Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 04:44:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 33081 пъти)
 
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #30 -: май 24, 2013, 17:23:28 »

Идеята и на мен не ми допада... Все пак това са стари и използвани шишета, кой знае в какво състояние.
А и си представям комичната ситуация: Може ли празни шишета от ракия? Хи хи хи хи! Албенка, ако не намериш черни, взимай каквито има! Голяма работа какъв цвят са!  Wink
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 26, 2013, 11:30:51 »

казвам го като вариант,понеже моя приятелка е барманка и точно тя ми задели шишетата,все пак аз съм си ги измила почистила,няма да ги оставя не почистени
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #32 -: май 26, 2013, 19:31:52 »

Eee, така може! Ако има някой познат е много добър вариант да се съберат еднакви шишета, да им се махнат етикетите и готово!  good
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #33 -: май 27, 2013, 07:47:49 »

За бутилките, реших утре да отида до Gpack и най-вероятно ще поръчам да ми направят някакви. Чудя се дали да имам кутия за подаръци, тъй като видях само в един сайт и честно казано не ме впечатлиха особено като визия. Не знам, обаче, в какво друго мога да слагам пликовете, така че да е естетично.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 27, 2013, 10:31:11 »

Албена не знам дали си от София, ако е така миналата седмица открих едно чудно магазинче. Зад пазара на Красно село., ул. Хубча 10, има всичко нужно за една сватба. Жената беше много любезна и ми показа кутии, които могат да се използват за пликовете, също така помага и с идеи за доукрасяването им, понеже самите кутии са най-различни.
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 27, 2013, 12:29:35 »

Относно кутиите, не знам къде си гледала, но едни от най-готините съм видяла тук:

http://www.svatbenstil.com/box.html

Като, обаче сумите поне на мен ми се видяха солени... Не знам с какъв бюджет разполагате, но погледни за идея даже  smile

Нашата аз смятам да я направя сама. Сега ми хрумва, че би могло някъде, където опаковат подаръци да направят една такава. Може да излезе по-малко като цена..  good
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #36 -: май 27, 2013, 14:30:57 »

 Euphoria, не ги бях разглеждала тези и наистина са много красиви, но нямам желание да давам толкова пари за нещо, което едва ли ще ми влезе в употреба повече. Аз и кошничките ги събрах от приятелки, защото и те също ми се виждат доста излишна покупка. Надявах се и кутия да намеря, но не успях и ще умувам какво да правя. smile
Shantall, тези на Красно село, дали си спомняш колко струват?
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 27, 2013, 17:04:38 »

размерите им бяха 4 или 5 видя, дори и да са ми казали цена не съм я запомнила, но предполагам не са скъпи.
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #38 -: май 28, 2013, 16:13:53 »

За кутия можеш да провериш в Джъмбо - моята я взех от там, само трябва да и направя прорез, защото и на мен не ми хареса нито една от типично сватбените кутии. Можеш да вземеш и такава романтична клетка-кафез
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #39 -: май 28, 2013, 17:48:25 »

Жоси, тази клетка е много красива, но ми се струва, че ако сложиш някой плик от горе, той ще изпадне от долу. Отдавна се каня да отида да видя какво предлагат в Джъмбо, възможно е от там да си намеря каквото търся. smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #40 -: май 29, 2013, 07:10:23 »

В Джъмбо има избор наистина- и аз от там купих кутията за подаръците ни (демек пликчетата Wink - тип сандъче е, с много нежни цветя, достатъчно голяма е и беше под 10 лв някъде smile Има варианти там, определено good
Активен
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 29, 2013, 07:45:27 »

Жоси, тази клетка е много красива, но ми се струва, че ако сложиш някой плик от горе, той ще изпадне от долу. Отдавна се каня да отида да видя какво предлагат в Джъмбо, възможно е от там да си намеря каквото търся. smile

Има всякакви варианти  на кутий в Джъмбо иди и според  мен ще намериш каквото ти трябва
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 08:58:04 »

Аз да се похваля, вече си имам булчинска рокля от вчера. Роклята е станала много красива, но не е и като да нямам забележки по нея. На мен ми шиха рокля, която е копие на Demetrios, но честно казано не е точно същата. Първо исках отзад да е с цип, покрит отгоре с кукички(както е оригиналната), с които закопчаването става невидимо. Вместо това, шивачката е сложила някакви странни бели копчета, които нещо не са ми по вкуса. Второто е коланът, който е направен страшно дебел(върху няколко парчета дебел плат) и вместо да ми подчертава тънката талия, ме прави да изглеждам така, все едно нямам талия! Иначе е станал хубав и го взех, въпреки че шивачката ми предложи ако не искам да не го взимам. Още не съм решила дали ще го слагам обаче! Моделът на роклята също е променен леко и не съм сигурна, че коланът вече отива на тази рокля! Последната ми забележка е свързана с воала, който първо беше обещан за безплатен, а се оказа, че не е, а освен това трябваше да е с дължината на шлейфа на роклята, а е направен до коленете някъде.Не ми взеха много пари за него, така че това не ме впечатли толкова! Като цяло роклята е станала добре и не искам да се оплаквам, тъй като се питам понякога, дали не аз не съм прекалено взискателна!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 02, 2013, 11:39:00 »

Albbena, не е лесно да си перфекционист, нали smile Аз като си взех роклята не смеех да я гледам от близо, защото постоянно виждах разни дреболии дето ми бъркаха в очите.
Честито вече имаш рокля - щом ти и роклята сте там, значи ще има сватба  funnytooth
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #44 -: юни 02, 2013, 12:28:12 »

Albenna, не се тревожи за роклята. Важното е, че е красива, а че не е като оригинала е нормално. Няма как да е 1:1 като качество и модел и да е в пъти по-евтино примерно. Специално роклите на Деметриос са много пипнати, ако мога така да се изразя. На мен всички рокли там ми седяха като изляти,наистина са много добре направени, просто са или прекалено семпли или прекалено накичени за моя вкус. А това, че детайли от твоята не ти харесват не е болка за умиране. Смени си копченцата и недей да слагаш колана и пак ще си най-красивата  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines