Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:04:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Я да ви питам, някой дали е пътувал  (Прочетена 28066 пъти)
 
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« -: септември 28, 2007, 20:10:51 »

до Дубровник с агенция Ванада и има ли впечатления от агенцията?

За рд-то ми реших че не искам да съм в БГ донякъде ми омръзнаха сбирките и срещите тогава, не се запомня, отделно че съм в една такаваааа сатурнова дупка и ми идват едни черни мисли та дрънкат чак! crazy и избрахме ДУбровник, и хоп първото което ми попадна пътуване с Ванада...

да ама тук там видях по разгледах лоши мнения за агенцийката, а ние вече капарирахме с мъжлето и сега какво, мразя гадни стари автобуси по-дълги европейски маршрути...мразя некадърни туроператори, и ако и на рожденният ми ден се окаже че пътувам с такива ще изтрепя народа... та за да не се стига до такива ексцесии, дали мили приятели можете да ми кажете ако някой има случайно вчепетления tease от тях  за да си грабиме обратно капарото докле е време ( да ме пита някой за какво толкоз рано, месец преди пътуването се записахме без да направя щателна проверка  crazy )

мерсииииии  kiss2
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 01, 2007, 09:42:10 »

Здравейте на всички!  give_rose
Започва новата седмица с пълна сила! Сутринта движението в София беше ад  angry Дано времето все пак е хубаво и не вали, както го дават по прогнозите и всички имаме една успешна седмица само с хубави емоции!  good
Стискам палци всички болни да оздравеят, тези, които са в болница да излезнат и да се върнат при техните съкровища  girl_wink и да сме мноооого усмихнати !  Girl_hide kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 01, 2007, 09:49:58 »

здравейте и от мен! успешна седмица на всички! присъединявам се към пожеланието за оздравяване на Мария  good

след сношната буря бая светофари са изгорели и беше голяма какафония по кръстовищата  beating

Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 01, 2007, 10:14:59 »

пожелавам успешна седмица на всички !!!! smile

моята започна с едно главоболие !!!  cray cray cray

иначе вчера с милото ходихме на риба !!!  fish fish fish fish fish fish fish fish fish fish fish

за да има мир," винаги не сме давали на мъжете да ходят за риба " дрън дрън "и не сме искали да ходим с тях" отидохме всички, мъжете хващаха риба , а ние си пихме кафенце под чадъра на една сладка масичка и си правихме MANICURE MANICURE MANICURE
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #4 -: октомври 01, 2007, 11:00:40 »

Здравейте и от мен! Успешна седмичка пожелавам на всички!
Иначе моята започна с голяма доза мързел и леко закъснение за работа, а точно тази седмица трябва доста да се напъна и да свърша всички задачки и задачища, защото другата седмиця нямам намерение да ходя работа, поне така се надявам
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 01, 2007, 12:16:19 »

Здравейте, милички!!!!!! за мен седмицата започна с гламаво търсене по магазините на нещо за есенния гардероб, но не си харесах нищо nea само дето си пожертвах обедната почивка!!!! (тая есен се очертава да ходя гола laugh) Усмихната и слънчева седмичка на всички!!!! air_kiss
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 01, 2007, 12:19:42 »

Здравейте! Пожелавам на всички една весела, усмихната и ползотворна седмица. При мен нещата за сега вървят добре - понеделника ми се очертава хубав. Дано и така да завърши!  smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 01, 2007, 12:39:51 »

ooo Фани ако всички ходеха голи знаеш ли колко парички щяхме да си спестим !!!!! lol)))))

аз вече прибрах летните дрешки!!!!! и лека по лека се оборудвам с есенни и зимни дрешки !!!! smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 01, 2007, 14:23:51 »

Здравейте моята седмица почна ужасно.Днес ужасния шеф на милото който ни провали и сватбеното пътешествие и ни вгорчава живота го довгорчи като днес милото отиде сутринта на работа и шефа му пристигна към обяд и му каза че е на зъболекар в 12 часа и след 10 минути шефа му го уволни и му каза да напусне офиса до 15минути.много гадно.такъв е идиот бившия му работодател.Аз съм притеснена защото живеем на квартира и не можем да си позволим да се издържаме само с моята заплата.Толкова ми се плаче ама съм на работа и не мога.чувствам се адски поттисната.Ама стига съм ви занимавала с глупости
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 01, 2007, 14:28:10 »

Здравейте моята седмица почна ужасно.Днес ужасния шеф на милото който ни провали и сватбеното пътешествие и ни вгорчава живота го довгорчи като днес милото отиде сутринта на работа и шефа му пристигна към обяд и му каза че е на зъболекар в 12 часа и след 10 минути шефа му го уволни и му каза да напусне офиса до 15минути.много гадно.такъв е идиот бившия му работодател.Аз съм притеснена защото живеем на квартира и не можем да си позволим да се издържаме само с моята заплата.Толкова ми се плаче ама съм на работа и не мога.чувствам се адски поттисната.Ама стига съм ви занимавала с глупости

Гери какво е това нещо,  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ужас !!!! не  трябва ли да има предизвестие 1 месец !!!!! не се плаши милото ти ще си намери нова работа !!!! егати и тъпака е този шеф
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 01, 2007, 16:22:36 »

Гери не се притеснявай, всичко ще се оправи!  smile Може и да е за хубаво. Ще видиш, че няма смисъл да се ядосвате. И без това нали шефа е бил гадняр, ще си намери друга работа на по-хубаво място и всичко ще се нареди. Знам, че в момента ви е трудно и се ядосвате, но се опитай да се успокоиш.  kiss2
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 01, 2007, 19:38:27 »

здравейте момичета, писах онзи ден за това,  незнам точно тук дали му е мястото, администраторите ако искат може и да го преместя в свършена и не свършена работа.  good .. аз меко казано съм скапана,шокира,потресена... вече незнам в каква държава живеем.  в една тема ви питах дали някой е пътувал  с Ванада за Дуброник и ви казах че искам да ходим там за рожденният ми ден. днес ми се обажда някоя от госпожите там и ми казва че трябва да уточним нещо по пътуването да съм дойдела в офиса им и да нося договора, съмнителна работа ми се видя, толкова рано да ме викат и да ми казват че няма нужда да нося и паспортите  crazy ..отиваме ние с Боби и познайте като ни сложиха на един стол, разпънаха ни буквално, защо аз съм писала някакви неща за тях във ето този форум  ника ми е Mumunarnik

http://for.journey.bg/topic.php?topic=4748


и тук: http://for.journey.bg/topic.php?topic=2304


и тук: http://for.journey.bg/topic.php?page=2&topic=5122

(бях написала коментара си от тия три теми, ама ми каза че имам лимит на 8500 символа)

Та защо аз съм ги писала тия неща!!!??!?!?!?!?!??! искала ли съм да пътувам с тях, ако съм искала защо съм ги писала!!! щели сме да тръгнем негативно настроение и да рзавалим на групата им пътуването!!!! те били останали с впечатление че сме мили хора а то ние сядаме на следващата вечери глей какви неща пишем по форумите!!!!!!!!!!!!!!!!!

ПРЕСТАВЯТЕ ЛИ СИ В КАКЪВ ШОК И УЖАС ИЗПАДНАХ АЗ Oh my ...  Oh my ... Oh my ... Oh my ... ПЪРВО СЕ ОПИТАХ ДА ИМ КАЖА ЧЕ ИМАМ В КРАЙНА СМЕТКА СВОБОДА НА СЛОВОТО, НЯМАЛА СЪМ ЕДВА ЛИ НЕ КАК щЕ ИМАМ, КАТО ИМАМ СВОБОДА НЯМА ДА ПЪТУВАМ С ТЯХ НЕМОЖЕЛО ТЕ ДА ВЗИМАТ ХОРА КОЙТО ГИ ОБИЖДАТ ВЪВ ФОРУМА, КАК СМЕЕЯ АЗ ЛЕЛЕ КАК МОГА АЗ ДА ГИ ОБИЖАМ ВЪВ ФОРУМА!!

казах им че по този начин потвърждават опасенията ми, че са мизерна фирма, която иска да се презастрахова, а да не ви говоря че не ми разрешиха да си правим по голяма застраховка живот от 2000 ДОЛАРА които дават, на фона на 10000 евро който се правят по принцип...

ядосахме се много! бясна бях по-голяма простотия честно да ви кажа не ми се беше случила, какви са те че ще ми държат сметка какво и къде ще го пиша и ще ни дискриминират само заради пост че НЕМОЖЕМ ДА ПЪТУВАМЕ ВИДИТЕ ЛИ НИЕ ЗА ДУБРОВНИК С ТЯХ! АМИ ПО ДОБРЕ , ТЪКМО НЯМА ДА СЕ РАЗБИЕМ НЯКЪДЕ С ГАДНИТЕ ИМ АВТОБУСИ. ПО-МИЖАВА ГЛУПОСТ НЕ МИ СЕ БЕШЕ СЛУЧВАЛА! честно! crazy crazy crazy crazy толкова съм объркана че незнам какво да направя за да покажа на колкото се може повече хора на какви хора ще се доверят.

а положителните мнения който бях намерила, съм сигурна че са си ги писали те, по цял ден седят и гледат кой какво пише за тях и си постват добри мнения за себе си!

преставете с еопитаха се да ме изкарат виновна че пиша против тях!!! та аз съм в пълното си право да пиша каквото си искам ....

мислех си още 100 неща които искам да споделя... с по-голяма простотия не се бях сблъсквала!!!

съжалявам за дългият пост, Тео, толкова съм втрещена че няма да ти се разсърдя дори и да го преместиш или изтриеш!
да бяхме в комунизма, в някоя тоталитарна държава, а ние живеем УЖ в 21век и сме "европейска държава" да ама не сме, тук нямаш право на мнение, даже и да попиташ за нещо sad
« Последна редакция: октомври 02, 2007, 12:39:35 от mandarinka » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 02, 2007, 05:00:15 »

здравейте и от мен , момичета  smile От толкова работа  нямам време да седна да драсна някой ред  sad
Мандаринка, това, ккоето се е случило, направо ме остави безмълвна  Oh my ... Oh my ... Oh my ... какви са тези хора?!?!?!?! не мога да повярвам,че има толкова нагли хора...... Но все пак по-добре, че сега го разбрахте, а не като тръгнете.  Wink Надявам се имате достатъчно време да смените фирмата  good
gucci, стискам палци половинката ти бързо да си намери нова работа, която да му харесва  и, разбира се, да е добре платена!  good
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 02, 2007, 08:07:08 »

Мандаринка ти не си написала нищо лошо !! нормално е човек да потърси информация за какво си дава парите при положение , че вече си е изпатил веднъж !! добре че е станало така , поне върнаха ли ти парите????? по-добре отиди с друга агенция отколкото с тях !!! обърни страницата и давай напред !!! smile
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #14 -: октомври 02, 2007, 08:11:57 »

Gucci, потресена съм,мила! ohmyНе вярвах,че има такива неандерталци все още.
Не се паникьосвай,нищо,че ще ви е малко по-затруднено за малък период.Убедена съм,че милото ти бързо ще намери нов вариант за работа, явно по-добър. Мога да помогна с това:

www.jobs.bg
www.cult.jobs.bg
www.jobriger.bg
www.mycv.bg
www.rabota.bg
www.zaplata.bg
www.jobs.neogen.bg
www.karieri.com
www.jobspartner.bg
www.jobsuit.com
www.mirajbg.com

Да не говорим колко агенции за подбор на персонал има Wink
Искрено желая успех!Стискам ви палци и не се плаши-по-силни сте,отколкото предполагаш air_kiss
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines