Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 05:47:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годишнина от сватбата  (Прочетена 264270 пъти)
 
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #30 -: октомври 11, 2007, 05:57:05 »

fiibi, аз съм за романтичния уикенд някъде - даже и да не е кой знае колко романтичен ще си сте насаме двамата. Ние преди 2-3 седмици направихме така - запазихме си хотел в една курортна област на около 5 часа от нас, и 3 дни си ходихме напред назад по ресторантчета, магазинчета, из природата. Ние живеем сами, обаче си е друго да се разнообрази ежедневието. И какъв по-добър повод от това е годишнината от сватбата! good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: октомври 14, 2007, 19:49:16 »

Говорих  с кумовете - май няма как да стане тази идея за годишнината да сме някъде из Троян.Ние с кума сме с един бизнес и се разбра че шефовете от Австрия ще минават на проверка точно тогава.Ако минат ще позабравим за годишнина с пълна романтика,но ако не минават ще успеем да се съберем и четиримата и ще изкраме много як уикенд.Сега разработвам резервен вариант ако пропадне идеята с уикенда....т.е. нещо на местна почва за вечерта само.Поне някой оригинален подарък да можех да му измисля................ crazy
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 15, 2007, 09:05:49 »

Ей, девойки, дайте идейка как да изненадаме нашите кумуве за годишнината им, много искаме да ги изненадаме, с нещо различно, те досега не са празнували някак по-така май... smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: октомври 15, 2007, 20:05:07 »

Ей, девойки, дайте идейка как да изненадаме нашите кумуве за годишнината им, много искаме да ги изненадаме, с нещо различно, те досега не са празнували някак по-така май... smile

Може би уикенд на някое хубаво място... girl_in_love
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #34 -: октомври 15, 2007, 20:47:43 »

Ей, девойки, дайте идейка как да изненадаме нашите кумуве за годишнината им, много искаме да ги изненадаме, с нещо различно, те досега не са празнували някак по-така май... smile

Може би уикенд на някое хубаво място... girl_in_love

Bulechka_TS, чудесно предложение good Хем ще им направите подарък, хем и те ще се почувстват много специално на своята годишнина DANCE Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 03, 2007, 10:59:01 »

Момичета годишнината наближава,а аз нямам план.Засега мисля да звънна в Имението да видим дали ще има свободни места.Ако няма не ми се мисли къде и какво ще правим Girl_sing
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #36 -: ноември 03, 2007, 11:05:46 »

Отидете някъде за Събота и Неделя да си починете и да ви поглезят.
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #37 -: ноември 03, 2007, 11:31:17 »

Романтична вечеря, пък ако може и почивка  тип "Уикенд за двама"
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: ноември 03, 2007, 11:43:37 »

То и ние скоро имаме "мини" годшнина... laugh но аз доникъде не съм стигнала ...даже и на идейно ниво...пък и това с романтичната вечеря..едва ли ще е изненда..пък и вече го правих..за първото месече...и не ми се иска да се повтарям... Girl_sing...иска ми се нещо шантаво, разтърсващо...запомнимо...но какво да бъде то... hysteric
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #39 -: ноември 03, 2007, 21:17:52 »

Ей, девойки, дайте идейка как да изненадаме нашите кумуве за годишнината им, много искаме да ги изненадаме, с нещо различно, те досега не са празнували някак по-така май... smile
супер идея ми даде, благодаря
обичам го тоя форум  girl_in_love  girl_in_love  girl_in_love
айде всички помагайте
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: ноември 09, 2007, 13:52:32 »

Момичета годишнината наближава,а аз нямам план.Засега мисля да звънна в Имението да видим дали ще има свободни места.Ако няма не ми се мисли къде и какво ще правим Girl_sing
fiibi, какво решихте в крайна сметка - как ще празнувате?
Аз да се похвале, че ще си посрещнем годишнината от сватбата на друга сватба - тази на Вероника!  yahoo danceg По-оригинално и интрересно от това не можех и да си помисля  tease А и в неделя, когато ни е датата съм на погача на племеника и там ще черпя!  yahoo
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #41 -: ноември 09, 2007, 21:40:01 »

ох и нашата годишнина наближава искам някъде да отидем, знаете ли нещо близо до софия от където сте доволни?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 09, 2007, 22:17:52 »

Аз да се похвале, че ще си посрещнем годишнината от сватбата на друга сватба - тази на Вероника!  yahoo danceg По-оригинално и интрересно от това не можех и да си помисля  tease А и в неделя, когато ни е датата съм на погача на племеника и там ще черпя!  yahoo

Еййй, Мария, много се радвам, ще си изкарате чудесно и ще си спомните всикчо от вашата сватба!!! good girl_in_love CHEERS Dance Bravo yahoo И да нацелуваш бебо!!! kiss2 kiss2 kiss2
Активен
nat4b
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 15, 2008, 09:33:59 »

Здравейте,имам малък проблем и се надявям да ми помогнете.Април месец правим с моита полувинка 1г.,но незнам какво да измисля.Незнам какви са традицците и какво се прави.Надявм се да ми помогнете. twohearts
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #44 -: март 22, 2008, 14:01:22 »

nat4b , незнам дали има някакви традиций за първата годишнина ,но използвай фантазията си и ще измислиш нещо романтично и приятно за двама ви. За нашата годишнина аз сложих свещички навсякъде в стаята , а на масичката ги наредих във формата на сърце. Смъкнах щорите и цялата стая се осветяваше от тях...беше много красиво. Облякох си сатенената нощница и когато той влезе с роза в ръка ... 1tongue и направо нямаше думи , чак забрави че трябва да ми подари розата  sarcastic
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines