрема, гърло  angry дано ми минава по бързо, че има още доста неща за уреждане  nea
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 24, 2013, 20:01:08 »

Честита темичка, силвърче! Страхотно запомнящо се предложение на прекрасно място Bravo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #26 -: май 25, 2013, 08:45:55 »

Браво на любимия! Страхотно се е справил с предложението! Bravo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 25, 2013, 11:44:39 »

Момичета дайте идеи за сватбена книга smile откъде мога да си купя книга или тетрадка с бели листи, и по твърди корици, да я облека и украся  smile някой да е срещал нещо подобно във Варна? Гледах в джъмбо, но нямаше нищо подходящо, също и в книжарниците.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 25, 2013, 13:48:15 »

Слънчоглед гледа ли?
На ул.Шипка има едно много яко магазинче с много интересни неща. Намира се точно над кино Република или в днешно време магазин Дика. Предлагам да провериш там, дано да намериш нещо подходящо. Другия вариант е да поръчаш онлайн smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 25, 2013, 19:48:01 »

Мерси ще погледна там smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #30 -: май 27, 2013, 11:20:32 »

Силвър, честита темичка и от мен! Имала много красиво предложение за брак.
Пожелавам ти спокойни предсватбени дни  give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 27, 2013, 11:25:40 »

Честита темичка, silver Bravo Лелеее как ме разчуства, прекрасна история cray Айде още малко ви остана, последни дни на вълнение и подготовка Girl_hide
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 27, 2013, 13:02:01 »

adi4ko , Noir благодаря ви smile тези дни ще обикалям при флористи да видим каква цена ще ми дадат, ще кача снимка какъв букет горе долу искам. Просто като чуят "сватба" и цената се качва нагоре, не че е ще по различен от другите. Ще проверя в Далия, имате ли някакви добри отзиви и къде си правите вашите? И букетите за кола ориентировъчно знаете ли как вървят? Не искам нещо кой знае какво, мисля букета да е от рози и алстромерии, по шарен  give_rose


* bukettt.jpg (20.2 KB, 350x385 - видяно 4089 пъти.)
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #33 -: май 27, 2013, 15:38:20 »

Много е нежен! Не знам във Варна как вървят цените... тук в София един булчински букет е между 70 и 150лв средно в зависимост от цветята, които ще се използват. Има вариант и сама да си направиш букета, ако си малко по-сръчна lol) Украсите за кола пак зависи колко са пищни, дали има повече цветя - какви са, много важно е да избереш по-издръжливи цвеята, ако ще ползваш естествени, особено, ако сватбената кола е тъмен цвят както беше нашата... затова се и наложи да сваляме украсата от предния капак всеки път като паркирахме някъде smile
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #34 -: май 27, 2013, 16:39:15 »

Ох, Силвърче, ти от Варна ли си, че съвсем му изгубих края кой къде беше  tease
Моят букет ( аз съм от Варна ), ще ми го правят от агенцията за украса и ще струва 55 лв. - само тъмно лилави еустоми ще бъде. Обаче сега пиша от работа и нямам снимка, но съм го показвала в темата за букета.
Иначе като гледам цветята от букета ти много лесно можеш да си го направиш сама - всички цветя ги има на пазара. Вече си прецени дали ще е с или без микрофон.
Ако решиш да го правиш сама имай предвид, че белите рози са изключително капризни и не трябва да им пипаш белите листенца, защото много бързо потъмняват.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 28, 2013, 08:33:04 »

Noir да от Варна съм:) Мама е доста сръчна може тя да ги направи, но не искам да я занимавам и с това. Че в сватбения ден ще изникнат доста неща непредвидени ( предполагам ) smile Та затова днес ще пообиколя да видим какво ще ми кажат. В Далия правят много красиви неща  give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 25, 2013, 19:27:43 »

Тук сме пропуснали да честитим на една булка!

Честито, младо семейство! Бъдете много щастливи!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 25, 2013, 22:06:23 »

Благодаря, Панди  give_rose Много напрегнато беше покрай нас последните дни уж всичко беше готово , а доста неща имаше да доорганизираме понеже всичко си правихме сами и нямах време да пиша, но скоро ще разказвам. Стана страхотна сватба всички супер много се забавляваха  yahoo Много сме доволни големи емоции, изненади и танци имаше Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 25, 2013, 22:09:16 »

Честито, на младото семейство! Много щастлив и дълъг семеен живот!
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #39 -: юни 25, 2013, 22:20:47 »

ЧЕСТИТО! Бъдете много щастливи heart heart heart
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #40 -: юни 25, 2013, 22:43:21 »

Силвър,  heart heart *INLOVE*ЧЕСТИТО СЕМЕЙСТВО heart heart heart!!!
Бъдете мнооого щастливи и влюбени!!!
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #41 -: юни 26, 2013, 07:45:29 »

Мила Силвър, как съм те пропуснала? Честита сватба и мнооого семейно щастие! Чакаме те да разкажеш за прекрасния ден  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 26, 2013, 08:54:12 »

Noir, Мрявка, ratatui, bbride БЛАГОДАРЯ ВИ за милите думи  heart още не мога да се възстановя  pleasantry но скоро ще разказвам, че има много  girl_wink
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #43 -: юни 26, 2013, 09:13:21 »

Ехаа айде честито булкааа!  weddingday да сте живи и здрави и много щастливи! чакаме расказче със снимчици smile
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #44 -: юни 26, 2013, 10:39:29 »

Честито,младо семейство weddingday Пожелавам ви много щастие ,любов ,разбирателство и бъдете винаги опора един за друг give_rose
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #45 -: юни 26, 2013, 14:34:18 »

честито и от мен силвър! Безоблачен семеен живот! чакаме да разказваш как е минало
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #46 -: юни 30, 2013, 16:15:42 »

Честитооо, силвърчее smile Много много усмивки, щастие и любов на младото семейство  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 02, 2013, 21:38:35 »

Здравейте момичета! Благодаря на всички за прекрасните пожелания  give_rose показвам няколко снимки дело на Краси Андреев  Bravo http://www.flickr.com/photos/98338472@N07/sets/72157634445539953/  А утре ще разказвам за сватбата  girl_wink
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #48 -: юли 02, 2013, 23:19:21 »

Всичко е било толкова нежно и романтично... Грима ти е страхотен, воала, букета, всичко smile
С нетърпение чакам и твоя разказ  Girl_hide
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #49 -: юли 03, 2013, 00:47:47 »

страхотна си silver_f   good много нежна и естествена булка  heart 
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 03, 2013, 10:29:31 »

Ето ме и мен  smile Последния месец преди сватбата беше доста напрегнат, уж всичко беше готово, а накрая дребните неща отнемат доста време  shok Понеже ние си организирахме сами сватбата и си правихме сами доста неща: тейбълки, късметчета, бутониери, шампанско, украса за чаши и още други неща които в момента не се сещам  Wink Но времето летеше, толкова бързо мина този месец, че чак свят ни се зави  tease Но пък си струваше всичко беше невероятно, надмина очакванията ми  Girl_hide Всички приятели и роднини са супер доволни от всичко, което много ни радва  yahoo
 И така първо на 19 юни ни беше моминското и ергенското парти много хубави партита се получиха  Bravo Първо моите приятелки ме изненадаха с една тениска много яка ще ви я покажа   girl_wink Поръчахме си коктейли и се забавлявахме на макс, имаше промоция като поръчаш един, втория е безплатен smile Закичиха ме с було да потренирам за големия ден  danceg Подариха ми и торта много вкусна smile Изненадаха ме с една игра: всеки си беше донесал снимка като бебе, и аз трябваше да познавам кой е на снимката  yahoo При верен отговор получавах подарък, а при грешен пия на екс  tease И така обърках само кумата, със сестра и понеже те си приличат много  give_rose и хайде ся пии на екс  pleasantry беше много забавно получих си коронка като принцеса  Wink и доста бебешки подаръци. Всички се бяха наговорили да ми купят само бебешки неща хахах, за бъдещо бебче живот и здраве  Girl_hide Големи емоции беше , искрено много се забавлявах ( въпреки, че не бях много добре същия ден и едвам отидох на партито ) и така към 1ч. дойде мъжа ми с мъжката им компания понеже бяха на 300 метра от нашето заведение и така се събрахме за кратко и после се прибрахме, а мъжете отидоха да допразнуват  smile и така съвсем неусетно дойде и 21 юни деня на подписването  Wink Сутринта станах към 6 и нещо и в 7 и 30 трябваше да съм на маникюр ( понеже беше последния възможен час ) и така после трябваше да ходя и на прическа, но уви имах 15 мин. само и и казах набързо само да ми даде малко обем и да я фиксира и  това беше. Прибрах се в нас и с бясна скорост се облякох и гримирах за 15 мин.  angry понеже от 11 ч. ни беше ритуала и така на самия ритуал вече бяхме довършени с мъжа ми  pleasantry Добре,че беше ритуала, че да си починем малко, че се шегувахме че човек няма време и да се откаже даже  funnytooth и така задават ми на мен въпроса и аз погледнах го, позамислих се и казах "Да" с лек треперещ глас, а той милия още не изчака жената да си изкаже словото и я прекъсна и Даа  funnytooth и така ни ожениха набързо. Казаха да не се настъпваме, ама аз го настъпих нали сам жена хахха smile Почерпихме се след това и отидохме да почиваме за големия ден  smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 03, 2013, 14:19:27 »

Страхотен грим !!! А прическта и роклята са много рамантични smile Хайде, още smile
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #52 -: юли 03, 2013, 14:28:19 »

Гримът ти е тип-топ... толкова помантичен и нежен  heart
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 03, 2013, 14:43:11 »

И така дойде и 23  yahoo Грим, прическа и после 1 час не могат да ми вържат роклята  DANCE и на излизане от нас така ритнах менчето, че окъпах фотоапарата на фотографа  blush и се запътихме към църквата Свети Атанасий. Ритуала беше много хубав, отец Дончо го води, поснимахме се малко и отидохме да се снимаме в розариума ( но уви розите бяха прецъфтели  huhhuh.gif ) направихме няколко снимки и бързахме към изнесения ритуал в Бриз-2. Тони Александрова направи страхотен ритуал, просълзихме се ( включително и тя ) След ритуала ни вика: "Към когото и да погледна всеки плаче и с насълзени очи, и не мога да си довърша ритуала"  cray Беше много хубаво, много добре ни пресъздаде нашата история и ни разчувства. Много вълнение и емоции, кума направи страхотно слово, при което Тито каза хвърлям си сценария  laugh и почна да го уговаря да го взема при него на работа  Girl_hide Имахме фолклорна програма изненада за всички гости и поздрав за родителите, получи се много добре и всички супер много им се радваха. Аз бях толкова развалнувана, че от пляскане в края на вечерта си поглеждам халката като надъвкана от куче  angry shok и се чудя от какво е станала такава  beating Oh my ... , а то от годежния ми пръстен, понеже е по твърд и е 8к. бяло злато ..... но карай да върви ще го преживея добре че е само отдолу и не се вижда smile Много хора, танци, нямаше време за игри, тито каза ако е скучно ще има 1-2 игри, а то не остана smile Страхотна изненада от кумовете беше на една видео стена наши снимки от деца с моя мъж и история на запознанството ни,  и отново ни просълзиха  Girl_hide  Sunshine Някои моменти ни се губят, просто като на филм всичко свърши за един миг  Dance2 Love girl twohearts Sunshine Но определено е много хубаво да се изживее чувството и да не се пропуска този хубав спомен  weddingday
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 03, 2013, 15:00:42 »

Благодаря ви  give_rose гримът надмина очакванията ми  give_rose исках да бъде съвсем естествен и нежен, дори без фондьотен, но нямаше как да се случи. И тук идва ред да благодаря на Борислава Петкова за страхотния грим, след като реших че ще имам розово цвете в косата и гримът ми ще трябва да е в розовата гама. А пробния беше по прасковен и не можех много да се възприема, по ме състаряваше сякаш. Но този просто стана бонбон. И който си търси гримьор за Варна горещо препоръчвам с две ръце  good Bravo
 На Сияна от Sia Style за страхотната прическа, която не мръдна цял ден и цяла нощ, че чак на другия ден едвам я разплитах от лак  blum Също препоръчвам я страхотна е, много сръчна, а не взема скъпо!
На Тито, Алекс и Тони Александрова от Пертито за незабравимото тържество  Girl_hide
На фолклорната формация за страхотната изненада която направиха на всички гости и на момчетата от Камчия за музиката за извеждане  yahoo
Искам да благодаря и на фотографа Красимир Андреев и дъщеря му Веси, и на видеоператора Михаил Врабчев  за това че запечатаха тези прекрасни моменти  give_rose
На "Александра" Асеновград за прекрасната ми рокля  give_rose , а костюма на мъжа ми е от Simoni, магазин Styler по Владислав 100% вълна много е доволен  girl_wink
На магазин за цветя Джунглата  за букета, бутониерите и букет за кола.
На кума и кумата, страхотни са нямам думи просто  give_rose , На родителите ни, брат ми и сестра му, всички приятели и роднини за това че споделиха нашата приказка и бяха до нас в този безценен за нас момент  heart heart heart
На Винарска изба село Ветрино за хубавото вино, просто цената е много добра, а качеството надминава дори по скъпите  и прехвалени вина  smile
На Калин и Бриз-2 определено ако организирам тържество би било там  good Страхотна обстановка, организация на ниво, за храната да не говорим  give_rose Всичко беше много вкусно, порциите бяха огромни само предястието трябваше да е 150 гр. ( пилешки бонфиленца в корнфлекс ) , а порцията беше поне 400 гр. Oh my ... Няколко дена след сватбата всички говорят как всичко е било прекрасно и имало само един недостатък  huhhuh.gif и аз се чудя какъв и всеки ми вика еми храната  yahoo огромни порции, много храна, много нещо  good Единствения недостатък беше, че в 23ч. намалиха музиката, защото има заповед от Бозов, на открито, а на нас ни се искаше приказката да продължи още и още ... Но хубавите неща свършват бързо  Bravo Ние си избрахме да е навън около басейна, романтика, несравнимо е  Girl_hide Така, че трябваше да се съобразим с това искаме не искаме. Иначе всичко друго беше 6  good
И на Снежито от сладкарница Атлант за прекрасната торта  give_rose
« Последна редакция: юли 03, 2013, 15:30:46 от silver_f » Активен
mariola85
Гост
« Отговор #55 -: юли 03, 2013, 15:27:16 »

 Bravo Bravo Bravo честито още веднъж, много се радвам че сте додволни, дано за висчки да бъде този ден да е един сладък спомен! много си красива и нежна !  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 03, 2013, 15:31:07 »

Благоря мариола  give_rose
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #57 -: юли 03, 2013, 16:13:43 »

Силвър, честито мила! Разкошна булка си била, много щастлива и нежна изглеждаш на снимките!
Бъдете много влюбени цял живот, подкрепяйте се и дано скоро подаръците от моминското парти влязат в употреба!  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 03, 2013, 16:19:22 »

Благодаря и на Стоянка Колева за прекрасния маникюр и на Любо Голд за хубавите халки  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 03, 2013, 18:47:02 »

Noir Благодаря smile И ти си била много красива булка  give_rose и да уточня за винарската изба, не е Ветрино , а Белоградец, че все ги бъркам  blush Качила съм в моя албум няколко снимки от приготовленията smile
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 04, 2013, 18:29:17 »

Силвър, била си много красива булка  Girl_hide Гримът, прическата, роклята....всичко е страхотно! Очите ми останаха и в букета  Wink Честито от мен  give_rose Бъдете много влюбени и щастливи  Girl_hide
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #61 -: юли 05, 2013, 07:12:53 »

Много хубава булка си била! Честито weddingday Снимките са страхотни!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 05, 2013, 08:06:45 »

Mucka<3 , Albbena  Благодаря Ви! Много сте мили  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 05, 2013, 09:49:31 »

http://www.flickr.com/photos/98338472@N07/sets/72157634445539953/ качих още малко снимки  Wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #64 -: юли 05, 2013, 17:39:26 »

Аз пак да ти напиша, че си била ужасно красива!!!  air_kiss
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #65 -: юли 16, 2013, 14:28:14 »

Прелестттт  heart
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 30, 2013, 10:19:45 »

Страхотни снимки!!! Красота Girl_hide
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 30, 2013, 15:23:25 »

Благодаря ви adi4ko, pocketgirl, hulcy  give_rose Да ви покажа и част от видеото  Girl_hide http://www.youtube.com/watch?v=b0mPfC4pt1o
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #68 -: юли 30, 2013, 15:52:05 »

Много ми хареса видеото, много романтично  Girl_hide
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 30, 2013, 16:21:21 »

много сладко видео и песента е страхотен избор smile много си сладка с краченцата в басейна smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #70 -: юли 30, 2013, 19:05:42 »

много сте сладки пу пу все така да сте усмихнати и влюбени  Bravo
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #71 -: юли 30, 2013, 22:34:57 »

Аххх, че сте готинкииии  heart heart heart Много хубаво се е получило видеото  Bravo
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 31, 2013, 08:26:41 »

Благодаря ви, много с те мили  give_rose
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 31, 2013, 10:44:32 »

Ето това е и другото клипче, което е за финал  Girl_hide
https://docs.google.com/file/d/0BwVJUH-IFTizbDhtQkllT3FGaUU/edit?pli=1
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #74 -: юли 31, 2013, 10:58:47 »

Мога да кажа само едно голямо WOW !!! Бъдете щастливи  heart
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 31, 2013, 12:07:00 »

Ех, клиповете и снимките са страхотни! Пожелавам ви усмивките и влюбените ви погледи никога да не слизат от лицата ви  give_rose
Супер сте!
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 31, 2013, 12:40:25 »

Силвъъъър, видеото е страхотно!  danceg Много сте красиви smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 01, 2013, 09:31:53 »

hulcy, Mucka<3 , Lillly БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Наистина всичко беше прекрасно  Sunshine weddingday Girl_hide и снимките и видеото са огледало на тези незабравими моменти  Wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 01, 2013, 09:44:07 »

Леле, silver_f, как съм пропуснала всичката тази прелест и емоция до сега. Изчетох всичко и разгледах всичко на един път и мога само да ви поздравя и да кажа, че сте прекрасни, от всичко лъха романтика, емоция, красота. Поздравления, че всичко сте си правили сами. И ние сме така и знам толко как си се чувствала през последния месец и как все едно дните са летяли като часове. Аз в момента съм в това.  Bravo

Много, много ми хареса всичко. Бъдете щастливи!!!!
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 01, 2013, 10:26:36 »

milenuity благодаря за милите думи!!! Да ти се връща  give_rose Голяма лудница беше накрая, но си заслужава и за миг не съжаляваме! Несравнима е емоцията и аз съм сигурна, че и вие ще я изживеете. Пожелавам ви една прекрасна сватба  Sunshine
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 01, 2013, 11:27:29 »

milenuity благодаря за милите думи!!! Да ти се връща  give_rose Голяма лудница беше накрая, но си заслужава и за миг не съжаляваме! Несравнима е емоцията и аз съм сигурна, че и вие ще я изживеете. Пожелавам ви една прекрасна сватба  Sunshine
мерси, мила smilesmile
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines