Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:44:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мариелка - 15.06.2013  (Прочетена 66356 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 31, 2013, 07:37:44 »

Остават ни малко, но важни неща, поне според мен:
1. Младоженецът няма риза и обувки girl_impossible
2. Аз нямам рокля biggrin
3. Трябва да ходим до заведението на една приятелка, която ми е събрала бутилките за ракия. Дано има и за вино иначе трябва да купуваме от стъкларския завод в Пловдив.
4. Медицинските и да отидем до Обредния дом!
5. Бяло вино от Асеновград.
6. Имам още малко късмети да направя, въпросите към младоженеца.
7. Етикетите за алкохол ще ми ги разпечатат едни познати, направо не очаквах такъв жест от хора, с които се познавам отскоро.
8. Трябва да звъним на гостите за потвърждение, за да направя разпределението по масите, кувертите, алкохола......
Изкачат нови и нови неща biggrin

В сряда правим 3 години любов biggrin ,запазих билети за "Бързи и яростни", че отдавна не сме ходили на кино. Той сигурно е забравил, ама му е простено heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #91 -: май 31, 2013, 07:49:26 »

Спокойно, имате време, ще се справите с всичко. Дано нямате много промени по бройките и бързо да разпределите хората по масите, това е доста времеемко  Wink занимание. За дрехите пък хич не се притеснявай  - и по бельо ще ви оженим. Приятно прекарване на годишнината good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 31, 2013, 08:37:03 »

Важното е, че имаш списък, така всичко се случва по план.
А най-хубавия момент е като сложиш "+" на някоя от задачите smile

До къде е роклята, нали беше за края на м.Май  Girl_hide
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 31, 2013, 08:42:43 »

Да, колко познато. И при мен така се получи, колкото и да не исках всичко се случва в последния момент. И аз още нямам рокля, обещаха ми я за понеделник, а младоженецът няма риза, вратовръзка и обувки  blush
(мисля, че виждате колко дни ми остават!!!)
Да знаеш, че не си сама в дългите списъци. Това обикаля и тичане напред назад след и по време на работно на работно време е убийствено поне за мен!
Дано при вас всичко да е наред и нещата да ви се получат от първия път!
Следя с интерес темата ти.
Бях се влюбила в сандалите ти и когато видях, е предлагат същите в магазина, от който аз си поръчвам роклята веднага поръчах и тях! Избрах да са в перлено бяло, целите. В понеделник ще са готови (дано!)
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #94 -: май 31, 2013, 14:01:04 »

Мариелка, не се притеснявай, имаш време smile
Моят мъж миналата година си намери костюм 3 дни преди сватбата, а моята рокля беше готова 4 дни преди нея smile

Намери ли рокля за моминското?  tease
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #95 -: май 31, 2013, 16:34:49 »

Мариелка - да живее последния момент smile. Всичко ще се нареди. Това с гостите е леко изнервящо, зареди се с нерви и търпение и си повтаряй, че обичаш всички тези хора, за да ти е по-лесно да понасяш прищевките им в последните напечени дни. Колко гости очаквате?
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 01, 2013, 07:18:26 »

Влизам набързо момичета, че отивам на работа. Рокля за моминското не съм си купувала, изнамерих една синя biggrin, след работа ще имам много малко време да се оправя. Вчера купих от онези малките бутилки с уиски в хотелските стаи, които слагат в минибаровете, ще им сложа по една тюркоазена панделка и ще подаря на всяка приятелка. Дано им хареса pardon
Утре ще звъня за роклята, да видим този път какво ще ми кажат.
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #97 -: юни 01, 2013, 12:25:42 »

Мариелка, весело изкарване на моминското smile
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #98 -: юни 01, 2013, 13:45:31 »

Забавлявай се истински с най-близките си приятелки! Едно незабравимо преживяване  girl_wink
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 03, 2013, 13:23:59 »

При мен цял живот всичко е ставало в последния момент, с напрежение, но накрая си струва smile. Сега въпреки, че от толкова време подготвям, пак знам, че ще има много неща, които ще станат в последния момент. Но това не е проблем - никакъв. Щом има поне един час преди сватбата, значи има още време, хаха. Давай спокойно и весело. Наслади се на годишнината ви и като не се стресираш за нещата, те сами ще си станат както им е реда. Облеклото на младоженеца е работа за 1 час. Освен твоата рокля, другите неща не ги мисли, а делегирай на някой друг, ако можеш.

Ще бъдеш прекрасна, Мариелка! smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 03, 2013, 20:44:17 »

Здравйте и от мен danceg. Да ви разкажа за моминското парти. Изкарахме си страхотно!!! Качвам 2 снимки в галерията, че някои неща (като изнендата от момичетата) не мога да ги обясня biggrin. Аз от своя страна им бях подготвила малки патрончета уиски. Сложихме изнендаките една до друга и аз възкликнах: "Ето какво и трябва на една жена!" biggrin. Кумата ми написа с някаква боя на ръката "Булка", а аз съответно на нейната-"Кума".Имаше балони с хелий, никога не бях опитвала и има клипче как пея "Аз съм булката, булката беглец" с тънък гласец. После отидохме на дискотека, където естествено събрахме погледите Girl_hide. Към 4и30 се прибрах при мъжа,(ние не живеем заедно,но исках моминското парти да завърши подобаващо) biggrin
Да ви кажа не съм и очаквала да се получи толкова забавно,защото много от близките ми приятелки не успяха да дойдат, но си прекарахме страхотно yahoo
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #101 -: юни 03, 2013, 20:58:25 »

Явно моминското парти е било запомнящо се! Bravo Надявам се и сватбата ви също да бъде толкова забавна! smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 04, 2013, 14:12:21 »

радвам се, че си имала такова моминско  smile леки приготовления последните дни  smile smile
остава по-малко от 2 седмици  good smile smile
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 04, 2013, 14:16:37 »

Мариелка, браво изкарали сте си страхотно Bravo
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #104 -: юни 04, 2013, 22:11:39 »

Супер yahoo Ей затова винаги казвам ,че моминското парти е задължително biggrin
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines