Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 17:22:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мариелка - 15.06.2013  (Прочетена 62021 пъти)
 
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 22, 2013, 08:49:04 »

Благодаря ви момичета  give_rose give_rose give_rose
На мен хич не ми е сватбено...Свекърът има сериозни здравословни проблеми, някои доктори дори го отписват...Тази седмица ще го водят по различни доктори и ще се разбере какви са вариантите. Дано се оправи човекът!!!
Но срам не срам-искам да си изживея вълнението от предстоящата сватба! (Моля се да се състои.)
Довечера ще направя списък с нещата, които остават да се свършат по дати, че съвсем зарязах всичко.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 22, 2013, 10:57:42 »

Мариелка, стискам палци всичко да е наред със свекъра  Good luck
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 22, 2013, 11:11:43 »

Мариелка, пожелавам ти нещата около свекър ти да се стабилизират и сватба не само да има, ами и да бъде прекрасна  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #48 -: май 22, 2013, 11:17:00 »

Много съжалявам Мариелка, това е доста неприятна ситуация! Надявам се свекърът да се оправи и да не се налага да отменяте сватбата! sad
Активен
Nine
Ентусиаст
**
Публикации: 146



« Отговор #49 -: май 22, 2013, 12:43:57 »

Мариелка най-накрая намерих време да напиша  няколко реда  и във твоята  темичка. Пожелавам ти последните  дни преди сватбата да  си  много спокойна и знай, че  всичко ще е  перфектно дори да забравите  нещо. Ние в  бързината забравихме  много неща, кошничките на шаферките които трябваше да  вървят пред нас  и да  разпръскват рози, подаръците на децата ( сапунени балончета),дори пита не разчупихме в ресторанта.... Но пък сватбата беше  страхотна. Съжалявам за  свекър ти, но  искам да  ти кажа каквото и да  се  случва не  се  тревожи и  си мисли само за  хубавия ден. И моя свекър не присъства на сватбата.... и без  него  пак беше страхотно.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: май 22, 2013, 12:53:46 »

Мариелка, дано нещата се развият по най- добрия начин! Явно проблемът е много сериозен, стискам палци.
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: май 22, 2013, 14:15:53 »

Мила, стискам палци нещата да се оправят и всичко да бъде наред Good luck

Колкото до "златните" монети и моят мъж беше решил да ме откупува по този начин, че даже беше напълнил едно гърне с тях, ама не му мина номера - направо му взеха цялото гърне със жълтици, докато сипваше по малко от тях tease
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #52 -: май 22, 2013, 18:56:17 »

И аз се включвам тук, визуализирам за вас и свекър ти всичко да се нареди!  give_rose
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: май 22, 2013, 19:03:13 »

Ах, мила дано да се оправи човекът и да не се провали сватбата.
Активен
Mucka<3
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 22, 2013, 20:51:28 »

Мариелка, и аз да се присъединя към пожеланията да оздравее свекъра ти! Кофти ситуация....но аз вярвам в силата на позитивното мислене, така че само не трябва да се отчайваш! И при нас имаше подобна ситуация преди около 3 месеца и аз бях адски отчаяна, нооооо....нещата се оправиха smile Така че мисли позитивно  Wink Ще имате една прекрасна сватба и свекъра ти ще присъства  good
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: май 22, 2013, 22:07:42 »

Мариелка стискам палци всичко да е наред и свекъра ти да се оправи. Всички те подкрепяме и съм сигурна, че всичко ще се оправи и ще имаш най-незабравимия ден в живота си.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 22, 2013, 23:31:20 »

Благодаря ви момичета от сърце give_rose give_rose give_rose Днес бях много сдухана,но вече се стегнах и осъзнах, че от отчаянието смисъл няма!!!

Утре с Митко отиваме за костюм,риза, дано вече изберем нещо!
Той си е харесал фотоапарат (голямо хоби му е фотографията), малко ни идва скъпичък и реши да е на изплащане. Халките са ни подарък от моите шефове, но не съм му казала, той отдели около 300лв за неговата и утре смятам да му кажа за подаръка и да му дам паричките да си ги прибави за фотото.Мисля, че много ще се зарадва.
Активен
hulcy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 569


H & S


« Отговор #57 -: май 22, 2013, 23:45:39 »

Точно така Мариелка, горе главата Wink Наистина доста неприятно се е получило със свекъра ти, но аз вярвам, че ще се оправи. А за халките - браво на шефовете, страхотен подарък!  give_rose
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 23, 2013, 04:58:10 »

здравей мариелка,надявам се здравето на скекъра ти да се подобри,не искам да те отчайвам , но на моя приятелка сестра й,отложиха сватбата защото 3 месеца преди това бащата на момчето починал, и чакаха да мине годината,че тогава...така,че стискаме палци да се закрепи
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: май 23, 2013, 13:59:16 »

Мариелка дано всичко е наред със свекъра ти! Горе главата и само напред. И дано да имате едно прекрасно тържество  weddingday
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines