Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:24:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169116 пъти)
 
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #285 -: юли 07, 2013, 00:33:40 »

Момичета, как вървят цените в салона на Julia Kontogruni?
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #286 -: юли 07, 2013, 08:34:17 »

По мой спомен между 1000 и 2500, като цената зависи от количеството камъни и дали предплащаш роклята. За роклята, която аз исках при предплащане на 100%,  цената падаше с около 400лв. Също така дават безплатно воал и жартиер.
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #287 -: юли 07, 2013, 11:01:06 »

bbride,  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: юли 07, 2013, 11:36:04 »

Момичета, как вървят цените в салона на Julia Kontogruni?
миналата година при запитване за определен модел, ми казаха цена 800 лв. smile
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: юли 08, 2013, 10:15:53 »

Момичета, някой купувал ли е рокля от Романтика и после да прави корекции. Там се плащат допълнително и искам да разбера горе-долу как вървят цените. Превиших си бюджета за роклята и ме е страх да не ми кажат някаква космическа сума за подкъсяването.  crazy
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: юли 13, 2013, 13:14:09 »

Момичета, момичетааа!
Искам да се похваля и тук. Имам си рокляяя yahoo - романтична, нежна, принцесенска, но семпла и мн красива danceg danceg След ужасно изтормозваща обиколка в Асеновград - кратка, но пълна с негативни емоции- открих своята рокля в дно малко бутиче с точно 5 рокли! smile Много съм щастлива. За моя радост- роклята още не беше обличана и дори те я бяха виждали само на манекен и беше за всички мн интересно. За съжаление нямам снимка, за да се похваля на макс smile Но за дами , които харесват романтична визия (с тюл, дантели), изчистена рокля и търсят отлична изработка, бих препоръчала този бутик. Мн  бях изненадана и щастлива, че все пак си тръгнах от града с рокля smile danceg
Успех на всички, все още търсещи!  give_rose
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: юли 13, 2013, 15:00:32 »

Момичета, момичетааа!
Искам да се похваля и тук. Имам си рокляяя yahoo - романтична, нежна, принцесенска, но семпла и мн красива danceg danceg След ужасно изтормозваща обиколка в Асеновград - кратка, но пълна с негативни емоции- открих своята рокля в дно малко бутиче с точно 5 рокли! smile Много съм щастлива. За моя радост- роклята още не беше обличана и дори те я бяха виждали само на манекен и беше за всички мн интересно. За съжаление нямам снимка, за да се похваля на макс smile Но за дами , които харесват романтична визия (с тюл, дантели), изчистена рокля и търсят отлична изработка, бих препоръчала този бутик. Мн  бях изненадана и щастлива, че все пак си тръгнах от града с рокля smile danceg
Успех на всички, все още търсещи!  give_rose
честита рокля smile  Bravo
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: юли 13, 2013, 17:04:45 »

Благодаря  give_rose  danceg
М/удругото открих в нета оригинал на една от роклите от въпросния бутик- всъщност колебаех се м/у тази и моята heart ( която не е чак толкова красива, но пък ми стоеше пъти по-хубаво) smile страшно мн прилича, но долната част не е чак толкова бухнала...Ако някой търси нещо подобно

Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #293 -: юли 13, 2013, 19:11:39 »

честита рокля, росче! Тази, която си показала е много хубава, със сигурност и твоята ще е! Покажи снимки, когато имаш  Girl_hide
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #294 -: юли 16, 2013, 23:07:00 »

Имам въпросче - някой знае ли на кой дизайнер е тази рокля?

Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: юли 18, 2013, 13:13:24 »

ОООффф,момичета. Побърквам се вече от обикаляне за рокля. Ами не знам аз ли съм сбъркана или какво? Ама не мога да намеря във Варна, скоро ходихме и до Шумен (на гости) ,но и там не се вдъхнових... На саитове трудно се доверявам-предпочитам да видя и пробвам  cray Страх ме е и че почти не остана време... cray
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #296 -: юли 18, 2013, 13:23:05 »

katerinaatan , защо не отидеш в Асеновград? И кога е сватбата? Не се притеснявай, твоята рокля те чака някъде, бъди сигурна Wink  give_rose
Активен
katerinaatan
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: юли 18, 2013, 13:28:10 »

Имам малко съкровище на1г и ще ми е трудна организацията за Асеновград. На 3.09 е сватбата. Дано да намеря моята рокля дотогава...
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #298 -: юли 18, 2013, 13:44:58 »

Ахх  heart Да ти е живо и здраво  girl_wink А за роклята - има вариант и за ушиване, имаш достатъчно време. Само да има на кой да се довериш. За съжаление за Варна не мога да ти препоръчам никой sad Нека да се включат варненските булки  Wink
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #299 -: юли 22, 2013, 00:54:31 »

Дано да съм в помощ на бъдещите булки.... за тези, които искат корекция на роклята- аз направих моята в булчинския мол в младост. За скъсяване, вдигане на шлейфа, слагане на подплънки и нови връзки, добавяне на малък кринолин(колкото пластовете на роклята да не ми се допират до краката) платих много добра цена. Качеството ще видя в петък а съм най-учудена на това, че ще ми я и изгладят. Роклята не съм я купувала от тях....
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines