Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 01:33:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Я да ви питам, някой дали е пътувал  (Прочетена 28234 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: септември 28, 2007, 20:10:51 »

до Дубровник с агенция Ванада и има ли впечатления от агенцията?

За рд-то ми реших че не искам да съм в БГ донякъде ми омръзнаха сбирките и срещите тогава, не се запомня, отделно че съм в една такаваааа сатурнова дупка и ми идват едни черни мисли та дрънкат чак! crazy и избрахме ДУбровник, и хоп първото което ми попадна пътуване с Ванада...

да ама тук там видях по разгледах лоши мнения за агенцийката, а ние вече капарирахме с мъжлето и сега какво, мразя гадни стари автобуси по-дълги европейски маршрути...мразя некадърни туроператори, и ако и на рожденният ми ден се окаже че пътувам с такива ще изтрепя народа... та за да не се стига до такива ексцесии, дали мили приятели можете да ми кажете ако някой има случайно вчепетления tease от тях  за да си грабиме обратно капарото докле е време ( да ме пита някой за какво толкоз рано, месец преди пътуването се записахме без да направя щателна проверка  crazy )

мерсииииии  kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 01, 2007, 09:42:10 »

Здравейте на всички!  give_rose
Започва новата седмица с пълна сила! Сутринта движението в София беше ад  angry Дано времето все пак е хубаво и не вали, както го дават по прогнозите и всички имаме една успешна седмица само с хубави емоции!  good
Стискам палци всички болни да оздравеят, тези, които са в болница да излезнат и да се върнат при техните съкровища  girl_wink и да сме мноооого усмихнати !  Girl_hide kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 01, 2007, 09:49:58 »

здравейте и от мен! успешна седмица на всички! присъединявам се към пожеланието за оздравяване на Мария  good

след сношната буря бая светофари са изгорели и беше голяма какафония по кръстовищата  beating

Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 01, 2007, 10:14:59 »

пожелавам успешна седмица на всички !!!! smile

моята започна с едно главоболие !!!  cray cray cray

иначе вчера с милото ходихме на риба !!!  fish fish fish fish fish fish fish fish fish fish fish

за да има мир," винаги не сме давали на мъжете да ходят за риба " дрън дрън "и не сме искали да ходим с тях" отидохме всички, мъжете хващаха риба , а ние си пихме кафенце под чадъра на една сладка масичка и си правихме MANICURE MANICURE MANICURE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #4 -: октомври 01, 2007, 11:00:40 »

Здравейте и от мен! Успешна седмичка пожелавам на всички!
Иначе моята започна с голяма доза мързел и леко закъснение за работа, а точно тази седмица трябва доста да се напъна и да свърша всички задачки и задачища, защото другата седмиця нямам намерение да ходя работа, поне така се надявам
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 01, 2007, 12:16:19 »

Здравейте, милички!!!!!! за мен седмицата започна с гламаво търсене по магазините на нещо за есенния гардероб, но не си харесах нищо nea само дето си пожертвах обедната почивка!!!! (тая есен се очертава да ходя гола laugh) Усмихната и слънчева седмичка на всички!!!! air_kiss
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2007, 12:19:42 »

Здравейте! Пожелавам на всички една весела, усмихната и ползотворна седмица. При мен нещата за сега вървят добре - понеделника ми се очертава хубав. Дано и така да завърши!  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 01, 2007, 12:39:51 »

ooo Фани ако всички ходеха голи знаеш ли колко парички щяхме да си спестим !!!!! lol)))))

аз вече прибрах летните дрешки!!!!! и лека по лека се оборудвам с есенни и зимни дрешки !!!! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 01, 2007, 14:23:51 »

Здравейте моята седмица почна ужасно.Днес ужасния шеф на милото който ни провали и сватбеното пътешествие и ни вгорчава живота го довгорчи като днес милото отиде сутринта на работа и шефа му пристигна към обяд и му каза че е на зъболекар в 12 часа и след 10 минути шефа му го уволни и му каза да напусне офиса до 15минути.много гадно.такъв е идиот бившия му работодател.Аз съм притеснена защото живеем на квартира и не можем да си позволим да се издържаме само с моята заплата.Толкова ми се плаче ама съм на работа и не мога.чувствам се адски поттисната.Ама стига съм ви занимавала с глупости
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 01, 2007, 14:28:10 »

Здравейте моята седмица почна ужасно.Днес ужасния шеф на милото който ни провали и сватбеното пътешествие и ни вгорчава живота го довгорчи като днес милото отиде сутринта на работа и шефа му пристигна към обяд и му каза че е на зъболекар в 12 часа и след 10 минути шефа му го уволни и му каза да напусне офиса до 15минути.много гадно.такъв е идиот бившия му работодател.Аз съм притеснена защото живеем на квартира и не можем да си позволим да се издържаме само с моята заплата.Толкова ми се плаче ама съм на работа и не мога.чувствам се адски поттисната.Ама стига съм ви занимавала с глупости

Гери какво е това нещо,  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ужас !!!! не  трябва ли да има предизвестие 1 месец !!!!! не се плаши милото ти ще си намери нова работа !!!! егати и тъпака е този шеф
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2007, 16:22:36 »

Гери не се притеснявай, всичко ще се оправи!  smile Може и да е за хубаво. Ще видиш, че няма смисъл да се ядосвате. И без това нали шефа е бил гадняр, ще си намери друга работа на по-хубаво място и всичко ще се нареди. Знам, че в момента ви е трудно и се ядосвате, но се опитай да се успокоиш.  kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2007, 19:38:27 »

здравейте момичета, писах онзи ден за това,  незнам точно тук дали му е мястото, администраторите ако искат може и да го преместя в свършена и не свършена работа.  good .. аз меко казано съм скапана,шокира,потресена... вече незнам в каква държава живеем.  в една тема ви питах дали някой е пътувал  с Ванада за Дуброник и ви казах че искам да ходим там за рожденният ми ден. днес ми се обажда някоя от госпожите там и ми казва че трябва да уточним нещо по пътуването да съм дойдела в офиса им и да нося договора, съмнителна работа ми се видя, толкова рано да ме викат и да ми казват че няма нужда да нося и паспортите  crazy ..отиваме ние с Боби и познайте като ни сложиха на един стол, разпънаха ни буквално, защо аз съм писала някакви неща за тях във ето този форум  ника ми е Mumunarnik

http://for.journey.bg/topic.php?topic=4748


и тук: http://for.journey.bg/topic.php?topic=2304


и тук: http://for.journey.bg/topic.php?page=2&topic=5122

(бях написала коментара си от тия три теми, ама ми каза че имам лимит на 8500 символа)

Та защо аз съм ги писала тия неща!!!??!?!?!?!?!??! искала ли съм да пътувам с тях, ако съм искала защо съм ги писала!!! щели сме да тръгнем негативно настроение и да рзавалим на групата им пътуването!!!! те били останали с впечатление че сме мили хора а то ние сядаме на следващата вечери глей какви неща пишем по форумите!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПРЕСТАВЯТЕ ЛИ СИ В КАКЪВ ШОК И УЖАС ИЗПАДНАХ АЗ Oh my ...  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ПЪРВО СЕ ОПИТАХ ДА ИМ КАЖА ЧЕ ИМАМ В КРАЙНА СМЕТКА СВОБОДА НА СЛОВОТО, НЯМАЛА СЪМ ЕДВА ЛИ НЕ КАК щЕ ИМАМ, КАТО ИМАМ СВОБОДА НЯМА ДА ПЪТУВАМ С ТЯХ НЕМОЖЕЛО ТЕ ДА ВЗИМАТ ХОРА КОЙТО ГИ ОБИЖДАТ ВЪВ ФОРУМА, КАК СМЕЕЯ АЗ ЛЕЛЕ КАК МОГА АЗ ДА ГИ ОБИЖАМ ВЪВ ФОРУМА!!

казах им че по този начин потвърждават опасенията ми, че са мизерна фирма, която иска да се презастрахова, а да не ви говоря че не ми разрешиха да си правим по голяма застраховка живот от 2000 ДОЛАРА които дават, на фона на 10000 евро който се правят по принцип...

ядосахме се много! бясна бях по-голяма простотия честно да ви кажа не ми се беше случила, какви са те че ще ми държат сметка какво и къде ще го пиша и ще ни дискриминират само заради пост че НЕМОЖЕМ ДА ПЪТУВАМЕ ВИДИТЕ ЛИ НИЕ ЗА ДУБРОВНИК С ТЯХ! АМИ ПО ДОБРЕ , ТЪКМО НЯМА ДА СЕ РАЗБИЕМ НЯКЪДЕ С ГАДНИТЕ ИМ АВТОБУСИ. ПО-МИЖАВА ГЛУПОСТ НЕ МИ СЕ БЕШЕ СЛУЧВАЛА! честно! crazy crazy crazy crazy толкова съм объркана че незнам какво да направя за да покажа на колкото се може повече хора на какви хора ще се доверят.

а положителните мнения който бях намерила, съм сигурна че са си ги писали те, по цял ден седят и гледат кой какво пише за тях и си постват добри мнения за себе си!

преставете с еопитаха се да ме изкарат виновна че пиша против тях!!! та аз съм в пълното си право да пиша каквото си искам ....

мислех си още 100 неща които искам да споделя... с по-голяма простотия не се бях сблъсквала!!!

съжалявам за дългият пост, Тео, толкова съм втрещена че няма да ти се разсърдя дори и да го преместиш или изтриеш!
да бяхме в комунизма, в някоя тоталитарна държава, а ние живеем УЖ в 21век и сме "европейска държава" да ама не сме, тук нямаш право на мнение, даже и да попиташ за нещо sad
« Последна редакция: октомври 02, 2007, 12:39:35 от mandarinka » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 02, 2007, 05:00:15 »

здравейте и от мен , момичета  smile От толкова работа  нямам време да седна да драсна някой ред  sad
Мандаринка, това, ккоето се е случило, направо ме остави безмълвна  Oh my ... Oh my ... Oh my ... какви са тези хора?!?!?!?! не мога да повярвам,че има толкова нагли хора...... Но все пак по-добре, че сега го разбрахте, а не като тръгнете.  Wink Надявам се имате достатъчно време да смените фирмата  good
gucci, стискам палци половинката ти бързо да си намери нова работа, която да му харесва  и, разбира се, да е добре платена!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 02, 2007, 08:07:08 »

Мандаринка ти не си написала нищо лошо !! нормално е човек да потърси информация за какво си дава парите при положение , че вече си е изпатил веднъж !! добре че е станало така , поне върнаха ли ти парите????? по-добре отиди с друга агенция отколкото с тях !!! обърни страницата и давай напред !!! smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #14 -: октомври 02, 2007, 08:11:57 »

Gucci, потресена съм,мила! ohmyНе вярвах,че има такива неандерталци все още.
Не се паникьосвай,нищо,че ще ви е малко по-затруднено за малък период.Убедена съм,че милото ти бързо ще намери нов вариант за работа, явно по-добър. Мога да помогна с това:

www.jobs.bg
www.cult.jobs.bg
www.jobriger.bg
www.mycv.bg
www.rabota.bg
www.zaplata.bg
www.jobs.neogen.bg
www.karieri.com
www.jobspartner.bg
www.jobsuit.com
www.mirajbg.com

Да не говорим колко агенции за подбор на персонал има Wink
Искрено желая успех!Стискам ви палци и не се плаши-по-силни сте,отколкото предполагаш air_kiss
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 02, 2007, 08:16:15 »

Мандаринка ти не си написала нищо лошо !! нормално е човек да потърси информация за какво си дава парите при положение , че вече си е изпатил веднъж !! добре че е станало така , поне върнаха ли ти парите????? по-добре отиди с друга агенция отколкото с тях !!! обърни страницата и давай напред !!! smile

естествено че ми върнаха lol) въпроса е че ти стъпкват правата много ясно че няма да ида с тях НИКОГА И КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПОВЕЧЕ ХОРА ДА НЕ ХОДЯТ

А ЗА gucci миличка не се притеснявай ще си намери работа, все пак живеем в България всичко можеш да очакваш нетрябва да те учудва поведението на шефа му. Успех!
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #16 -: октомври 02, 2007, 09:17:42 »

Gucci мила това звучи ужасно! Какво смятате да првавите ще си искате правата си или ще подминте просто?  diablo

Аз не съм се включвала до сега, но съм седнала с чаща кафе и надявайки се на малко тишина и спокойствие от лудницата която е вкъщи... правим кухнята... но то е махане на теракот на изолация, на таван, слагане на нов, адски много прах, пари и главоболие... Добре че спалнята ни е добре, че поне там намираме малко спокойствие...

Да ви се оплача миналата седмица не съм влизала много във форума че не можех да пиша въобще на компютъра, ужасни проблеми с гърба, пробиващи болки от рамото по гръбнака и към главата, не се живееше  cray сега вече съм доста доста по-добре! тоест има болка но не е същата... най-странното е че ме боли най-вече като седна на стол или в колата... което означава че нямям никакви проблеми да щъкам на пред на зад, но не мога да работя  laugh Но еди и го обеснявай на шефовете... снощи бях на работа до 22.30! Днес може и повече да е!

Много хубав ден от мен, целувки и усмивки  girl_in_love
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #17 -: октомври 02, 2007, 10:15:48 »

Rou,не искам да звуча като "специалист по всичко",ама... pardon Кво да правиш- не питай старило, питай патило... blush
Миналата година имах същия проблем- започва зверска пробождаща болка от рамото, обхваща ми гръбнака, врата,после главата..и това само като съм в определена поза-тоест пред компютъра...Ревях от болка, мазах се с какво ли не,нищо не стана.И се видях в чудо.
Отидох при професионален масажист, който само като ме пипна над плешката и каза "Оооо,ясна работата-направила си спазъм на мускул.Дълго ли седиш на компютър?"  laugh И след 1-часов масаж /включително с нещо дразнещо- залепи ми някаква вибрираща платка на мускула за няколко минутки/ спрях да рева от болка, чувствах се като птиченце.  danceg Така че не е шега работа-обърни си внимание!  air_kiss
P.S. Забравих да добавя да не се лекуваш сама- тоест не моли някой да те разтрие, защото мен една позната ме "масажира" преди това, та влоши нещата.  nea Аз откъде да знам,че не трябвало да се разтрива силно в такива случаи.  crazy
« Последна редакция: октомври 02, 2007, 10:27:54 от avva_stz » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: октомври 02, 2007, 10:20:58 »

Rou,avva_stz е права, обърни си внимание и не подминавай болката. Иди на масаж, ако това не помогне на лекар. Пожелавам ти да се разминеш само с масаж и да се почувстваш много по-добре.  good Лек ден и усмивки на всички!  smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: октомври 02, 2007, 10:27:18 »

момичета здравейте и от мен през новата седмичка Girl_sing за мен започна неочаквано натоварено.милите ми не се притеснявайте и всичко ще се нареди при онези които имат рпоблеми гадна държава гадна бюрокрация какво можем да направим за съжаление нищо cray стискам палци и знам че всичко ще е наред
аз днес успях да ида с милото до боницата и ни взеха кръв надявам се да няма проблем в резултатите и всичко да е наред взех си и паспорта поръчах си цветята-букета тези за колата и тези за ресторанта и бутониерите и гривната за кумата @}->--безкрайно съм благодарна на дидето и на майка и  @}->--убедена съм че свичко ще е идеално и нямам търпение да си ги видя нооо чак в деня на сватбата коята така заплашително наближава yahoo днес трябва да си купя и обувки а дано...милички за мен седмицата ще е само един ден защото съм все на работа само днес почивам и имам малко време да свърша нещата които само аз мога да си уредя...иначе за сега не чувствам добре само треската за сватбата ме тресе много силно....а за работа не ми се и милси... laugh laugh laugh laugh
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #20 -: октомври 02, 2007, 10:43:02 »

Avva, аз пропуснах да кажа ходих на остеопат (не съм сигурна дали в България има такива - манипулация на костите) и също на акупунтура... първото преди ми е помагало, но този път не, е отидох при един китаец заби ми хиляда игли в гърба и главата и ме отпусна... тоест от предното ми положение да не мога нищо да правя, се пооправих и сега съм по-добре, тоест мога да се движа и не рева от болки, но пак като седя 10-15 минути пред компютъра и започва пак да ме боли, но не така зверкси! Този иглотерапевт също ми прави и масажи и с едни вендузи, но процеса е доста бавен... Проблема е че работя адки дъги часове, а това е най-лошото.

А и съм много лакома, предложиха ми да работя на една нова сделка, която е супер голяма, през цялото време е в пресата и има сигурно 20 човека във фирмата които работят денонощно, и аз взех че се съгласих, много съм глупава, само да оточня че от това не ми зависи заплата, ами се съгласих само от това да си пъхна носа на всякъде  crazy и това означава още повече работа!

Но от време на време си открадвам някоя минутка да видя какво става тук  Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #21 -: октомври 02, 2007, 14:17:36 »

Ейй, да ви се похваля...Сигурно сте видели за проблемите ми с проклетата дантела Alencon.../благодаря на Абел, че се отзова на лични/. И сега, след като установих,че е почти невъзможно да я намеря в България, се оплаквам на едно другарче, което живее в Германия-седяхме на един чин. И той- ами, освен да ида до Франция .... danceg  yahoo
Много ми стана мило.  blush Толкова добри хора има около нас. Само да видим дали в Германия няма да я намери на по-тънка цена някак и ще мисля как да стане...Ама исках просто да споделя с вас.  Girl_sing  Girl_hide
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: октомври 03, 2007, 07:28:17 »

Здравейте и от мен, седмицата е прекрасна, поне за сега, тъй като днес е последния ми работен ден в тъпата фирма. Ще отида само да си подпиша документите, да почерпя за напускането и си тръгвам  yahoo . МНого ми писна от тъпи хора , гадно отношение и интриги и завист. Ама нали знаето на повечето българи манталитета - Не е важно на мен да ми е добре, важно е ена Вуте да му зле. И вкрайна сметка се оказва ,че само тъпите и бездарните останха да работят там.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: октомври 03, 2007, 08:11:55 »

Здравейте и от мен, седмицата е прекрасна, поне за сега, тъй като днес е последния ми работен ден в тъпата фирма. Ще отида само да си подпиша документите, да почерпя за напускането и си тръгвам  yahoo . МНого ми писна от тъпи хора , гадно отношение и интриги и завист. Ама нали знаето на повечето българи манталитета - Не е важно на мен да ми е добре, важно е ена Вуте да му зле. И вкрайна сметка се оказва ,че само тъпите и бездарните останха да работят там.

Мири за съжаление навсякъде има хора, които да ти отровят живота !!!! smile много жалко наистина, вместо всеки да си гледа работата постоянно шушукат "тя колежката днеска е с нов костюм, пък вчера беше с нови обувки" е то до това опира нещата при жените поне при нас !! хи хи и хи lol))) работила съм с мъже - НЯМА ПРОБЛЕМИ !!!! с жени - ужас !!!! sad радвам се поне, че за в момента съм сама в кабинета си  !!!!!
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 08:14:12 от Ели . » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #24 -: октомври 03, 2007, 08:43:30 »

Ууууу, Ели, сама в кабинет-блазе ти  Girl_sing Аз тука съм принудена да се съсредоточавам да разбера какво ми плямпа китаец на развален английски по телефона / laugh/, докато на колежката мобилния пищи, та ще срути сградата, а другият колега се пазари по неговия мобилен за цената на някакви стоки на висок глас...Понякога откачам.  hysteric
За женските работни колетиви..ноуууу къммент просто  nea Мири, радвам се за теб, че най-накрая ще имаш малко спокойствие!
Аз пък тази сутрин се събудих в 9 без 15...закъсняхме с милото за работа. blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: октомври 03, 2007, 08:47:16 »

ооо преди това бях с еднааа  diablo !!! не ми даваше да си пусна дори слабо музичка, тъй като мислела, абе все с нея трябваше да се съобразявам, даже се бяхме поскарали за отпуската ми за сватбата, тя беше решила тогава на море да ходи и аз не трябваше да правя сватба заради нея  crazy crazy crazy crazy crazy !!!! най-накрая реши че ще напуска и аз два дни преди да напусне раздадох поканите за сватбата като за нея РАЗБИРА се нямаше !!!! хи их хи smile малко кофти постъпих, но беше каквото повикало такова се обадило
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: октомври 03, 2007, 09:59:16 »

Мири, успех от сега нанатък!

аз пък тая седмица явно ще се занимавам с некадърниците от Ванада!!! ама ще си получат заслуженото, няма да оставя така нещата да ми се подиграват те на мен в очите! Въобще не са познали!  beating beating beating beating beating
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: октомври 03, 2007, 10:04:26 »

А пък на мен ми падна един от камъните на годежния пръстен, сега се чудя дали ще ми сменят пръстена (защото още е в гаранция) или просто ще си ми монтират камъка  tease....не , че съм в потрес от това де  pardon...този пръстен така и не ми легна на сърце  nea ...но ако сега ще мога да си избирам, бих си избрала някой, който наистина да ми харесва... blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: октомври 03, 2007, 10:19:02 »

pleasure, би трябвало да ти сложат нов камък, а не да ти сменят пръстена, още повече пък да си избираш друг  pardon
Miri успешен последен ден в тази фирма  good
mandarinka какво ще се занимаваш още с тези хора? Те не заслужават никакво внимание!  beating
avva_stz дано се сдобиеш с мечтаната дантела и то на приемлива цена!  good
Стискайте ми палци, че днес сме се разбрали с хазаина след работа да дойдат с някакъв човек да вземат размерите на прозорците и да ни сменят дограмата  tease Може би сега само в кухнята, а догодина в хола, но все пак е нещо  yahoo Само дано не се променят пак плановете, че ми е писнало от майстори и уговорки с тях! Радиатора, който ни сложиха в неделя продължава да си тече и пак ще трябва да идва онзи миризливия чичко да го оправят  stink bad
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: октомври 03, 2007, 11:11:23 »


mandarinka какво ще се занимаваш още с тези хора? Те не заслужават никакво внимание!  beating

.....

...

опит в комисията за защита на потребителя днес ще направя ;-) пък квото стане
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 18:16:19 от mandarinka » Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: октомври 03, 2007, 17:08:59 »

Да ви кажа женската злоба е ясна,ама като се намесят и меки китки , тогава става още по-гадно.
Успешна седмица на всички.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #31 -: октомври 03, 2007, 21:19:07 »

Успешна седмица на всички и от мен!!!
А като се сетя какво ме чака през нея....Днес се уверих,че най-гадната ни асистентка от миналата година ме помни,което не е на добре  olele .Още по-кофти е,че тази година ни преподава по най-трудния предмет!Дали ще мина в 3ти курс....?! scratch one-s head
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: октомври 03, 2007, 21:37:02 »

Успешна седмица на всички и от мен!!!
А като се сетя какво ме чака през нея....Днес се уверих,че най-гадната ни асистентка от миналата година ме помни,което не е на добре  olele .Още по-кофти е,че тази година ни преподава по най-трудния предмет!Дали ще мина в 3ти курс....?! scratch one-s head
Ще минеш, естествено! Само не й се шашкай  Wink Стискам палци да нямаш никакви проблеми с нея  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #33 -: октомври 03, 2007, 21:53:18 »

Успешна седмица на всички и от мен!!!
А като се сетя какво ме чака през нея....Днес се уверих,че най-гадната ни асистентка от миналата година ме помни,което не е на добре  olele .Още по-кофти е,че тази година ни преподава по най-трудния предмет!Дали ще мина в 3ти курс....?! scratch one-s head
Ще минеш, естествено! Само не й се шашкай  Wink Стискам палци да нямаш никакви проблеми с нея  good

Мерси за успокоението,solecito ,дано да не ни тормози много!А на теб успешна седмица,нищо,че вече сме по средата й  Wink blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 03, 2007, 21:56:44 »

благодаря, мила  give_rose  ще ми трябва пожеланието ти  blum, че направо откачам в тази работа  hysteric дано нещата се успокоят малко, че ще побелея преждевременно  randma
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: октомври 04, 2007, 07:58:56 »

добро утро момичета !!!! аз пия мляко с нескафе и се опитвам да се събудя  sleeping sleeping sleeping май коолкото по-рано си ляга човек толкова повече му се спи !!! sad пожелавам ви успех, на мен утре ми е важен ден, че трябва да предавам една документация, а в събота имам изпит по "застраховане" !!! дано го взема  smile успешен ден
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: октомври 04, 2007, 08:56:40 »

така е, Ели!!!! и аз като теб, уж си лягам рано, а тая сутрин толкова зверски се успах, станах в осем без десет, а съм на работа от осем и половина blum затова мисля през уикенда да изляза извън града, да се прибера събота вечерта късно(всъщност неделя сутринта), че да не се успивам другата седмица!!! yahoo харесах си модел за кухня вчера, и както никога и мъжлето я хареса!!! tease май седмичката ще завърши добре!!! Wink ще стискаме палци, Еленце!!!  good ще се справиш, сигурна съм
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: октомври 04, 2007, 09:17:15 »

Ехоооооооо, и от мен.Тя седмицата свърши пък аз чак сега се сетих да пиша. И кво сега значи стана дотук. Стачка в училище, няма деца, няма работа.... Уикенда съм на 2 рожденни дни и един френд от Щатите си идва и с него ще избухваме по добрите стари барове в Бургас. А иначе партито започва от днес. Нали знаете, че четвъртък е малкия петък  yahoo yahoo yahoo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: октомври 04, 2007, 10:38:10 »

Аз да ви се похваля, че сестрата на милото снощи е родила момченце и вече съм вуйнаyahoo yahoo yahooБебчето се казва Тома и е цели 3,600кг - голям юнак!  stork-boy baby_boy
Много сме щастливи и довечера май ще се черпим!  CHEERS yahoo
Малка почерпка и от мен за здравето на малкия Тома:
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: октомври 04, 2007, 10:44:10 »

Честито Вуйноо!  yahoo
Да им е живо и здраво детенцето, да порасне голям мъж и да слушка много!


* Mexico-Flores-Cesta-con-peluche-Enlarge.jpg (11.93 KB, 300x300 - видяно 2999 пъти.)
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #40 -: октомври 04, 2007, 11:02:26 »

Честито Мария!!!!Да ти е жив и здрав племенникът и много да слушка вуйна  Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: октомври 04, 2007, 11:47:00 »

Честито на вуйната и на родителите! ДА Ви е живо и здраво бебчето!  give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: октомври 04, 2007, 11:57:19 »

аз съм много тъжна cray,мама току що ми се обади  cray малкото ми зайче бъни е починало cray cray cray
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: октомври 04, 2007, 12:08:03 »

Много ви благодаря , момичета за пожеланията!  give_rose
maslinka, много съжалявам за зайченцето  cray
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 04, 2007, 12:18:57 »

Маслинка много съжалявам за загубата на любимото ти зайче!  cray
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 04, 2007, 12:31:00 »

и аз съм съпричасна за зайчето ти cray cray :'(Много съжалявам........
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 04, 2007, 12:36:23 »

Маслинка много жалко за мъничето  cray
Тази седмица ми е добра и рокля поръчах и всичко около мен е вече ОК, сега обаче трябва милото да оправим, той все повтаря, че бил лесен ама ще я видим тая работа.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 04, 2007, 12:42:43 »

Вуйноооо, честитттоооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 DANCE Bravo give_rose girl_in_love girl_wink kiss2

Мила Маслинке, много съжалявам и аз за зайчето ти!!!!!!!!!!!!!!! Cray cray
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 04, 2007, 13:45:52 »

добро утро момичета !!!! аз пия мляко с нескафе и се опитвам да се събудя  sleeping sleeping sleeping май коолкото по-рано си ляга човек толкова повече му се спи !!! sad пожелавам ви успех, на мен утре ми е важен ден, че трябва да предавам една документация, а в събота имам изпит по "застраховане" !!! дано го взема  smile успешен ден
Ели мила да не си правите бебе че така Ви се спи.Ако искаш мога да се явя на изпита по Застраховане вместо теб.Айде стискаме палци и като го вземеш да почерпиш.
Мария честито и време е и мама да станеш стига си му мислила.
Маслинка жалко за зайченцето.
Аз тая седмица откачам от работа толкова е напрегнато.Милото ходи по интервюта ама още нищо няма ново с работата.Дано този път да случи на работодател.Адски уморена съм дано скоро да стане събота и да си остане събота за по дълго.
Мъчно ми е и за Селвет с нетърпение я чакам да се завърне и да разказва.Не съм я виждала вече повече от седмица което не ни се е случвало откакто се познаваме.
Айде отивам да бачкам.
« Последна редакция: октомври 04, 2007, 13:48:20 от gucci » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 04, 2007, 14:41:44 »

Гери бебче ще си правим живот и здраве в новият дом, който сега има само една дограма и много ама многооооооо дупки ужас lol)

Маслинче съжалявам за зайчето !!!! sad
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: октомври 04, 2007, 18:57:21 »

Ами хайде всички да почнем едновременно бебчетата, иначе всеки се ослушва и все чака нещо laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 04, 2007, 22:14:49 »

Маслинче мила много съжалявам give_rose
Мария честита ти племенница girl_in_love
а аз продължавам борбата покрай сватбата със всички сили danceg
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 05, 2007, 07:37:56 »

А пък на мен ми падна един от камъните на годежния пръстен, сега се чудя дали ще ми сменят пръстена (защото още е в гаранция) или просто ще си ми монтират камъка  tease....не , че съм в потрес от това де  pardon...този пръстен така и не ми легна на сърце  nea ...но ако сега ще мога да си избирам, бих си избрала някой, който наистина да ми харесва... blum
Нещо мнооого странно се случи.. crazy...дадох пръстена на мъжа ми, за да го занесе в магазина, за да си ползваме гаранцията.Той го взе с него, като си мислел след работа да отиде да го занесе...и след работа пръстена вече го нямало...от чантата му...  Oh my ... Oh my ... Oh my ......направо съм в недоумение..... Oh my ........той твърди, че и други неща му липсват....представяте ли си в офиса Ви да се краде..... diablo Oh my ... diablo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 05, 2007, 07:43:51 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 05, 2007, 07:47:30 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
То няма как да ги преджоби, защото..това според мен е трябвало да стане вчера...днес вече е твърде късно...но майната му на пръстена...самият акт буди недоумение... Oh my ... Oh my ... hysteric girl_impossible Mad girl
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 05, 2007, 07:49:38 »

ужас, ужас  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Oh my ... вече и от колегите почна да се краде !!!! smile аз както си оставям какво ли не в офиса !!!! sad angry
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 05, 2007, 07:52:59 »

Олеле, сериозно ли? Е такова пък нещо не бях чувала! Веднага да разпита мъжа ти и да преджоби всички днес, че така не бива. Трябва да се вземат мерки и дано да не е твърде късно! Ох, това е просто...  hysteric Само дано не му липсват и някакви важни документи! Кажи му да се опита да се сети къде и кога за последно чантата му е била без надзор и в кого се съмнява!
или пък дали са идвали външни лица в офиса? ако е някой от офиса няма как да не се издаде!!! дано го откриете и  beating beating beating какви са хората в милата родина? - злобни, завистливи, че и крадливи!!!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #57 -: октомври 05, 2007, 08:07:30 »

Мария Лакова, честитооооо!!!!Дай Боже всекиму такива новини Wink
Ели, успех на изпита, мила! good Аз щях да те моля да провериш едно нещо в университета, но явно не е сега моментът  blush
Клео, с теб сме в борбата, слънце!/защо няма иконки за прегръдки тука crazy/Още малко и ще те видим в целия ти блясък, нямам търпение! Bravo
Pleasure, направо не знам какво да мисля за твоя случай  Oh my ... Звучи ми направо невероятно да се случват такива неща... crazy
Gucci, и на теб стискаме палци милото ти да си намери по-добра работа скоро! good
Маслинка, много съжалявам,миличка. Аз имам котка и когато дойде и за нея гадния ден..не ми се мисли просто как ще се чувствам. Cray

А аз два дни с помощта на колегите се опитвам да преборя гаден троянски кон, който ми е нахлул в компютъра...И направо ме хванаха нервите, добре че поне засега като гледам нещата са наред /гледам да понапиша нещо тук, докато не е влязъл някой друг вирус,хихихи  DANCE/


Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: октомври 05, 2007, 08:26:26 »

Аз пък да ви се оплача (най-вече от самата себе си, де  blush). Нещо ме е хванала творческата криза. От 2 седмици вече се каня да седна да чета за една много важна домашна работа по история, която трябва да предам до средата на декември в университета, а все се разсейвам с нещо и само си търся други занимания. Или ще съм тук във форума или ще намеря нещо за чистене и подреждане вкъщи или излизам да пазарувам, УЖАС! Никак не се харесвам такава несериозна!  Mad girl Трябва да се взема в ръце, че времето си отлита неусетно и доцентката ще се изнерви ако скоро не й дам информация докъде съм я докарала (тя ако знае че съм до под кривата круша, ще се хване за главата горката  girl_impossible )
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 05, 2007, 09:05:17 »

prin4ipessa чети всеки ден по мъничко и ще я свършиш на време Wink
 avva_stz  миличка ще се оправи,ти ако знаеш в моя компютър какво има laugh,милото едва чака да заминем за франция и да се върнем и да си купим нов и се заканва,че този буклук ще го насече с една брадва laugh
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: октомври 05, 2007, 09:12:13 »

Принцеске "който учи той ще сполучи " действай !!!! smile
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: октомври 05, 2007, 09:31:05 »

Испанската музика, с която се разбивам от известно време ми действа суууууууууупер купонджийско и заформям фиести някакви. Нека партито започне сегаDANCE  DANCE  DANCE
А още е 10.30ч, представете с идо довечера какви ще ги свърша само, а  blum  blum  blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: октомври 05, 2007, 09:41:41 »

Момичета, да ви се похваля, че вчера видях племеничето - много е сладък и малък  baby_boy  girl_in_love Идеше ми да го гушна и да го нацелувам, но все пак е на 1 ден само и не посмях дори да го пипна, че незнам какви зарази разнасям  Girl_sing
Снощи се събрахме с щастливия татко, който не знае на кой свят се намира и пийнахме за негово здраве!  CHEERS
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: октомври 05, 2007, 09:47:47 »

maria_lakova честито племенниче!!да ви носи само радости на теб и на родители те му,честито и на тях give_rose
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: октомври 05, 2007, 09:50:10 »

Мария,честито и от мен с малко закъснение!!!Да ви е живо и здраво племенничето!!!Аз за първи път като видях толкова малко бебе също ме беше страх да го пипна!!!Просто имаш чувството,че са толкова крехки че ще се счупят!!!
Дръжте сеееееее момичета......ПЕТЪК Е!!! yahoo yahoo yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: октомври 05, 2007, 09:58:09 »

Честито за племеничето, Мария! Да ви е живо и здраво! Ще бъдеш най-готината вуйна - сигурна съм! good Ох, момичета аз изчезвам вече, че пак почнах да се разсейвам и да отлагам ученето!
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #66 -: октомври 05, 2007, 14:44:18 »

Честито и от мен , Мария !!!   kiss2 kiss2 kiss2 Да ви е живо и здраво ! Sunshine
 Хайде и аз да се разпиша в темичката. Тя седмицата вече свърши , но докато се обърна и то станало петък. В неделя (30.септември) бяхме на гости в Свищов , при братовчедите на Светльо. Преди обед беше хладно , но въпреки това си прекарахме страхотно. Ходихме на панаир ,много народ имаше, Теодорка само гледаше от количката  pardon Тази неделя ще ходим във Велико Търново да се видим с моята братовчедка и дъщеричката й. Да се разходим докато все още е хубаво времето. А довечера ще ходим във свекитата да си вземем останалата част от багажа. Понеже август месец се изнесохме от тях , но си оставихме зимните дрехи там , защото нямаше къде да го приберем в стария гардероб. Вече си взехме ново гардеробче с надстройка и съм много щастлива bounce , а другият месец ще си вземем секцийка и най-после ще си подредим стаята. Малко е тясно трима човека в една малка стая ( понеже прабаба ми е в хола и не иска да го отстъпи) , но поне ми е по-спокойно.  End 
Лек ден на работещите и приятно мързелуване на останалите  smoke  Sunshine
« Последна редакция: октомври 05, 2007, 14:47:05 от Ianka » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #67 -: октомври 06, 2007, 15:36:34 »

Момичтаааа, да ви се похваля- вече имам нет вкъщиии  yahoo  yahoo  yahoo Най-накрая! danceg  danceg
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: октомври 06, 2007, 17:02:43 »

Ехеее, тя седмицата свършила ама нека и аз да се разпиша. Тази вечер с нетърпение чакам милото да се прибере от 3-дневно обучение в София. Толкова ми липсваше...и друг път сме се разделяли за малко, но този път направо все едно нещо се откъсна от мен... И той каза същото  twohearts Май с всеки изминал ден се заобичваме повече... Докато него го нямаше аз бях у нашите, а днес видях една сватба и ми навя мисли за нашата...
Тази вечер ще се събираме на лафче с приятели, че отдавна не сме се виждали. Дано тази събота не свършва....
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: октомври 07, 2007, 21:56:58 »

Еееей, къде са всички днес, няма с кой да си бъбря?! blush
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines