Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 09:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 10 -та част  (Прочетена 174500 пъти)
 
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: септември 07, 2013, 13:19:50 »

хаха луда си по дантелата.Може темата на сватбата да ти е"дантела и канела"  blum
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #271 -: септември 07, 2013, 13:27:27 »

smile ами някак си ми е много нежно с дантелата, а за канелата - не бях се сещала, жалко, че вече цвета е друг  danceg danceg
Относно обувките-аз толкова съм ги намалила, че качеството е брутално:), то как да разбереш. Я чакай, ще ти пратя на пощата.
А за цветовете - ами аз знам, че моята ще е бяла, имам почти модел, но не знаех, че има много видове бяло хахахаха, мисля, че ако и в това ще се вманиачавам, съвсем ще лудна, малеееееееееее, то има достатъчно време, че да превъртя yahoo
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: септември 07, 2013, 13:30:24 »

неискам да те шашкам, но ДААААА ще се побъркаш защото няма да имаш тарпение просто това е колкото повече го чакаш тоя ден толкова повече се побъркваш  Wink Wink Wink Wink
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #273 -: септември 07, 2013, 13:34:40 »

Ммммм успокои ме:)
Изпратих ти снимки, ние май го обърнахме на чат:)
 Offtopic

П.С. Забравих да пиша, че тия с панделата са 111 лв
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: септември 07, 2013, 13:39:27 »

WOW бая голяма сумичка (не че нещо но просто не ми харесва идеята за толкова скъпи обувки за една вечер) да да май го обърнахме начаат.сега ще разгледам обувките а цвета е екрю-ivory
Активен
bulka2014
Ентусиаст
**
Публикации: 93


« Отговор #275 -: септември 07, 2013, 13:48:08 »

Зависи от обувката. Аз смятам да си ги износя, а и се обличам елегантно. Аз също не харевам да купувам нещо за едно слагане, ама то като става въпрос за сватба - 99% от всичко, което подготвяме и купуваме е само за самия ден. Мен за роклята сърцето ме боли, защото ми казаха, че единия модел за по-малко от 900 лв няма да ми го ушият shok, но съм си го навила и искам да съм красива и да се чувствам добре. Но пък всеки знае себе си.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: септември 07, 2013, 13:49:51 »

така е права си smile но от всички модели само тия с дантелите са най красиви мн са нежни
Активен
vesta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #277 -: септември 07, 2013, 18:08:09 »

Момичета, резервните обувки "за танци" къде ще ги държите докато дойде момента за тях? Аз купих едни ниски пантофки, защото няма да издържа цялата вечер на ток. Чантичката ми е малка, тип портмоне и в нея има място само за дребни женски тайни smile
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: септември 07, 2013, 18:11:41 »

Момичета, резервните обувки "за танци" къде ще ги държите докато дойде момента за тях? Аз купих едни ниски пантофки, защото няма да издържа цялата вечер на ток. Чантичката ми е малка, тип портмоне и в нея има място само за дребни женски тайни smile
Мисля,че е най-добре да се държат при майката или някоя друга роднина. Поне аз бих направила така..  understand
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #279 -: септември 09, 2013, 17:02:26 »

Подгответе си една торбичка, където да си сложите обувки, парфюм, мокри кърпички, друга козметика, нещо връхно (болеро, шал, наметка...) и всичко друго, което прецените. Сложете я в булчинската кола и така ще ви е винаги подръка, това, което ви притрябва good
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: септември 10, 2013, 08:42:17 »

Момичета, резервните обувки "за танци" къде ще ги държите докато дойде момента за тях? Аз купих едни ниски пантофки, защото няма да издържа цялата вечер на ток. Чантичката ми е малка, тип портмоне и в нея има място само за дребни женски тайни smile
Преди ресторанта в младоженската кола, аз не го направих и горчиво съжалих. След това в стаята, която ни дадоха за вечерта. Всъщност по едно време си ги свалих под стола в ресторанта, да са ми под ръка. Той беше облечен с калъф и не се виждаше какво има под него  good
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: септември 10, 2013, 08:51:02 »

Да Ви кажа, аз първоначално мислех само за едни обувки със средна височина, които да са ми удобни и да не сменям. Но... накрая свърших с цели три чифта. След като купих първите, страшно си харесах едни по-високи и взех и тях, после размислих и реших, че няма да издържа цяла вечер на такъв ток, та си купих и пантофки... Най-смешното е, че тях въобще не сложих, а на високите ми се счупи тока на слизане по стълбите на ритуалната  Oh my ... Подхлъзнах се на мрамора и бам... край с тока, добре, че имах резервни   smile
А в ресторанта беше мокет и всички по едно време бяха боси, във вихъра на танците на никой вече не му пукаше  blum

Та не е лошо да имате и резервен вариант, в случай на нужда... Куриозно беше, че и на кумата и се скъсаха сандалите, а после се оказа, че на доста гости от танците обувките не са издържали  pardon
Активен
megyto
Сватбар
***
Публикации: 207



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: септември 10, 2013, 14:56:05 »

Последвай съвета на Alichka и не се притеснявай. Аз направих така, имах една чанта за ресторанта и обувчиците бяха вътре, за което съм много щастлива, че помислих, защото с официалните, които по принцип ми бяха големи, а лятото краката се надуват от жегата, та само за ритуала и снимките успяха да ми изранят така краката, че още имам следи. Едвам стъпила в ресторанта веднага си свалих и си танцувах без проблеми цяла вечер. Можеш чантата да я сложиш под булченската маса няма да се вижда. Само едно нещо не бях съобразила, че дължината на роклята не беше изчислена за ниски обувки, и се спъвах цяла вечер, затова ако ще сменяш обувките за танците предвиди поне няколко безопасни игли за да не ти се заплита роклята в краката.
При всички случаи предвидете резервни обувки, защото и най-удобните обувки може да не издържат на жегата и танци до сутринта, аз установих, че 2/3 от моите гостенки по средата на вечерта вече бяха боси, въпреки, че бяхме навън и се танцуваше върху каменен под.
Активен
yana_traeva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 784



Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: септември 10, 2013, 20:05:02 »

     момичета вчера си паръчах от Мегияс и днес дойдоха стахотни са Само трябва да ги меря и з роклята малко са високи но са удобни .Ще си купя и едни ниски за танците.Сатен са като р
Активен
merita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 159



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: септември 10, 2013, 20:38:16 »

yana_traeva yahoo знаех си че ще ти харесат. Много танци да изиграеш с тях ти пожелавам.
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines