Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:02:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБУВКИТЕ - 10 -та част  (Прочетена 165530 пъти)
 
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 25, 2013, 16:11:19 »

ако правилно разчитам това са Балис, нали? Същия модел без панделка, но със сиво видях в магазина им на Костенски водопад sad освен в понеделник да мина отново с молба да издирят тези, поне да си спестя ходенето до центъра  Wink
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 25, 2013, 16:26:09 »

Да, балис са smile
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 28, 2013, 22:05:32 »

Имам въпрос към вас и бих искала вашето мнение. Какво ще кажете за обувки на платформа, ако са ми сватбените обувки? Знам, че сигурно не е добра идея, но аз имам проблем с обувки на  ток, та дори и нисък да е. Пришките са ми голям проблем, а появи ли се така не мога да ходя хубаво. Ако е дълга роклята и не се виждат изобщо под нея.... Ще бъде ли смешно? А и все пак искам да ми е удобно и мисля, че ще е добър вариант ако си харесам нещо. Вие какво мислите по въпроса за сватбени обувки на платформа?  crazy
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 28, 2013, 22:17:15 »

Имам въпрос към вас и бих искала вашето мнение. Какво ще кажете за обувки на платформа, ако са ми сватбените обувки? Знам, че сигурно не е добра идея, но аз имам проблем с обувки на  ток, та дори и нисък да е. Пришките са ми голям проблем, а появи ли се така не мога да ходя хубаво. Ако е дълга роклята и не се виждат изобщо под нея.... Ще бъде ли смешно? А и все пак искам да ми е удобно и мисля, че ще е добър вариант ако си харесам нещо. Вие какво мислите по въпроса за сватбени обувки на платформа?  crazy
моите бяха платформа, супер удобно и не мисля че беше грозно. аз съм За. има доста по английските блогове , булки с платформи, така че не сме първите smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 29, 2013, 08:49:45 »

tatqna_dr, и аз обмислям варианта платформи, но мисля, че ще е по-трудно да намеря подходящи.
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 29, 2013, 09:01:04 »

Аз си купих на токчета, но много исках платформи - така че съм ЗА. Аз можех да си ида и с кецките, ама маама не дава  cray cray cray  tease
Активен
tatqna_dr
Ентусиаст
**
Публикации: 128



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 29, 2013, 10:46:35 »

Ще си търся нещо и ако намеря подходящо ще си взема. Може от началото да съм на токчета, а после за по удобно да ги сменя с платформа, стига да си намеря. Първо да дойде роклята да я видя, пък после ще търся и обувките... Благодаря ви за мненията  girl_wink
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 29, 2013, 10:59:19 »

Tatqna и аз така ще направя, първо токчета, после платформи - гледах в ботичели имаше не лоши smile
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 29, 2013, 15:12:50 »

Аз пък си мисля, че щом проблемът са ти пришките, а не денивелацията между пръстите и петата, платформата не ти решава проблемите. Платформата решава проблемите само ако си СУУУУПЕР нестабилен на токчета и трябва да се опираш на цялата възможна площ на ходилото, пък искаш да си нависоко. За твоя проблем ми изглежда, че решението е качествени обувки от мека кожа, които да не ти направят пришки. Това е, общо взето, доста трудно, особено ако си говорим за сандалки, защото кракът там се крепи на тънички каишки, които прорязват и дали си на платформа, повдигаща 5 см или на 5 см ток, резултатът е същия. Та, не се ограничавай от външния вид, просто избирай внимателно самата обувка.
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 01, 2013, 17:55:54 »

явно ще бъда боса булка  cray обиколих днес магазините по Екзахр йосиф, намерих онези чудни бели сандалки на Балис без панделката, и както се досещате бяха два номера по-големи, единствени. отчаяна съм sad
Активен
Danito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #40 -: юни 01, 2013, 18:08:09 »

shantall присъединявам се  huhhuh.gif
И аз днес бях по магазините и накрая едно голямо нищо  angry
Или са много затворени, или с огромни платформи, или няма номер, ако пък случайно нещо ми харесва и има номера и е подходяща височина няма желания цвят  girl_impossible
Активен
evyevy
Професор
****
Публикации: 406



« Отговор #41 -: юни 01, 2013, 23:06:11 »

Вече сме 3 боси булки  smile При мен проблемът е в размера, нося голям номер и в България от години не си намирам обувки. Стискам палци на всички ни скоро да си намерим така желаните обувки smile
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 02, 2013, 05:53:07 »

аз имам официалните токчета,сега ще търся плтформи,че на 13 см ток като игличка не се танцуват хора и ръченици smile
Активен
Axenia
Професор
****
Публикации: 307


31.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 02, 2013, 09:29:26 »

явно ще бъда боса булка  cray обиколих днес магазините по Екзахр йосиф, намерих онези чудни бели сандалки на Балис без панделката, и както се досещате бяха два номера по-големи, единствени. отчаяна съм sad

На тази улица има два магазина, които продават Балис, провери ли в другия, дали имат номера? Аз от там си купих моите с панделката smile тях ги имаше в единят, а тези без ги имаше и в двата магазина smile
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 02, 2013, 10:05:42 »

проверих sad в единия имаше само с панделката и нямаше номера, в другия имаше само чистите и нямаше номера sad ще мисля други варианти sad
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines