Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 04:23:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Я да ви питам, някой дали е пътувал  (Прочетена 28426 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 04, 2007, 12:31:00 »

и аз съм съпричасна за зайчето ти cray cray :'(Много съжалявам........
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 04, 2007, 12:36:23 »

Маслинка много жалко за мъничето  cray
Тази седмица ми е добра и рокля поръчах и всичко около мен е вече ОК, сега обаче трябва милото да оправим, той все повтаря, че бил лесен ама ще я видим тая работа.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 04, 2007, 12:42:43 »

Вуйноооо, честитттоооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 DANCE Bravo give_rose girl_in_love girl_wink kiss2

Мила Маслинке, много съжалявам и аз за зайчето ти!!!!!!!!!!!!!!! Cray cray
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 04, 2007, 13:45:52 »

добро утро момичета !!!! аз пия мляко с нескафе и се опитвам да се събудя  sleeping sleeping sleeping май коолкото по-рано си ляга човек толкова повече му се спи !!! sad пожелавам ви успех, на мен утре ми е важен ден, че трябва да предавам една документация, а в събота имам изпит по "застраховане" !!! дано го взема  smile успешен ден
Ели мила да не си правите бебе че така Ви се спи.Ако искаш мога да се явя на изпита по Застраховане вместо теб.Айде стискаме палци и като го вземеш да почерпиш.
Мария честито и време е и мама да станеш стига си му мислила.
Маслинка жалко за зайченцето.
Аз тая седмица откачам от работа толкова е напрегнато.Милото ходи по интервюта ама още нищо няма ново с работата.Дано този път да случи на работодател.Адски уморена съм дано скоро да стане събота и да си остане събота за по дълго.
Мъчно ми е и за Селвет с нетърпение я чакам да се завърне и да разказва.Не съм я виждала вече повече от седмица което не ни се е случвало откакто се познаваме.
Айде отивам да бачкам.
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 13:48:20 от gucci » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 04, 2007, 14:41:44 »

Гери бебче ще си правим живот и здраве в новият дом, който сега има само една дограма и много ама многооооооо дупки ужас lol)

Маслинче съжалявам за зайчето !!!! sad
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 04, 2007, 18:57:21 »

Ами хайде всички да почнем едновременно бебчетата, иначе всеки се ослушва и все чака нещо laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 04, 2007, 22:14:49 »

Маслинче мила много съжалявам give_rose
Мария честита ти племенница girl_in_love
а аз продължавам борбата покрай сватбата със всички сили danceg
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 05, 2007, 07:37:56 »

А пък на мен ми падна един от камъните на годежния пръстен, сега се чудя дали ще ми сменят пръстена (защото още е в гаранция) или просто ще си ми монтират камъка  tease....не , че съм в потрес от това де  pardon...този пръстен така и не ми легна на сърце  nea ...но ако сега ще мога да си избирам, бих си избрала някой, който наистина да ми харесва... blum
Нещо мнооого странно се случи.. crazy...дадох пръстена на мъжа ми, за да го занесе в магазина, за да си ползваме гаранцията.Той го взе с него, като си мислел след работа да отиде да го занесе...и след работа пръстена вече го нямало...от чантата му...  Oh my ... Oh my ... Oh my ......направо съм в недоумение..... Oh my ........той твърди, че и други неща му липсват....представяте ли си в офиса Ви да се краде..... diablo Oh my ... diablo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 05, 2007, 07:43:51 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 05, 2007, 07:47:30 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
То няма как да ги преджоби, защото..това според мен е трябвало да стане вчера...днес вече е твърде късно...но майната му на пръстена...самият акт буди недоумение... Oh my ... Oh my ... hysteric girl_impossible Mad girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 05, 2007, 07:49:38 »

ужас, ужас  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... вече и от колегите почна да се краде !!!! smile аз както си оставям какво ли не в офиса !!!! sad angry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 05, 2007, 07:52:59 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
или пък дали са идвали външни лица в офиса? ако е някой от офиса няма как да не се издаде!!! дано го откриете и  beating beating beating какви са хората в милата родина? - злобни, завистливи, че и крадливи!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #57 -: октомври 05, 2007, 08:07:30 »

Мария Лакова, честитооооо!!!!Дай Боже всекиму такива новини Wink
Ели, успех на изпита, мила! good Аз щях да те моля да провериш едно нещо в университета, но явно не е сега моментът  blush
Клео, с теб сме в борбата, слънце!/защо няма иконки за прегръдки тука crazy/Още малко и ще те видим в целия ти блясък, нямам търпение! Bravo
Pleasure, направо не знам какво да мисля за твоя случай  Oh my ... Звучи ми направо невероятно да се случват такива неща... crazy
Gucci, и на теб стискаме палци милото ти да си намери по-добра работа скоро! good
Маслинка, много съжалявам,миличка. Аз имам котка и когато дойде и за нея гадния ден..не ми се мисли просто как ще се чувствам. Cray

А аз два дни с помощта на колегите се опитвам да преборя гаден троянски кон, който ми е нахлул в компютъра...И направо ме хванаха нервите, добре че поне засега като гледам нещата са наред /гледам да понапиша нещо тук, докато не е влязъл някой друг вирус,хихихи  DANCE/


Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 05, 2007, 08:26:26 »

Аз пък да ви се оплача (най-вече от самата себе си, де  blush). Нещо ме е хванала творческата криза. От 2 седмици вече се каня да седна да чета за една много важна домашна работа по история, която трябва да предам до средата на декември в университета, а все се разсейвам с нещо и само си търся други занимания. Или ще съм тук във форума или ще намеря нещо за чистене и подреждане вкъщи или излизам да пазарувам, УЖАС! Никак не се харесвам такава несериозна!  Mad girl Трябва да се взема в ръце, че времето си отлита неусетно и доцентката ще се изнерви ако скоро не й дам информация докъде съм я докарала (тя ако знае че съм до под кривата круша, ще се хване за главата горката  girl_impossible )
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 05, 2007, 09:05:17 »

prin4ipessa чети всеки ден по мъничко и ще я свършиш на време Wink
 avva_stz  миличка ще се оправи,ти ако знаеш в моя компютър какво има laugh,милото едва чака да заминем за франция и да се върнем и да си купим нов и се заканва,че този буклук ще го насече с една брадва laugh
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines