Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 21:30:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 10 -та част  (Прочетена 174321 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: април 08, 2014, 12:20:26 »

В повечето сватбени магазини имат само и единствено бели обувки. В сватбения център имат доста модели. В Мегиас тази събота видях бели обувки (малкото магазинче на Пиротска).
Мегияс има навсякъде!  Но аз ходих вече в техни магазини  и пак казвам и преди съм казвала в темата - Не са ми удобни техните обувки! Направо не мога да ги гледам!  bad
Ще ходя по сватбените магазини явно с надеждата да имат някакви като за мен.
Активен
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: април 08, 2014, 13:57:43 »

Crazynelly виж тук   http://obuvki-vesika.com/prolet-lqto.php знам, че ти изглеждат старовремски, но наистина са им много хубави и удобни обувките. Предполагам ако се обадиш ще ти кажат къде в София има техен магазин. Моите са от последната им колекция, която за съжаление не е качена, но номер 71 и 72 са хубави. Успех в търсенето  pleasantry
Активен
Vassy87
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #392 -: април 08, 2014, 14:23:11 »

Някой мислил ли е по въпроса да си купи обувки за танцуване за сватбата? Питам, защото съм виждала, продават специални обувки за спортни/латино танци, чиито цени тръгват от около 60 лв., но се предполага, че биха били доста удобни. Някой ден като се заомъжвам, сигурно бих заложила на такива, но ми е интересно да видя дали някой тук го е правил вече и дали действително са по-удобни.
Активен
jasminne
Професор
****
Публикации: 425


« Отговор #393 -: април 08, 2014, 15:55:53 »

Момичета аз лично си купих едни балеринки и смятам да изкарам с  тях,не мога да нося токове,а с младоженеца сме и двамата по 1,70.преди носих токчета но никога не можех да издържам на тях,а при мен ако обувката не е удобно адски много се изнервям.така че въобще не ми пука че ще съм  с балеринки и че ще се виждат
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: април 08, 2014, 16:24:39 »

jasminne, аз бях само с балеринки, макар че мъжа ми е около 25 см по-висок от мен. Просто не обичам токчета  pardon така че смело с балеринките  good
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: април 08, 2014, 18:01:33 »

аз така искам да съм с кецове обаче всички скочиха срещу мен ,че неможело  Boy cry ама младоженеца може !Егати несправедливостта....
сега трябва да намеря обувки които да са ми удобни ,ниски и да не ме болят краката 12 часа с тях.Балеринките ми харесват и понякога ходя с такива обаче не издържам дълго и пак ме болят краката все едно съм с 10 см токчета.Да не говорим ,че и хора ще играя с тях-ужас! Плачещо момиче Плачещо момиче Плачещо момиче
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #396 -: април 08, 2014, 18:18:59 »

Що да не може? Ти си булката, ти си решаваш какво да носиш. Повярвай ми от толкова емоции нито умора ще усетиш, нито неудобство, но все пак е хубаво да си с нещо, което ти е комфортно. Вземи си поне едни удобни обувки за ресторанта - до там вече никой няма да ти обръща внимание на краката и с какво си обута. Wink
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: април 08, 2014, 18:45:32 »

Кате, вземи си! И аз ще си взема. Едни бели All Star-ки, хем ще ни е удобно, хем ще ме оригинални.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: април 08, 2014, 18:47:28 »

Crazynelly виж тук   http://obuvki-vesika.com/prolet-lqto.php знам, че ти изглеждат старовремски, но наистина са им много хубави и удобни обувките. Предполагам ако се обадиш ще ти кажат къде в София има техен магазин. Моите са от последната им колекция, която за съжаление не е качена, но номер 71 и 72 са хубави. Успех в търсенето  pleasantry
Благодаря за предложението. Ще ги проверя.
Не си търся тип сандали- такива изобщо никога не са ми били удобни.
Накрая може би и аз ще съм с пантофки,но ще си настъпвам роклята сигурно.  funnytooth
В краен случай и аз ще съм с маратонки!  laugh
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: април 08, 2014, 19:25:43 »

аз това се опитах да обясня на всички,които ми надуха главата заради кецовете
преброих че точно три пъти ще ми се видят обувките.
1.когато слизам и се качвам в колата
2.като ритам менчето в ресторанта
3.свалянето на жартиера
 girl_impossible имам още време да помисля как да процедирам smile
Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: април 08, 2014, 19:27:21 »

И като те носят на ръце smile
Активен
Lorenna
Сватбар
***
Публикации: 229



« Отговор #401 -: април 09, 2014, 09:18:48 »

Харесах си тези - http://www.koketna.com/visoki-obuvki/obuvki-nelly?sizeId=0&colorId=76
(даже са с моето име  funnytooth а и то няма номер 41 от тях) и тези - http://www.koketna.com/visoki-obuvki/obuvki-treis?sizeId=0&colorId=25
Но няма ги в бял цвят. А какви варианти имам - синьо или сребристо..?
Тези са страхотни  heart Вашата сватба нали е в синьо? И двата варианта (синьо и сребристо) са подходящи.

zai4e_kate, изобщо не се съобразявай с някой друг относно това какво ще обуеш ти на сватбата. Освен че това е твоята сватба, има и нещо много по-важно-това са си твоите стъпала и щом не искаш токчета, които по една или друга причина не са ти удобни, значи никой няма право да те "обува" в нещо друго и трябва да уважат мнението и личния ти комфорт  pardon
« Последна редакция: април 09, 2014, 09:23:11 от Lorenna » Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: април 09, 2014, 10:29:02 »

Тези са страхотни  heart Вашата сватба нали е в синьо? И двата варианта (синьо и сребристо) са подходящи.

zai4e_kate, изобщо не се съобразявай с някой друг относно това какво ще обуеш ти на сватбата. Освен че това е твоята сватба, има и нещо много по-важно-това са си твоите стъпала и щом не искаш токчета, които по една или друга причина не са ти удобни, значи никой няма право да те "обува" в нещо друго и трябва да уважат мнението и личния ти комфорт  pardon
В синьо  е да - светло синьо и бяло.  blum Може би накрая ще бъда наистина със сини обувки,тъй като има много малко избор на бели обувки като за мен.  LAUGHTER lol
Ей тези обувки са ми мечта - http://www.pinterest.com/pin/480548222710462981/
В България едва ли има такива..
« Последна редакция: април 09, 2014, 11:13:47 от crazynelly » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: април 09, 2014, 11:48:10 »

crazynelly аз имам такива обувки ,само че са цикламени с черна дантела.Купих си ги от един магазин във Велико Търново - цената им е 85 лв
Активен
liubcheto
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: април 09, 2014, 12:58:01 »

Crazynelly аз пробвах такива обувки в един магазин, но както ти казах търсех сандали, затова се отказах. Магазина беше на сватбена агенция Аз и Ти Смолян. Съответно не съм ги пробвала в Смолян, а в Благоевград. Доколкото знам имат доста магазини, предполагам и в София. Имат интернет сайт, виж за координати. Обувките бяха същите, а знам и че изработват по желание размера, тъй като аз бях за 39 и половина и казаха че няма проблем. Още веднъж успех в търсенето  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines