Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:27:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169130 пъти)
 
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юни 28, 2013, 21:08:29 »

А ето и късият (всъщност са две тюлени поли, които ще сменя по някое време и тъй като не са закрепени за роклята, тя е много лека и сигурно няма да ми се свлича Wink ):



Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: юни 29, 2013, 19:02:40 »

amisega, много интересна рокля  Bravo хубаво си си решила проблема с танците с рокля 2в1  good
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #257 -: юни 29, 2013, 20:14:16 »

И аз съм съгласна с ели, много практична рокля си си избрала. Браво!  Bravo
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #258 -: юни 29, 2013, 20:18:21 »

Много благодаря за отговорите. И аз искам да остана с роклята възможно най-дълго, но съм реалист и смятам, че няма да издържа до сутринта. Роклята е с голям шлейф, който най-вероятно от танците ще падне, и съм подготвена за варианта с безопасните игли. За това започнах да обмислям и къса рокличка и както сте казали най-добре е да изместим ритуала с жартиера за по-рано. Не съм чела темите понапред, затова моля да ме извините за въпроса, който ще последва..... От къде мога да си намеря рокля като тази ( не е задължително да е същата, просто показвам какво ми харесва) на прилична цена до 100лв?

ако си от софия има в мол сердика един магазин quiz, и май имаше такава подобна рокля и бяла smile. за цените не мога да ти кажа но са около 100 лева макс 150 smile

ето това им е сайта :

http://www.quizclothing.co.uk/

мисля че е това може да ти хареса :

http://www.quizclothing.co.uk/clothes/00100000879.html

имаха наскоро и намаление  girl_wink
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юни 29, 2013, 22:46:44 »

Благодаря, но още имам да преправям разни неща по нея. Иска ми се да махна лентите с камъни и да я оставя изчистена. Или пък да сложа нещо друго в горната част...
Все ми се иска горе да е нещо подобно:
Активен
bulkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #260 -: юни 30, 2013, 17:26:45 »

Здравейте и аз си капарирах моята рокля вчера от Rumina на Пиротска. Не можах да си я избия от главата и след като накарах майка да дойде до до тук и тя я хареса много и  я капарирахме. Тябва да отида на проба след месец. Радвам се, че прочетох едно мнение, че макар и с затруднения момичето си е получило желаната рокля от там, че сега наистина си мисля как ще я ушият и дали ще е същата и ще ми пасне smile Но като цяло съм мн щастлива, сега съм се насочила към търсене на обувки.
Активен
beberona
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 02, 2013, 13:49:49 »

Здравейте момичета smile Да се включа и аз в темата smile Купих си рокля с кояо се чувствах като принцеса. Мама реши че трябва да ме снима в салона. След като си взех роклята, погледнах снимка и останах малко разочарована... сякаш не беше тази принцеса на снимката, която се виждах в огледалото в салона. След този мой извод... не ми дава мира.  crazy crazy
Сега ми дойте идея че мога да си поръчам панделка за кръста и да я закрепя за роклята на връвките... според вас дали ще стане и ако някой е виждал панделка сатенана моля да каже.
Мисля че до сватбата вече ще  crazy crazy напално.
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 02, 2013, 15:03:22 »

Здравейте и аз си капарирах моята рокля вчера от Rumina на Пиротска. Не можах да си я избия от главата и след като накарах майка да дойде до до тук и тя я хареса много и  я капарирахме. Тябва да отида на проба след месец. Радвам се, че прочетох едно мнение, че макар и с затруднения момичето си е получило желаната рокля от там, че сега наистина си мисля как ще я ушият и дали ще е същата и ще ми пасне smile Но като цяло съм мн щастлива, сега съм се насочила към търсене на обувки.

Да ти е честита тогава! smile Моята рокля беше оттам. Със сигурност ще останеш доволна smile
Като отидеш следващият път там и нищо не ти е готово не се притеснявай. Всъщност, ако сега си дала половината пари от цената на роклята няма да имаш подобен проблем smile Но дори и да стане, както стана при мен, то като платиш половината пари или по-голямата част всичко ще ти се нареди. smile
Само рокля ли ще си вземеш оттам или и други неща?
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #263 -: юли 02, 2013, 15:18:12 »

Здравейте момичета smile Да се включа и аз в темата smile Купих си рокля с кояо се чувствах като принцеса. Мама реши че трябва да ме снима в салона. След като си взех роклята, погледнах снимка и останах малко разочарована... сякаш не беше тази принцеса на снимката, която се виждах в огледалото в салона. След този мой извод... не ми дава мира.  crazy crazy
Сега ми дойте идея че мога да си поръчам панделка за кръста и да я закрепя за роклята на връвките... според вас дали ще стане и ако някой е виждал панделка сатенана моля да каже.
Мисля че до сватбата вече ще  crazy crazy напално.

Честита рокля! Сигурна съм, че си чудесна! Може би светлината на снимката не е подходяща. Щом си се почувствала като принцеса, значи ще бъдеш такава и на твоя сватбен ден!

А защо обмисляш идеята за панделката, искаш някакъв акцент ли да добавиш? И с панделка и без в големия ден ти ще си най-хубавата булка за твоя избранник girl_wink.
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 02, 2013, 15:35:51 »

beberona, не се притеснявай и не си вкарвай такива мисли в главата. Много зависи от снимката.
Аз например като си мерих втората рокля (късата) и ме снимаха не се харесах кой знае колко. Бях с вързана коса, боса.
След няколко дни, понеже нещо ме човъркаше, облякох роклята за втори път, сложих токчета, пуснах косата свободно. Сестра ми ме снима. И тогава се харесах!
Така, че това е ТВОЯТА рокля, всичко друго е моментна заблуда smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 02, 2013, 16:13:41 »

Биберонче, не се притеснявай, че снимката не ти харесва, аз също не си харесвам снимките, но това е заради светлината, качеството, това че не са "пипнати" тези снимки. На живо стои по много по-различен начин, бъди сигурна. Изобщо не се подлъгвай по това, че на снимките не си харесваш. Има го и момента, за който Ели спомена, ако ти си била уморена или не в кондиция и без грим на снимката и това оказва ефект.
Така, че не се шашкай излишно! Ако ти е много притеснено отиди в магазина и пак премери роклята.
Активен
liliette
Ентусиаст
**
Публикации: 109



« Отговор #266 -: юли 02, 2013, 17:04:06 »

beberona - Не се подлъгвай от снимката. Моята рокля купих още февруари месец, но си остана в магазина, докато направим корекциите сега - 3 седмици преди сватбата. От тогава в мен имам само моя снимка с роклята, на която снимка изобщо не се харесвах. Аз също се притеснявах, докато не отидох най-накрая за корекциите и като я облякох осъзнах, че това си е моята рокля и се чувствах прекрасно в нея. Както ти казаха и преди мен - настрой се за нея.Обуй си обувките, направи нещо с косата си и ще видиш как ще застане по друг начин.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #267 -: юли 03, 2013, 00:35:06 »

beberona, и аз като си гледам снимката от салона понякога се замислям дали това е била "роклята"  pardon но веднага си избивам тези мисли от главата, че иначе до сватбата ще  crazy рокля, коса, грим, обувки, вълшебството на твоя голям ден според мен ще променят мнението ти, и ти ще си принцесата на твоя принц (както и всички ние останали булки  blush ) Така , че горе главата Wink А за панделката, може и сатенена, може и от органза (поне аз бях пробвала една рокля с панделка от органза и стоеше доста добре).
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 03, 2013, 09:20:19 »

Имам нужда от помощ. Роклята вече е при мен, но е доста дълга отзад. Има ли някакъв аксесоар или нещо подобно, което мога да използвам, за да вдигна тази дългата част от роклята да не се влачи толкова много назад? Не искам да я скъсявам, че може да и се загуби ефекта и за това реших да ви попитам дали някой знае нещо с което мога да я прикрепя и от къде мога да го търся това нещо? Когато отидем в ресторанта мисля да го направя това, за да ми е по удобно за игра.  danceg


* 010720133285.jpg (56.3 KB, 389x519 - видяно 354 пъти.)
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 03, 2013, 10:25:58 »

Няколко булки съм виждала с подобни дълги шлейфове. Това което те правят е да зашият в края на шлейфа нещо като гривничка, която после си я слагат на ръката. Но техните шлейфове бяха много тежки и нямаше как да ги закрепят за роклята - ще се свлича много, особенно ако е без презрамки.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines