Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:04:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 6 част  (Прочетена 170817 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: май 20, 2013, 11:27:28 »

Да си купим булчинска рокля по интернет - 5 част
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 20, 2013, 18:04:05 »

Mersi Ratatui  give_rose
Platih q na 25.04, na roklqta beshe gotova na 10.05, sled kato mi q zabraviha da mi q pratqt togava, dadoha q na DHL na 16.05 - hodi do Germaniq, Slovakiq i dnes sutrinta pristigna, mina mitnica i trqbvashe sledobed na mi q donesat v nas, no poneje nikoi nqma, se razbrahme utre da mi q donesat smile  yahoo yahoo Vecherta sled 8 shte hodq pri edna priqtelka da me obleche i shte q snimam i viq prashtam vednaga... Nqmam tyrpenie, shte umra dokato chakam  yahoo tease
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #2 -: май 20, 2013, 22:18:56 »

Момичета, изпаднах в една чуденка и аз.
Забелязах, че aliexpress и dhgate са сайтове, където има различни продавачи, даже от aliexpress доста от моделите са в е бей.
За миланото какво ще кажете- май си е една фабрика, нали? Обаче не ми отговарят на въпросите и ме дразнят.
Направо нз какво да правя sad
Силно се надявам Аксения да ме окуражи утре  smile
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #3 -: май 20, 2013, 22:45:38 »

   Bride, от всичко, което съм изчела по-напред в темичката мога да ти отговоря: Да, Милано е фабрика и Да, в другите 2 сайта, които си посочила са отделни продавачи. Не ми стана ясно как не ти отговарят на въпросите. Аз съм останала с впечатлението, че момичетата, които си поръчват роклите от тези сайтове водят непрекъсната кореспонденция със съответния продавач. Най-добре те да споделят опита си...аз до момента само събирам мнения smile
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #4 -: май 20, 2013, 22:55:18 »

milanoto нещо не ме отразяват, но аз ще нахалствам smile
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 21, 2013, 09:22:29 »

Bride, на мен ми отговаряха в рамките на 1 ден. Провери си и спам папката, може там да е отишъл мейла. Иначе, както Ади ме беше посъветвала, май е най-добре през Live Chat да комуникирате.
Активен
Callisto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 21, 2013, 09:34:28 »

Момичета харесах си рокля от aliexpress, продавача е с 93,6% рейтинг. Говори добре английски, но каза че няма снимка точно на тази рокля и ми изпрати други, но не булчински рокли.....какво ще ме посъветвате - да рискувам ли?

Към роклята има едно мнение на поръчал - Excellent
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 21, 2013, 09:48:30 »

Bride, в aliexpress и ebay са различни продавачи от цял свят, или най-често от цял Китай  girl_haha В Milanoo си е една фирма, няма различни продавачи, те си имат цех/фабрика или нз там какво. Когато им изпратиш запитване по е-мейл, те ти отговарят в рамките на 24 ч., все пак сметни часовата разлика. Имат опцията за Live chat, което ще рече, че ако случайно са на линия (заради часовата разлика пак), си чатиш в реално време. Обаче тази опция е само, ако не си поръчал още, за предварителна консултация. Аз съм си чатила поне пет-шест пъти по този начин преди да поръчам, нахалствах, питах и т.н. докато не получих цялата важна за мен информация. По е-мейл си писах с тях след като поръчах и имах номер на поръчка, към който се води кореспонденцията. И така безброй пъти им писах е-мейли, отговаряха ми супер бързо - за час-два, много рядко по-бавно. Препоръчвам ти лайв чата, тъй като е най-бързия начин за кореспонденция, когато не си поръчала още. Все пак, когато си поръчал, им трябва повече време да отреагират, имат не една и две поръчки. Това е от мен като инфо girl_wink

Аксения, чакаме снимки, дано да си супер щастлива от роклята ти  Girl_hide
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 21, 2013, 11:12:44 »

Имам най-красивата рокля на света  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo Страхотна е, толкова красива и добре направена ЗААА Aliexpress с две ръце.  heart heart heart отговарят веднага, поне моя продавач, чатиш си с тях, много отзивчив, пише ти само да те жиди онлине...
Активен
Bride
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 529



« Отговор #9 -: май 21, 2013, 20:33:21 »

Eee много се радвам за новата рокля lol))

С миланото се свързах, но не искат да ми преправят роклята според моите изисквани, карай smile вийте какво харесах
http://www.dhgate.com/store/product/removable-beaded-shoulder-straps-tulle-beaded/14500049-160347744.html

Мерих подобна, но с по ниска талия, мисля че ще е добре smile
Ще ми я нпарвят с връзки и с дължина до земята smile Имат 4000 и нещо плащания, ама нямат снимки. Май ще рискувам    smile

Какво мислите smile
Активен
Butterfly1987
Ентусиаст
**
Публикации: 117



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 22, 2013, 09:13:05 »

Axenia,бравоооооооо lol))) супер, много се радвам за теб smile наистина ти пожелавам прекрасна сватба и само положителни емоции занапред (като тези при получаването на роклята)  Bravo Girl_hide yahoo
Аз обаче изпаднах в чуденка,намерих роклята която искам в aliexpress и в milanoo и не мога да преценя откъде да я поръчам sad  nea :
http://www.aliexpress.com/item/Classics-100-Real-Sample-Actual-Cap-Sleeve-Lace-A-Line-Wedding-Dress-With-Champagne-Belt-Corset/837691286.html
http://www.milanoo.com/reviews/Inverted-V-Lace-Satin-Wedding-Dress-t6149.html
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 22, 2013, 09:44:43 »

И при  мен не излизат снимките.

Butterfly1987, аз май бих заложила на milanoo. От aliexpress поръчввах 3-4 неща за сватбата и съм доволна (но не дрехи). Но за миланото поне знаем, че всички са доволни.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 22, 2013, 09:59:16 »

На работа съм и нямам админ права  huhhuh.gif  angry

Качих ги в албума smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 22, 2013, 10:08:04 »

Честито, много е хубава!  Bravo
Аз съм доста скептична към роклите от интернет, но мисля, че точно твоята е страхотна. Даже не е  намачкана, а до колкото се вижда и размера няма нужда от корекции.
Останах приятно изненадана.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 22, 2013, 10:11:02 »

Много благодаря  heart
Роклята има нужда малко , съвсем малко да се подкъси и в ханша ми е малко широка, но не съм и очаквала да ми лепне smile
Бокалът е от сватбеният център smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines