Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 12:05:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 25 част  (Прочетена 159998 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 20, 2013, 11:29:37 »

БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 24 част
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 20, 2013, 12:03:10 »

Аз се записвам с два магазина, които видях в Париж. Различни стилове са роклите, но пък са красиви  give_rose

http://www.pronuptia.com/UK/collections

http://www.catherine-varnier.com/robesdemariees_a.html


Ето и една рокля, която много ми хареса. Изглеждаше ръчно рисувана, както и другите в магазина, но пък магазина изглеждаше затворен, а и съм забравила да снимам как се казва. Ама пък едно френско знаме се е отразило в стъклото smile




* DSCF6140.jpg (74.52 KB, 414x664 - видяно 524 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 20, 2013, 12:12:37 »

тази на витрината е страхотна!
Таз Варние не ми хареса и един модел даже, твоята е в пъти по -хубава.
И тази не е лоша:
http://www.pronuptia.com/UK/wedding-dress-dolce-11
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 20, 2013, 21:48:54 »

Изгледах всички епизоди на Say yes to the dress...остана още една седмица до разходката в Асеновград и нямам търпение smile yahoo
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 20, 2013, 22:47:18 »

мога да се похваля, че все пак пробвах 4 рокли smile момичетата в салон лита на бул. сливница бяха много любезни. записали са ми на лисче моделите, които пробвах с брои удивителни в зависимост от това колко съм се харесала и цените им smile
Активен
amisega
Сватбар
***
Публикации: 255



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 21, 2013, 19:24:53 »

Хе хе хе smile
Ние на 24 и 25 ще сме в Асеновград... Говорих с няколко големи магазина и всичките казаха, че ще работят. Запазих и хотел... Очаквайте следващата седмица от мен снимки на рокли и коментари smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #6 -: май 21, 2013, 19:34:54 »

Изгледах всички епизоди на Say yes to the dress...остана още една седмица до разходката в Асеновград и нямам търпение smile yahoo

аз направих същото преди да избера роклята, в youtube има и randy to the rescue с randy от Say yes to the dress lol) как ми се иска да имах възможност да влезна в този kleinfeld един път smile, момичета гледайте ги много помагат за избора lol)
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 22, 2013, 09:14:42 »

Охх като ги гледам тези предавания и винаги ми се е искало вляза в такъв магазин, вадят ти N рокли, пробваш, пробваш и излизаш с твоята.. Естествено още по-супер би било да е с широк ценови диапазон, направо мечта  blum

ПП: Между другото по въпроса с консулнаттите и избора на рокля - трябва да похваля дизайнерката от Мон Амур. Жената определено си разбира от работата, макар и да е малко хмм прекалено уверена. Но когато влязох веднага ми каза, това ще ти стои добре, това не и после ми го доказа. Извади освен нещата които аз бях харесала и роклите които тя препоръчваше. Пробвах на принципа от най-неподходящата за мен, като с всяка следваща се убеждавах все повече в правотата й, макар в началото да бях леко скептична. blush
Ако не сте сигурни какво искате или как ще ви стои - може да минете и от там, за консултация. Дамата  е професионалист и най-вече е откровена, което си е рядкост. Аз не си купих роклята от там, но много ми помогна.
Активен
LeeAnn
Любопитен
*
Публикации: 23


« Отговор #8 -: май 22, 2013, 10:42:18 »

Здравейте  smile
Ето и моята рокля за подписването  danceg
По принцип мислех да не съм с бяла, но тази ми хареса  smile

Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 22, 2013, 10:49:03 »

имам си рокля  danceg и съм невероятно щастливаааа smile
роклята е асеновградска, но купена от София - от търговски център на пиротска smile вчера тамън заредиха новата колекция когато минах, правят и отстъпки в момента smile

« Последна редакция: май 22, 2013, 11:19:09 от shantall » Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 22, 2013, 11:27:02 »

мерси smile сега остава да отдъхна и да събера сили да взема и обувки smile роклята не се нуждае от никакви корекции освен дължината и една платка на връзките smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2013, 12:10:36 »

Страхотно Shantall  smile Много е нежна  good
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 22, 2013, 14:17:13 »

Shantall, честито! Много нежна рокля  Bravo
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #13 -: май 22, 2013, 16:10:29 »

Моята обиколна започна вчера с ателие Симон и въобще не ми харесаха. Продавачката не е особено компетентна. Техните рокли са тип Асеновград, но на цени по 1000-1500, а на Роса Клара имат някакви супер стари и вехти модели. С 2 думи- за мен не стават. После инцидентно минах през бутика на Жана Жекова и имаше 2-3 хубави рокли, цените са около 1000лв, като казаха, че за 10-15 дни могат да ми ушият каквото искам. Това е засега, утре нови проби  smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 22, 2013, 16:25:56 »

bbride, аз вчера обиколих доста магазините по Пиротска и мога да ти дам два положителни отзива. Препоръчвам мястото от където взех моята. Не мисля, че имаше рокля над 600лв. не ти пречи да провериш дали там не те чака и твоята  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines