Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 08:15:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенно зимни бебета Октомври ,Ноември ,Декември  (Прочетена 148250 пъти)
 
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 18, 2013, 18:04:34 »

Здравейте мамчета как сте? Нещо не сме много активни, явно жегата ни мори smile

Аз да ви питам вашите докита казали ли са ви от коя г.с., почват консултациите всяка седмица. Аз бях миналата седмица на ЖК и тя и каза от 34 г.с. почваме да се следим всяка седмица, но като го споделих на приятелка родила преди дни и тя  Oh my ... : много късно, по от рано се ходи всяка седмица.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: август 18, 2013, 22:11:07 »

Аз пък знам, че чак в деветия месец се ходи всяка седмица.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #392 -: август 19, 2013, 08:12:57 »

Здравейте!
И аз си мислех, че чак в деветия месец се ходи всяка седмица, ама сега ме накарахте да се замисля  Wink
Тези дни обикаляхме по-обстойно магазините с мъжа ми. Изключително съм щастлива, че количката, която харесах в интернет, на живо също много ни допадна. Най-вече ме притесняваше височината на дръжката, но се оказа ОК. Сега чакаме само да ни кажат за цветовете.
Това, което малко ме смути, е изборът на шишета. Ориентирах се по-скоро към Авент или Чико. Та сега е големият въпрос:
- с каучуков или силиконов биберон - до колкото разбирам е въпрос на вкус от страна на бебето. Ама как да разбера кое ще му пасне?!?
- стъклено или пластмасово?!?
Също се колебая дали има смисъл от сега да се купуват неща като колан за след раждане и подплънки за сутиените.
Моля, тези, които вече са накупили шишета, да дадат съвет  give_rose
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 19, 2013, 08:18:22 »

Ние сме с пластманови шишета на Авент, със силиконов биберон. Не съм имала проблеми. Още повече Авент имат серия, която много наподобява гърда и ми се виждат много удачни. Просто ние ги видяхме, след като бяхме купили вече.
А за другите покупки. Ако имаш време и финансова възможност си ги купи, че като дойде бебо и двете неща стават кът!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: август 19, 2013, 12:05:26 »

Аличка,колан и подплънки няма смисъл да се купуват предварително, на мен въобще не са ми трябвали. имах няколко мостри подплънки,които така си и ми останаха. Колан лекарят каза че няма нужда.
За шишетата е въпрос на личен избор,добре е да си купиш едно малко и едно голямо за всеки случай,иначе в почти всички болници дават шишета. Всяко бебе има рязлични предпочитания към беберони,ако има избор. аз купих авент натурал и тях ползвям,подяриха ми и Нук,стъклено, две пластмасови,едно с каучук и другите силиконови. Моетоббе не правеше разлика,но силиконовите са по добри. На Нук шишеттта не ми допаднаха, давеше се с тях. Но пък залъгалки сямо на Нук ползвам,по му прилягаха на устта ине ги изпускаше.
Така че купи,каквото ти харесва на теб.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: август 19, 2013, 12:29:49 »

Ние сме с Томи Типи силикон,наподобяват гърда,пласмасови.Биберони пак силикон-смучат различни-силиконов на Авент,на Мам,на Нук.Различни ,но задължително от силикон.В болницата бяха с Нук каучук.Бибероните на Нук са с доста голяма  дупка имай предвид.подплънки на мен не ми дотрябваха.Купих си стягащи гащи но почти не съм ги слагала.може би зависи как ще родиш за колана и гащите.Купувай предварително това което смяташ че ще ти трябва-после няма време.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 19, 2013, 12:34:40 »

Аз да не се изкажа неподготвена ,но някъде бях чела ,че стягащите гащи не са препоръчителни при секцио
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: август 19, 2013, 12:37:54 »

Аз ги сложих на 20-ти ден след операцията по препоръка на доки.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: август 19, 2013, 12:57:41 »

Аз съм си поръчала един комплект за новородено на томи типи и два биберона. Ще видим дали ще ги хареса беби smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #399 -: август 19, 2013, 13:35:18 »

За шишетата ми се иска да взема предварително едно-две - не повече. Като че ли съм се ориентирала към силиконовите на Авент, ама все пак още събирам мнения.
Колана и подплънките засега ги оглеждам поне какви видове има, на какви марки, мнения за тях и тн. Може би с тях ще изчакам, а след това, ако се наложи ще ги купя.
Имам дадена вече помпа, пак на Авент, но пък за стерилизатор също още оглеждам. Моя близка ми каза, че е ползвала от тези за микровълновите и била доволна. Но масово около мен купуват електрически.
Май колкото майки, толкова и мнения! crazy
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: август 19, 2013, 18:00:45 »

Аз имам шишета на Бертони,Нук,Мам и Чико Step up 1.От Нук много се давеше,най-доволна съм от Чико направо се родих с него,а на Мам също е много хубаво,него го ползвам за вода.Честно казано докато намеря шише,от което да не се дави смених горе показаните включително различни видове биберони.Но всяко дете си е различно.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: август 20, 2013, 09:07:05 »

Аз съм взела новата серия на Авент - Нейчъръл. Имам и едно на Томи тими, което ми е в комплект с помпата.

Аз се позагубих, че ние с Малчо бяхме малко в болница. Вдигнах кръвно. Ей така от нищото и цялата минала седмица бяхме под наблюдение. Е, не се откри никаква причина. Нямам отоци, нито белтък в урината. Вероятно е било нещо моментно. Гледаха ни под лупа. Всеки ден по два пъти тонове на бебо и през ден доплер. Всичко е наред. Сега имам изписан по половинка Допегит сутрин и вечер. Меря кръвно и така.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: август 20, 2013, 09:13:27 »

Весе, радвам се, че при вас с бебчо всичко е наред. Важното е, че не е било нещо сериозно good

Момичета да ви попитам за гърдите. Моите както бяха супер напрегнати и изведнъж омекнаха angry Сега зърната ми са много чувствителни и ме болят ужасно, но самите гърди не ме болят. Препоръчайте ми някакво мехлемче да се мажа поне докато отида на преглед другата седмица.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 20, 2013, 11:25:04 »

Весе аз си го пих доста време допегита-почти през цялата бременност.Радвам се че вече сте добре.
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 20, 2013, 22:40:30 »

и аз го пих Допегита от 20г.с. нататък Wink

AliTia, за зърната мажи ги с Лансинох, тъкмо ще ги подготвиш smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines