Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 21:37:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБАТА НА Albbena 15.06.2013  (Прочетена 32441 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« -: май 16, 2013, 20:16:18 »

Здравей. Видях че си имаме булка на 15.06.2013, а си нямаме тема за нея :-))
Пожелавам ти да изпълниш темата с много приятни емоции и красиви творения. Нека този предсватбен месец да е неспирна причина за усмивка в очите ти. И нека темата да е причина по-често да надничаш в този раздел  Wink Успешна подготовка
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 16, 2013, 20:37:03 »

А такаа, още една булка на 15 юни. Браво Елчо, че си видяла Bravo. Хайде Албена, разкажи ни как върви твоята подготовка Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 16, 2013, 21:05:03 »

Честита тема и от мен! 15 юни  е много хубава дата smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 17, 2013, 02:35:01 »

Честито!  give_rose Кажи как се запознахте с мъжа ти, как ти предложи и най-важното - как върви подготовката за Големия ден smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #4 -: май 17, 2013, 08:18:00 »

Благодаря Ви много момичета! Благодарение на вас получих токлова полезна информация за сватбата! Не спирам да го хваля този форум на всички, които познавам, макар досега никога да не бях писала във форуми! Дори гледах на тях малко скиптично!
Сватбата наближава, а аз още не мога да го усетя, защото се занимавам с организацията още от есента и още съм с нагласата, която имах от самото начало, а именно че има доста време дотогава!
     Колкото до запознанството ми с младоженеца, истината е, че всичко между нас беше като една приказка още от самото начало. Той живее  от много години в Америка, с родителите си, и си идва веднъж годишно, обикновено лятото за море. Той беше с приятелите си на море, а аз съвсем инцидентно отидох там с мои приятелки, които са близки с неговата компания. Отначало се очертаваше да отидем след като са си тръгнали, но така се получи, че се засякохме за няколко дни! Искрата веднага пламна, макар да не се е случило нищо между нас там. Той си заминаваше след 2 седмици и започваше магистратурата си в Кеймбридж и аз не виждах бъдеще за нашите отношени. Но когато има любов, човек не може да се бори с нея!  smile Така започна нашата прекрасна, но и много трудна дистанционна връзка вече 3 години, в които и двамата постоянно пътувахме, за да сме заедно. Миналата година си взех неплатен отпуск и останах за 6 месеца, при него, и точно преди да си тръгна ми направи предложение, което изобщо не беше направено по начина, по който го беше запланувал. Аз съм щастлива от този факт, защото просто моментът беше много емоционален и за двамата и просто стана спонтанно! heart
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 17, 2013, 08:27:12 »

Албена, честита темичка  Bravo

Много хубава история  give_rose
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #6 -: май 17, 2013, 08:50:10 »

Albena,честита сватбена темичка give_rose Пожелавам ти лека подготовка,прекрасна сватба и вече нищо да не ви отделя един от друг give_rose
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 17, 2013, 08:56:32 »

Beni, честита темичка   Girl_hide
Много хубава и романтична история имате  heart heart heart

Къде ще е вашата сватба?
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 17, 2013, 09:03:40 »

Честита и от мен smile чакаме още подробности около сватбата smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #9 -: май 17, 2013, 09:19:37 »

Благодаря Ви момичета, много сте мили! Сватбата ни ще бъде в ресторант Лебед в Панчарево, където ще имаме изнесен ритуал. Не знам дали сте ходили там, но това според мен е най-доброто място за изнесен ритуал в София. Жалко, че нямам снимки да Ви покажа. Мястото е нещо като кейче, кръгло(с парапети отстрани) и е издигнато над езерото, на фона на планината отзад! Ще имаме красива украса там и струнен квартет, които ще свири наши любими мелодии.
Преди това ще имаме църковна церемония в Св. София.
   Сватбата ще е в цвят праскова, като цветята ще са бели и прасковени рози, в комбинация с лилиуми. Ще имам 2 шаферки, които също ще са с такъв цвят рокли(аз взех плата, а едната шаферка ги уши). Ще имам и две малки шаферки, с бели рокли, които ще хвърлят розови листенца.  smile
   Обмисляме да вземем една лодка под наем, за да си направим фотосесия на езерото. Надявам се силно да не вали, за да можем да осъществим, както фотосесията, така и изнесения ритуал!
За друго не се сещам в момента да пиша, така че ако някой се интересува от нещо конкретно, може да ме попита! smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 17, 2013, 10:45:10 »

Честита тема и от мен  Bravo

Пожелавам ти -  приятни емоции с оставащата подготовка, незабравими последни дни като госпожица и невероятна сватбаа  Girl_hide
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #11 -: май 17, 2013, 12:41:06 »

Честита тема и от мен! Сега ти предстоят най-вълнуващите предсватбени емоции. Наслади им се максимално и не ни щади и нас!  blum
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #12 -: май 17, 2013, 12:52:27 »

честита темичка! smile Интересна история имате, дистанционните връзки са трудни, но и много динамични и емоционални. Wink

Идеята с лодката е много хубава, ако е по залез слънце, можете да си вземете и някакви светлинки за водата, ще е много романтично! smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 17, 2013, 21:38:02 »

Честита темичка! Да я напълниш с много прекрасни емоции от оставащата подготовка!
А аз като любопитко може ли да попитам след сватбата ти ли ще отидеш при него или той ще остане тук при теб?
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #14 -: май 18, 2013, 00:18:28 »

Честита темичка, Албена! Колко малко остава - последните дни просто се изнизват ненадейно! Ресторант Лебед е любимо мое място... Изключително подходящо за сватби, много коректен персонал и перфектно обслужване. Някои казват много тъмен бил, с тези светещи стени е хиляди по-красиво и стилно място от прехваления Кемпински с червения мокет без прозорци, от който лъха соц. Да не кажа най-доброто място за сватби в София (казвам го от личен опит). Така че, поздравления за избора!!!  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines