Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 19:36:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 10 -та част  (Прочетена 165550 пъти)
 
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: април 14, 2014, 09:42:45 »

Според мен не стават. Подозирам, че ще запарват.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #421 -: април 14, 2014, 10:35:12 »

Дами,имам нужда от помощ sad

Намерих обувките, обачеее.. се оказва че нямат номерация вече и няма да поръчват от тях. cray
Проблема е следния, аз съм дюстабан попринцип и много трудно намирам нещо което да ми е удобно и да не ме болят краката след 1 час носене.
Миналата година си купих този модел и заклевам се това е по удобно от маратонка (нищо че са високи)

Проблемът е че в "Мегияс" нямат номерация в бяло, има само в розово, което не ми върши работа.
Ако някъде сте виждали същия модел (защото да сме честни те се повтарят в доста магазини и не са уникални спрямо името на магазина) ще съм Ви много благодарна. Цената не ме притеснява, но просто  знам че едва ли ще намеря по- удобни. От 10 години нося токчета, и кълна ви се  скъпи или не скъпи, маркови или не маркови...за първи път обувам нещо, с което да нямам проблем... шансовете да го намеря пак не са много големи.

Това е модела, ако сте ги видяли някъде - където и да е в БГ моля за помощ.

Височина на тока 13 см, платфорнма 3 см, естествена еко кожа и естествена еко стелка

Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: април 14, 2014, 10:46:44 »

milenkata - ако си от София се разходи из целия център. Пиротска,Графа и т.н., защото там е пълно с магазини на Мегияс и със сигурност може би ще ги има в бяло. Аз имам бегъл спомен че съм ги виждала в магазина им на Пиротска. Успех в търсенето!
госпожица и Lorenna - благодаря ви за милите думи! Наистина ако има повод и след сватбата ще ги нося.
Знам,че не са типичните обувки в бяло и с камъчета и т.н.,но са ми адски удобни и леки и не ги усещам. Идеални са за мен. smile
« Последна редакция: април 14, 2014, 10:48:48 от crazynelly » Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: април 14, 2014, 11:04:07 »

milenkata, имам същия проблем със стъпалото. Не съм сигурна, че ще са ти удобни. Марката не е от най-качествените. В магазина е едно, като походиш е друго.

Ако държиш на обувката и си от София, можеш да обиколиш Пиротска. В Люлин също има техен магазин и там има повече шанс да я намериш.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #424 -: април 14, 2014, 12:05:17 »

Мерси момичета, вече проверих на Пиротска - имат ги само 40ти номер.sad
За това питам ако в някой друг магазин(не на Мегияс) ги срещнете или пък в друг град...

blackisback Аз имам такива smile Същите,даже са бели, просто миналата година ги скъсах от носене(наистина , не ги свалих цяло лято и вече са издрани и на места са се разшили) и няма как да си ги ползвам за сватбата.За тези пари нормално да се разпадат за 1 сезон...
Затова и знам че ще са ми удобни - защото вече съм ги носила.Иначе знам, че не са особено качествени като марка и пак казвам не ми пука особено. Имам едни обувки в нас за 220 лв, които съм обула 2 пъти, поради факта че не са ми удобни. Иначе са много хубави, материята им също но простооо...

Щом имаш проблеми с краката ме разбираш и знаеш че веднъж намериш ли нещо удобно, захапваш като питбул, защото знаеш че трудно ще намериш пак

Активен
blackisback
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: април 14, 2014, 12:55:43 »

Защо не пробваш да ги поръчаш онлайн? Няма как да те изненада размерът.

Иначе аз нося предимно на ниско с ортопедични стелки. Ако е високо, то трябва да е платформа.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #426 -: април 14, 2014, 13:23:22 »

Пробвах... като се опитам да ги поръчам то те пита кой номер с падащо меню, но не дава друга опция освен 40ти GROAN
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: април 14, 2014, 13:29:15 »

Пробвах... като се опитам да ги поръчам то те пита кой номер с падащо меню, но не дава друга опция освен 40ти GROAN
Ти кой номер търсиш? Ако ти се занимава си ги направи по поръчка. Мисля,че имаш време за това. Аз не исках да рискувам с поръчка,тъй като мисля,че имах прекалено малко време за изработка,дори в едно ателие да ме убеждаваха,че ще се изработят за месец. Не исках да рискувам,но ти нямаш за къде да бързаш според мен. Но такива бели високи мисля,че би намерила почти навсякъде в повече възможни номера. Обиколи моловете.  smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #428 -: април 14, 2014, 13:48:20 »

Tова е идея! Аз имам модела вкъщи, директно мога да поръчам да ми ги изработят някъде. Къде се намира това ателие за което говориш и какви парички взимат за обувки по поръчка?

Иначе да време имам, 38ми номер съм. Писах им на Мегияс, казаха че щом е коригирано в сайта значи никаде в цялата страна няма sad Ще търся или в краен случай ще поръчам....
Активен
Cappuccino
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #429 -: април 14, 2014, 19:11:05 »

Момичета, докато обикаляте по магазините да сте забелязали някъде сребристи обувки с не много висок ток (5-6 см) - може и да са частично отворени?  smile
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: април 14, 2014, 19:22:40 »

Аз си купих тези, не са точно сребристи, но са удобни
http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/home-jeni-obuvki/00012901211524/Дамски*обувки*с*ток*и*камъчета*на*петата.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-jeni/home-jeni-obuvki/home-jeni-obuvki-visoktok
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: април 14, 2014, 20:19:48 »

inlove_Girl и аз си харесах едни от този сайт http://www.deichmann.com/BG/bg/shop/home-jeni/home-jeni-obuvki/00012901165152/%D0%95%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%BD%D0%B8*%D0%B4%D0%B0%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8*%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8*%D1%81*%D1%82%D0%BE%D0%BA.prod?r=5&c=3&st=PRODUCT&filter_cat=home-jeni/home-jeni-obuvki/home-jeni-obuvki-visoktok

Те имат ли магазин, където може да ги премери човек?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #432 -: април 14, 2014, 21:22:17 »

госпожица те са от Deichman, Има ги във всички молове, натисни на търси във филиал Wink
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: април 14, 2014, 23:50:16 »

Tова е идея! Аз имам модела вкъщи, директно мога да поръчам да ми ги изработят някъде. Къде се намира това ателие за което говориш и какви парички взимат за обувки по поръчка?

Иначе да време имам, 38ми номер съм. Писах им на Мегияс, казаха че щом е коригирано в сайта значи никаде в цялата страна няма sad Ще търся или в краен случай ще поръчам....
Едното което случайно намерих е това - https://plus.google.com/115939659089936305746/about?gl=bg&hl=en
А другото,за което знам също по случайност е - http://www.danishoes.net/bg/
Предполагам има и други из София,но аз знам само тези. Не знам дали ще са ти от полза,но съм чела само положителни коментари за тях! Желая ти успех! smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #434 -: април 15, 2014, 09:58:10 »

Нелка, благодаря ще ги прегледам smile

Вчера с кумата се сетихме и за още един вариант. В Мегияс са изчерпали модела в бяло, но се разрових и открих че го имат в розово. Кумата предложи да ги купим розови и да ги занесем на обущар да ги облече в плат или да ги боядиса бели...

Какво мислите за тази идея?Дали ще стане?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines