Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:14:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани пролетно празнични бебчета Април,Май,Юни-3  (Прочетена 18315 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« -: май 15, 2013, 10:12:36 »

Време ни е за нова тема.
Тука доста оредяхме и доста бебечета вече се появиха.
Надявам се до края на юни всички да гушнем нашите дечица.

« Последна редакция: май 15, 2013, 10:14:27 от gucci » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 15, 2013, 14:09:46 »

Аз веднага се записвам и както казах и вчера нямам търпение да се мине времето и да си гушкаме бебчетата  give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 15, 2013, 14:11:30 »

Аз пък чак сега видях ,че Цвети и Гери са с един и същ термин,Ех,че хубавоооо
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 15, 2013, 14:53:31 »

Да вече като трябваше да се прави 45 дневния болнични мойта Доки видя, че не ми го е сметнала правилно 25, а е 24 и така с Гери станахме на една дата, аз предполагам, че нейните момчета ще изпреварят мойта г-ца ама да видим  blum
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 15, 2013, 14:54:31 »

А никакво изпреварване.Нека стоят при мама на топло колкото се може по дълго .
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 15, 2013, 15:04:32 »

Аз като казах изприварят имах предвид, че нали бебка върви малко назад та може да си откараме 2 в 1до към 30 юни, че и още малко та да видим  blum А иначе юнаците на топло и ако може да си изкарат максимално до датата на термина  give_rose
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 16, 2013, 18:23:50 »

здравейте бремелинки, да се запиша и аз в новата темичка че сте малко тука останалите, поне ние следващите да ви правим компания smile

Аз след снощния преглед съм доволна, всичко е наред с бебешока, огледа я доки, сега се е врътнала госпожицата с дупето надолу...ама тя всеки ден си мени позициите и на всеки преглед все е заела нова позиция. Тайничко стискам палци с това връткане да се отвие пъпната връв и да мога да си родя нормално. Днес ходих сутринта на запис на тонове, но апарата се прецака нещо, та ме качиха на един ехограф да ги чуят, всичко беше 6 точки, но не ми правиха записи. Записах си час за записи след 2 седмици. Днес сутринта доктора като я гледа на ехото (това е друг доктор, а не моя) вика аз я виждам пъпната връв, при такива обстоятелства секцио задълже, няма да рискуваме здрав бебешок я....
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 16, 2013, 19:05:55 »

Джозефинче браво за хубавите резултати  give_rose

Да се отчета от днешния преглед бебка е 2100 гр., но според Доки реалните са и 1900 гр., главичката ни е в норма вече...Доки каза, че главата и била много ниско, но не го каза притеснено пък и аз не питах какво ще да значи това и така. Тоновете са ни супер и както е заключи Доки просто ще е помъничка бебка, но най-важното е, че се развива норвално.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 16, 2013, 22:23:59 »

Привет ви на всички, не съм бременлка вече, ама няма да спра да пиша smile
Радвам се , че всички сте добре.
Гери юнаците са си много добре, страхотни мерки имате. smile Тук излизам с две двойки близнаци и да ти кажа родени са доста по=малки от твоите в момента. Така, че споко, добре си вървите.
Цвети честита ви нова придобивка, хайде скоро да си я ползвате с много кеф, а вътре да лежи най-красивото и мило същество на света :)А бебка си върви добре, и ние бяхме толкова малко в 8=мия месец.
Джоузефинче радваме се, че и при теб всичко е наред smile
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 17, 2013, 08:15:21 »

Мерси Цвете и Емето smile

Не си спомням дали се похвалих че си поръчахме количката от Германия ;-)
Сега се опитвам да си оправя новата карта в Пейпала, че старата ми е изтекла и да мога да платя за да задвижим нещата и да я чакаме вече ;-)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 17, 2013, 09:55:55 »

Цвети радвам се че сте пораснали.Според мен бебка около термин ще си е с прекрасни кг.
Жозефинче радвам се че и при теб нещата са добре.
Аз вчера бях на поредните тонове-много неприятно нещо е лежането по гръб с големия корем и то двойно ,че ги записват един по един.
Емче радвам се че ни навестяваш.Аз най големия ми зор е да ги докарам до 9-я пък макар и по малко.Пък и се успокоявам че тоновете са и ок и може просто да не са ги измерили толкова хубаво.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 17, 2013, 16:11:08 »

мале мале...верно Гери като каза сега се замислих че за вас с близнаците е двойно лежане че на 2 пъти записвате тонове....
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 17, 2013, 21:15:38 »

Гери ще изкараш много ясно до 9-ти месец, то не остана, още малко smile А не можеш ли настрани да лежиш, защо те мъчат по гръб, Аз по гръб лежах защото само така можех, но ми казваха, че ако ми стане неудобно мога да се завъртя настрани.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 17, 2013, 21:30:32 »

Казват ,че не може на една страна ами само по гръб и така.Ама поне вече ми дават да почивам между меренията на единия и другия бебешор.
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 17, 2013, 22:03:24 »

В коя седмица започват да се правят тези записи на тонове и колко често се правят?
Активен
Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines