Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 11:31:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 169195 пъти)
 
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #225 -: юни 22, 2013, 16:52:58 »

оф аз вече си мислех че няма да го напиша никога,но и аз си избрах рокляяя,но чак след около месец ще мога да ида да си я взема.Ама камък ми падна от сърцето.... пожелавам на всички търсещи да намерят това което търсят
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юни 22, 2013, 17:02:01 »

mmmm87, честито и на теб!
Много е гадно така като не си е при теб роклята, и аз ще видя моята избраница чак след месец някъде. Но така може би е по-добре иначе само ще ме изкушава. Вече нямам търпение да я облека на сватбата и да се омъжа с нея!
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юни 22, 2013, 17:03:31 »

mmmm87 откъде я поръча?

ratatui, гадно си е наистина. Аз като отида на проба ще са минали 2 месеца и 4 дни откакто съм я поръчала, докато е готова напълно ще станат 2 месеца и половина.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юни 22, 2013, 17:10:37 »

Леле Ели, колко много време  girl_impossible! Не знам как ще издържиш! Аз вече нямам търпение да намеря обувките, за да ми я скъсят по тях, т.е. сега съм мотивирана бързо да намеря обувките, за да видя пак роклята  Wink. Но така или иначе още месец поне няма да я видя  l_bye_girl
Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #229 -: юни 22, 2013, 19:35:35 »

mmmm87 откъде я поръча?



от Асеновград от магазин Финес .Бях се спряла на две тази и една при Булвеси и чесно казано все още малко се питам ами ако беше другата,но доволна съм де.Роклята при Веси е много красива,но адски тежка и това чесно казано ме отказа от нея .Искам на сватбата да ми е свободно и удобно да се веселя нормално,а не само да си вдигам роклята  yahoo постоянно.
« Последна редакция: юни 22, 2013, 19:40:03 от mmmm87 » Активен
mmmm87
Ентусиаст
**
Публикации: 65


« Отговор #230 -: юни 22, 2013, 19:42:53 »

а и днес всичко ми мина като на сън незнам как е при другите булки
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юни 22, 2013, 20:15:04 »

честити рокли момичета!
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юни 23, 2013, 12:33:54 »

Благодаря за мненията! Всички казват, че черното не е подходящо, но като ви чух и вас се убедих съвсем. Ще си търся чисто бяла рокля. smile
Честито на всички с купени/капарирани рокли! yanitsa_d, много е красива!  Bravo
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юни 24, 2013, 19:45:59 »

Аз да кажа 4е наш'те ако ако не бяха суеверни щяд да си търся бяла рокля с черни елементи за предпочитане дантела. Според мен контраста е много flattering (как ли е на български) а и ретро ми седи (което пак е много яко). Ццц...говоря като тинейджър crazy
Активен
maya_the_bee
Ентусиаст
**
Публикации: 116



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юни 26, 2013, 10:30:02 »

Здравейте дами,

да се похваля, че намерих Роклята вчера в Романтика. Явно е чакала мен, защото съм много слаба в гръдния кош и всички рокли са ми големи, но тази е шита зе мен. Само трябва да я скъсим.
 В момента има промоции и има страхотни рокли на поносими цени.
 yahoo вече се чувствам булка  smile
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #235 -: юни 26, 2013, 12:14:32 »

И аз най- накрая имам моята мечтана рокля... heart. От Милениум на Пиротска, още като я видяхме със сестра ми, знаехме, че ще е тя. Всичко друго бледнееше пред нея. И като по чудо дори няма да има нужда от корекции, а само като си купя обувки трябва да ида да видим дължината.
Нямам думи да опиша щастието си. Вече 2 дни не мога да спра да гледам снимките с НЕЯ. smile Пожелавам на всяка бъдеща булка да изпита това чувство.
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юни 26, 2013, 12:18:19 »

Честито, Allicia!  heart
Активен
ani_ogbg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юни 26, 2013, 12:25:52 »

Момичета, дойде най-накрая и моя момент да се похваля с мечтаната рокля!
Вчера заведох мама и тате да ме видят, те много ме харесаха и капарирахме една рокля в Арети. Много съм щастлива, че най-накрая намерих перфектната рокля!
Специални благодарности и на bbride, която страшно много ми помогна в търсенето!
Да ти е честита покупката!  Bravo Много се радвам за теб! smile
Активен
Marinka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #238 -: юни 27, 2013, 00:16:41 »

Ох и аз да споделя премеждията покрай купуването на рокля. Нашата сватба е през септември, но защото не живеем в България много се бях шашнала с тази рокля, особено след първоначалния ми опит с търсенето.
В началото си мислех отивам купувам и се приключва. Затова започнах с магазина в Парадайз мола, където очаквах, че като даваш 2000лв поне си я взимаш направо и готово. Имаха една, две рокли които ми харесаха, но всичките трябваше да се преправят и то много и наистина се отчаях тогава, че няма да си намеря нищо готово. Не мога да си ушия, защото нямаше как да ходя на проби и направо голям стерс!  Приятеля ми и той го взе много присърце, чак започна да търси рокли в интернет и да ми показва кое как може да се поръча. Чак на работа го били обсъдили с колегите (понякога като ми разказва какво обсъждат се хващам за главата!) и те препоръчали един магазин в центъра. Като ми каза, че неговите колеги препоръчали незнам си кой магазин бях много скептична, но тази година много от колегите му се ожениха и викам айде ще пробвам.
Тази неделя отивам и  bouncinggirl няма такива рокли и то по 200-300 евро. Избрах си една и нямам търпение да си я опаковам в куфара и да се връщам  danceg danceg
Активен
Triplesec
Ентусиаст
**
Публикации: 55


« Отговор #239 -: юни 27, 2013, 09:21:54 »

Привет! Аз с един малко странен въпрос на тема рокля... Понеже сватбата ни е на 20 юли и се опасявам,че ще е жега, предвид че от 17ч започва всичко.. някоя от вас има ли наблюдения  как стоят нещата с  изпотяването... това ми е най-големият ужас - да не се окаже,че имам петно на гърба на роклята.... роклята ще е от американски сатен, който е в по-голямата си част изкуствена материя и не знам как да се презастраховам.. шивачката предложи да сложи някаква много тънка памучна подплата, но въпреки това не мога да си го избия от главата...
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines