Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мариелка - 15.06.2013  (Прочетена 61739 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 27, 2013, 20:02:44 »

Тук сме и четем  good
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #196 -: юни 27, 2013, 20:11:46 »

Ама че премеждия!
Давай още, още!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: юни 27, 2013, 20:12:36 »

Първият въпрос беше "На коя дата предложи на булката да стане твоя съпруга?"-грешен отговор. Втория въпрос беше нещо от рода "Кое е последното място, част от 100-те нац.тур.обекта,където бяхте с булката?"- грешен отговор отново, и последния "На кого ще угаждаш най-много?"- бонбончеее Bravo
После последва бутането на вратата, от моята страна бяха само братовчед ми и на сестра ми мъжа,а от страната на Митко беше половин Куклен  girl_impossible biggrin...И тъй като секцията в моята стая тръгна да пада, защото се бяха подпряли на нея пазачите, бутането не продължи дълго...
И великия момент, за който съм чела толкова пъти тук- първата среща на младоженците...Само се гледахме и се усмихвахме нервно и щастливо. Каза ми нещо от рода на "Мариелке,много си хубава" и само седеше и ме гледаше.Аз отидох към него и той само въздъхна тежко, много се беше притеснил в онзи момент. Прегърнах го и му казах да не се притеснява,да се успокои и се ухилихме до ушите. Около нас хора, поздравления,цветя...
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 27, 2013, 20:25:07 »

Малко снимки у нас, после татко ме хвана за ръка и айде надолу...Хорце пред блока, всичко както си му е реда  danceg
После отидохме с кумовете да се снимаме в Стария град, много изморително беше, но пък беше и много забавно, фотографите бяха много забавнии всичко минаваше с лекота. После по план трябваше да се снимаме на други места, но отидохме в болницата при свекър ми. Беше много трогателен момент...

17 часа-граждански брак. Беше голямо шоу. Като ме питаха дали го взимам за съпруг направих една голяма пауза и "ДА" и всички смях.Младоженецът обаче ми го върна като се позамисли и той. После последва "Можете да целунете булката" и аз се обръщам към него,а той нашия ухилен си блей наляво-надясно, изобщо не беше чул жената какво говори. И аз "Мите,целувай де"  funnytooth. Последва поздравления с моите родители и неговия брат и жена му(те заместваха свекърите)...Има и разни други моменти,нонещо думите не стигат за тях.
Тръгнахме по Асеновградско шосе за ресторанта. По пътя гледаме фотографите спукали гума, спряхме до тях и младоженецът и кума отидоха да "помагат", ние с кумата си направихме няколко снимки. Бяхме голяма атракция на шосето. Ще кача една снимка оттам.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 27, 2013, 20:41:11 »

Имахме проблеми с настаняването на гостите, но в крайна сметка всеки си намери мястото. Малко се поизнервих,защото се налагаше да чакаме някои гости да пристигнат, при положение, че в поканата пишеше в 18 часа в ресторанта, много хора просто си закъсняваха и се налагаше да чакаме във фоайето на хотела. По едно време към 18и30 казах на ди джея след малко влизаме-кой дошъл-дошъл. Самото влизане, ритуалит след това бяха много хубави. Свекървата беше дошла да ни захрани,поседя малко и се върна в Пловдив при свекъра. Започнаха танците, през цялата вечер не седнах. Младоженецът си открадна няколко мига да хапне, но и до днес поваря, че това е първата сватба, на която си бил останал гладен blum Купонът беше на макс. Около час след влизането от дългата рокля нямаше и след, оп- булката се появи с късо рокле biggrin и само се чуваха радостни възгласи. Младоженецът ококорил сините си очи само ме попита "Как, кога...?" biggrin Ще изнамеря една снимка да ме видите Girl_hide
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 27, 2013, 21:15:11 »

Горе-долу на снимката, която качих, се вижда докъде се скъси роклята. Понеже съм уморена ще посъкратя разказа. Като цяло организацията малко куцаше, но пък страшно много се забавлявахме, не спираха да ми повтарят, че съм на щуравата и танцувална булка, че сме много красиви и т.н. Не знам дали всички гости са доволни, но е трудно да се угоди на 130 човека. Ние се размазахме от кеф biggrin
Към 1 часа отидохме на дискотека, където стояхме до 4-5 сутринта, младоженецът и кумът си подремнаха на сепарето.
На сутринта отваряхме подаръците- имаме 3 сервиза, много стилни, не вярвах, че ще се зарадвам на чинии, получихме и други подаръци- все хубави,а най-интересния- "Кама сутра" blush
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 27, 2013, 21:20:03 »

Сватбата е страхотно преживяване!!! Имам познати, които са ми казвали, че един подпис не е от значение, но мога да ви кажа, че откакто се оженихме се сближихме невероятно много (а си мислех, че няма накъде повече) и се чувстваме свързани по много специален начин. А самата емоция от сватбения ден е неповторима и несравнима!
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #202 -: юни 27, 2013, 21:25:27 »

сватба без гаф няма така че... smile според мен сте минали супер. щом си се забавлявала друго не е важно. за последния пост си много права. и аз съм чувала много това исказване, но на мен самият факт че сме женени ми донесе спокойствие smile няма вече ами ако скъсаме? ами ако не ми предложи smile blush. браво на вас двамата много сте хубави и чакаме още снимки lol)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 27, 2013, 21:29:41 »

""Мите,целувай де"  .""   funnytooth   Много сладко, представих си го smile

Знам, че никак не ти беше лесна цялата организация, така че няма какво да се ядосваш. Личи си, че много се обичате, това е най-важното.

И съм съгласна с теб и Мариолка - има разлика. От начало  ми беше все същото, но напоследък все повече усещам, че сме семейство  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 27, 2013, 21:44:59 »

Много сладък разказ! Още не съм го изпитала, но съм сигурна че е различно, когато се свържеш напълно с човека, който обичаш!
А това, че сте отишли до болницата при свекъра ти е толкова  cray мило! Сигурна съм, че той го е оценил много!
Наистина сватба без гафове не може, но важното е че много сте се забавлявали и нищо не ви е развалило настроението!
« Последна редакция: юни 27, 2013, 21:48:55 от ratatui » Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #205 -: юни 27, 2013, 23:02:57 »

Мариелка, колко е хубавоооо... Страхотно е, че си била спокойна и щастлива! Митето цял живот да те целува и носи на ръце! Всичко е минало идеално. Много оригинално решение с роклята, а вратовръзката на този твой Митко е уникална!!! За Коцето не се учудвам, защото и моя грим беше с тежък фдт, но пък устоя всички целувки и прегръдки. Грима на снимките ти изглежда перфектен! Аааа, аз не му позволих да ми сложи молив за устни Wink Wink Wink само като замахна отсякох НЕ, той чак се стъписа! Хахаха
Хайде искаме още снимкииии
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 28, 2013, 06:55:48 »

За професионалистите:

1.Украса на младоженска маса- Nina Style- най-добрата, като имам ще кача снимка.
2.Ди джей- Алекси- справи се блестящо
3.Фото и видео- не са известни, снимат главно в Асеновград, чудесни хора, дано и снимките и видеото да са като тях blum
4.Ресторант "Замъка Орфей" гр.Куклен- чудесно обслужване, вкусна храна. Е, накрая ни върнаха малко алкохол, но здраве да е.
5. Торта от "Амели"гр.Пловдив- точно като снимката, невероятно вкусна.
6.Роклята я поръчах при една мацка от Куклен- май не ми я ши тя,само я е кроила,не знам и аз, но роклята беше точно каквато я исках и ми излезна 300лв pardon
Мадамата ми дадре и було на заем, но то се подпали biggrin като се пресягах да си сипвам нещо и от свещите на нашата маса явно се е запалило,защото един от гостите почна да ме потупва и аз се обръщам стресната и викам "Какво правиш?", а той "Гориш!" хаххахахах, та сега воала е на едни дупки в долната част.

Ще се присещам разни неща и ще пиша. А като качим снимките от медения месец ще ви разкажа и за него.

Качих снимка да видите тортата и буквите,които ми донесе шаферката от Шотландия. А какъв филм беше с буквите girl_impossible . Шаферите (моята най-добра приятелка и нейния шотландец) пристигнаха два дни преди сватбата. Обяснявах и как нищо не върви по план и не ми стига времето и я помолих да занесе буквите в сладкарския цех, защото ги искаха от предния ден. Отишли те с нейния на разходка из Пловдив, стояли на разкопките на Джумаята, тя отишла да купи някакви сувенири, той се зачел в някакви табели, общо взето като се върнала му казала "Айде да ходим да носим буквите", но изведнъж букви няма(бяха в една торбичка-йок торбичка). Връщала се в магазина за сувенири няма букви и това е. Седнала нашата да реве biggrin и да обяснява на шотландеца, че едни букви имала да занесе,а то какво станало. Той я гледал супер очудено и иказал "Ще хванем едно такси и ще вземем букви" biggrin и тя "То ако ставaше така, мислиш ли, че щях от Шотландия да ги нося" biggrin.  В това време нбякакъв полицай я видял, че плаче и я попитал "Момиче защо плачеш?' хахах ох просто си ги представям. Та в крайна сметка полицаят бил прибрал торбичката biggrin
« Последна редакция: юни 28, 2013, 07:12:16 от Мариелка » Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #207 -: юни 28, 2013, 07:56:05 »

Ама не са ви липсвали произшествия май smile Но както се казва, всичко е добре, когато свършва добре smile
Страхотен разказ, страхотни младоженци, а тортата ми е остана в сърцето, страхотно изпълнение. Освен още веднъж да ви пожелая да сте живи и здрави и да се обичате и подкрепяте и късметът да е с вас smile И скорошно оздравяване на свекър ти!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #208 -: юни 28, 2013, 08:29:21 »

Гледам аз късата рокля и се чудя как пък не съм видяла, че има син колан. Върнах се на дългата - и тя няма...Хихи, задигнала си връзката на момчето Wink beating. Да, на снимките не се виждат притесненията, просто сте прекрасни good
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: юни 28, 2013, 10:01:10 »

Аааа свекърва, колко си наблюдателна girl_wink По-едно време го гледам дърпа вратовръзката,ама не може да си я махне biggrin и аз му помогнах и какво да я правя-айде на кръста и естествено се върза перфектно на цялата визия danceg
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines