Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:21:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169183 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 08, 2013, 23:45:26 »

Момичета, днес бях в сватбения център в младост, за да си взема роклята от корекциите и имаше етикети на някои рокли "промоция 190 лв.". Не разпитах, защото закъснявах, но като поразгледах имаше доста хубави за до 290 лв.
А относно моята рокля... все си мисля, че можех да си избера нещо по-добро... Не съм никак въодушевена, но с някои неща човек просто трябва да се примири...
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #361 -: август 09, 2013, 07:44:49 »

amisega, недей така. Когато и аз с евидях облечена с роклята не бях въодушевена, НО, когато в деня на сватбата се видиш в цялост - прическа, грим, воал...лелеле, най-хубавата булка ще си smile
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 09, 2013, 08:01:56 »

Аз имам един въпрос относно роклята.тъй като нашата сватба беше планирана за септември,а сега я променихме на юли месец догодина и се питам тогава са адските жеги каква рокля да си взема за да не получа топлинен удар по време на сватбата? crazy crazy crazy Искаше ми се да е дълга и бухнала ама дали няма да ми запарява  girl_impossible
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #363 -: август 09, 2013, 08:06:17 »

Мила сватба ми  беше в юни и беше 20 градсуа и пак ми беше жега smile ако е бухнала и с обръчи няма да ти се лепи за краката и ще ти е по-добре, обърчите моите бяха два и държаха тюла далече от краката ми. иди сега в жегите мери някъкви рокли, ако си от софия в сватбения център има много модели и ще се ориентиташ на  кое как издържаш  girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #364 -: август 09, 2013, 09:33:44 »

Напълно подкрепям мнението на Мариола good
Аз бях с огромна рокля с 3 обръча и с шлейф в 34-35 градусова жега октомври месец. Моята беше с 10-тина пласта тюл и отгоре сатен. Беше си добре. От емоциите нормално да се поизпотиш, но това би станало и при минус 20 градуса.
Мога да кажа, че предната година моя приятелка се изпържи в нейната рокля, която нямаше обръчи и беше от шифон.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 09, 2013, 10:15:51 »

Моята също беше доста обемна и на 7-8 пласта тюл и сатен, но бях без обръчи. Да, залепва и яко спарва, но аз не харесвам обръчите, не ми изглежда естествено, аз исках да се движи добре роклята. Не мислих, че ще е проблем, но издържах цяла вечер без да я махна. Та ако знаех, че ще спарва толкова, щях да предвидя слагане на обръчи поне за ресторанта, т.е. по някакъв начин да могат да се махат и слагат. Виждала съм такива "конструкции" които се слагат директно под полата.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #366 -: август 09, 2013, 11:15:42 »

има и много малки обръчи, те се водат на номера има 1, 2 3 4 различни, моя беше номер 2, и не изглеждаше неестествено и аз не харесвам тия дето надуват и стоят твърдо, и моя се махаше но аз не го махнах беше ми много добре, Lilly чуда се как си издържала, моята без обръчи така ми се плетеше по краката а беше със сатен и 3 пласта тюл
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: август 09, 2013, 11:30:41 »

зайче кейт, каквото и да си вземеш, ако е като на нашия ден адскатa жега, ще си завриш. Освен ако не си с  къса рокля или като моята от фотосесията, ще ти намеря снимка да ти покажа, от шифон, вееща се. Само с нея ми беше ок и вечерта ми беше ок със една късичка. С всичко друго умрях от жега, щях да припадна.
http://prikachi.com/images.php?images/560/5363560t.jpg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: август 09, 2013, 11:59:44 »

С моята рокля също не ми беше жега, а беше към 30 градуса в София. Има я в албума smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: август 09, 2013, 18:35:47 »

и аз не бих казала, че ми беше топло с моята, а температурата беше около 30 градуса.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 11, 2013, 12:02:19 »

много зависи от това до какви температури ти е комфортно.
Аз над 25 трудно живея...при нас в края на май беше около 22 градуса и ако не беше кринолина, нямаше да издържа..
въпреки че пак ми стана зле от топло и почти припаднах!
Половинката ми нямаше проблем със сако цял ден...даже не се беше препотил...на него и на 40 му е все така като на 25 с тази разлика, че на 25 ходи с чорапи...

Така,че ти самата най-добре познаваш тялото си и това как би ти повлияло.
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #371 -: август 12, 2013, 21:52:41 »

Извинявам се много, ако не е мястото тук, но тотално съм отвратена от румина и елегант на пиротска. Роклята, която пробвах няма много общо с тази, която получих. Цветовете на панделката, която имам и на самата рокля са един нюанс по-различни. Модела на Панделката е друг. Но най- ме впечатли това, че от тази рокля понеже май е от по друг плат дори ми стават червени петна, по кожата. Те твърдят, че е защото роклята е нова. Така ли е защото не е обличана ли така ми стана червени петна по кожата. На вас случвало ли се е ? Поисках да видя оригинала . Удобно го бяха продали. Незнам сега какво да правя направо съм в шах модела много ми харесва, но тези червени петна ме притесняват дори да сменят цвета на панделката, който също мн ме притеснява. Не е същата рокля .Просто мн съм разочарована. Показват ти едно, а ти дават друго и най - лошото е ,че се мъчат да те убедят , че е същото и ти си въобразяваш.
Едната даже имаше наглостта да ми каже, ако искате да я оставим вашата рокля да я пробват известно време и ще потъмнее и тя.  Oh my ...
Активен
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: август 12, 2013, 23:08:47 »

Новите рокли, които не са стояли някои друг месец на манекена - в смисъл на слънчева светлина - са по - светли и е нормално. Аз бях взела бутониери с идеята, че са шампанско, а то се оказа, че от стоене мострата е потъмняла и си бяха искрящо бели и станаха ненужни. Но за червените петна е малко странно, пробвай я пак и виж как ще реагира кожата.
Активен
Daherova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42


:)


« Отговор #373 -: август 13, 2013, 14:18:04 »

Здравейте булки,
Имам ходене до Варна и искам да разгледам малко магазини за рокли. Освен Ла Споса в Чаталджа какво друго бихте ми препоръчали да се види?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: август 13, 2013, 14:35:56 »

Има един магазин на Червения площад и всички други се намират на центъра в уличките около ритуална зала. Хубавото е, че са събрани на едно и може да се обиколят на един път, не е нужно да се разкарваш  good
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines