Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:47:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенно зимни бебета Октомври ,Ноември ,Декември  (Прочетена 146313 пъти)
 
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: октомври 24, 2013, 20:58:20 »

Мисля че на мен често ми се случваше с предната бременност да ми е по-висок пулса. Спомням си че споделих с приятел кардиолог, който ми каза че знае, че сърцето  на бременната по-лесно понася високия пулс.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: ноември 04, 2013, 12:15:55 »

Хелоууу вече мамета и все още чакащи мамета. От петък съм вече официално в отпуск, макар че сега съм на работа, защото никой от фирмата не благоволи нито да ми прати заместник, нито да каже какво ще се прави, нито отчет ми искаха - нищо.  sad Дано да не ми затрият офиса, че ще ме е яд толкова години го разработвах. А и въобще не ми се иска да го мисля и това.
Иначе последната консултация мина добре. Докторът каза, че бебчо доста е пораснал и ще си имаме едро бебе, ама колко пак не казва. За сега мисли, че ще е нормално раждане, но все пак има доста време. За хубавите новини отидохме с бъдещия татко купихме количката  yahoo Направо не можем да й се нарадваме
Майка ми и сестра ми са се погрижили за почти целия гардероб на бебо и аз едва ли ще  има да пазарувам много още.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #512 -: ноември 24, 2013, 00:41:52 »

Здравейте, настоящи и бъдещи мами! smile
Май почти не останахме чакащите.
Вече официално в 9 месец съм в напрежение и очакване. Михаил го родих в 36 седмица и честно казано сега броя всеки ден и се надявам да си изкараме максимално дълго 2 в едно. В понеделник имах някакви болки, които ми се сториха регулярни и леко се притесних, ходих в болницата, там мериха тонове на бебо, гледаха за разкритие и за щастие всичко си е наред. Между другото бебчо още не се е обърнал и май ще си остане така. Това от една страна ме успокоява, защото и без това се налага да съм секцио, поне да не ме е яд, че така се налага. Още не сме говорили за дата с доктора, вероятно ще го обсъдим другата седмица. Много гадно ми се вижда аз да избирам кога да се роди детето ми и обмислям дали да не оставя избора на него. Нещо ми се вижда, че върви дребен малкият, поне сравнен с баткото. Преди 2 седмици ми казаха 2 кг. Иначе пък с голяма главичка, не знам до колко да се доверявам на тези прогнозни стойности.
Много се отпуснах с покупките, въпреки че имаме толкова неща от баткото аз накупих страшно много дрехи, които от опит знам, че ще облечем по веднъж. Ще гледам да снимам и да ви покажа.
Поздрави!
« Последна редакция: ноември 24, 2013, 00:44:46 от Roxanne_ » Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines