Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:39:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Я да ви питам, някой дали е пътувал  (Прочетена 28210 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2007, 08:16:15 »

Мандаринка ти не си написала нищо лошо !! нормално е човек да потърси информация за какво си дава парите при положение , че вече си е изпатил веднъж !! добре че е станало така , поне върнаха ли ти парите????? по-добре отиди с друга агенция отколкото с тях !!! обърни страницата и давай напред !!! smile

естествено че ми върнаха lol) въпроса е че ти стъпкват правата много ясно че няма да ида с тях НИКОГА И КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ХОРА ДА НЕ ХОДЯТ

А ЗА gucci миличка не се притеснявай ще си намери работа, все пак живеем в България всичко можеш да очакваш нетрябва да те учудва поведението на шефа му. Успех!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #16 -: октомври 02, 2007, 09:17:42 »

Gucci мила това звучи ужасно! Какво смятате да првавите ще си искате правата си или ще подминте просто?  diablo

Аз не съм се включвала до сега, но съм седнала с чаща кафе и надявайки се на малко тишина и спокойствие от лудницата която е вкъщи... правим кухнята... но то е махане на теракот на изолация, на таван, слагане на нов, адски много прах, пари и главоболие... Добре че спалнята ни е добре, че поне там намираме малко спокойствие...

Да ви се оплача миналата седмица не съм влизала много във форума че не можех да пиша въобще на компютъра, ужасни проблеми с гърба, пробиващи болки от рамото по гръбнака и към главата, не се живееше  cray сега вече съм доста доста по-добре! тоест има болка но не е същата... най-странното е че ме боли най-вече като седна на стол или в колата... което означава че нямям никакви проблеми да щъкам на пред на зад, но не мога да работя  laugh Но еди и го обеснявай на шефовете... снощи бях на работа до 22.30! Днес може и повече да е!

Много хубав ден от мен, целувки и усмивки  girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #17 -: октомври 02, 2007, 10:15:48 »

Rou,не искам да звуча като "специалист по всичко",ама... pardon Кво да правиш- не питай старило, питай патило... blush
Миналата година имах същия проблем- започва зверска пробождаща болка от рамото, обхваща ми гръбнака, врата,после главата..и това само като съм в определена поза-тоест пред компютъра...Ревях от болка, мазах се с какво ли не,нищо не стана.И се видях в чудо.
Отидох при професионален масажист, който само като ме пипна над плешката и каза "Оооо,ясна работата-направила си спазъм на мускул.Дълго ли седиш на компютър?"  laugh И след 1-часов масаж /включително с нещо дразнещо- залепи ми някаква вибрираща платка на мускула за няколко минутки/ спрях да рева от болка, чувствах се като птиченце.  danceg Така че не е шега работа-обърни си внимание!  air_kiss
P.S. Забравих да добавя да не се лекуваш сама- тоест не моли някой да те разтрие, защото мен една позната ме "масажира" преди това, та влоши нещата.  nea Аз откъде да знам,че не трябвало да се разтрива силно в такива случаи.  crazy
« Последна редакция: октомври 02, 2007, 10:27:54 от avva_stz » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 02, 2007, 10:20:58 »

Rou,avva_stz е права, обърни си внимание и не подминавай болката. Иди на масаж, ако това не помогне на лекар. Пожелавам ти да се разминеш само с масаж и да се почувстваш много по-добре.  good Лек ден и усмивки на всички!  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2007, 10:27:18 »

момичета здравейте и от мен през новата седмичка Girl_sing за мен започна неочаквано натоварено.милите ми не се притеснявайте и всичко ще се нареди при онези които имат рпоблеми гадна държава гадна бюрокрация какво можем да направим за съжаление нищо cray стискам палци и знам че всичко ще е наред
аз днес успях да ида с милото до боницата и ни взеха кръв надявам се да няма проблем в резултатите и всичко да е наред взех си и паспорта поръчах си цветята-букета тези за колата и тези за ресторанта и бутониерите и гривната за кумата @}->--безкрайно съм благодарна на дидето и на майка и  @}->--убедена съм че свичко ще е идеално и нямам търпение да си ги видя нооо чак в деня на сватбата коята така заплашително наближава yahoo днес трябва да си купя и обувки а дано...милички за мен седмицата ще е само един ден защото съм все на работа само днес почивам и имам малко време да свърша нещата които само аз мога да си уредя...иначе за сега не чувствам добре само треската за сватбата ме тресе много силно....а за работа не ми се и милси... laugh laugh laugh laugh
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #20 -: октомври 02, 2007, 10:43:02 »

Avva, аз пропуснах да кажа ходих на остеопат (не съм сигурна дали в България има такива - манипулация на костите) и също на акупунтура... първото преди ми е помагало, но този път не, е отидох при един китаец заби ми хиляда игли в гърба и главата и ме отпусна... тоест от предното ми положение да не мога нищо да правя, се пооправих и сега съм по-добре, тоест мога да се движа и не рева от болки, но пак като седя 10-15 минути пред компютъра и започва пак да ме боли, но не така зверкси! Този иглотерапевт също ми прави и масажи и с едни вендузи, но процеса е доста бавен... Проблема е че работя адки дъги часове, а това е най-лошото.

А и съм много лакома, предложиха ми да работя на една нова сделка, която е супер голяма, през цялото време е в пресата и има сигурно 20 човека във фирмата които работят денонощно, и аз взех че се съгласих, много съм глупава, само да оточня че от това не ми зависи заплата, ами се съгласих само от това да си пъхна носа на всякъде  crazy и това означава още повече работа!

Но от време на време си открадвам някоя минутка да видя какво става тук  Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #21 -: октомври 02, 2007, 14:17:36 »

Ейй, да ви се похваля...Сигурно сте видели за проблемите ми с проклетата дантела Alencon.../благодаря на Абел, че се отзова на лични/. И сега, след като установих,че е почти невъзможно да я намеря в България, се оплаквам на едно другарче, което живее в Германия-седяхме на един чин. И той- ами, освен да ида до Франция .... danceg  yahoo
Много ми стана мило.  blush Толкова добри хора има около нас. Само да видим дали в Германия няма да я намери на по-тънка цена някак и ще мисля как да стане...Ама исках просто да споделя с вас.  Girl_sing  Girl_hide
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 03, 2007, 07:28:17 »

Здравейте и от мен, седмицата е прекрасна, поне за сега, тъй като днес е последния ми работен ден в тъпата фирма. Ще отида само да си подпиша документите, да почерпя за напускането и си тръгвам  yahoo . МНого ми писна от тъпи хора , гадно отношение и интриги и завист. Ама нали знаето на повечето българи манталитета - Не е важно на мен да ми е добре, важно е ена Вуте да му зле. И вкрайна сметка се оказва ,че само тъпите и бездарните останха да работят там.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2007, 08:11:55 »

Здравейте и от мен, седмицата е прекрасна, поне за сега, тъй като днес е последния ми работен ден в тъпата фирма. Ще отида само да си подпиша документите, да почерпя за напускането и си тръгвам  yahoo . МНого ми писна от тъпи хора , гадно отношение и интриги и завист. Ама нали знаето на повечето българи манталитета - Не е важно на мен да ми е добре, важно е ена Вуте да му зле. И вкрайна сметка се оказва ,че само тъпите и бездарните останха да работят там.

Мири за съжаление навсякъде има хора, които да ти отровят живота !!!! smile много жалко наистина, вместо всеки да си гледа работата постоянно шушукат "тя колежката днеска е с нов костюм, пък вчера беше с нови обувки" е то до това опира нещата при жените поне при нас !! хи хи и хи lol))) работила съм с мъже - НЯМА ПРОБЛЕМИ !!!! с жени - ужас !!!! sad радвам се поне, че за в момента съм сама в кабинета си  !!!!!
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 08:14:12 от Ели . » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #24 -: октомври 03, 2007, 08:43:30 »

Ууууу, Ели, сама в кабинет-блазе ти  Girl_sing Аз тука съм принудена да се съсредоточавам да разбера какво ми плямпа китаец на развален английски по телефона / laugh/, докато на колежката мобилния пищи, та ще срути сградата, а другият колега се пазари по неговия мобилен за цената на някакви стоки на висок глас...Понякога откачам.  hysteric
За женските работни колетиви..ноуууу къммент просто  nea Мири, радвам се за теб, че най-накрая ще имаш малко спокойствие!
Аз пък тази сутрин се събудих в 9 без 15...закъсняхме с милото за работа. blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 03, 2007, 08:47:16 »

ооо преди това бях с еднааа  diablo !!! не ми даваше да си пусна дори слабо музичка, тъй като мислела, абе все с нея трябваше да се съобразявам, даже се бяхме поскарали за отпуската ми за сватбата, тя беше решила тогава на море да ходи и аз не трябваше да правя сватба заради нея  crazy crazy crazy crazy crazy !!!! най-накрая реши че ще напуска и аз два дни преди да напусне раздадох поканите за сватбата като за нея РАЗБИРА се нямаше !!!! хи их хи smile малко кофти постъпих, но беше каквото повикало такова се обадило
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 03, 2007, 09:59:16 »

Мири, успех от сега нанатък!

аз пък тая седмица явно ще се занимавам с некадърниците от Ванада!!! ама ще си получат заслуженото, няма да оставя така нещата да ми се подиграват те на мен в очите! Въобще не са познали!  beating beating beating beating beating
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 03, 2007, 10:04:26 »

А пък на мен ми падна един от камъните на годежния пръстен, сега се чудя дали ще ми сменят пръстена (защото още е в гаранция) или просто ще си ми монтират камъка  tease....не , че съм в потрес от това де  pardon...този пръстен така и не ми легна на сърце  nea ...но ако сега ще мога да си избирам, бих си избрала някой, който наистина да ми харесва... blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 03, 2007, 10:19:02 »

pleasure, би трябвало да ти сложат нов камък, а не да ти сменят пръстена, още повече пък да си избираш друг  pardon
Miri успешен последен ден в тази фирма  good
mandarinka какво ще се занимаваш още с тези хора? Те не заслужават никакво внимание!  beating
avva_stz дано се сдобиеш с мечтаната дантела и то на приемлива цена!  good
Стискайте ми палци, че днес сме се разбрали с хазаина след работа да дойдат с някакъв човек да вземат размерите на прозорците и да ни сменят дограмата  tease Може би сега само в кухнята, а догодина в хола, но все пак е нещо  yahoo Само дано не се променят пак плановете, че ми е писнало от майстори и уговорки с тях! Радиатора, който ни сложиха в неделя продължава да си тече и пак ще трябва да идва онзи миризливия чичко да го оправят  stink bad
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 03, 2007, 11:11:23 »


mandarinka какво ще се занимаваш още с тези хора? Те не заслужават никакво внимание!  beating

.....

...

опит в комисията за защита на потребителя днес ще направя ;-) пък квото стане
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 18:16:19 от mandarinka » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines