Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:15:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ma6ka - 15.06.2013  (Прочетена 57504 пъти)
 
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 16, 2013, 09:41:32 »

Футболни страсти винаги са много горещи, още повече, че резултатът се обръща за 1 мин. Голяма емоция е smile

Да задоволя малко любопитството ви, поствам линкче към галерията в Pinterest, за да видите нагледно какво ми харесва. Колко от това, което харесвам ще се случи е друг въпрос  pardon

http://pinterest.com/ma6ka/pins/
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 16, 2013, 09:59:22 »

Честита темичка!
Пожелавам ти този последен месец да ти върви като по вода! Ти си съботата след мен, не остана biggrin
Много ми харесват снимките ти в Piniterest, и аз използвам същия сайт за вдъхновение, а и е много удобно да покажеш да гримьори, фризьори и декоратори "духа" на мечтаната сватба smile
Забелязах, че и ти си видяла бутониерките от цвят на карамфил. Мисля, че идеята е страхотна, много стилно и семпло и същевременно красиво и оригинално. Единствения минус за мен е, че е живо цвете- увяхва и не може да се запаси за спомен.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #17 -: май 16, 2013, 10:47:05 »

Да, не може да се запази, но пък стои много по-красиво от изкуствена бутониера... това забелязах аз на моята сватба, където бутониерите бяха от живи фрезии  Bravo good good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 16, 2013, 11:20:54 »

Значи не само при нас е имало страсти! Моето е от Берое, защото е учил в математическата в Стара Загора. Вчера беше в Ловеч, после и до Стара Загора ходил, та се прибра в 6 сутринта!
Така че честита купа, заралийке!  yahoo
Не се учудвам, че си толкова симпатична, нали все казват, че Стара Загора било градът на красивите жени smile хихи
А прекрасния ти вкус отдавна съм го занелязала! Така че - още, още! DANCE
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #19 -: май 16, 2013, 12:34:18 »

Мила Ma6ka, идеите ти във пинтерест са страхотни!  Girl_hide стискам палци голямата част от тях да бъдат реализирани!
И аз смятам нашите бурониеро да са от ест. Цветя, само се чудя, на кого на всички гости ли трябва да се правят такива бутониери?
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #20 -: май 16, 2013, 12:54:39 »

Ами при мен бяха само за "специалните гости" - кумове, родители, братя, сестри... останалите бяха без smile

ma6ka_ и преди бях виждала пинтереста, но сега си добавила нови снимки - страхотни са smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 16, 2013, 13:04:41 »

И при нас естествените цветя ще са за само за по-близките.
Имах предвид по-конкретно за идеята с цвят от карамфил, показана на снимките. Тъй като карамфила е евтин имах идея всички останали гости да са закичени по този начин.  Даже сигурно ако се купи на едро цената още ще падне и трябва да дойде към 1лв.
Обаче се отказах, защото една моя приятелка ще ми прави бутониерите на ръка.


ma6ka_ , ти на карамфилите ли мислиш да заложиш в украсата?
Видях, че имаш много такива снимки, а и избора на цветове е голям при тези цветя.
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 16, 2013, 13:57:20 »

Бутониерите ще са от живи цветя. Мисля да един от двата варианта, които е постнала Lilly - да са от карамфили, с панделка на стъбълцето и закичени с кърфичка с пелена главичка  pardon И понеже карамфилите са на добри цени, бутониери ще има доста. До момента не съм смятала колко точно, но може би 15 - 20 броя. Сватбата ни няма да е в София, така, че мисля да си взема от тук карамфилите и в деня на сватбата да подкъся дръжките и поставя панделката. Така ще са максимално свежи. А и по принцип карамфила е издръжливо цвете, много издръжливо. Вкъщи във ваза ми издържат около 7 - 10 дена, зависи колко са стояли в магазина   pardon
Цветята по масите също мисля да са карамфили, защо ми харесват как стоя, когато са много цветя подредени едно до друго, стават топчести и симетрични, защото стоят добре при високи аранжировки и не на последно място защото има много голямо цветово разнообразие и ги има така в искания от мен коралов цвят  pardon

Комбинацията коралово + червено много ми допада. В началото исках само коралово, но трябваше да съчетаем цветовете и с интериора на ресторанта и затова добавих и червено /за ресторанта и големия ми компромис ще ви разказвам по-надолу  nea/
Ето тази комбинация много ми допада


Като топките ще са поставени в стъклени съдове като тези


И се надявам крайният резултат да е нещо подобно, но с рамфилените топки

Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #23 -: май 16, 2013, 17:17:04 »

ma6kaaaaaaaaaaaaaa, честита темичкааа! Прекрасни финални метри! Карамфилите са невероятни! Слудя с интерес!
Активен
formite
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 341



« Отговор #24 -: май 16, 2013, 23:26:30 »

Честита тема! Една булка във форума сама си прави такива топки, но не си спомням коя  blush
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #25 -: май 17, 2013, 08:27:03 »

Честита темичка и на теб Ma6ka. И твоята сватба ще е на същата дата, като моята, което е много хубаво. Радвам се, че няма да съм единствената, която ще се вълнува с наближаването на тази дата! Пожелавам ти невероятна сватба!  Bravo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 17, 2013, 08:54:13 »

 Welcome на всички smile

Formite, мисля че това беше декорацията от сватбата на InLove. Тя се е справила доста добре сама  pardon Аз ще разчитам на помощта на агенция. Мисля, че ще съм много притеснена в този момент, за да правя сама цветята smile

Albbena, точно видях твоята темичка. Не знаех, че вие сте на 15.06  weddingday Ставаме 3 булки на тази дата  yahoo
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 17, 2013, 09:43:01 »

Да ви разкажа малко за нас smile
С моето мило се познаваме от 8 години. Аз бях I-ви курс, а той IV-ти курс, когато се запознахме. Тогава живеехме в студентски град в един и същи блок, аз на 3-тия етаж, той на 2-рия. Моята съквартирантка ни запозна, те са от един град и са приятели. Ако трябва да съм искрена въобще не ми допадна в началото, ама въобще. Даже мога да кажа, че  ме дразнеше. За всичко имаше мнение и коментар. И един самоуверен, а като започна да ми праща и sms-си направоооо  crazy crazy crazy
По това време излизах с друг мъж и дума не можеше да става да ги сравня, настоящият тогава беше толкова зрял, премерен и улегнал, абе мъж с една дума, беше и доста по-голям от мен. През годините се събирахме и разделяхме и какво ли още не. Моята приятелка от време на време ми разказваше какво се случва с младежа от  2-рия етаж. Вече не живееш в Студентски град, работеше и от време на време ми се обаждаше за Рождения ми ден, за Коледа или друг празник, но много рядко се виждахме. За един от рождените ми дни ми беше изпратил огромен букет от рози. Много мил жест. И от време на време продължаваше да нахалства  pardon Един пример за нахалството му - един ден звъни на моята съквартирантка и й казва "кажи на ma6ka, че в неделя идвам у вас за закуска и много обичам палачинки с мед"  crazy crazy crazy Как в Студентски се правят палачинки  girl_impossible А в неделя сутринта наистина дойде за закуска! Добре, че се бях подготвила - бях купила топли палачинки, а той дълго си мислеше, че съм ги правила аз  funnytooth
И така вече бях IV-ти курс и една вечер се видяхме, минавал на близо и мина да ни види вкъщи. И тогава някак "се познахме" или поне аз него smile Разбрахме се да излезем само двамата и така започнахме да излизаме доста често. До 2 седмици вече прекарвахме всяка вечер заедно. Вече беше друг човек - по -зрял, улегнал, отговорен, с много приятно чувство за хумор, с идеи за бъдещето, беше се превърнал в мъж  pardon

От там на татък нещата се случиха много лесно - бързо заживяхме заедно, скоро след това се преместихме в наш дом, сега имаме наш бизнес. Най-хубавото е, че при нас постоянно нещо се случва и не си омръзваме  pardon
Добре, че го изчаках да "порасне"  heart и да стане по-търпелив  pardon
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #28 -: май 17, 2013, 10:02:38 »

Това с палачинките беше забавно!  smile
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 17, 2013, 10:08:12 »

Забавна история  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines