Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 11:22:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мариелка - 15.06.2013  (Прочетена 61745 пъти)
 
ELCHOOOOOOO
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 368


Луда от любов


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 16, 2013, 20:22:59 »

Супер предложение със сигурност няма как да с забрави :-))
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 16, 2013, 20:55:46 »

Много сладко предложение smile
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 17, 2013, 07:21:01 »

Ще напиша малко и за самата подготовка, че след малко отивам на работа.

Нямам си рокля още biggrin и незнайно защо дори не съм се притеснила biggrin. Шие се по поръчка,тъй като нищо готово не ми хареса. Дано до края на май да я имам и ще ви покажа снимки.
Младоженецът си има само вратовръзка- за какво му е друго biggrin
Тази седмица трябва да си взема рисуваните чаши,нямам търпение. Ще са естествено тюркоазени.
В събота ще ходя до Асеновград за бутониери, дано намеря нещо хубаво на прилични цени.Иначе за младоженеца и кума ще са от естествени цветя, най-вероятно кала. Моя букет си го представям с един лилиум и около него 8 мини калии. Момичето, което ми прави поканите, чашите и др. ще ми покаже вариант, в който цветята да се направят с преливащи тюркоазени цветове, но не целите (оф как го обясних).

Нашата сватба ще е в Замъка Орфей, гр.Куклен. Много ми харесва интериора на ресторана. Ще имаме украса само на младоженската маса в кафяво и тюркоаз. Ще ми я прави най-добрия професионалист за мен- NinaStyle. Украса по другите маси няма да имаме, защото всичко ниско- свещи,камъчета,листенца,вази и т.н се губи на целия фон или пък пречи. За мен единствената смислена украса е от онези високите тънки вази с големите букети-топки, но бюджетът ни не го позволява. Купих от Метро сини салфетки(тюркоазени не намерих) да има някакъв контраст на покривките pardon
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #18 -: май 17, 2013, 07:54:34 »

Мариелка, най-после честита тема! С нетърпение чаках и твоята сватба, тъй като е тюркоазена както беше и моята. Хубави неща си замислила, ще чакам снимчици smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #19 -: май 17, 2013, 08:30:17 »

Идеята ти за сватбата звучи много хубаво! Сигурна съм, че ще стане супер! И още една булка на същата дата като моята! Колко хубаво!  Bravo
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 17, 2013, 08:31:11 »

Честита темичка!
Много сладко предложение  blum
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 17, 2013, 17:56:22 »

Момичета, качвам снимка в сватбения албум на етикетите за алкохол- понеже се чудех между двата варианта реших единия да е за ракията, а другия за бялото вино. И все пак кой ви харесва повече? Може и никой да не ви харесва, че са малко странни за етикети biggrin
Идеята я "откраднах" от форумското зайче Артемида blush
« Последна редакция: май 17, 2013, 18:03:43 от Мариелка » Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #22 -: май 17, 2013, 18:23:47 »

Мариелка,на мен етикетите ми изглеждат много оригинални...до сега не бях виждала такива good Лично мое мнение е,че вторият вариант е по-хубав,а и е с реалния цвят на знака.Този,който е в тюркоазения цвят ми идва малко в повече,някак си ми изглежда доста крещящ pardon
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 17, 2013, 18:31:24 »

Ами първия го направих в цветовете на сватбата, друг е въпроса като се принтират дали ще излезнат такива цветовете. Но и на мен втория малко повече ми харесва. Моя мъж държеше знака да е червен.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #24 -: май 17, 2013, 18:40:13 »

И аз мисля като Mulan. Видях ти снимките, страхотно предложение biggrin А ти изглеждаш достааа изненадана biggrin Вече разбирам защо първата ви песен е "Върха на планината"... blum
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 18, 2013, 03:47:22 »

Как съм те вдъхновила без да искам! blush Браво на мен biggrin
Като я видях тази картинка реших, че е много сладка и романтична и си я запазих на компютъра, но не можах да и намеря приложение. Радвам се, че си успяла да я уползотвориш така оригинално.
А предложението ти е супер! Помислила, че си правим шоу, защото като той падна на колене аз почнах да викам "Не, не ,не ,не!", защото имаше много хора на върха и се притесних и той почна да се хили... Направо си го представих, все идно сте ми пред очите. Ти си втората булка, която ме разсмя днес (след ma6ka с палачинките) biggrin
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 18, 2013, 05:16:07 »

честита темичка,нетрадиционно предложение  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 19, 2013, 17:45:18 »

Качих снимка на бутониерите, гривничките станаха по-арт от необходимото, но се харесват от близките. Взехме ги от Малкия Париж в Асеновград- 0.80лв гривничките, 0.60лв другите за мъжете.
Днес ще ходим в Андрюс за риза, дано вземем.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #28 -: май 19, 2013, 23:35:51 »

Първо, честита темичка Мариелка  girl_wink Много сте сладки и двамата, снимката на върха на планината е наистина върха, предложението е много оригинално Wink За етикетите и аз смятам, че втроият вариант е по - добър. Доколкото става въпрос за ресторанта, там наистина обстановката е много готина - веднъж бях на годеж там, веднъж на 8-ми декември и всичко е 6 (и интериор, и обслужване, и меню, и разбира се цени Wink ). Иначе "джиджафките" аз ще си ги взема като ,че ли от различни магазини в Асеновград. Имам в предвид бутониери, украси и т.н. Например мацката в Лукс Декор е много усмихната и готина, има и хубави неща на достъпни цени. Едни мои приятели са също много доволни от Малкия Париж. Кутията за пари мисля от Орхидея, защото само там я намерих за 14 лв (във формата на сърце), а на всички други места е 20-25 лв. И още такива детайли, които сега на се сещам lol) За роклята няма и какво да се притесняваш според мен, щом си я поръчала няма да имаш проблем Wink Успех с подготовката  give_rose
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 20, 2013, 09:17:52 »

Благодаря hulcy, че се включи в темичката ми. Днес ще си вземем чашите, видях ги-уникални са yahoo .Ще имаме и изрисувано шампанско и бутилка за кумовете danceg
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines