Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 01, 2024, 23:56:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Есенно зимни бебета Октомври ,Ноември ,Декември  (Прочетена 147089 пъти)
 
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #495 -: октомври 01, 2013, 13:28:23 »

Ина, ти съвсем си на финала вече. Важното е, че всичко е наред. Леко раждане ти желая  give_rose
Али, то ми се иска вече да пазарувам, дори в събота бях решила, че ще купя шапчица, влезнах в магазина и се отказах. Аз имам едни пакети с бодинца, с които се бях заредила преди време като се роди на някоя приятелка бебче и да допълвам към подаръците. Та от седмица само ги изкарвам и гледам, и прибирам, и пак изкарвам. Онзи ден се шегувах с мъж ми, че някои раждат и в седмия месец, а после на мен взе да ми прещраква дали ще успея да направя всичко навреме и хубаво че ходя на работа за да не изпадам шашави мисли  Girl_hide
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #496 -: октомври 01, 2013, 13:54:37 »

Мамчета, днес в 7.45ч., се роди моя син Теодор 3200кг. и 49см.
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #497 -: октомври 01, 2013, 14:03:40 »

Честит да ти е Перличке, да е жив и здрав, много щастлив и обичан, да бъде най-голямото ви щастие и гордост smile
Активен
aneliyaaa
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #498 -: октомври 03, 2013, 10:34:09 »

Добро утро .. бъдещи мамчета .. нещооо темичката боксува .. :Д  blum
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #499 -: октомври 09, 2013, 15:33:36 »

Как сте девойки? Нормално предвид обстоятелствата, надявам се.
Аз съм вече тежка, тромава, отегчена и броя минутите в очакване да се случи нещо. Термин - след 1-2 дни. Готовност - на 100 процента, признаци - никакви на този етап.
Поне времето се оправи, в моя / наша чест !
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #500 -: октомври 14, 2013, 14:29:15 »

Аз да поразбутам малко темичката. В петък бяхме на преглед и на ехографа резултатите бяха с около 10 дена напред (32с +4д). Кръвопоток, амниотична течност и всичко, което гледат в тази седмица ни е ОК  yahoo. Качила съм още един килограм за изминалия месец и общо качените ми стават 4,5кг. Естествено всички покрай мен не пропуснаха да кажат, че за оставащите 2 месеца ще кача двойно, но това ми е най-малкия проблем. Важно е бебчо да е добре и да достигне нужните килограми до раждането. Пуснаха ми и изследвания, които ще направя през тази седмица за да комбинирам с ТСХ и глюзкозата, че за тях ми е още рано.
Някой дали може да ме посъветва относно анти Д инжекцията, която ще ми слагат след раждането дали да си я купя аз от някой склад или да платя на болницата за нея. Предполагам, че има разлика в цената.
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #501 -: октомври 14, 2013, 14:55:50 »

Вале, ваксината се поема от здравната каса. Не би трябвало да те ангажират със закупуването й. Поне аз като питах, ми обясниха, че си влиза в пакета на програма "Майчино здраве", а всяка осигуряваща се бременна се възползва от нея. Може би зависи и от болницата, в която ще раждаш. Теб от там ли те посъветваха?
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #502 -: октомври 14, 2013, 15:44:46 »

 Още нищо не са ме посъветвали, но в петък на прегледа попитах лекаря и той отговори, че мога или сама да си я закупя или да я платя на болницата. Все още не сме говорили нищо относно раждане и престой в болницата, цени и т.н, то предполагам административните неща не засягат доктора и не той трябва да ми ги разяснява, но до сега не се бях замисляла. От самото начало съм си избрала да раждам там.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #503 -: октомври 21, 2013, 16:48:19 »

Ех, в нашата темичка съвсем вече на никой не му се пише. Аз този уикенд го чаках с голямо нетърпение. Алекс ми беше обещал да се поразходим по магазините и направихме един малък тур с уговорката, че гледаме само колички. В Касида имат по един два модела от по известните марки и успях да видя повечето, които ми бяха фаворити (сега се сещам, че не обърнах внимание на Mutsi, а исках да го видя), но нямаха Peg Perego. Отидохме и до техния магазин, Алекс се влюби в количката, която най-много харесвам и отсече, че не иска нищо друго да гледа, без значение, че е по-скъпа  heart .  Вече съм спокойна, че изборът е направен и само ще чакаме момента за покупка.  give_rose

Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #504 -: октомври 21, 2013, 17:30:18 »

Ами аз да споделя тогава, че на 10 октомври родих втория си син. Казва се Симеон, роди се 3300гр и 50см. Кърмим се успешно и настървено, всичко е наред у дома, напасваме си времето и ритуалите покрай двете деца и така.

Успех и на вас, момичета!
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #505 -: октомври 21, 2013, 17:45:55 »

Да е честит Симеон! Много хубава новина! Прекрасни мерси и браво за кърменето! smile Ще чакаме да разкажеш как е минало раждането! smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #506 -: октомври 21, 2013, 18:36:13 »

Честито ina_lemon! Да ти е жива и здрава рожбата give_rose give_rose give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #507 -: октомври 22, 2013, 08:09:24 »

Ина, честито give_rose Да сте живи и здрави! Много красиви моменти с малкия Симеон!
Вале, щом сте готови с количката, вие сте отметнали половината подготовка за бебето Wink Изборът на количка си е като купуването на кола - марки, модели, предимства, недостатъци... Другото вече сякаш е по-лесно като покупка.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #508 -: октомври 23, 2013, 17:06:30 »

Ина, честит ти втори син. Да ти е живо и здраво момченцето. Баткото сигурно е много щастлив, че ще си има момчешка компания.
 
Али, ние хубаво избрахме, но сега от всички страни непрекъснато ми казват колко по-евтини колички има, но бъдещия татко е непреклонен - избере ли, това е и нищо не го интересува. Аз днес направих първата си покупка за бебчо - малка шапчица за след баня. Аз днес се записах за магистратура, надявам се с бебчо да бъдем добър тандем в ученето.
Активен
Roxanne_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 602



« Отговор #509 -: октомври 24, 2013, 16:56:46 »

Здравейте момичета! smile
Днес бях на преглед, бебчо е добре, не се е обърнал все още, но това няма особено значение при мен, т. като ще съм секцио. Малко се притесних, защото споделих на доктора, че пулсът ми е около 100 в покой и сега ме праща да ми правят електрокардиограма. Навсякъде съм чела, че при бременност е нормално пулсът да се завиши и затова не съм се тревожила, но сега ми е леко притеснено. Има ли някоя от вас с подобни оплаквания?
Активен
Страници: 1 ... 32 33 [34] 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines