Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 23:38:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 32420 пъти)
 
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 18, 2013, 05:19:58 »

честита темичка и лека подготовка smile give_rose
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #16 -: май 18, 2013, 10:06:28 »

Благодаря Ви за милите думи момичета! Ние също много си харесваме ресторанта и дори си изместихме датата за сватбата, с една седмица, за да сме там, защото нашата дата беше ангажирана. Отначало като разбрахме, че е заета, се захванахме да търсим друг, но само той ни беше на сърце! smile
  Ratatui, за съжаление аз трябва да отида да живея при него, макар да ми се иска да останем тук. Това е много труден избор и се надявам на по-малко хора да им се налага да го правят!  cray
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #17 -: май 18, 2013, 10:45:26 »

Албена, нещата много бързо се променят. Може да се приберете заедно, както казах нещата бързо се менят, или пък може и на теб да ти хареса там. Не го мисли - важното е, че си с човека, който обичаш, другото ще се нареди. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 18, 2013, 12:52:29 »

Точно така, важното е че ще сте заедно! Това ще е вашето ново начало, като семейство, така че съм сигурна, че ще свикнеш бързо.
Активен
bbride
Професор
****
Публикации: 439



« Отговор #19 -: май 18, 2013, 21:22:12 »

Честита темичка и от мен  smile Лебед наистина е страхотен ресторант. Гледката към езерото е  невероятна. Изобщи цялото Панчарево ми е на сърцето.
На каква украса сте се спрели ми е интересно, интериорът там е малко задължаващ?
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #20 -: май 19, 2013, 09:41:55 »

Смятам да облечем всички столчета с бели калъфи и с панделки, масите също ще са с бели покривки, цветя, свещи и т.н. Мисля, че ще стане доста по-светло така, защото, според мен, черните калъфи го правят да изглежда тъмен. Ресторантът иначе не е тъмен, защото едната му стена, по дължина, е изцяло остъклена, като прозорците са високи (заради високия таван на ресторанта) и вътре влиза много светлина. На нашата маса, също ще има осветление от зад, което ще допринесе за това да е по-светло. Надявам се да стане хубаво! smile
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #21 -: май 20, 2013, 22:26:05 »

Албена, не искам да давам "компетентно" мнение, а просто идея... Защо не оставите столовете със сивите калъфи и не вържете големи бели тюлени панделки? Контрастът е страхотен! Столовете са им разкошни и ако бях на твое място щях да ги оставя така. За сметка на това тюла дава повече ефирност и белота, така добре ще се открои. Била съм на сватба там с такава украса и не бе никак тъмно или мрачно! Много ми хареса комбинацията. Ако имах и аз такава възможност да не обличам столовете с белите "пижамки" щеше да е супер!  Girl_hide
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 20, 2013, 22:36:55 »

Ето я булката с едни от най-красивите чаши които съм виждала  Wink Честита темичка и от мен! Желая ти много хубави финални дни, изпълнени с усмивки и радост  girl_wink
Не се филмирай много за това къде ще живеете - важно е да сте заедно!  good
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #23 -: май 21, 2013, 08:05:49 »

Йеее, все пак връзките от разстояние понякога имали и "хепи енд" (не, че е края, но знаете какво имам предвид). Много се радвам на вашата история и аз като ratatui съм любопитна дали ти ще се местиш в чужбина или обратното? smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #24 -: май 21, 2013, 08:47:29 »

Josephine, онзи ден направихме с агенцията пробна украса на една от масите, за гостите, в ресторанта. Сложихме белите калъфи с прасковените панделки, сложихме панделка и на масата и в комбинация с цветята се получи много красиво!  Girl_hide Много по-хубаво, светло и празнично изглеждаше така, отколкото с черните калъфи. С черните е стилно, но никак не е сватбено, според мен. Аз се опитах да кача снимка тук, но беше голяма и не можах.
Scilla, малко по-нагоре отговорих на въпроса, къде ще живеем. smile
Активен
baba_tina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #25 -: май 22, 2013, 11:30:34 »

Макар и със закъснение, честита темичка и от мен, Albbena give_rose Лека подготовка и само хубави емоции  smile От разказа ти се очертава да бъде приказно - с лодчица, край езерото...  heart Стискам палци всичко да стане, както си го представяте  good
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #26 -: май 22, 2013, 12:28:23 »

Да, извинявам се... по някаква причина ми излизаха само съобщенята до въпроса на рататуи и всички останали отговори след това едва днес ми се "показаха" smile Мисли позитивно, може би пък там да ти хареса, а и не се знае наккъде ще ви завее вятъра, ако там не ви харесва  girl_wink

Иначе много ми хареса идеята на Жози, аз също си бях избрала ресторант, чиито столове не се нуждаят от "пижамки" (много ми допадна нарицателното), но пък щом вече сте правили пробна украса и ти е харесало - по-важно от това няма!!!  girl_wink

Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #27 -: май 23, 2013, 20:05:03 »

Аз да се похваля, днес си взех подаръчетата за гостите- стъклени лебедчета с панделка, на която са написани имената ни. Гравираха ми и чашките и ми направиха гривните за шаферките, с цвета на сватбата. Голям проблем ни е сега, как да наместим гостите, защото са ни дали броят на масите,които са с определен брой места, с които трябва да се съобразим. Гостите обаче, както знаете са на групички и се налага да разделим някоя, за да наместим всички, като запълним свободните места по различните маси. Другият вариант е да качим 2 компании на 2-рото ниво на ресторанта, от където си има добра видимост, но ми се искаше да ги съберем на едно място. Проблемът с допълнителните маси е в това и че трябва да дадем допълнителна сума за украса за тях. Другото, което ме дразни е, че има хора, които още не са потвърдили на 100% присъствието си, а това допълнително усложнява нещата с наместването. sad Не сме намерили и бутилки за ракия, което е проблем за мен, защото ми се искаше да са черни, а никъде по сайтовете не намерих такива.
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 24, 2013, 06:04:27 »

питай в кръчмите в твоя квартал за бутилки на бургас 63 и стралджанска мускатова smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #29 -: май 24, 2013, 16:18:41 »

Честно казано ми е неудобно да искам от заведенията, пък и то няма достатъчно време до тогава, за да съберат.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines